Kalisz to doskonałe miejsce do prowadzenia firmy. Reklama Google Ads umożliwi Ci maksymalizację zysków!

Agencja SEM Kalisz

Miasto Kalisz kryje za sobą olbrzymi potencjał marketingowy. Nie dziwi nas więc fakt, że mocno interesujesz się nowoczesną promocją oraz usługami Google Ads, znanymi wcześniej jako Google AdWords. Tego typu reklama w przeglądarce charakteryzuje się ogromną skutecznością działania i wieloma formami prowadzenia kampanii. Cieszymy się, że trafiłeś właśnie na naszą ofertę. Jako Afterweb specjalizujemy się w marketingu Google AdWords. Wiemy, w jaki sposób zachęcić do Ciebie Klientów oraz doskonale znamy realia Twojego miasta. Kalisz oraz efektywne reklamy nie kryją przed nami żadnych tajemnic! Pozwól, że uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy Tobie, w jaki sposób możesz zdominować konkurencję i wygrać wyścig o względu potencjalnego Klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

562%
poprawa widoczności
w Google (branża IT)
318%
zwiększona świadomość
marki (branża ślubna)
685%
wzrost zapytań ofertowych
(branża budowlana)
471%
napływ klientów z Google
(branża transportowa)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Doświadczenie, autorski know-how. Oto mieszanka, którą zdominujesz Kalisz i okolice


  Główny Rynek 1, 62-800 Kalisz

  Skoro już wiesz, że miasto Kalisz stanowi świetne miejsce do rozwijania przedsiębiorstwa i wiesz również, że usługi marketingowe świadczone przez Google Ads cieszą się ogromną popularnością oraz jeszcze większą skutecznością, pora odpowiedzieć na ważne pytanie. Dlaczego Afterweb? To zespół doświadczonych specjalistów stoi za naszymi sukcesami. Wszelkiego rodzaju kampanie Ads, znane wcześniej jako Google AdWords prowadzimy już od ponad dekady. W naszym portfolio bez większych problemów znajdziesz marki, które podczas marketingowej współpracy z Afterweb stały się branżowymi potentatami. Autorska wiedza oraz znajomość realiów poszczególnych miast jest gwarantem powodzenia Twojego kontraktu. Zatrudniany przez nas specjalista AdWords będzie dedykowanym opiekunem, który w pierwszej kolejności zaproponuje model działania biznesowego, a na dalszych etapach współpracy przejdzie do stopniowego zwiększania popularności marki. I to niezależnie od tego, w jakim sektorze gospodarczym ona działa. Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kont Google Ads dla sklepów internetowych z odzieżą, obuwiem czy chociażby firm wyspecjalizowanych w świadczeniu usług adwokackich lub nawet budowlanych. Przekonaj się o skuteczności działania Afterweb na własnej skórze. Wybierz jeden z pakietów na kampanię Ads, pokonuj najgroźniejszą konkurencję i wepnij się na szczyt rozpoznawalności miasta Kalisz!

  Wybierz własny pakiet usług kampanii Google Ads. Zobacz, jak działa firma Afterweb!

  Doskonale rozumiemy, że z pojęciem reklama w wyszukiwarce Google nie spotykasz się każdego dnia. Do zadań przedsiębiorcy należy prawidłowy rozwój firmy, natomiast grupa specjalistów od marketingu zajmuje się zwiększaniem popularności marki. My robimy to w internecie. Google Ads oferuje przede wszystkim promowanie działalności poprzez linki sponsorowane. To popularny oraz skuteczny sposób na zdominowanie nie tylko największych miast, takich jak chociażby Warszawa i Wrocław, ale również nieco mniejszych. Do grona tych drugich bez dwóch zdań możemy zaliczyć Kalisz. Linki sponsorowane wyróżniają się sposobem działania. Stanowią one listę odpowiedzi na pytania zadawane w oknie wyszukiwarki przez liczne grono internautów. W jaki sposób możesz wyświetlić się na pierwszej stronie zestawienia SERP? To bardzo proste! Wystarczy, że Twoja kampania Google Ads będzie zawierała słowa kluczowe używane przez potencjalnego Klienta. O to, aby tak się stało, zadba specjalista AdWords firmy Afterweb. Charakterystyczne frazy są przez nas dobierane przy użyciu nowoczesnych, często autorskich narzędzi oraz oprogramowań!

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Kalisz:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Kalisz 110
  agencja sem Kalisz 10
  stomatolog Kalisz 590
  mechanik Kalisz 390
  google ads Kalisz 10
  markizy Kalisz 20
  google Kalisz 10
  wulkanizacja Kalisz 480
  remarketing Kalisz 10
  rolety Kalisz 320

  źródło: Google.pl

  Display, czyli reklama Google Ads o mocno rozbudowanym zasięgu

  Na podobnym poziomie skuteczności i popularności co linki sponsorowane stoi reklama typu Display. Taka usługa świadczona przez Google to już promocja nie w samym oknie wyszukiwarki, a na zewnętrznych portalach internetowych. Muszą one wyróżniać się nie tylko jakościową treścią, ale również stale rosnącym licznikiem dziennych odwiedzin. Google Ads w formie Display może zostać wyświetlony na lokalnych serwisach informacyjnych Twojego miasta bądź województwa czy nawet na popularnych blogach i siatce platform stanowiących własność Google. Niewątpliwą zaletą takiej kampanii jest olbrzymi zasięg. Kontekstowa reklama graficzna, bo tak inaczej mówi się na Display Ads, posiada unikalny sposób wyświetlania się użytkownikowi wyszukiwarki. Jest ona banerem internetowym, a jego zaprojektowanie przeważnie leży po stronie agencji, która zajmuje się obsługą konta Google. Jeśli grafika zostanie wykonana przez profesjonalistę, możesz mieć stuprocentową pewność, że stanie się ona swego rodzaju wizytówką prowadzonej przez Ciebie firmy. W ten sposób zapadniesz w pamięci nie tylko stacjonarnemu kupcowi, jaki odwiedzi Twój sklep zlokalizowany w mieście Kalisz, ale także jednemu z tysięcy użytkowników sieci.

  reklama display
  źródło: sport.pl

  Google Zakupy to kolejny sposób na zdobycie ogromnej popularności w mieście Kalisz

  Skoro o wizytówkach mowa. Google Shopping to kolejna forma reklamy Ads. Usługa polega na dokładnym zaprezentowaniu oferowanego produktu już na poziomie wyników wyszukiwania. Jak wygląda taka wizytówka? Posiada ona przede wszystkim nazwę produktu, fotografię katalogową lub realną oraz zazwyczaj cenę. Ich wyświetlanie, podobnie jak w przypadku płatnych linków sponsorowanych, ogranicza się do pierwszej strony listy SERP. To właśnie w tym miejscu przyjdzie Ci zmierzyć się z najgroźniejszą konkurencją. Nasz doświadczony specjalista Google AdWords pomoże Ci w relatywnie szybkim pokonaniu najgroźniejszej konkurencji z miasta Kalisz.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

  Miej każdego Klienta na oku. Nawet tego, który nie zrobił u Ciebie zakupów!

  Jako przedsiębiorca zapewne doskonale wiesz, że nie każda wizyta w sklepie stacjonarnym lub na stronie internetowej musi zakończyć się konwersją w postaci finalnego zakupu produktu czy nawet świadczonej przez Ciebie usługi. My, jako doświadczeni specjaliści od Google Ads również o tym wiemy. To właśnie dlatego w skład proponowanych przez nas kampanii wchodzi tzw. remarketing. Na czym on dokładnie polega? Użytkownik sieci, który pojawił się na Twojej stronie zostanie po upływie danego okresu czasu ponownie poinformowany o nowościach w ofercie za pomocą reklam na różnego rodzaju portalach internetowych. Dotyczy to nie tylko niezdecydowanych kupców, ale także tych, którzy mają za sobą odbyty cały proces zakupowy!

  remarketing

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33