Otwórz swoją firmę z Bydgoszczy na najlepsze pozycjonowanie stron i ofert w AFTERWEB!

Internet po dekadach od wynalezienia na dobre zagościł w naszych domach, instytucjach i przenośnych gadżetach. To z jego pomocą wyszukujemy informacje, uczymy się, dzielimy wspomnieniami i przemyśleniami, ale także – co najważniejsze robimy zakupy. Badania wskazują, że obecnie aż około 70 % wszystkich transakcji wykonujemy za pośrednictwem globalnej pajęczyny. Nie trudno zatem wywnioskować, że rezygnując z obecności w tym prężnym medium nasza firma wraz z ofertą tracą każdego dnia znaczną ilość spotkań z potencjalnymi klientami. Aby odwrócić ten stan musimy rozpocząć naszą drogę od serca sieci, jakim stała się wyszukiwarka Google. To tu powinniśmy najpierw zaistnieć, by zacząć czerpać korzyści z odwiedzin surfujących. W agencji interaktywnej AFTERWEB od wielu lat dbamy o przedsiębiorstwa z Bydgoszczy, które pragną wdrożyć pozycjonowanie sklepów i witryn usługowych do własnej recepty na sukces.

Profesjonalne i skuteczne pozycjonowanie lokalne dla firm z Bydgoszczy to długotrwała dominacja w wyszukiwarce


Stary Rynek 1, 85-110 Bydgoszcz

Dla przedsiębiorców e-commerce i internetowych usługodawców nie ma lepszej wiadomości od wspięcia się na szczyt zestawienia Google w istotnych dla branży zapytaniach. To, co internauci i wirtualni zakupowicze wpisują w okienko korporacji z Moutain View w dużej mierze dyktuje nam, kto i kiedy będzie mógł natrafić na nasz serwis i prezentowany w nim asortyment. Dzięki trwającej ponad dekadę walce o windowanie firmowych stron klientów w rezultatach wyszukiwań zdołaliśmy nabyć cennego know-how, którym chętnie dzielimy się z naszymi partnerami w biznesie. Dodatkowo w toku ciężkiej pracy z rozmaitymi odbiorcami nie zatraciliśmy pasji, dlatego też każdy nowy projekt traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Nasz zespół kochających wyzwania fachowców skroi dla Ciebie usługę na miarę potrzeb, a przy tym dobierze odpowiednie środki dla różnych etapów rozwoju działalności. Pozycjonowanie stron w Bydgoszczy i okolicach pozostaje natomiast polem, na którym efekty naszej pracy widać już w pierwszych miesiącach kampanii.

W AFTERWEB wyciągamy jak najwięcej z lokalnego rynku. Zawalcz o Bydgoszcz ze skutecznym pozycjonowaniem sklepu i strony firmowej

    • Wespnij się na szczyt listy wyników ze specjalistami. AFTERWEB to pozycjonowanie stron internetowych w Bydgoszczy i jej okolicach, które się opłaca – zwłaszcza, gdy planujesz pozostać w sieci na dłużej. Potrafimy działać w każdej gałęzi biznesu i idealnie łączymy ze sobą w świecie WWW sprzedawców z ich naturalną publiką. Pomożemy Ci dotrzeć do właściwych kupujących na każdym etapie Twojej kariery w globalnej pajęczynie!

    • Utrzymaj pozycję na długo przez systematyczne i kompleksowe działania. Bydgoszcz wraz otaczającym regionem to według nas obszar, o który warto walczyć w cyfrowej przestrzeni. Biorąc pod uwagę ludność miasta oraz okolicznych miejscowości z całą pewnością warto raz uzyskane dla firmowej strony pozycje ugruntować przez regularne wysiłki content marketingowe oraz poszukiwanie idealnych zakątków webu do pozyskiwania linków i wzmianek. Nasi profesjonaliści od pozycjonowania nie pozwolą Ci wypaść poza pierwszą stronę.

    • Przegoń największych rywali naszymi metodami. Często zdarza się tak, że w tradycyjnych frazach – nawet tych lokalnych powiązanych z Bydgoszczą – bardzo trudno przebić się przez listę konkurencyjnych witryn, które od lat przeznaczają krocie na wysiłki związane z pozycjonowaniem stron internetowych. W takim wypadku w AFTERWEB dysponujemy jednak kilkoma sprawdzonymi strategiami, które i tak pozwolą Ci zabrnąć wyżej niż giganci z danego sektora. Przede wszystkim postawimy zatem na pozycjonowanie słowami z długiego ogona, które skutecznie wyrówna szansę i podniesie frekwencję na Twoją korzyść.

    • Patrz, jak Twoja marka rośnie w siłę. Z pozycjonowaniem stron firm, także na niwie lokalnej nieodmiennie wiąże się budowanie widoczności Twojego interesu. Miarą sukcesu będzie w tym wypadku rozpoznawalność i skłonność Twoich klientów do powrotów do serwisu oraz kojarzenie konkretnych, jakościowych produktów z obraną przez Ciebie nazwą i logo. Jeśli pragniesz zapisać się w świadomości nabywców, zacznij od pozycjonowania firmy w Bydgoszczy.

    • Odszukaj z nami nowych odbiorców. Istotą batalii o pozycje w Google od zawsze jest dotarcie do jak najszerszego grona internautów. Dostanie się zaś do TOP 10 gwarantuje natomiast natychmiastowy skok popularności przy jednoczesnym zastrzyku sprzedażowym. Podczas jednak gdy słupki finansów rosną, możemy zacząć koncentrowanie się na grupie docelowej, do której nasze propozycje pasują najbardziej. Niekiedy tego rodzaju zabiegi skutkują jeszcze większymi obrotami.

Bydgoszcz i okolice to idealny rynek, który pomożemy Ci podbić z pozycjonowaniem lokalnym. Zobacz, jak działamy

Jeszcze zanim zaczniemy pozycjonowanie stron w jego ścisłym znaczeniu, wraz z naszym klientem koncentrujemy się na jak najbardziej efektywnym wyborze słów kluczowych. Przede wszystkim staramy się przy tym kroku wyobrazić sobie, co najprawdopodobniej we właściwe pole wstuka nasz wymarzony adresat. Z dużą dozą pewności możemy przewidywać, że konkretna fraza będzie zabarwiona lokalnie. W przypadku Bydgoszczy padnie tu nazwa miasta bądź dzielnicy, a może nawet jednej z podmiejskich miejscowości. Właśnie z tego powodu dobrym ruchem staje się nasycenie treści na naszej stronie nie tylko branżowymi terminami, ale także przypuszczalnym obszarem, wewnątrz którego planujemy świadczyć usługi.

Po wpleceniu w zawartość tekstową witryny pożądanych fraz przychodzi pora na zajęcie się szerszym oglądem Twojej WWW. Pozycjonowanie stron i sklepów zadziała bowiem jedynie w przypadku projektu zoptymalizowanego pod kątem wymogów wyszukiwarki Google. W ramach procesu skrótowo określanego jako SEO nasi eksperci sprawdzą dla Ciebie wiele aspektów witryny. W tym swoistym audycie SEO dopasowaniu ulegną takie elementy szablonu jak wersja mobilna, czas ładowania treści, rozmieszczenie i organizacja elementów ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności fragmentów interaktywnych. Oprócz tego zbadamy kwestie czysto techniczne, ale również cechy całości rzutujące na komfortowe użytkowanie (UX).

Zaraz za udoskonaleniem budowanej na nowo strony zaczynają się elementy tradycyjnie wchodzące w skład wielkiej trójki pozycjonowania stron internetowych. Przede wszystkim nasi specjaliści zbudują dla Ciebie mocną sieć odsyłaczy kierujących internautów do interesującego nas sklepu lub strony firmowej. Przy współpracy z najbardziej uznanymi ogólnopolskimi i lokalnymi portalami oprzemy Twoją wirtualną machinę o zaplecze znaczących i wartościowych linków. Po link buildingu zaś zwrócimy się ku marketingowi treści. Jego zadaniem będzie generowanie artykułów i specjalistycznych poradników, które sprawią, iż potencjalny klient doceni naszą fachową wiedzę i chętniej zwiąże swój zakupowy budżet z naszymi produktami i usługami. Jeśli natomiast przy komponowaniu tekstów przez naszych sprawdzonych SEO-copywriterów uwzględnimy też lokalizację pokroju Bydgoszczy, możemy być pewni, że ściągną do nas tłumy regionalnych klientów.

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.