Sprawdź, jak skuteczna jest reklama w Google, nad którą czuwa Agencja SEM. Sprawimy, że cały Poznań dowie się o Twojej ofercie

Jako współczesny przedsiębiorca, prawdopodobnie podejmujesz się wszelkich działań, które mogą polepszyć marketing Twojej firmy. Wkraczając do świata internetu już poczyniłeś milowy krok, który pozwoli Ci odczuć korzyści. Tylko od Ciebie zależy, w jakim tempie będzie następował rozwój biznesu, który prowadzisz. Jeżeli zainwestujesz w odpowiednią promocję w Google, zaskoczysz sam siebie! Poznań to piąte co do ilości ludności miasto w Polsce, a zarazem idealna przestrzeń do pozyskiwania klientów. Pozwól, że opowiemy Ci więcej o kampaniach Google Ads, będących odpowiedzią na potrzeby firmy, którą zarządzasz. Sprawdź, jakie rady dla przedsiębiorców z Poznania przygotował nasz specjalista AdWords i skorzystaj z nich, a jeszcze dziś znajdziesz się na szczycie wyszukiwarki internetowej.

Kampania Google Ads pozwoli Ci znaleźć klientów z okolicy. Z pomocą Afterweb wypromujesz się na Poznań i okolice


Roosevelta 18, 60-829 Poznań

Pod względem ilości aktywnie działających firm, Poznań znajduje się w ścisłej czołówce Polski. Działa tu ponad 100 tys. podmiotów gospodarczych, a każdy z nich dąży do tego, by prowadzić w grze rynkowej. Bezkonkurencyjnym narzędziem promocyjnym są kampanie Google AdWords / Google Ads. Za ich sprawą wyróżnienie się na wirtualnym rynku staje się proste: Agencja SEM wdraża działania marketingowe i dba o to, żeby reklama trafiła wyłącznie do osób, potencjalnie zainteresowanych ofertą. Dla firm z miasta Poznań najczęściej będą to mieszkańcy Wielkopolski oraz przyjezdni, którzy zobaczą reklamy sponsorowane w Google, dzięki geolokalizacji. Przekonaj się, jakie efekty przyniosą kampanie Google Ads Twojej firmie, pozwalając, by zajęła się nimi nasza Agencja SEM – lider w branży marketingu internetowego.

Żeby sprzedawać, trzeba się zareklamować. Reklama Google Ads kierowana na Poznań sposobem na wartościowy ruch na stronie

Agencja SEM Poznań

Reklama w Google nie bez powodu jest jedną z najczęściej wdrażanych form promocji biznesu. Dla przedsiębiorców, świadczących usługi w konkretnym mieście, kampanie Google Ads (AdWords) są wręcz rekomendowanym sposobem na docieranie do klientów. Jak to działa? Specjalista SEM przeprowadza analizę słów kluczowych i bada konkurencyjny rynek, a następnie na podstawie zgromadzonych danych, tworzy unikalne reklamy. Przygotowane kampanie kieruje się na obszar, z którego klient chciałby pozyskiwać klientów.

Przykład: nowo otwarta cukiernia w mieście Poznań nie cieszy się popularnością. Mało kto o niej wie, a lokalizacja z dala od centrum, nie wpływa korzystnie na ruch. Indywidualnie dopasowana kampania AdWords sprawi, że reklama cukierni zacznie wyświetlać się w Google natychmiast po jej włączeniu. Co ważne, zobaczą ją wyłącznie osoby, przebywające na terenie Poznania. Mało tego, jeśli klient sobie tego zażyczy, linki sponsorowane ukażą się użytkownikom z danej dzielnicy, a nawet osiedla. Google Ads umożliwia skierowanie treści reklamowych do pożądanych odbiorców. W przypadku cukierni z miasta Poznań, będą to okoliczni mieszkańcy oraz osoby przyjezdne, które wyszukują w Google miejsca, gdzie można kupić świeże wypieki. Taka reklama jest najlepszą metodą na zdobycie klientów nawet wtedy, gdy firma jest obecna na rynku dopiero od niedawna.

Kampanie AdWords /Ads to aż 4 typy reklam do wyboru. Chcesz podbić Poznań? Reklamuj się na wszystkich kanałach jednocześnie!

 • Linki sponsorowane to reklama w Google Search, wyświetlana w odpowiedzi na określone zapytanie. Dla poznańskiego salonu fryzjerskiego będzie to np. fryzjer Poznań, ale nie tylko. Jako, że Google Ads namierza użytkowników po adresie IP, wystarczy że będą oni googlować z Poznania, nie stosując członu geolokalizacji. Linki sponsorowane ukażą się więc każdemu, kto przebywa w wybranej okolicy i szuka w Google promowanych usług. Zapytanie w postaci: fryzjer, również zaskutkuje więc ukazaniem się reklamy. Zaawansowany system promocyjny umożliwia docieranie do wybranych odbiorców, co zapobiega wydawaniu pieniędzy na reklamy o obniżonej skuteczności.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Poznań:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Poznań 590
  agencja sem Poznań 30
  stomatolog Poznań 1900
  mechanik Poznań 1900
  google ads Poznań 20
  markizy Poznań 320
  google Poznań 170
  wulkanizacja Poznań 2900
  remarketing Poznań 10
  rolety Poznań 1000

  źródło: Google.pl

 • Remarketing to kampanie Google AdWords wyświetlane osobom, które już wcześniej odwiedziły promowaną witrynę. Pełnią one funkcję tzw. przypominajki – remarketing objawia się w formie reklam, widocznych na różnych stronach internetowych. Użytkownik, który od jakiegoś czasu nie odwiedzał reklamowanej strony albo nie dokończył procedury zakupowej, zostaje subtelnie poinformowany o tym, że oferta wciąż jest aktualna. Remarketing sprowadza na stronę świadomych konsumentów, najczęściej zdecydowanych na zakup lub wysłanie zapytania ofertowego.

  remarketing

 • Kolejne dwa rodzaje reklam, stosowanych w ramach Google Ads, to Display Network oraz zakupy Google, tzw. Google Shopping. Nasza Agencja SEM wdraża je w taki sposób, aby natrafili na nie jedynie potencjalni nabywcy promowanych towarów albo usług. Za sprawą takich kampanii w Google Poznań zostaje świetnie poinformowany o ofercie. Ruch na stronie się zwiększa, rośnie zainteresowanie świadczonymi usługami, znacznej poprawie ulega też sprzedaż. Wszystkie formy reklamy Google Ads to zatem rewelacyjne narzędzia marketingowe, szczególnie, jeśli chcemy promować się na konkretnym obszarze, jak choćby Poznań i okoliczne miejscowości.

  reklama display
  źródło: sport.pl

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Sprawdź, jak skuteczna jest reklama w Google, nad którą czuwa Agencja SEM. Sprawimy, że cały Poznań dowie się o Twojej ofercie

Podejmując współpracę z Agencją Afterweb, masz ogromny wpływ na każdy etap działań, wchodzących w zakres Google Ads. To Ty najlepiej znasz swój biznes oraz konkurencję, która mu zagraża. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach i obawach, a będziemy w stanie opracować strategię na kompleksową kampanię Google AdWords dla Twojej firmy. Możemy zacząć delikatnie, ustawiając obszar promocji w promieniu np. 5 km od siedziby. Poznań to duże miasto i jeśli działasz w takiej dzielnicy, jak Malta, być może nie ma potrzeby, aby promować się wśród mieszkańców Piątkowa.

W zakresie dostosowania obszaru, kampanie Google Ads dają nam wiele możliwości, dlatego jeśli zechcesz wdrożyć Promocję przez duże P, nasza Agencja SEM również służy pomocą. Na Twoje życzenie reklama w Google będzie kierowana na cały Poznań, a nawet na jego okolice, w ustalonym promieniu. Dostosujemy reklamy do potrzeb prowadzonej przez Ciebie firmy i skonfigurujemy je tak, żeby przyniosły maksymalne zyski. Skontaktuj się z nami przez formularz lub telefonicznie, a specjalista AdWords przygotuje niezobowiązującą wycenę. Sprawimy, że Twój biznes zostanie efektywnie wypromowany – najpierw w Poznaniu, a w przyszłości może również poza nim. Postaw na rozwój firmy i działaj, obejmując przewagę nad konkurencją, zanim ona zrobi to za Ciebie!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33