Kręgle i indyjskie jedzenie, czyli wigilia firmowa w AFTERWEB!

Dobrego humoru, świetnej zabawy i prawdziwej świątecznej atmosfery – tego nie zabrakło podczas spotkania wigilijnego zespołu AFTERWEB. Była to doskonała okazja nie tylko do podsumowania roku i ustalenia nowych celów, ale przede wszystkim do spędzenia wspólnego czasu poza pracą.

Tegoroczna wigilia firmowa była nietypowa, bo rozpoczęła się rywalizacją w kręgle. Jednym szło lepiej, innym ciut gorzej, ale nie wynik się liczył. Był to doskonały sposób na zrelaksowanie się i na zapomnienie choć na chwilę o pracy. Świetna atmosfera towarzyszyła nam przez cały wieczór.

Nie zabrakło również podróży kulinarnej, podczas której poznaliśmy znakomite indyjskie potrawy w jednym z najbardziej popularnych wrocławskich lokali.

wigilia firmowa w AFTERWEB

Doskonały humor przy luźnych rozmowach nie opuszczał nas nawet na krok. Spotkanie wigilijne było również znakomitą okazją do wręczenia sobie prezentów oraz złożenia życzeń. Wesołych Świąt!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Kamil Dudziak Właściciel / Specjalista SEO

Kamil Dudziak

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właściciel i manager firmy AFTERWEB. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

5 komentarzy
 • Magda skomentował/a:

  Cudowna wigilia ze świetną atmosferą 🙂 Trzeba to powtórzyć! 🙂

 • Arek skomentował/a:

  Hej Załoga!

  Dzięki wielkie za wyjątkowe spotkanie, super zabawę oraz przepyszne jedzenie! Było mega!

  PS. Brzuch mnie rano bolał od śmiania! 🙂

 • Adam skomentował/a:

  Przednia zabawa, aż mam lekkie zakwasy po kręglach 🙂 Dzięki jeszcze raz za pokazanie restauracji z ciekawym i bardzo smacznym menu 🙂

 • Kamil skomentował/a:

  Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

 • Marek skomentował/a:

  Spóźnione wszystkiego najlepszego, fajnie że tak się razem bawicie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *