Postaw na lokalne pozycjonowanie strony firmowej i obserwuj, jak słupki odwiedzin oraz sprzedaży pną się w górę

Pozycjonowanie lokalne cennik

Transakcje w internecie to dziś codzienność – ponad 70% ogólnoświatowego handlu odbywa się właśnie w sieci. Wielu konsumentów ceni sobie przy tym lokalne produkty i możliwość bezpośredniego kontaktu z właścicielem firmy czy osobisty odbiór towaru ze sklepu internetowego. Przedsiębiorcy skupiają zatem większość swoich wysiłków marketingowych na promocji w najbliższej okolicy. Pomaga im w tym pozycjonowanie lokalne, którego cennik jest nieporównanie niższy, niż w przypadku kampanii ogólnopolskiej. Chcesz wyjść naprzeciw Klientom z Twojego miasta, dzielnicy, regionu? Agencja AFTERWEB zgłasza gotowość do pomocy! Od początku naszego istnienia traktujemy lokalne pozycjonowanie stron jako priorytet. To właśnie ono pozwala współpracującym z nami firmom wysunąć się na prowadzenie w wynikach wyszukiwania. Nie ma znaczenia, czy do podbicia jest miejscowy, czy krajowy rynek – z nami sukces masz w zasięgu ręki. Posiadamy szerokie portfolio przedsiębiorstw reprezentujących różne branże, dlatego możesz być pewny, że dobrze znamy specyfikę Twojej gałęzi handlu i jesteśmy w stanie doradzić Ci najlepsze możliwe rozwiązanie. Poprzez pozycjonowanie lokalne dajemy Ci możliwość znalezienia się w TOP3, a więc w najbardziej prestiżowej lokalizacji internetu. Dzięki temu nie tylko zdobędziesz Klientów z dalekich zakątków sieci, ale też wyrobisz sobie renomę wśród konkurentów z Twojej branży.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

Poznaj ofertę AFTERWEB i dowiedz się, dlaczego proponujemy Ci elastyczny cennik pozycjonowania

Regionalny rynek ma wielki potencjał, lecz czasem jest niedoceniany. Przez ponad dziesięć lat działania przypatrzyliśmy się poczynaniom wielu agencji oferujących lokalne pozycjonowanie i dowiedzieliśmy się, że taki sposób promocji jest najbardziej efektywny. Pozycjonując witrynę lokalnie, wykorzystujemy bowiem frazy kierujące do konkretnej miejscowości i posługujemy się nazwami własnymi, tak jak robią to internauci szukający produktów i usług. To sprawia, że zainteresowani, potencjalni Klienci po wpisaniu hasła w pole wyszukiwarki trafiają idealnie na Twoją stronę. Przez kilkanaście sezonów dopracowywaliśmy naszą strategię i poszerzaliśmy know-how, docierając do momentu, w którym z czystym sumieniem możemy określać swoje usługi jako wyższy standard marketingu internetowego. Jednocześnie w AFTERWEB doszliśmy do wniosku, że zróżnicowane potrzeby naszych Klientów wymagają indywidualnych wycen. Z tego powodu postanowiliśmy wprowadzić do użytku cennik, który układamy razem z Tobą. Na początek omawiamy etapy pozycjonowania i sprawdzamy, jak rozbudowana optymalizacja będzie potrzebna. Następnie słuchamy Cię uważnie, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania i możliwości finansowe. Na tej podstawie konstruujemy unikalną ofertę na pozycjonowanie lokalne, która pomoże Ci wyróżnić się na tle innych firm z najbliższej okolicy.

Cennik pozycjonowanie lokalne w modelu abonamentowym
PAKIETSTARTOPTIMUMPREMIUM
Cena498 zł985 zł1498 zł
Ilość pozycjonowanych fraz10 fraz20 fraz40 fraz
Raport z realizacji pakieturaz na kwartałraz na kwartałraz na kwartał
Czas trwania umowy12 miesięcyczas nieokreślonyczas nieokreślony
Okres wypowiedzenia3 miesiące1 miesiąc1 miesiąc

*wg możliwości finansowych i technicznych

 

Zleć pozycjonowanie strony firmie AFTERWEB!

Dowiedz się, na czym będzie polegało pozycjonowanie lokalne Twojej firmy. Oto etapy, według których pracujemy

    • Najpierw dokładnie badamy rynek i Twoją konkurencję, a na podstawie analiz i wniosków stwarzamy obraz idealnego Klienta, czyli adresata Twojej oferty. Sprawdzamy, co zazwyczaj wpisuje on w pole wyszukiwarki i budujemy listę słów kluczowych zorientowanych na pozycjonowanie lokalne. To unikatowe frazy, jakie w niedalekiej przyszłości zaowocują pozyskaniem wielu nowych kontrahentów i zwiększeniem ruchu na firmowej stronie. Za pomocą specjalistycznych, często autorskich narzędzi sprawdzimy, jakie słowa-klucze będą najbardziej odpowiednie i przynoszące zyski.

Przykładowe frazy lokalne:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
fryzjer warszawa18100
lakiernik wrocław1000
markizy poznań320
mechanik kraków4400
rolety bydgoszcz880
trener personalny gdańsk720
wulkanizacja katowice2400
    • Teraz przychodzi pora na audyt SEO i optymalizację, w czym celują specjaliści z naszej Agencji AFTERWEB, zwani popularnie seowcami. Chodzi o to, by przygotować Twoją witrynę na wizytę robotów Google, które zaindeksują ją na wysokim miejscu w rankingu wyszukiwania. Aby to jednak nastąpiło, strona powinna być dopracowana poprzez pozycjonowanie: pod względem szybkości, intuicyjności, obecności certyfikatu bezpieczeństwa, dostosowania do wyświetlaczy urządzeń mobilnych i zawartości (meta tagów czy nasycenia treści słowami kluczowymi). Oprócz spełnienia wymagań wyszukiwarki skupimy się też na przyjaznym i czytelnym wyglądzie witryny, co z pewnością docenią użytkownicy.

    • Pozycjonowanie lokalne nie może się też obyć bez SEO copywritingu i link buildingu. Stworzone przez naszych wykwalifikowanych copywriterów unikatowe teksty publikujemy zarówno na założonym w tym celu blogu firmowym, jak i na zewnętrznych serwisach. Pomocna okazuje się tutaj baza partnerów medialnych z całej Polski, w tym z Twojego regionu. Ilość specjalistycznych artykułów do napisania określamy w oparciu o cennik usług, tak, by dostosować ją do Twoich oczekiwań.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

  • Finalnym etapem pozycjonowania jest monitorowanie postępów i raportowanie ich. Powyższe metody na promocję strony działają bowiem tylko wtedy, gdy na bieżąco możemy je konsultować z Tobą i w razie potrzeby wprowadzać nowe rozwiązania. Raporty podsumowujące pozycjonowanie lokalne otrzymujesz, w zależności od preferencji, telefonicznie, mailowo, przez wideokonferencje albo osobiście – w naszym nowoczesnym biurze przy filiżance aromatycznej kawy. Zapraszamy do kontaktu!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...