U nas czeka na Ciebie prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na kampanie AdWords. Zapnij pasy – ruszamy podbić Radom!

Google Ads Warszawa

Dawniej miasto królewskie, dziś ważny ośrodek miejski na południu Mazowsza. Radom stanowi siedzibę dla niemal 30 tys. firm, konkurujących o uwagę lokalnych konsumentów. Jeżeli również Twój biznes stanął na starcie do walki o miano najpopularniejszej marki w mieście, specjalista AdWords to najlepszy doradca, do jakiego możesz się teraz zgłosić. Nasza Agencja zajmuje się promocją stron internetowych w wyszukiwarce Google, a jedną z form reklamy, jaką polecamy przedsiębiorcom z miasta Radom, jest kampania AdWords /Ads. Zobacz, na czym ona polega i dlaczego Twój biznes właśnie jej potrzebuje!

Zaznacz swoją obecność w Google, Radom i okolice chętnie poznają Twoją firmę. Od czego zacząć?


Rynek 1, 26-612 Radom

Najlepszym pomysłem na mocny start w Google, jest kampania AdWords (Ads). Zapewnia ona widoczność na szczycie wyników wyszukiwania, bezpośrednio po uruchomieniu. Treści reklamowe są ładnie wyeksponowane i ukazują się, gdy użytkownik sieci wpisze zapytanie, zawierające frazę kluczową zgodną z promocją. Kampanie AdWords służą przyciąganiu na stronę nowych potencjalnych klientów, realnie zainteresowanych zakupem bądź skorzystaniem z usług. W zależności od profilu firmy, można więc przygotować reklamy stricte sprzedażowe albo skłaniające do wysłania zapytania ofertowego. Jak zacząć? Należy podjąć współpracę z Agencją SEM. Specjalista AdWords przeprowadzi analizę słów kluczowych, sprawdzi, jakie reklamy wdraża konkurencja i przygotuje kampanię o doskonałej skuteczności.

Kampania reklamowa Google Ads, czyli gwarancja widoczności. Sprawdź, na czym polega płatna promocja w sieci

Kiedy szukamy czegoś w Google, skupiamy się na pierwszych z otrzymanych wyników. To, co wyświetla się na dole lub na kolejnych podstronach, mało kogo interesuje. Kampanie AdWords zapewniają obecność na samej górze wyszukiwarki, a więc tam, gdzie najtrudniej jest dotrzeć. Haczyk polega na tym, że płatna reklama w Google działa, dopóki jest na nią budżet. Gdy środki wpłacone na promocję się wyczerpią (za każde kliknięcie w link naliczana jest odpowiednia opłata), kampania AdWords zostaje wstrzymana. Będzie mogła ruszyć ponownie, gdy klient uzupełni budżet. Jeśli interesuje Cię koszt promocji w Google Ads, nasz specjalista AdWords chętnie przygotuje indywidualną wycenę. Zależnie od tego, jaką kwotę przeznaczysz na kliknięcia, pobierzemy inną prowizję od prowadzenia kampanii.

Reklama w Google widoczna tylko dla lokalnej społeczności? Skierujemy kampanię Ads na Radom i okolice

Specjalista AdWords ma do dyspozycji narzędzia, przy pomocy których jest w stanie dowolnie targetować reklamy, wyświetlane w ramach kampanii Google Ads. To oznacza, że promocja może zostać skierowana do sprecyzowanego grona odbiorców. Wyszukiwarka Google sprawdza lokalizację użytkownika, analizując IP urządzenia. W ten sposób reklamodawca zyskuje gwarancję, że środki wpłacone na reklamę są wydawane zgodnie z przeznaczeniem.

Kampania AdWords /Ads targetowana na Radom będzie efektywna, gdyż zobaczą ją wyłącznie pożądani odbiorcy.

Firmom z miasta Radom rekomendujemy jedno z poniższych rozwiązań:

 • kierowanie reklam na obszar w promieniu od 2 do 5 km od siedziby firmy – sposób na pozyskiwanie klientów z bezpośredniej okolicy. Takie targetowanie można ustawić np. na podstawie kodu pocztowego lub adresu widocznego w wizytówce Google Moja Firma.

 • kierowanie reklam na wybraną dzielnicę lub kilka osiedli, ze szczególnym naciskiem na ścisłą okolicę firmy. Przykładowo, jeżeli działa ona w Radomiu w dzielnicy Janiszpol, nieuzasadnione będzie promowanie się wśród osób, przebywających w Wólce Klwateckiej. Doprecyzowanie w tym zakresie pozwoli realnie zwiększyć sprzedaż.

 • kierowanie reklam na cały Radom i okoliczne miejscowości. Kampania AdWords umożliwia nie tylko zawężenie, ale też rozszerzenie obszaru promocji. Dla małych i średnich firm lokalnych, optymalnym wyjściem będzie reklama na miasto, ewentualnie również na okolicę, np. w obszarze do 10 km. Kampania o zasięgu ogólnopolskim nie jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. Na początek zalecamy więc różne kombinacje, związane z kierowaniem na Radom.

W Afterweb stawiamy na 4 rodzaje kampanii Google Ads. Dla firm z miasta Radom to idealny sposób, by zaistnieć na rynku

 • Linki Sponsorowane promocja w postaci reklam tekstowych, opatrzonych znakiem /reklama/. Widoczna nad wynikami organicznymi, bardzo skuteczna i przyciągająca na stronę wielu nowych klientów. Linki można skierować tylko na Radom, co zapewni szybkie zwiększenie sprzedaży oraz pozwoli zbudować świadomość marki wśród lokalnych konsumentów.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Radom:

  Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Radom210
  agencja sem Radom10
  stomatolog Radom1000
  mechanik Radom590
  google ads Radom10
  markizy Radom40
  google Radom50
  wulkanizacja Radom1300
  remarketing Radom10
  rolety Radom390

  źródło: Google.pl

 • Remarketing – promocja o szerokim zasięgu, widoczna dla osób, które znają już promowany sklep/ firmę i mogą być zainteresowane powrotem na stronę. Ta reklama w Google nie pozwala zapomnieć o ofercie i zapewnia witrynie duży, wartościowy ruch.

  remarketing

 • Reklama w Display promocja w sieci reklamowej, widoczna na różnych serwisach zewnętrznych. Gdy specjalista AdWords zadba o odpowiednie kierowanie, reklama wyświetli się np. na lokalnych serwisach informacyjnych. Dla miasta Radom będą to m.in. portale Co Za Dzień, Radom 24 czy Echo Dnia.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Google Shopping – promocja w wynikach wyszukiwania, o charakterystycznym kształcie kwadratowych boxów ze zdjęciem, ceną i nazwą produktu. Służy reklamowaniu konkretnych towarów i świetnie służy sklepom internetowym. Gdy te mają siedzibę stacjonarną, opłacalne może okazać się skierowanie reklam na okolicę, np. Radom.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Zapytaj nas o wycenę, a zaproponujemy strategię marketingową, wychodzącą naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Gdy specjaliści Afterweb zajmą się reklamą w Google Radom natychmiast dowie się o ofercie i chętnie z niej skorzysta! Powierz kampanię AdWords profesjonalistom i obserwuj rosnące słupki sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu!

Poszerz widoczność w Google poprzez SEO

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...