Reklama w Przedsiębiorstwie – Jak reklamować przedsiębiorstwo w Internecie

Skuteczny marketing w przedsiębiorstwie w Internecie

Marketing w przedsiębiorstwie odgrywa niebagatelną rolę. Cele takich działań są transparentne – zwiększyć sprzedaż. Obecnie prawdopodobnie najwdzięczniejszą platformą promocji jest Internet. Reklama przedsiębiorstwa poprzez pozycjonowanie lub Google Ads polega na szybkim wdrapaniu się na sam szczyt popularności w danej branży. Są wyzwania cięższe i lżejsze, to zależy od poziomu konkurencji i charakteru działalności. Niezależnie jednak od tego, dzięki fachowo przeprowadzonej reklamie maksymalizacja zysków czy też nawet wykreowanie świetnej renomy nie pozostaje sferą fantazji, a realną możliwością. Dowiedz się, jak wykorzystać pozycjonowanie stron i kampanie Google Ads do święcenia tryumfów w Twojej branży!

Reklama działalności – poznaj najważniejsze korzyści

Nie tylko takie czynniki, jak lokalizacja firmy, rzetelność pracowników i najwyższa jakość produktów czy realizacji usług odgrywają najważniejszą rolę w zdobywaniu Klientów. Marketing w przedsiębiorstwie stanowi klucz do sukcesu w każdej branży. Jak wiadomo, aby dotrzeć do odbiorców, najpierw należy stać się zauważalnym. Reklama przedsiębiorstwa musi więc opierać się na maksymalnym spotęgowaniu rozpoznawalności. Dzięki temu oferta Twojej firmy nie utopi się w morzu propozycji od konkurencji. Skuteczne pozycjonowanie przedsiębiorstwa sprawi, że strona internetowa zacznie na siebie zarabiać. To samo tyczy się kampanii Google Ads. Szczyt popularności może być bliżej, niż myślisz. Dzięki profesjonalnej reklamie możesz stworzyć sobie pozycję branżowego lidera sprzedaży. Czy jesteś gotowy postawić krok w tym kierunku?

Efektywny marketing w przedsiębiorstwie w Google Ads

Zastanawiasz się, jak zrobić profesjonalną reklamę Twojej firmy, która zagwarantuje możliwość późniejszego przeanalizowania szybkich efektów? W takim razie kampanie Google Ads są dedykowane właśnie Tobie. Marketing w przedsiębiorstwie tą strategią reklamową pozwoli Ci trafić do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą produktową bądź usługową. Google Ads cieszy się szczególną popularnością wśród biznesmenów. Wynika ona ze sporej elastyczności działań promocyjnych oraz z przejrzystego systemu kontroli dziennych, tygodniowych oraz miesięcznych wydatków. Nasi specjaliści optymalnie wykorzystają budżet, który zechcesz przeznaczyć na reklamę. W Google Ads Twoja firma wyświetli się pod najbardziej wartościowymi frazami kluczowymi o godzinach, w których możesz liczyć na największe zainteresowanie Twoją ofertą. Marketing działalności może cechować się gwarancją skuteczności – dzięki Google Ads zdominujesz swoją branżę!

Zapamiętaj--> Zwiększ popularność Twojego przedsiębiorstwa już teraz. Marketing poprzez Google Ads pod patronatem naszych specjalistów pozwoli Ci przegonić konkurencję. Postaw na niezawodne kampanie i zdobądź upragnioną rozpoznawalność razem z naszymi specjalistami!

Zalety

 • szczytowa widoczność w wyszukiwarce
 • możliwość ustalenia i korekty budżetu dziennego lub miesięcznego
 • możliwość skierowania reklamy na konkretną lokalizację
 • dostęp do szczegółowych i rzetelnych statystyk od Google
 • kilka kampanii Google Ads do wyboru
 • przyciągnięcie uwagi zainteresowanych Klientów usługą lub produktem
 • system rozliczeń PPC (płatność tylko za realne kliknięcia w reklamę)
 • milionowy zasięg wyszukiwarki Google w Polsce

Wady

 • prowadzenie Google Ads wymaga specjalistycznej wiedzy
 • cena za kliknięcie jest uzależniona od branżowej konkurencji

Wizytówka Google Ads jako skuteczne narzędzie w pozycjonowaniu przedsiębiorstwa

Współcześnie każdy przedsiębiorca powinien posiadać własną wizytówkę. Realia wirtualne również obejmują tę zasadę – Google Moja Firma daje możliwość stworzenia wizytówki, która będzie wyświetlała się w wyszukiwarce po wpisaniu konkretnych fraz. W skład takiej wizytówki wchodzą podstawowe informacje o firmie, takie jak nazwa, adres, godziny otwarcia czy dodatkowe zdjęcia lub grafiki. Wizytówka GMF daje możliwość pojawienia się na Mapach, zaś obecność na Mapach (przy odpowiedniej optymalizacji wizytówki) przekłada się bezpośrednio na widoczność. Zarówno w samym Google Maps, jak i w wyszukiwarce, za pośrednictwem wyników map w wyszukiwaniu lokalnym. Pozycjonowanie działalności obejmuje więc nie tylko stronę internetową, lecz również wizytówkę. Do najważniejszych zalet GMS zalicza się:

 • zwiększenie widoczności firmy w sieci;
 • dodatkowe źródło ruchu na stronie/wizyt w siedzibie fizycznej
 • ułatwienie potencjalnym Klientom zlokalizowania przedsiębiorstwa
 • budowanie pozytywnego wizerunku działalności.

