Projektowanie / tworzenie sklepów www

Prowadzisz sklep stacjonarny i czujesz, że nadszedł moment, by przenieść działalność również do internetu? Służymy pomocą! W Agencji Afterweb tworzymy nowoczesne i intuicyjne sklepy internetowe, które pozwalają sprzedawać więcej. Dzięki skutecznej strategii, wykonamy dla Ciebie e-sklep, a następnie uczynimy z niego podstawowe źródło Twojego dochodu! Zobacz, jak realizujemy projektowanie stron sklepów internetowych i wkrocz na jedyną słuszną drogę marketingową – wyszukiwarkę Google. Funkcjonalne rozwiązanie e-commerce da Ci szansę dotarcia do klientów z całej Polski, którzy w normalnych okolicznościach nigdy nie dowiedzieliby się o Twojej ofercie. Daj nam 6 tygodni, a stworzymy dochodowy sklep internetowy, nastawiony na sprzedaż na zaskakująco wysokim poziomie!

Zwiększ swoje zasięgi online! Zrealizuj usługę jaką jest projektowanie sklepu internetowego

Rozwój internetu sprawił, że duża część przedsiębiorców sprzedających swoje usługi i produkty przeniosła swoją działalność do świata online. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu umożliwia on dotarcie do znacznie większej liczby odbiorców, a tym samym potencjalnych klientów. To właśnie dzięki internetowi wiele firm zyskuje coraz większą popularność oraz osiąga lepsze wyniki sprzedażowe. Tutaj pojawia się jednak zasadnicze pytanie, jak tworzyć profesjonalne sklepy internetowe skutecznie zachęcające do skorzystania z oferowanych usług i produktów? Kluczem są nie tylko atrakcyjne ceny ale także wygląd strony internetowej wyróżniający się przede wszystkim intuicyjnością i przejrzystością!

Masz już sklep internetowy ale nadal nie przynosi on oczekiwanych efektów? Może masz swoją wizję, wiesz co przykuje uwagę Twoich odbiorców ale nie wiesz jak wdrożyć to w życie? Świetnie trafiłeś! Dla naszej firmy tworzenie sklepów internetowych nie ma żadnych tajemnic! Pomożemy Ci wznieść Twój biznes na wyżyny! Z Afterweb zbudujesz swój sklep od A do Z i w bardzo krótkim czasie zobaczysz pierwsze zadowalające wyniki!

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe od 2015 r. Stawiamy na nowoczesne realizacje, napędzające sprzedaż Online. Stworzymy dla Ciebie sklep, który sprzeda Twoje produkty.

347%
wzrost sprzedaży online
(branża meblarska)
585%
zwiększony ruch na stronie
(branża produkcyjna)
482%
napływ nowych klientów
(branża modowa)
940%
wzrost ilości zapytań
(branża sportowa)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Poznaj sześć kroków na jakich opiera się tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych

  Nasze wieloletnie doświadczenie praktyczne oraz duże zaplecze wiedzy teoretycznej pozwoliło nam wypracować najlepsze techniki wykorzystywane podczas procesu jakim jest tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych. Zapoznaj się z kluczowymi etapami przynoszącymi sukces!

  Krok pierwszy – brief! Przedstaw nam swoje oczekiwania

  Projektowanie i Tworzenie Sklepów Internetowych Brief

  Profesjonalne projektowanie stron sklepów internetowych jest możliwe tylko po uprzednim przeanalizowaniu Twoich potrzeb i oczekiwań. Od tego właśnie zaczynamy naszą pracę! Celem prowadzonej rozmowy wstępnej jest zapoznanie się z prowadzona przez Ciebie działalnością, a tym samym określenie grupy docelowej. Dzięki temu możemy również przeprowadzić analizę rynkową Twojej konkurencji, a tym samym ustalić najlepszą strategię marketingową. Pamiętaj, że im lepiej i dokładniej określisz swoje wymagania i przedstawisz wizje na to jak chcesz, aby wyglądał Twój sklep internetowym, tym większy sukces odniesiesz na końcowym etapie. Po przeprowadzonej konsultacji przygotujemy wycenę Twojego projektu oraz określimy czas realizacji.

  Krok drugi – projekt graficzny! Sprawdź jak będzie wyglądał Twój nowy sklep internetowy

