Wigilia firmowa AFTERWEB w kapitańskim klimacie

Wigilia 2020r. w AFTERWEB

Spotkanie świąteczne stało się już obowiązkową pozycją w kalendarzu naszej firmy. Tegoroczna wigilia firmowa zapadnie nam w pamięć jednak na długo. Wszystko za sprawą wyjątkowego anturażu, gdyż mieliśmy okazję zjeść kolację na wodzie!

Kochamy eksperymentować, dlatego wybraliśmy na spotkanie świąteczne kolejne ciekawe miejsce. Tegoroczna kolacja odbyła się na prawdziwej barce, przycumowanej pomiędzy wyspami zabytkowego Ostrowa Tumskiego. Sala restauracyjna z niesamowitym widokiem na Wyspę Słodową zachwyciła nas już od pierwszych chwil.

W tym wyjątkowym klimacie mieliśmy okazję posmakować tradycyjnych, polskich potraw wigilijnych. Smażony karp, pierogi z kapustą i grzybami czy klasyczny makowiec z rodzynkami, błyskawicznie znikały ze stołu. Nie brakowało też kulinarnych niespodzianek, które wszystkim przypadły do gustu.

Miłym akcentem były upominki od szefa dla pracowników. My również o nim nie zapomnieliśmy, jednak co skrywał prezent od ekipy AFTERWEB, niech pozostanie słodką tajemnicą 🙂

W doskonałych humorach przy grzanym winie i kolędach rozmawialiśmy do późna o minionym roku, snując plany dotyczące rozwoju naszej firmy.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (22 głosów, średnia: 4,64 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

AFTERWEB

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 12 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *