Wygraliśmy nagrodę w konkursie Game On Google!

AFTERWEB został nagrodzone przez Google

Nasz zespół uwielbia wyzwania, dlatego bez wahania podjęliśmy decyzję o udziale w konkursie Google Game On. Po ogłoszeniu wyników mamy przyjemność poinformować, że otrzymaliśmy wyróżnienie i możemy pochwalić się atrakcyjną nagrodą!

Game On Google to kampania mająca na celu motywowanie agencji do wprowadzania nowatorskich rozwiązań i prężnego zdobywania nowych klientów. Zespół AFTERWEB stawia na najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego szczycimy się skutecznością prowadzonych kampanii Google AdWords. Nasz codzienny trud został doceniony przez Google i po osiągnięciu wyznaczonego celu zostaliśmy jednym ze zwycięzców.

Za świetny wynik w kampanii Game On otrzymaliśmy nagrodę, która przypadła wszystkim bardzo do gustu:

Dron od firmy Google

Parrot Airborne Cargo Travis to dron, którego otrzymaliśmy od Google. To małe „cacko” możemy sterować za pomocą urządzeń mobilnych. Minidron jest super szybki i genialnie sprawdza się do latania wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wbudowana kamera umożliwia rejestrację obrazu z niesamowitej perspektywy. Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia i jesteśmy gotowi do walki w kolejnych etapach konkursu!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (2 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Kamil Dudziak Właściciel / Specjalista SEO

Kamil Dudziak

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właściciel i manager firmy AFTERWEB. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *