Legnica i okolice to obszar Twojej działalności? Wypróbuj lokalizowane linki sponsorowane oraz inne reklamy Google Ads / AdWords!

Agencja SEM Legnica

Nie od dzisiaj wiadomo, że to małe i średnie przedsiębiorstwa toczą najbardziej zaciętą walkę o klienta. W takich miastach jak Legnica rywalizacja jest wyjątkowo zażarta – na Bielanach czy Starym Mieście widok dwóch lub więcej restauracji, salonów fryzjerskich czy sklepów z tej samej branży tuż obok siebie to właściwie już norma. Jak w takich warunkach wygrać z konkurencją? Dzięki reklamie internetowej, precyzyjnie kierowanej do konsumentów w Legnicy lub zamierzających odwiedzić te rejony. Wybitny specjalista AdWords – a tylko tacy pracują w agencji Afterweb – zapewni Twojej firmie dotarcie do ponad 90% przedstawicieli grupy docelowej. Tylko wyobraź sobie, ilu nowych klientów możesz dzięki temu pozyskać! Czytaj dalej i zobacz, jakie możliwości daje system AdWords, znany również jako ADS.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Google potrafi rozpoznać, czy konkretna osoba faktycznie jest na obszarze miasta Legnica


  Chojnowska 41, 59-220 Legnica

  Algorytmy wykorzystują kilka podstawowych czynników do rozpoznania, w którym miejscu znajduje się dany użytkownik i co go interesuje. Są to m.in:

  • adres IP
  • GPS w urządzeniu mobilnym
  • historia odwiedzanych stron internetowych
  • frazy z zapytań do wyszukiwarki

  Jak to działa? Jeżeli mieszkaniec Legnicy wpisze krótko np. „pizzeria” albo „sklep komputerowy” w Google, wszystkie wyniki – zarówno organiczne, jak i linki sponsorowane AdWords czy wyróżnione punkty na mapach – zostaną dobrane kontekstowo do lokalizacji. Użytkownik w Przybkowie zobaczy inną listę, niż ktoś z Pawic albo Białych Sadów. Przy precyzyjniejszych zapytaniach, takich jak „dentysta Legnica Piekary”, krąg pasujących reklam zdecydowanie się zawęża. Nasz specjalista AdWords przygotuje dla Ciebie opłacalną kampanię, kierowaną na całe województwo, Legnicę i mniejsze miejscowości w regionie, wybrany rejon miasta lub konkretne ulice.

  4 podstawowe typy reklam AdWords: linki sponsorowane, Display, remarketing oraz Google Shopping

  1. Link sponsorowany – płatny odnośnik we wszelkich wynikach wyszukiwania Google, który od organicznych odróżnia dyskretny napis „Reklama”. AdWords pozwala rozszerzyć linki sponsorowane o dodatkowe, interaktywne elementy, takie jak przycisk do połączenia z Twoim numerem telefonu albo wskazanie trasy przez ulice Legnicy prosto do siedziby firmy. Rozszerzenia nie muszą się wyświetlać przez cały czas, a tylko w dogodnych dla Ciebie dniach i godzinach. Dzięki rozszerzeniom klienci mogą łatwiej, szybciej nawiązać z Tobą kontakt.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Legnica:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Legnica 110
   agencja sem Legnica 10
   stomatolog Legnica 880
   mechanik Legnica 590
   google ads Legnica 10
   markizy Legnica 10
   google Legnica 10
   wulkanizacja Legnica 1000
   remarketing Legnica 10
   rolety Legnica 260