  Projekt Graficzny Sklepu Internetowego - Struktura Menu

  Kiedy już znamy wszystkie Twoje potrzeby, a także wiemy czego oczekujesz decydując się na proces jakim jest tworzenie stron sklepów internetowych przechodzimy do realizacji projektu wstępnego tzw. makiety low fidelity mockup przedstawiającej układ poszczególnych elementów na stronie. Oczywiście musimy zaznaczyć, że na każdym etapie bierzesz czynny udział w realizacji. Ty dajesz nam feedback oraz cenne uwagi i spostrzeżenia, a my wdrażamy je w życie! Chciałbyś pewne elementy zastąpić innymi? A może masz pomysł co jeszcze dodać? Powiedz nam o tym! Tylko poprzez współpracę jesteśmy w stanie tworzyć profesjonalne sklepy internetowe! Podczas projektowania wstępnego sklepu internetowego na samym początku uwzględniamy Twoje założenia biznesowe. Następnie przechodzimy do uwzględnienia potrzeb grupy odbiorców. Tutaj wykorzystujemy wiedzę z zakresu User Experience (UX) oraz User Interface (UI). Pamiętaj, że strona sklepu internetowego powinna być przejrzysta, a poruszanie się po niej wszystkich użytkowników musi być intuicyjne. Im lepsze wrażenia wzbudzi w odbiorcach, tym większe prawdopodobieństwo, że skorzystają z usług Twojej firmy i będą do nich wracać! Podczas realizowanych prac kierujemy się przede wszystkim funkcjonalnością oraz łatwym dostępem! Właśnie dlatego możesz na bieżąco monitorować wszystkie prowadzone działania i mieć nad nimi kontrolę. Jak widzisz już na tym etapie masz pełen dostęp do tego jak będzie wyglądał zaprojektowany sklep internetowy!

  Krok trzeci – czas na zaprogramowanie

  Zaprogramowanie Sklepu Internetowego - Praca Programisty

  Po zaakceptowaniu wstępnego projektu przechodzimy do jego zaprogramowania. Tworzenie sklepów internetowych to proces, gdzie każdy etap wymaga precyzyjnych działań. To właśnie ten krok uznawany jest za jeden z najważniejszych. Umożliwia on sprawdzenie czy zaprojektowana strona internetowa jest funkcjonalna oraz spełnia zarówno Twoje potrzeby jak i Twoich odbiorców. Tutaj mamy możliwość zastosowania technik wpływających na odczucia wizualne. Klikalność grafik, odsyłanie do konkretnych podstron to coś co sprawdzamy właśnie na tym etapie. Aby mieć pewność, że projektowanie sklepów internetowych przebiega zgodnie z założeniami sprawdzamy również jak wyświetla się layout, czyli nasz projekt graficzny na różnych urządzeniach mobilnych. Pamiętaj, że Twoi klienci będą przeglądać stronę zarówno w domowym zaciszu na swoich laptopach jak i np. w drodze do pracy na smartfonie. Dlatego właśnie musi działać perfekcyjnie w każdej sytuacji!

  Krok czwarty – content marketing! Poznaj moc tekstów sprzedażowych

  Teksty Sprzedażowe dla Sklepu Internetowego - praca Copywritera SEO

  Atrakcyjna wizualnie strona sklepu internetowego to nie wszystko! Niezbędne jest również umieszczenie odpowiednich treści. Nie musisz robić tego sam! Nasza firma przygotuje dla Ciebie specjalistyczne teksty sprzedażowe. Na tym etapie istotną funkcję pełnią nasi doświadczeni specjaliści SEO. Dzięki skrupulatnej analizie rynkowej dobiorą oni słowa kluczowe najlepiej oddające potrzeby Twoich klientów. Na podstawie tego stworzymy odpowiednie teksty poprawiające widoczność Twojej firmy w Google! To właśnie dobrze stworzony content marketing w dużej mierze przyczynia się do zwiększenia sprzedaży produktów i usług. Oczywiście zanim umieścimy wpis na Twoją stronę internetową wyślemy Ci go! Jak widzisz na każdym etapie masz pełną kontrolę nad wszystkimi wdrażanymi działaniami!

  Krok piąty – wykonywanie niezbędnych testów

  Tworzenie Sklepów Internetowych - Niezbędne Testy przed uruchomieniem

  Tworzenie sklepów internetowych www powoli dobiega końca. Przed nami test ostateczny! Umożliwia on wyeliminowanie pojawiających się błędów, wprowadzenie jeszcze dodatkowych poprawek i ulepszeń, przed umieszczeniem sklepu na właściwej domenie. To jest właśnie odpowiedni moment na sprawdzenie, czy wszystkie wstępne założenia zostały zrealizowane w prawidłowy sposób. Na tym etapie oceniasz także, czy sklep internetowy spełnia wszystkie Twoje założenia biznesowe. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, czy strona działa prawidłowo, oceniamy także tzw. user flow, czyli przepływ użytkowników. Dzięki monitorowaniu ich ruchu na stronie jesteśmy w stanie ocenić, czy spełnia wszystkie wymogi z zakresu user experience. Sprawdzamy również umieszczone treści! Dla nas nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia! Jesteś gotowy na start swojego nowego sklepu internetowego? Do dzieła!

  Krok szósty – publikacja i start profesjonalnego sklepu internetowego

  Uruchomienie Sklepu Internetowego przez Specjalistę SEO

  3, 2, 1… Twój sklep internetowy właśnie wystartował! Przygotuj się na ogromną ilość spływających zamówień! Czy tutaj nasza współpraca się kończy? W żadnym wypadku! Na tym etapie nasze zadanie polega na kontrolowaniu czy tworzenie sklepu internetowego przyniosło oczekiwane rezultaty. Przeprowadzamy audyt pokazujący nam jakie dodatkowe ulepszenia można wprowadzić, abyś uzyskał jeszcze wyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Nie martw się, nie pozostawimy Cię bez opieki! Poprzez stałe monitorowanie wszystkich działań szybko i skutecznie podejmiemy odpowiednie kroki przyczyniające się do dalszego rozwoju Twojej firmy! Z nami projektowanie i tworzenie sklepów internetowych to sześć kroków gwarantujących sukces Twojej działalności!

  Projektowanie sklepów internetowych mamy we krwi! Zdaj się na 16-letnie doświadczenie specjalistów Afterweb. Tu powstanie Twój nowy e-sklep

  Sklep internetowy, stworzony od podstaw przez zespół ekspertów w dziedzinie projektowania stron www, jest bardzo rentownym sposobem na biznes. Dlatego prędzej czy później każdy właściciel sklepu stacjonarnego rozważa poszerzenie działalności o kolejny kanał: internet. Branża e-commerce rośnie w siłę! W ostatnich latach sprzedaż internetowa zyskała na popularności na tyle, że już niemal 50% polskich internautów kupuje online średnio raz w tygodniu. Jeśli Ty również masz zamiar wykorzystać potencjał sprzedaży za pośrednictwem sieci, stworzenie sklepu internetowego jest usługą, jakiej szukasz. Podejmij współpracę z Agencją Afterweb, gdzie wykonujemy profesjonalne sklepy dla Klientów z różnych branż: od odzieżowej, przez RTV i AGD, aż po meblarską, jubilerską i spożywczą. Naszą specjalnością jest projektowanie sklepów internetowych „szytych na miarę”. Nie działamy według schematów – a każdy realizowany przez nas sklep, odzwierciedla charakter branży i jest atrakcyjny dla pożądanej grupy docelowej.

  Budujemy sklepy internetowe o unikalnych szatach graficznych. Chcesz wkroczyć do internetu ze swoim biznesem? Zrób to z przytupem!

  Posiadanie nowoczesnego sklepu internetowego ma mnóstwo korzyści, z których aż szkoda nie skorzystać! E-sklep stanowi znakomity kanał sprzedażowy, umożliwiający zdobywanie klientów z całego kraju, a nie tylko z bezpośredniej okolicy siedziby firmy. Sprzedaż jest możliwa 24 h przez 7 dni w tygodniu, a tym samym czasie zakupy mogą robić dziesiątki klientów, bez stania w kolejce. Powierzając projektowanie sklepu internetowego najlepszym w branży, niewielkim kosztem wejdziesz na rynek e-commerce, wygrywając z konkurencją już na starcie.

  Projektowanie i Tworzenie Sklepu Internetowego - Unikalna Szata Graficzna

  Żeby sklep internetowy był chętnie odwiedzany i generował sprzedaż, musi zostać wykonany przez profesjonalistów. Współcześni internauci są niezwykle wymagający i oczekują obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego tworzenie sklepów internetowych to zadanie, którego podejmują się tylko nieliczni, m.in. doświadczone agencje SEO. W Afterweb opracowujemy przejrzyste, doskonale funkcjonujące sklepy, które szybko się wczytują i mają dobrze zaprojektowane ścieżki zakupowe. Co więcej, tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych wykonujemy tak, aby były one dobrze widoczne w wyszukiwarce Google. To gwarancja skuteczności: sklep, który wzbudza zaufanie klientów, cieszy się dużą popularnością, jest rozpoznawalny i pozwala zarabiać duże pieniądze!

  Tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych – sprawdź jakie funkcje są ważne dla klientów

  Wielu przedsiębiorców decydujących się na usługę jaką jest tworzenie sklepów internetowych nie do końca wie jakie funkcje wybrać poza wizualnymi efektami przyciągającymi uwagę odbiorców. Od tego masz właśnie nas! Przedstawimy Ci wszystkie możliwe do zrealizowania rozwiązania. Dla nas niemożliwe nie istnieje! Przy projektowaniu należy przede wszystkim kierować się preferencjami użytkowników. Właśnie z tego względu warto, aby Twój sklep posiadał:

