Podziękowania od fundacji dla AFTERWEB!

Od samego początku naszej działalności angażujemy się w pomoc na rzecz potrzebujących. Staramy się mocno wspierać wiele fundacji, które są oparciem dla osób zmagających się z przeciwnościami losu. W ostatnim czasie otrzymaliśmy bardzo dużo ciepłych słów od licznych organizacji za naszą charytatywną aktywność.

Chcielibyśmy bardzo podziękować Stowarzyszeniu „Podaj Rękę” za cudowną bombkę, która będzie stałym elementem dekoracji naszego biura w okresie świątecznym. Zaznaczmy, że organizacja zajmuje się działaniami mającymi na celu niesienie pomocy dzieciom i młodzieży chorym, niepełnosprawnym, a także zagrożonym patologiami i wykluczeniem społecznym.

Szczególne podziękowania pragniemy skierować do Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich”, które za nasze zaangażowanie w dofinansowanie wakacji seniorów, podarowało nam wyjątkowy kalendarz. Przypomnijmy, że instytucja od lat przeciwdziała marginalizacji osób starszych.

Za piękną maskotkę superbohatera dziekujemy też Fundacji „Serce dla maluszka”, która zajmuje się opłacaniem nierefundowanych operacji i zabiegów dzieciom niepełnosprawnym. Zapewniamy, że nadal będziemy wspierać działalność licznych organizacji charytatywnych, ponieważ dobro potrzebujących jest dla nas ważne.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *