Wyszukiwarka Google to miejsce na reklamę, która działa! Niech cała Bydgoszcz dowie się o Twojej firmie i skorzysta z jej oferty

Google Ads Warszawa

Kampanie AdWords /Ads w ostatnim czasie stały się najchętniej używanymi e-narzędziami marketingowymi. Służą pozyskiwaniu klientów poprzez reklamy, wyświetlane w internecie. Część z nich ukazuje się w oknie wyszukiwarki Google, pozostałe na portalach informacyjnych bądź innych stronach. Ogromny zasięg i multum możliwości konfiguracyjnych powodują, że linki sponsorowane, remarketing, reklamy Display oraz Google Shopping stanowią dziś obowiązkowy element marketingu prowadzonego w sieci. Nasza Agencja SEM firmom z miasta Bydgoszcz może zaproponować wysoce skuteczną strategię, dzięki której kampanie reklamowe AdWords dotrą do potencjalnych klientów i zwiększą przychody firmy nawet o kilkaset procent – już w pierwszych dniach od ich uruchomienia.

Reklamę Twojej firmy wyświetlimy tylko wybranym. Tak wygląda promocja w Google Ads, ukierunkowana na Bydgoszcz


Stary Rynek 1, 85-110 Bydgoszcz

Już dawno minęły czasy bombardowania odbiorców reklamami, które kompletnie ich nie interesują. Nastała era zoptymalizowanych treści promocyjnych, widocznych wyłącznie dla wybranych. Kampanie AdWords, nazywane również kampaniami Google Ads, to idealny przykład formy marketingu, dającego reklamodawcy pełną decyzyjność. Specjalista AdWords ma wpływ praktycznie na każdy aspekt promocji, w tym również na to, kto zobaczy reklamy. Jeśli chcesz pozyskiwać klientów z miasta Bydgoszcz, bo tu działa Twoja firma, ustawimy precyzyjne kierowanie, niewykraczające poza ustalony obszar. Google będzie dobierało odbiorców na podstawie adresu IP oraz lokalizacji ich urządzeń mobilnych. Linki sponsorowane czy inne reklamy Google Ads ukażą się więc osobom, googlującym na terenie Bydgoszczy albo tym, które wyszukują informacji o usługach w Twoim mieście, bo np. wybierają się tutaj na wycieczkę. Możemy wykluczyć określone osiedle Bydgoszczy albo zawęzić rejon do kilku dzielnic. To gwarancja znakomitej efektywności: reklama AdWords będzie widoczna dla potencjalnych klientów, ale nie zobaczą jej przypadkowi internauci.

Jesteśmy zespołem specjalistów AdWords, wdrażających efektywne kampanie reklamowe w Google. Dlaczego Afterweb?

Reklama w Google musi być stale monitorowana i udoskonalana. Na nic zdają się przypadkowe treści, choćby były atrakcyjne i z pozoru zachęcające, jeśli specjalista AdWords nie zadba o ich odpowiednie kierowanie. Nasza Agencja SEM reprezentuje Klientów z miasta Bydgoszcz. Wyświetlamy reklamy m. i.n osobom, przebywającym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Wychodzimy z założenia, że linki sponsorowane zapewniają optymalne efekty jedynie wtedy, gdy widzą je osoby, potencjalnie zainteresowane ofertą. Dla firm z Bydgoszczy, reklamowanie się w Katowicach czy Rzeszowie jest zwyczajnie bezzasadne. W Afterweb pracujemy tak, żeby interes naszego Klienta mógł się szybko rozwijać, dlatego rekomendujemy promocję lokalną. Wdrażając kampanie AdWords (Ads), zapewniamy firmom odpowiedni marketing i z satysfakcją obserwujemy rezultaty naszych działań. Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo w mieście Bydgoszcz, doskonale trafiłeś. Znamy tutejszy rynek, potrzeby konsumenckie oraz liderów biznesowych. Zleć nam opracowanie strategii promocyjnej, a zobaczysz, jak bardzo skuteczna jest reklama w Google.

Bydgoszcz stoi przed Tobą otworem! Zadbamy o targetowanie, gwarantujące powodzenie kampanii Google Ads

Specjalista AdWords potrafi kompleksowo zadbać o marketing klienta, nawet, jeśli jest to promocja kierowana lokalnie – na Bydgoszcz. Trzeba poświęcić jej wiele uwagi, tylko wtedy marketing przełoży się na wzrost sprzedaży (sklepy internetowe) bądź zapytań ofertowych (firmy usługowe). Kampanie AdWords możemy targetować pod wieloma względami, nie tylko samej lokalizacji. Owszem, reklama kierowana na Bydgoszcz przyniesie firmie najwięcej korzyści, jednak nie można zapominać o innych kryteriach. Ważne są m.in. zainteresowania internautów, tematyka stron, które lubią oni odwiedzać lub dane demograficzne. Ścisłe dopasowanie treści reklamowych do upodobań i potrzeb odbiorców, zapewnia doskonałe rezultaty.

W ramach kampanii reklamowych Google Ads zapewniamy czteropoziomową promocję: linki sponsorowane, remarketing, Display oraz zakupy Google.

 • Linki sponsorowane – to płatne reklamy w wynikach wyszukiwania. Gdy specjalista AdWords ustawi ich odpowiednie kierowanie, np. na miasto Bydgoszcz, treści te zostaną wyświetlone osobom ze wskazanej okolicy, szukających w Google zapytań, zawierających wybrane słowa kluczowe. Linki sponsorowane są rewelacyjną formą reklamy sponsorowanej, sprowadzającą na stronę sklepu lub firmy wielu potencjalnych klientów.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Bydgoszcz:

  Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Bydgoszcz480
  agencja sem Bydgoszcz10
  stomatolog Bydgoszcz1600
  mechanik Bydgoszcz1600
  google ads Bydgoszcz10
  markizy Bydgoszcz90
  google Bydgoszcz40
  wulkanizacja Bydgoszcz2400
  remarketing Bydgoszcz10
  rolety Bydgoszcz880

  źródło: Google.pl

 • Zakupy Google – inaczej reklamy produktowe, które internauci widzą w wynikach wyszukiwania. To kwadratowe boxy ze zdjęciem, nazwą i ceną produktu, szukanego w Google. Reklamy te również można nakierować na Bydgoszcz, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo pozyskania klientów lokalnych. Sklep internetowy nierzadko ma przecież siedzibę stacjonarną. Promocja w Google Shopping może skutecznie zachęcić odbiorców do odwiedzenia sklepu osobiście.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 • Remarketing – znakomita możliwość nakłonienia niezdecydowanego klienta do powrotu na stronę i dokonania procedury zakupowej. Remarketing w Google Ads umożliwia wyświetlanie reklam użytkownikom sieci, którzy zapoznali się już z prezentowaną ofertą, ale z niej nie skorzystali lub od dawna nie odwiedzili strony. System AdWords selekcjonuje odbiorców na podstawie plików cookie, pozwalając na docieranie do pożądanego grona: nie tylko z Bydgoszczy lub określonego województwa, ale też interesujących się ofertami zbliżonymi do tej, promowanej przez nas.

  remarketing

 • Display Network – to kontekstowa reklama w Google, która pojawia się na różnych portalach, odwiedzanych przez użytkowników z interesującej nas lokalizacji. Jeśli chodzi o duże miasta typu Bydgoszcz, dobrym wyborem jest kierowanie treści na lokalne portale informacyjne, jak chociażby: bydgoszcz24.pl, glosbydgoszczy.pl czy portalbydgoski.pl a więc wszędzie tam, gdzie chętnie zaglądają mieszkańcy Bydgoszczy i okolic.

  reklama display
  źródło: sport.pl

Z racji tego, że reklama ukazuje się na górze lub po prawej stronie i zawiera zdjęcie, wyraźnie się wyróżnia na tle organicznych wyników wyszukiwania. Zakupy Google to typ płatnej kampanii reklamowej Ads, rekomendowany sklepom internetowym i wszystkim firmom z sektoru e-commerce. Treści reklamowe można kierować do użytkowników z grupy docelowej z Warszawy. To ważne, ponieważ nawet jeśli odbiorca reklamy nie zdecyduje się na zakup online, dowie się o istnieniu sklepu i być może odwiedzi go osobiście.

Przekonaj się na własnej skórze, jak realizowane przez nas kampanie AdWords zwiększają przychody bydgoskich firm

Szukasz zaufanego partnera w zakresie marketingu internetowego? Skontaktuj się z nami! W Agencji SEM Afterweb czeka na Ciebie specjalista AdWords, który osobiście przygotuje plan działania i będzie czuwał nad przebiegiem kampanii. Twoja reklama w Google Ads będzie nie tylko widoczna, ale też przyciągnie na stronę wielu klientów. Rezultaty naszych działań są dostrzegalne natychmiast, więc naładuj telefon i spodziewaj się pierwszych zapytań ofertowych, których z pewnością nie zabraknie! Zapraszamy do współpracy Przedsiębiorców z miasta Bydgoszcz oraz okolic – chcących lokalnie reklamować swoją działalność.

Poszerz widoczność w Google poprzez SEO

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...