  • logowanie i rejestrację dla nowych klientów,

  • możliwość wyświetlenia strony w innym języku,

  • wyszukiwarkę sprzedawanych produktów lub usług,

  • prezentację wizualną towarów,

  • możliwość sortowania produktów,

  • darmową wysyłkę po zrealizowaniu zakupu powyżej określonej kwoty,

  • możliwość dokonania zakupu bez rejestracji,

  • dodany favicon – ikonę strony internetowej prezentującą Twoją markę,

  • opcję sprawdzenia pokrewnych i powiązanych ze sobą produktów,

  • dostępny chat z konsultantem umożliwiający zadanie szybkich pytań,

  • możliwość porównania produktów,

  • funkcję dodawania komentarzy i ocen produktów bądź usług,

  • filtrowanie produktów po cenach oraz cechach charakterystycznych produktów,

  • automatyczne wysyłanie maila po dokonaniu zakupu,

  • wiadomość o dostępności produktu w magazynie oraz na stanie sklepu,

  • informację o promocjach oraz o największych bestsellerach,

  • produkty przypisane do listy producentów,

  • możliwość wyboru dokumentu potwierdzającego zakup (paragonu lub faktury),

  • krótkie, a zarazem wyczerpujące opisy produktów,

  • dopasowywanie zdjęć do rozdzielczości ekranu Twoich odbiorców,

  • newsletter,

  • możliwość dokonywanie płatności w innej walucie,

  • automatycznie naliczane rabaty,

  • realizowanie płatności z wykorzystaniem np. PayU, PayPal, Dotpay itd.

  • wybór dostarczenia przesyłki,

  • FAQ – najczęściej zadawane pytania.

  Profesjonalne sklepy internetowe – kluczem są dostępne funkcje w e-commerce

  Projektowanie i Tworzenie Funkcjonalnych Sklepów Internetowych

  Branża e-commerce dzięki ciągłemu rozwojowi umożliwia każdemu przedsiębiorcy prowadzącemu działalność internetową na wykorzystanie szeregu usprawnień wpływających na funkcjonalność sklepu internetowego, a tym samym zadowolenie klientów. Oczywiście dostępnych do wyboru jest wiele funkcji, jednak pozwól, że na razie przedstawimy Ci podstawowe, bez jakich żaden sklep online nie może prawidłowo działać! Podczas korzystania z usługi jaką jest tworzenie sklepu internetowego warto prowadzony e-commerce połączyć m.in. z:

  • informacjami o stanie dostępności produktu na magazynie – potencjalni klienci zwracają na to szczególną uwagę chcąc dowiedzieć się, czy zamawiany produkt jest dostępny; dodatkowo taka funkcja pozwala uchronić się przed sprzedawaniem produktów w rzeczywistości niedostępnych; zwracamy tu szczególną uwagę na to, że takie informacje powinny być na bieżąco aktualizowane,

  • różnorodnymi metodami płatności – zawsze należy wziąć pod uwagę preferencje użytkowników, dlatego właśnie klienci powinni posiadać możliwość zrealizowania zapłaty za produkt lub usługę za pomocą np. PayU, przelewu tradycyjnego, bliku lub karty płatniczej,

  • systemami dostaw – najchętniej są tu wykorzystywane paczkomaty, poczta polska, firmy kurierskie, pamiętaj, że każdy Twój klient powinien posiadać możliwość wyboru jak najdogodniejszej dla siebie formy dostawy,

  • popularnymi porównywarkami cen – doskonale wiemy, że wszyscy użytkownicy dokonujący zakupów przez internet szukają jak najatrakcyjniejszych cenowo ofert, dlatego właśnie tak ważne, aby Twój sklep internetowy również widniał na takich porównywarkach jak np. Ceneo, zdecydowanie wpłynie to na Twój zasięg wśród większej liczby odbiorców,

  • kontem na Facebooku oraz Instagramie – chyba nie musimy dużo mówić na temat tego jak bardzo social media zwiększają zasięgi wielu firm; klienci mogą tam obejrzeć wszystkie oferowane produkty, a umieszczenie przekierowania na stronę www sklepu pozwoli im sfinalizować zakup,

  Podsumowując, każde z wymienionych działań nie tylko usprawnią działanie Twojego sklepu internetowego ale co najważniejsze zwiększą jego zasięgi w internecie i wyróżnią na tle konkurencji, a przecież to Twój główny cel, prawda?

  Projektowanie E-Sklepów Oferta Agencji Afterweb

  Projektowanie sklepów www – sprawdź jakie działania marketingowe powinieneś wybrać

  Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych to tylko wierzchołek góry lodowej. Owszem efekty wizualne, funkcje ułatwiające użytkownikom korzystanie ze strony internetowej oraz zamawianie produktów są ważne, jednak teraz skupmy się na Tobie, właścicielowi swojego profesjonalnego sklepu internetowego! Bez wątpienia najważniejszy jest marketing! Bez niego utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google jest praktycznie niemożliwe ale bez obaw mamy kilka sposobów na to jak wznieść Twój sklep na wyżyny, a tym samym dostosowanie go do skutecznego marketingu internetowego! O to najważniejsze:

  • pozycjonowanie SEO – pozwoli na ustawienie wysokiej widoczności Twojego sklepu internetowego w przeglądarce Google, a tym samym zwiększy ilość potencjalnych klientów; inwestycja w SEO to działanie zwiększające Twoje zyski, skutecznie prowadzone SEO pozwoli Ci także na znalezienie większej liczby klientów biznesowych, a także umożliwi stałe monitorowanie zmieniających się trendów rynkowych,

  • analityka – to Twój priorytet! Dzięki korzystaniu m.in. z takich narzędzi jak Google Analitycs jesteśmy w stanie kontrolować ruch na stronie Twojego sklepu internetowego, sprawdzić w jakich okresach najwięcej użytkowników odwiedza Twój sklep, jakie kampanie marketingowe i reklamowe przynoszą najlepsze rezultaty; musisz wiedzieć, że dostępne mamy programy monitorujące ruch Twoich klientów na stronie, dzięki czemu łatwiej określić np. na jakim etapie rezygnują z zakupu, a tym samym podjąć odpowiednie kroki,

  • content marketing – prowadzenie bloga lub poradnika wpłynie na lepsze wyszukiwanie Twojego sklepu internetowego oraz zachęci użytkowników do skorzystania z Twoich produktów lub usług,

  • newsletter – podobnie jak content marketing skutecznie zwiększa zainteresowanie klientów Twoimi produktami oraz usługami, a także pozwala utrzymać stałe relacje z odbiorcami oraz informować ich np. o bieżących promocjach i rabatach,

  • buzz marketing – to nic innego jak obecność na różnych forach; wszyscy Twoi klienci przed zdecydowaniem się na konkretny produkt lub usługę będą szukać o nich opinii; dlatego właśnie jest to świetny sposób na zaprezentowanie swojej firmy, a także sprawdzenie co potencjalni odbiorcy sądzą o Twoich produktach

  Oferta Afterweb: tworzenie sklepów internetowych RWD. Sprawiamy, że strony dopasowują się do ekranów o różnej rozdzielczości

  Urządzenia mobilne coraz częściej służą klientom do robienia zakupów. Dziś, zamiast siadać do komputera stacjonarnego, wolimy chwycić za telefon bądź tablet – zakupy mobilne są wygodne, szybkie i możliwe do przeprowadzenia w każdym miejscu. Co za tym idzie, tworzenie sklepu internetowego powinno przebiegać zgodnie z techniką Responsive Web Design (RWD). Co to oznacza? Sklep, który posiada responsywny kod, może być komfortowo przeglądany na różnych urządzeniach, o małych i dużych ekranach. Bez względu na to, czy Klient zechce dokonać zakupu przez smartfon, tablet czy zwykły komputer PC, zrobi to z łatwością. W Afterweb tworzenie sklepu internetowego zawsze odbywa się według idei RWD. Dostarczamy responsywne strony www, nie pobierając za tę opcję dodatkowych opłat! Warto wspomnieć, że tak przygotowane e-sklepy są faworyzowane przez Google i ukazują się na wyższych lokatach w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Nowoczesny sklep internetowy gwarancją zwiększenia przychodów. Ile kosztuje jego zaprojektowanie i stworzenie?

  Szanujemy Twój czas, udostępniając przejrzysty cennik opracowania strony sklepu internetowego. Jako, że mamy jedną z najbardziej konkurencyjnych ofert na rynku, nie zamierzamy ukrywać kosztów. Poniżej prezentujemy nasz aktualny, szczegółowy cennik tworzenia sklepów internetowych od podstaw.

  Cennik tworzenia sklepów internetowych

  Pakiet_Start
  3 990
   
  CZAS REALIZACJI 4 TYGODNIE
  KONCEPCJE GRAFICZNE 5 DO WYBORU
  ROZBUDOWANE MENU KATEGORII DO 10 KATEGORII
  ILOŚĆ PRODUKTÓW KONFIGUROWANYCH RĘCZNIE DO 5 PRODUKTÓW
  WGRANIE PRODUKTÓW Z BAZY DO 1000 PRODUKTÓW
  GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 3 MIESIĄCE
  Moduł płatności Przelewy24
  Strona responsywna (RWD)
  Certyfikat SSL
  Zamawiam
  Pakiet_Optimum
  4 980
   
  CZAS REALIZACJI 5 TYGODNII
  KONCEPCJE GRAFICZNE 7 DO WYBORU
  ROZBUDOWANE MENU KATEGORII DO 15 KATEGORII
  ILOŚĆ PRODUKTÓW KONFIGUROWANYCH RĘCZNIE DO 15 PRODUKTÓW
  WGRANIE PRODUKTÓW Z BAZY DO 2500 PRODUKTÓW
  GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 6 MIESIĘCY
  Moduł płatności Przelewy24
  Strona responsywna (RWD)
  Certyfikat SSL
  Zamawiam
  Pakiet_Premium
  5 970
   
  CZAS REALIZACJI 6 TYGODNII
  KONCEPCJE GRAFICZNE 10 DO WYBORU
  ROZBUDOWANE MENU KATEGORII DO 20 KATEGORII
  ILOŚĆ PRODUKTÓW KONFIGUROWANYCH RĘCZNIE DO 30 PRODUKTÓW
  WGRANIE PRODUKTÓW Z BAZY DO 5000 PRODUKTÓW
  GWARANCJA I WSPARCIE TECHNICZNE 9 MIESIĘCY
  Moduł płatności Przelewy24
  Strona responsywna (RWD)
  Certyfikat SSL
  Zamawiam

  Cena, jaką proponujemy za projektowanie sklepów www, jest uczciwa i atrakcyjna. Przykładowo, wybierając pakiet START otrzymasz aż 5 różnych koncepcji graficznych, nawet 10 podstron z produktami, darmowy certyfikat SSL, czytelną galerię produktową, a także fachową konfigurację. Tworzenie stron sklepów internetowych przeprowadzamy zawodowo, dlatego zawsze dostarczamy sklepy RWD, a pierwsze 20 produktów dodajemy samodzielnie. W ramach każdego pakietu można dokupić usługi dodatkowe, takie jak wykonanie unikalnego logo, opracowanie nowej wersji językowej, przygotowanie copywriterskich treści na stronę albo wprowadzenie zmian programistycznych w kodzie źródłowym. Profesjonalne sklepy internetowe tworzymy z przyjemnością! Opowiedz nam o swojej wizji, a my zrealizujemy ją w kilka tygodni.

  Przeniesiemy Twój sklep stacjonarny do internetu! Znajdź najlepszy pakiet i zleć tworzenie sklepów www specjalistom ds. e-commerce

  Doświadczeni projektanci i webmasterzy, najlepsi specjaliści SEO, copywriterzy i graficy z powołania – to oni zajmą się zaprojektowaniem oraz wdrożeniem sklepu internetowego dla Ciebie. Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy prowadzisz działalność w dużym mieście ( Warszawa, Kraków, Wrocław itp. ) lub małej miejscowości. W Google jest miejsce dla każdego! Czas wykorzystać możliwość sprzedawania online, zlecając stworzenie sklepu internetowego Agencji Afterweb. Do dyspozycji masz aż 3 atrakcyjne pakiety: Start, Optimum, Premium. Każdy kolejny oferuje rozmaite udogodnienia i funkcjonalności, wychodząc na wprost oczekiwaniom nowoczesnych Przedsiębiorców.

  Nowoczesny Sklep Internetowy - Projekt i Wdrożenie

  Potrzebujesz łatwego w obsłudze sklepu zawierającego do dziesięciu podstron? Wybierz pakiet Start, w ramach którego otrzymasz gotową stronę, za pośrednictwem której będziesz sprzedawać online. A może Twój sklep stacjonarny ma rozbudowaną ofertę, która wymaga specjalistycznego oprogramowania i wyjątkowej szaty graficznej? W takiej sytuacji również będziemy w stanie pomóc. Skontaktuj się z naszym konsultantem, który doradzi Ci optymalny wybór. Jeśli chodzi o sklepy internetowe tworzenie ich przeprowadzamy zgodnie z wizją Klienta. Pracujemy według naszej unikalnej strategii – uwzględniającej szybko zmieniające się trendy w branży e-commerce, jak i potrzeby konsumentów.

  Pracujemy na niezawodnym silniku CMS! Sklepy internetowe stawiamy na WordPressie z modułem WooCommerce

  Sklep internetowy musi działać wydajnie, dlatego eksperci Afterweb pracują na najlepszym Systemie Zarządzania Treścią, jakim jest WordPress z wtyczką WooCommerce. Tworzenie sklepu obejmuje kompleksowe wdrożenie CMS’a, a także godzinne szkolenie z jego obsługi. Nie musisz martwić się o to, że sklep który dla Ciebie wykonamy będzie trudny w zarządzaniu. Wszystko Ci pokażemy i wytłumaczymy. Nasi Klienci potrafią samodzielnie poruszać się po panelu, wprowadzać zmiany w menu, edytować treści i tworzyć kolejne podstrony. Przyjazny CMS WordPress z WooCommerce zachwyci Cię funkcjonalnościami – zyskasz kontrolę nad zamówieniami, stanem magazynowym, raportami. Słowem, będziesz świadomie prowadził biznes w internecie, na bieżąco monitorując jakość sprzedaży.

  Opinie klientów

  Tworzenie sklepów internetowych – poznaj powody przemawiające na korzyść WooCommerce

  Na wstępie musimy wyjaśnić, że WooCommerce jest popularną wtyczką e-commerce. To właśnie dzięki niej możliwa jest zmiana strony WordPress w sklep internetowy. Sam WordPress umożliwia nam swobodne zarządzanie dodawaną treścią lub grafikami, jednak w przypadku sklepu internetowego to nie wszystko! Kluczowa tutaj okazuje się wtyczka WooCommerce! To właśnie ona pozwala m.in. na dodawanie produktów, ich cen oraz parametrów. Poniżej przedstawiamy Ci listę najważniejszych korzyści jakie niesie za sobą stosowanie wtyczki WooCommerce:

  • elastyczność platformy – umożliwia realizowanie wielu działań wpływających na rozwój sklepu,

  • wykazuje całkowitą integrację z różnorodnymi systemami płatności oraz metodami wysyłki,

  • możliwa jest pełna kontrola m.in. nad kontami klientów, czy aktualizowaniem stanów magazynowych,

  • pozwala na stworzenie strony sklepu www w wielu językach, a także realizowanie płatności w innych walutach,

  • posiada gotowe szablony maili wysyłanych po sfinalizowaniu zakupu przez klienta,

  • umożliwia łatwe spersonalizowanie strony, poprzez wybór odpowiedniej szaty graficznej,

  • udostępnia dokładne raporty i statystyki ze sprzedaży

  • intuicyjna obsługa,

  • pozwala na stworzenie struktury sklepu dopasowanej do optymalizacji SEO,

  • umożliwia bezproblemowe zarządzanie wyposażeniem sklepu.

  Dodatkowo musimy zaznaczyć, że wtyczka WooCommerce posiada do wybór inne rozszerzania umożliwiające klientom Twojego sklepu internetowego np. stałą kontrolę posiadanych produktów w koszyku. Wykorzystując WordPress + WooCommerce oraz nasze wsparcie z łatwością stworzysz dedykowany sklep internetowy!

  Profesjonalne sklepy internetowe – jak nimi zarządzać? Przed Tobą panel administracyjny

  Panel administracyjny jest nieodłącznym elementem każdego sklepu internetowego. To właśnie on umożliwia obsługę sklepu „od kuchni”. Dostępny jest tylko i wyłącznie dla osób obsługujących sklep. Umożliwia samodzielne zarządzanie np. bazą produktów lub zamówieniami. Dzięki niemu jesteś w stanie zobaczyć kto jakie produkty zamówił oraz jaką wybrał formę płatności i wysyłki. Panel administracyjny pozwoli także na sprawdzenie na jakim etapie jest aktualne zamówienie. Decydując się na proces jakim jest tworzenie sklepów internetowych www w Afterweb masz pewność, że Twój sklep zostanie zbudowany na oprogramowaniu spełniającym Twoje oczekiwania. To z kolei jest gwarancją, że panel zarządzania sklepem online będzie przejrzysty i łatwy w obsłudze. Od teraz bez problemu dodasz bądź usuniesz nowe kategorie oraz zdjęcia, a także będziesz mógł monitować stany magazynowe!

  Przygotujemy sklep internetowy, który przyniesie Ci wielu klientów z całej Polski. Przekonaj się, jak to jest sprzedawać online!

  Rozglądasz się w poszukiwaniu sprawdzonej Agencji SEO, która przeprowadza projektowanie i tworzenie sklepów z najwyższą skutecznością? Miło nam Cię widzieć – w Afterweb zamówisz usługę, która zostanie zrealizowana terminowo i profesjonalnie. Proponujemy opracowanie doskonale zoptymalizowanej strony sklepu internetowego. Zadbamy o każdy aspekt, związany z projektowaniem i wdrażaniem e-sklepu dla Ciebie. Na tym nie koniec: nasi specjaliści zapewniają półroczną gwarancję oraz fachowe wsparcie techniczne, a także doradztwo na każdym etapie współpracy. Dzięki naszym działaniom Twój sklep internetowy szybko stanie się rozpoznawalny i przyciągnie tysiące potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami, a wrócimy do Ciebie z indywidualną wyceną na zaprojektowanie oraz stworzenie sklepu www, jakiego potrzebujesz.

  Tworzenie sklepów internetowych w oparciu o UX mamy we krwi! Przekonaj się sam

  Nie wiesz dlaczego Twoi klienci rezygnują z zakupu? Masz najatrakcyjniejsze ceny na rynku, a i tak wybierają Twoją konkurencje? Może problem tkwi w Twojej stronie internetowej? Musisz wiedzieć, że potencjalni klienci zwracają uwagę na najmniejsze detale. Chyba sam doskonale wiesz ile razy rezygnowałeś z zakupu, ponieważ strona nie działała, jej nawigacja przenosiła Cie w zupełnie inne miejsce niż chciałeś, a znalezienie menu lub kategorii graniczyło z cudem. Niestety takie sytuacje są powodem do frustracji i jak najszybszego wyjścia ze strony sklepu internetowego.

  Tworzenie Sklepów Internetowych w oparciu o UX - Oferta Afterweb

  Tworzenie strony internetowej zgodnej z zasadami User Experience (UX) to podstawa. Właśnie dlatego dobra strategia UX powinna uwzględniać przede wszystkim to jak szybko i łatwo użytkownik znajdzie konkretny towar, a tym samym dokona finalizacji zakupu. W Afterweb projektowanie sklepów internetowych opiera się przede wszystkim na użyteczności stron www. Niepodważalny jest fakt, że strona sklepu online powinna być intuicyjna! Możesz mieć pewność, że jeśli Twój klient poczuje się przytłoczony zbyt dużą ilością informacji lub grafik ucieknie do konkurencyjne firmy, nawet jeśli za dany produkt lub usługę będzie musiał zapłacić więcej. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz setki zrealizowanych projektów pozwoliły nam na poznanie preferencji wielu osób. Dzięki temu doskonale wiemy, że Twoi klienci nie mają ani czasu ani chęci na szukanie konkretnych kategorii. Oni szukają prostych rozwiązań! Wykorzystując narzędzia takie jak Google Analitycs sprawdzimy jak Twoi odbiorcy przeglądają stronę oraz jak przechodzą do kolejnych podstron, a to z kolei umożliwi nam stworzenie czytelnego i przejrzystego układu. Naszym celem nie jest podążanie za lub przed wymaganiami klientów, a dotrzymywanie im kroku! Dlatego właśnie wszystkie podjęte działania marketingowe cieszą się taką skutecznością. Nie zwalniamy tempa i dopasowujemy wygląd sklepów internetowych do aktualnych potrzeb! Poza wyeksponowaniem najważniejszych takich jak np. produkty, czy cena zadbamy również o to, aby strona prawidłowo funkcjonowała nie tylko na laptopie ale i smartfonach. Chcesz, aby strona sklepu internetowego szybciej się ładowała? Dla nas nie ma żadnego problemu! Utrzymamy porządki na serwerze, zrealizujemy właściwą optymalizację, a Ty będziesz mógł cieszyć się pozycją w top 10 Google!

  Nie wiesz jak wypromować swój sklep internetowy? Pozostaw to specjalistom od reklamy

  Teraz kiedy już posiadasz profesjonalny sklep internetowy czas wzmocnić swoją pozycję i zadbać o właściwą reklamę! Afterweb doskonale wie, że tworzenie strony sklepu internetowego to nie wszystko! Ważne jest również przeprowadzenie skutecznej kampanii reklamowej. Bez obaw! Tym też nie musisz się zajmować sam, zrobią to za Ciebie nasi profesjonaliści! Jedną z najpopularniejszych metod reklamy e-commerce jest kampania Google Ads dawniej nazywana Google Adwords. Tego rodzaju promocja opiera się na naliczaniu opłaty za każda kliknięcie w reklamę. Wśród najbardziej polecanych form reklamy płatnej wyróżniamy:

  1. Kampanię Google Shopping – główna metoda na przeprowadzenie skutecznej reklamy polega na wyświetlaniu produktów wraz z ceną, zdjęciami oraz nazwą po wpisaniu zapytania w wyszukiwarkę,

  1. Linki sponsorowane – słowa kluczowe, czyli konkretne, precyzyjne frazy skierowane do danej grupy docelowej dobieramy do reklamy; po wpisaniu danego słowa w wyszukiwarkę Google, reklama Ads wyświetla się w wyszukiwaniach,

  1. Sieć reklamową – umożliwia wyświetlanie reklamy na portalach zewnętrznych oraz stronach Google

  Tworzenie Sklepów Internetowych z Agencją Afterweb przebiega Kompleksowo

  W naszej firmie masz również możliwość skorzystania z tzw. remarketingu. Twoim klientom będziemy wyświetlać reklamy produktów już oglądanych. Oczywiście znając Twoją branżę, zakres działalności oraz grupę odbiorców z łatwością dobierzmy dla Ciebie najskuteczniejszą formę reklamy. U nas każdy może liczyć na pomoc w prowadzeniu skutecznej kampanii. Musimy zaznaczyć, że kampanie Google Ads nie wymagają wysokiego budżetu, aby cieszyć się dużą skutecznością. Natychmiast po ustaleniu wszystkich szczegółów umieścimy Twoją reklamę w wynikach wyszukiwania! Pamiętaj, że każde działania jakie Ci oferujemy umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców, a tym samym zbudowanie mocnego wizerunku marki wśród stale rosnącej konkurencji.

  Tworzenie sklepów www to nie wszystko! Wykonamy analizę i optymalizację

  Po zakończeniu procesu jakim jest projektowanie i tworzenie sklepów internetowych rozpoczynamy monitorowanie osiąganych efektów. W Afterweb wiemy, że kontrola i wdrażanie coraz to lepszych pomysłów jest Twoim kluczem do sukcesu! Oceniamy efektywność stosowanych działań marketingowych oraz rozwiązań technicznych. Doskonale wiemy, że zarówno rynek handlu internetowego jak i potrzeby, a także oczekiwania odbiorców ulegają ciągłym zmianom. Stanowi to dla nas bodziec do wprowadzania coraz to nowszych ulepszeń. Analiza wszystkich danych dostarcza nam kompleksowych informacji na temat Twojego biznesu. Dzięki nam dowiesz się o zachowaniach osób odwiedzających Twój sklep internetowy. Wykonując specjalistyczną analizę zwiększysz swoją sprzedaż w świecie online, a także wzmocnisz wizerunek swojej marki. Przeprowadzamy optymalizację stron internetowych poprzez analizę słów kluczowych oraz tematyki i treści udostępnianych na stronie www sklepu. Pamiętaj, że skuteczna strategia SEO to gwarancja lepszej pozycji w wyszukiwarce Google, a tym samym większego ruchu użytkowników! Ty zajmujesz się prowadzeniem firmy, a my marketingiem pozwalającym stanąć Ci na podium w wyszukiwarce Google!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33