E-marketing dla firm z miasta Zabrze. Agencja SEO Afterweb przygotowała kompleksową ofertę na pozycjonowanie stron

Usługi SEO Zabrze

Prowadzenie biznesu w samym środku Aglomeracji Śląskiej to wielkie wyzwanie – możemy Ci w tym pomóc. Dzięki biegłości specjalistów SEO Twoja marka stanie się lepiej widoczna w internecie dla tych odbiorców, na których najbardziej Ci zależy. Agencja interaktywna Afterweb aktywnie działa od 2008 roku, a naszą specjalnością jest efektywne pozycjonowanie stron internetowych lokalnych przedsiębiorstw. Zdążyliśmy poznać Zabrze i specyfikę lokalnego rynku, zawsze trzymamy rękę na pulsie nowinek w sieci. Jako agencja SEO z rozbudowanym know-how, zespołem specjalistów i bogatym doświadczeniem gwarantujemy Ci konkretne, mierzalne efekty!

Wiemy, jak skutecznie wypromować Twój biznes w sieci. Specjalnie dla Ciebie opracujemy indywidualną strategię


ul. Piastowska, 44-100 Zabrze

Pozycjonowanie stron to długofalowy proces, gdyż algorytmy Google wymagają od witryn www nieustannego dążenia do doskonałości. Tak właśnie postępujemy w Afterweb, nie szukając drogi na skróty czy łatwych pieniędzy. Inne agencje SEO niejednokrotnie stosują zabronione przez twórców wyszukiwarki metody, narażając swoich partnerów na ogromne straty. My dbamy o zachowanie wytycznych, blisko współpracujemy z Klientem na każdym etapie działania. W pozycjonowaniu wszystko zaczyna się od audytu SEO strony internetowej oraz analizy słów kluczowych. Twoja witryna będzie zoptymalizowana pod potrzeby odbiorców z Zabrza i okolic – lub innego obszaru, który ma dla Ciebie największe znaczenie oraz potencjał biznesowy. W niektórych branżach opłaca się reklamować daleko poza Zabrze, w innych lepszym wyjściem będzie podkreślenie bliskości konkretnych dzielnic miasta, takich jak Makoszowy, Biskupice, Zabobrze czy Osiedle Młodego Górnika.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Zabrze

270
Pozycjonowanych fraz kluczowych
33
Zoptymalizowanych stron
315%
Wzrost wejść na stronę
Wyślij zapytanie o cenę

Afterweb zatrudnia najlepszych specjalistów z branży. Nasza agencja SEO to marka znana nie tylko w Zabrzu!

seo Zabrze

Wyszukiwarka Google układa ranking stron internetowych na podstawie ponad 200 czynników. Potrzeba zatem całego zespołu rzetelnych i uzupełniających siebie nawzajem ludzi, by osiągać zakładane cele. Profesjonalne pozycjonowanie stron internetowych wymaga koordynacji działań na wielu frontach, z czym radzimy sobie znakomicie. Przyjęte procedury, kontrola realizacji planu oraz regularne składanie raportów Klientowi sprawiają, że nazwa Afterweb wzbudza powszechne zaufanie i stała się synonimem najwyższych standardów e-marketingu. Jako agencja SEO Zabrze mamy już całkiem nieźle rozpracowane: dzięki wiedzy i fachowym narzędziom potrafimy błyskawicznie przeanalizować sytuację lokalnej firmy, a następnie przygotować optymalną strategię.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Zabrze:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
pozycjonowanie stron Zabrze 40
studio tatuażu Zabrze 140
mechanik Zabrze 480
rolety Zabrze 210
pozycjonowanie Zabrze 70
wulkanizacja Zabrze 720
lakiernik Zabrze 170
agencja seo Zabrze 10
seo Zabrze 10

Recepta na sukces: pozycjonowanie stron internetowych w połączeniu z kierowanymi na Zabrze kampaniami Google Ads

agencja pozycjonowanie Zabrze

Odprawimy w Google Twoją konkurencję z kwitkiem! Zobacz, jaki mamy pomysł na SEO i PPC Twojej strony na miasto Zabrze i okolice!

Awans do TOP 3 wyników organicznych i utrzymanie wysokiego miejsca na frazy transakcyjne to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Imponujące efekty pozycjonowania nie przychodzą od razu, a nie każdy chce lub może sobie pozwolić na kilka miesięcy oczekiwania, aż sprzedaż wzrośnie. Dlatego Afterweb proponuje również płatną reklamę w wyszukiwarce poprzez system Google Ads. Agencja SEO ma certyfikowanych ekspertów, którzy bezbłędnie poprowadzą kampanię promocyjną, ustawioną pod odbiorców zamieszkujących Zabrze lub konkretne obszary miasta. Za rozsądną stawkę i prowizję Twoja strona internetowa pokaże się na samej górze wyników wyświetlanych na zapytania od potencjalnych klientów.

Agencja SEO to Twój największy sprzymierzeniec w walce z konkurencją w Zabrzu. Na współpracy z nami tylko zyskasz!

agencja seo sem Zabrze

Sprawdzimy, co dokładnie wyszukują w Google osoby z konkretnej grupy docelowej, przeanalizujemy działania konkurencji i wskażemy Ci najlepszą drogę do rozreklamowania się w internecie. Chcesz być wysoko na takie frazy, jak restauracja centrum Zabrza, warsztat samochodowy w Zabrzu, sklep rowerowy Zabrze Mikulczyce, fryzjer na osiedlu Mikołaja Kopernika itd.? Zgłoś się do Afterweb! Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę na pozycjonowanie stron i reklamy w Google Ads, pozbawioną niewolniczych zapisów czy długiego okresu wypowiedzenia. Dzięki pracy, jaką dla Twojej firmy wykona nasza agencja SEO Zabrze stanie się dla Ciebie o wiele zyskowniejszym rynkiem niż do tej pory. Zapraszamy do kontaktu, w dowolnie wybranej formie i o dogodnej porze!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33