Inwestycja w samo stworzenie wizytówki nic nie kosztuje, zaś jest ona doskonałym dopełnieniem w procesie pozycjonowania strony internetowej. Cena pozycjonowania zależy przede wszystkim od specyfiki branży, w której się działa. W AFTERWEB dokonujemy analiz GMS, wykorzystując naszą wiedzę. Stawiając na nas wybierasz dynamicznie i skutecznie przeprowadzony marketing w przedsiębiorstwie.

Pozycjonowanie przedsiębiorstwa jako klucz do zwiększenia zysków

Pozycjonowanie przedsiębiorstwa to alternatywna metoda marketingu względem Google Ads. W tym procesie wdraża się zmiany, które dostrzeżone przez algorytmy wyszukiwarki, wprowadzą stronę firmową na samą górę karty. Na ten moment możemy wymienić ponad 200 różnych czynników warunkujących pozycję w Google. Reklama przedsiębiorstwa tą metodą jest doceniana ze względu na regularne wprowadzenie wielu jakościowych elementów w strukturę strony. Pomagają one firmie także w wytworzeniu renomy. Reklama w przedsiębiorstwie odgrywa ogromną rolę w sukcesie w każdej branży. Pozycjonowanie działalności nie tylko maksymalnie zwiększa widoczność w wyszukiwarce Google, ale także buduje organiczną wartość strony, która pozostaje na zawsze.

Zapamiętaj--> Nie ma ani grama przesady w tym, że wysoka rozpoznawalność pod wartościowe frazy jest jednoznaczna ze wzrostem środków finansowych na Twoim koncie. Skuteczny marketing w przedsiębiorstwie nie kryje przed nami najmniejszych tajemnic. Agencji AFTERWEB zaufało już ponad 200 Klientów, a nasze techniki pozycjonowania wykorzystaliśmy w ponad czterocyfrowej liczbie projektów. Jesteśmy transparentni – reklama przedsiębiorstwa wspólnymi siłami zapewni Ci wspaniałe efekty zarobkowo-wizerunkowe - Specjalista SEO, Adam Adamczyk

Zalety

 • maksymalizacja ruchu na stronie internetowej
 • wyższa pozycja w organicznych wynikach wyszukiwarki Google
 • fantastyczna widoczność na konkretne słowa kluczowe
 • wdrożenie na stronę internetową treści o wysokiej wartości dla odbiorców
 • zachowanie długotrwałych i skutecznych efektów

Wady

 • pozycjonowanie jest wartościowe i skuteczne tylko z profesjonalną agencją SEO
 • wymagana jest regularność wdrażania zmian
Reklama przedsiębiorstwa w Internecie

źródło: https://img.freepik.com/darmowe-wektory/menedzerowie-reklam-ppc-wspolpracuja-ze-stronami-internetowymi-kampania-ppc-model-pay-per-click-narzedzia-marketingu-internetowego-koncepcja-reklamy-w-wyszukiwarkach-jasny-zywy-fiolet-na-bialym-tle-ilustracja_335657-237.jpg

Marketing w przedsiębiorstwie – praktyczne wskazówki SEO

Analiza konkurencji i dobór odpowiednich słów kluczowych mających wpływ na pozycjonowanie przedsiębiorstwa

Jednym z filarów skutecznego pozycjonowania strony www działalności jest wyznaczenie dobrych słów kluczowych. Dobrać je można na podstawie rzetelnej analizy fraz, biorąc pod uwagę także to, co działa u konkurencji ze ścisłego topu.

Przykładowe frazy dla przedsiębiorstwa:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
przedsiębiorstwo9900
przedsiębiorstwo handlowo usługowe5400
małe przedsiębiorstwo1000
mikro przedsiębiorstwo1000
przedsiębiorstwo produkcyjne720
przedsiębiorstwo handlowe390
przedsiębiorstwo usługowe210
przedsiębiorstwo jednoosobowe90
marketing w przedsiębiorstwie90

Optymalizacja techniczna strony a widoczność działalności

Profesjonalna optymalizacja pod wymogi wyszukiwarki Google polega na uwzględnieniu kilkuset czynników rankingowych, które mają wpływ na pozycję strony internetowej. To ważny element reklamy przedsiębiorstwa, ponieważ ich wdrożenie pozwala dotrzeć na pierwszą kartę wyszukiwarki Google.