   źródło: Google.pl

  2. Google Display – system reklam dobieranych indywidualnie dla każdego użytkownika, na podstawie rozpoznanych przez algorytmy zainteresowań, wieku, płci i wielu innych czynników. Wyświetla się je w zewnętrznych serwisach partnerskich wyszukiwarki, które przystąpiły do programu AdSense. Dla Ciebie, czyli reklamodawcy z miasta Legnica, najistotniejszymi zaletami tej odmiany Adsów są selekcja witryn oraz niskie koszty. Wykupienie banera reklamowego bezpośrednio u wydawcy LCA.pl albo internetowego portalu lokalnego radia PLUS jest droższe i mniej opłacalne, niż promowanie się poprzez Google AdWords.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  3. Google Shopping – reklama produktowa, polecana przede wszystkim sklepom internetowym. W Zakupach Google reklamy AdWords przybierają formę karty z nazwą, zdjęciem, ceną oraz nazwą firmy. Tutaj również, tak jak we wszystkich pozostałych typach kampanii, istnieje możliwość ukierunkowania reklam na miasto Legnica z przyległościami bądź wskazane przez Ciebie rejony.źródło: Google.pl
  4. Remarketing – idealny sposób na przypomnienie o sobie niezdecydowanym. Kampanie remarketingowe AdWords docierają do użytkowników, którzy już wcześniej odwiedzili stronę internetową Twojej legnickiej firmy. Zbytnia nachalność przynosi efekty odwrotne od zamierzonych, dlatego tak ważne jest ustawienie właściwego czasu wyświetlania takich reklam.

   remarketing

  Im więcej danych, tym skuteczniejsza promocja. Specjalista Google Ads / AdWords wie komu, kiedy i gdzie warto pokazać reklamę

  Systemy Google dla reklamodawców są de facto licytacją: kto da więcej, tego linki sponsorowane, wizytówki, banery czy produkty wyświetlą się w najbardziej eksponowanych miejscach w sieci. Sztuka polega na tym, aby za relatywnie niewielkie stawki zdobyć jak największe zainteresowanie odbiorców związanych z Legnicą. W agencji Afterweb doskonale znamy specyfikę lokalnych rynków, a nasi Klienci działają w wielu różnych branżach. Mamy wystarczające doświadczenie w SEM i pozyskiwaniu płatnego ruchu, aby ustawić dobrze konwertującą kampanię. Nasi specjaliści AdWords nie będą zaczynać całkowicie od zera – mamy świadomość, jak precyzyjnie należy ukierunkowywać reklamy. Legnica stanowi całkiem nieźle rozpoznany teren, ale bez Twojego aktywnego udziału się nie obejdzie. Do efektywnej optymalizacji potrzebujemy od Ciebie pewnych informacji i na pewno o nie zapytamy. Ty musisz zdecydować, czy za pośrednictwem Google AdWords / Ads chcesz promować się w całej Polsce, województwie dolnośląskim, tylko w Legnicy… A może w kręgu Twoich zainteresowań znajdują się wyłącznie odbiorcy zamieszkujący legnicki Tarninów, Zakaczawie (dla niektórych: Kartuzy) albo Ludwikowo.

  Przestań płacić za reklamy, które w ogóle nie konwertują! Dzięki Google Ads / AdWords Twój biznes rozkwitnie

  Dokładnie kierowane reklamy w wyszukiwarce, we wszystkich swoich formach, są dla przedsiębiorców niezwykle korzystne finansowo. Sam wybierzesz najbardziej opłacalny model rozliczeń pomiędzy Google a Twoją działającą w Legnicy firmą. W razie potrzeby specjalista AdWords z Afterweb szczegółowo przedstawi Ci wszystkie dostępne opcje. Poniżej krótkie omówienie:

  • CPC – koszt pojedynczego kliknięcia w reklamę
  • eCPC – rozszerzone CPC, automatyzujące pewne mechanizmy poprzez samouczącą się SI Google
  • CPA – koszt podjęcia przez użytkownika konkretnej akcji
  • ROAS – ustalanie reklamowych stawek w zależności od wartości konwersji, do ustalonego poziomu zwrotu nakładów na AdWords
  • CPM – cena 1000 wyświetleń reklamy

  W reklamach Google AdWords Legnica ma ogromny potencjał – wykorzystaj nadarzającą się okazję! Współpracuj ze specjalistami SEM z Afterweb, a każda złotówka wydana na promocję w internecie zwróci Ci się po wielokroć! Lokalna klientela ochoczo sięgnie po oferowane przez Ciebie produkty i/lub usługi, jeśli tylko dobrze je zareklamujesz. Dzięki Google Legnica stoi przed Tobą otworem, a my pomożemy Ci przekroczyć próg biznesowego raju!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33