Pozycjonowanie lokalne a marketing w przedsiębiorstwie

Tytuł lidera branży w Twoim regionie może należeć właśnie do Ciebie. Jeśli zależy Ci na realizacji sprzedaży bądź usług w obszarze jej siedziby, to bardzo ważne jest uzyskanie wysokiej pozycji pod frazy z uwzględnionym miastem. Lokalny marketing w przedsiębiorstwie to skuteczna reklama działalności mająca na celu zjednanie sobie potencjalnych Klientów z obrębu miasta w którym działasz i jego okolic.

Link building to ważny czynnik skutecznego pozycjonowania. Polega on na zdobywaniu odsyłaczy do strony Twojego przedsiębiorstwa. Niegdyś algorytmy Google zwracały uwagę przede wszystkim na liczbę odsyłaczy, od pewnego czasu ważna jest również ich jakość. My pozyskujemy linki dla Ciebie z renomowanych i sprawdzonych źródeł.

Zadbaj o content marketing – skuteczna reklama przedsiębiorstwa

Marketing w przedsiębiorstwie należy oprzeć również o marketing treści. Jakościowy content nie tylko istotnie wpływa na pozycję strony, ale także kreuje odpowiednią renomę firmie. Nasi specjaliści zadbają o Twój wizerunek, tworząc angażujące treści dotyczące Twojego biznesu i produktów oferowanych przez Twoją firmę.

ikona email
Zadbaj o efektywny marketing w przedsiębiorstwie razem z naszymi ekspertami Google Ads i SEO

Marketing w przedsiębiorstwie we współpracy z AFTERWEB

Otwierasz swój wymarzony biznes? A może jesteś już na rynku od jakiegoś czasu i potrzebujesz zmiany? Skorzystaj z bezpłatnej analizy przeprowadzanej przez ekspertów z branży SEO/SEM, zasilających szeregi naszej agencji. Autorska strategia powstała dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnymi nowinkami ze świata marketingu internetowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, ciesząc się sporym uznaniem wśród właścicieli dużych i małych przedsiębiorstw. U nas każdy może otrzymać profesjonalną pomoc – wystarczy wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie. Wzniesiemy Twoją stronę internetową na wyżyny możliwości, gwarantujące dostatek i wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarki Google. Możesz nam zaufać – potwierdzają to liczne opinie od naszych Klientów z wielu branż; począwszy od rozrywkowej, przez kosmetyczną, aż do przedsiębiorstw technicznych i budowlanych. Nasze SEO poszerza horyzonty. Przekonaj się, że marketing przedsiębiorstwa jest prawdziwą żyłą złota – chętnie przedstawimy Ci nasz plan na Twój sukces.

Skuteczna reklama działalności – podsumowanie

Czas, aby przebić się przez oferty konkurencji. Jeśli pragniesz sukcesów w swojej branży, to skuteczny marketing powinien Cię zainteresować. Reklama w Google może być realizowana poprzez pozycjonowanie przedsiębiorstwa lub kampanię Google Ads. Pierwsze rozwiązanie będzie dla Ciebie dobre, jeśli godzisz się na uzyskanie lepszej pozycji dopiero po wykonaniu wszystkich prac. Drugie z kolei szczególnie polecamy, jeśli liczysz na błyskawiczne efekty i najwyższy możliwy wymiar promocji. Reklama może odbywać się przy użyciu obu metod. Skuteczny marketing w działalności przedsiębiorstwa ogrywa niebywałą rolę. Z nami możesz liczyć na zachowanie ciągłości w realizacjach usług i sprzedaży.

FAQ

Marketing w przedsiębiorstwie w Internecie – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Źródła:

 1. https://pl.wikipedia.org/wiki/Optymalizacja_dla_wyszukiwarek_internetowych
 2. https://developers.google.com/search/docs/beginner/seo-starter-guide?hl=pl
 3. https://support.google.com/google-ads/
 4. https://moz.com/learn/seo/
 5. https://skillshop.withgoogle.com/
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

AFTERWEB

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

4 komentarze
 • Ewelina skomentował/a:

  Podstawy reklamy internatowej, ciężko dzisiaj prowadzić firmę bez reklamy w Google.

 • Remigiusz skomentował/a:

  Zgadzam się z wieloma tezami w tym wpisie, sam korzystam z Google Ads w swoim biznesie.

 • Damian skomentował/a:

  W 2022 chyba już każdy wie, że internet to najlepsze miejsce na reklamę

 • Iza skomentował/a:

  Marketing w przedsiębiorstwie musi być jak najbardziej skuteczny. Zależy od branży, ile działań realnie trzeba wdrożyć, aby dotrzeć na sam szczyt wyszukiwarki Google.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *