Kampania Google AdWords kierowana na Ełk. Poznaj korzyści, jakie będzie czerpać Twój lokalny biznes z reklam SEM w Google Ads

Agencja SEM Ełk

Największe miasto na Mazurach naturalnie stało się świetnym kurortem turystycznym – ale nie tylko w tej branży można tutaj zrobić dobry interes. Właściciele lokalnych firm związanych z Ełkiem, tacy jak Ty, mogą wiele zyskać dzięki Google Ads. Cóż to takiego? System Google Ads, znany również pod nazwą Google AdWords, służy do promowania swojej oferty w internecie, wśród odbiorców ze wskazanej przez Ciebie grupy docelowej. Zapewne w Twoim przypadku będą to głównie osoby zamieszkujące Ełk oraz konsumenci, którzy mają zamiar przyjechać w te malownicze rejony województwa warmińsko-mazurskiego.

Nasza agencja e-marketingu proponuje Ci optymalne prowadzenie kampanii AdWords: maksymalizację sprzedaży przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Każdy specjalista SEM z Afterweb dysponuje stosowną wiedzą i narzędziami, aby kampania Google AdWords przyniosła pożądane przez Ciebie efekty. Ukierunkowanie działań na Ełk lub inny, istoty dla Twojej firmy obszar, będzie dopiero początkiem naszej wspólnej owocnej współpracy.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

562%
poprawa widoczności
w Google (branża IT)
318%
zwiększona świadomość
marki (branża ślubna)
685%
wzrost zapytań ofertowych
(branża budowlana)
471%
napływ klientów z Google
(branża transportowa)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Reklama w Google Ads to najskuteczniejszy sposób promocji firmy w Ełku. Każdy specjalista SEM Ci to potwierdzi

  Tradycyjne formy reklamy medialne spoty, ogłoszenia w prasie itd. – trafiają do masy różnych ludzi, z których jedynie niewielka część jest zainteresowana Twoją ofertą. W Google AdWords jest dokładnie odwrotnie: płacisz za precyzyjnie targetowany marketing, a nie duży zasięg, wykraczający daleko poza Ełk. W branży SEM kluczem do efektywności jest poznanie profilu klienta, a dane z Google Ads to prawdziwa kopalnia wiedzy o internautach i ich preferencjach. Najwyższa pora zrobić z tych dobrowolnie udzielanych informacji użytek!


  Suwalska 42, 19-300 Ełk

  Za sprawą zaawansowanych narzędzi Google Ełk możesz podzielić sobie na strefy, a w każdej widoczność kampanii AdWords będzie inna. Opcje kierowania kampanii Google Ads dotyczą m.in. zawężenia zasięgu do dzielnic miasta, osiedli, ulic, kodów pocztowych albo odległości od Twojej siedziby (tudzież sklepu / punktu usługowego), zaznaczonej w usłudze Google Moja Firma. Reklama AdWords równie dobrze obejmie obszary Centrum, Północ I i II oraz Zatorze w Ełku, jak też wybrane miejscowości na Mazurach albo całą Polskę – wszystko w zależności od Twoich potrzeb. W razie wątpliwości pamiętaj, że nasza agencja SEM zawsze służy Klientom fachowym doradztwem!

  Poznaj 4 kanały, w których toczą się kampanie AdWords: remarketing, linki sponsorowane, reklama kontekstowa, Google Zakupy

  1. Remarketing w Google Ads – specyficzny typ reklam, stworzony z myślą o odbiorcach, którzy już byli na Twojej stronie internetowej. Remarketingowe kampanie Google Ads obejmują wyszukiwarkę, listy mailingowe, aplikacje mobilne, serwis video YouTube oraz reklamy kontekstowe w serwisach współpracujących z Google. W połączeniu z kierowaniem kampanii na Ełk lub inny region, remarketing daje Ci pewność promowania oferty wśród odbiorców wykazujących faktyczne zainteresowanie Twoimi produktami i usługami.

   remarketing

  2. Reklamy w Google Search – linki sponsorowane w wyszukiwarce. Niezwykle atrakcyjna dla reklamodawców odmiana SEM, gdyż kampanie AdWords prezentowane są w sąsiedztwie odpowiedzi na zapytania internautów. Tylko że w bardziej eksponowanych miejscach, co zapewnia Google Ads i dopasowanie do potrzeb konsumentów, i wysoki współczynnik klikalności. Co ważne, fraza „Ełk” wcale nie musi pojawić się w wyszukiwanej treści, aby ułatwić Ci trafienie do miejscowych: Google rozpoznaje lokalizację internauty np. po numerze IP i wskazaniach GPS w smartfonie / tablecie, co pozwala algorytmom dostosować linki sponsorowane Google Ads do konkretnej osoby.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Ełk:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Ełk 50
   agencja sem Ełk 10
   stomatolog Ełk 390
   mechanik Ełk 260
   google ads Ełk 10
   markizy Ełk 10
   google Ełk 10
   wulkanizacja Ełk 210
   remarketing Ełk 10
   rolety Ełk 110

   źródło: Google.pl

  3. Reklama kontekstowa w Google Display Network – kampania AdWords prowadzona na łamach serwisów zewnętrznych. Jeśli to mieszkańcy Ełku lub pewnych osiedli stanowią Twoją grupę docelową, szczególnie cenne będą dla Ciebie takie strony jak infoserwiselk.pl, witryna internetowa Gazety Współczesnej czy elk.wm.pl: strony www skoncentrowane na informacjach z miasta i regionu. Graficzna reklama kontekstowa Google Ads to po prostu baner, ale pokazywany wyłącznie tym czytelnikom, którym Twoja ełcka firma ma coś ciekawego do zaproponowania.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  4. Reklama produktowa w Google Merchant Center – prowadzenie kampanii AdWords tego typu największe korzyści przynosi tym przedsiębiorstwom, które mają sklep internetowy. Google Ads Shopping to krótka, treściwa prezentacja produktów z asortymentu. Jeśli działaniami SEM nie udaje się skłonić użytkownika do złożenia zamówienia od razu, przez internet, zawsze pozostaje szansa przekonania go do osobistej wizyty w Twoim stacjonarnym punkcie z Ełku.

   Google Shopping
   źródło: Google.pl

  Z pomocą Google Ads Twoja oferta dotrze do wszystkich potencjalnych klientów, którzy są w mieście lub odwiedzą Ełk

  Reklama AdWords zapewni Ci mnóstwo wymiernych korzyści. Wszystkie rezultaty, jakie przynoszą bieżące kampanie Google Ads, są doskonale widoczne w statystykach w Twoim panelu reklamodawcy. Specjalista SEM z Afterweb, który będzie koordynował internetową akcję dla Twojej firmy w Ełku, będzie bezustannie optymalizował poszczególne parametry kampanii Google AdWords. Dostosowanie treści reklam oraz okoliczności ich wyświetlania ma na celu stałe zwiększanie efektywności pracy, jaką dla Ciebie wykonuje nasza agencja. Jedną z metod, które pozwolą spośród internautów wyłowić reprezentantów Twojej grupy docelowej w Ełku, są rozszerzenia reklam Googla Ads. Dotyczą one:

  • lokalizacji firmy

  • połączeń telefonicznych

  • wiadomości tekstowych, wysyłanych z poziomu reklamy Google AdWords do Ciebie przez użytkowników

  • objaśnień przybliżających firmową ofertę

  • linków prowadzących do funkcjonalnych podstron na Twojej stronie internetowej

  • prezentacji cen towarów i usług w trakcie kampanii Google Ads

  • informacji zawartych w nagłówkach reklam

  • pobierania firmowej aplikacji (jeśli takową posiadasz)

  Profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords przynosi najlepsze rezultaty. Nasza agencja SEM może Ci je zapewnić

  Każde z powyższych rozwiązań służy nakłonieniu odbiorcy do określonego zachowania: skontaktowania się z Tobą, osobistej wizyty w siedzibie firmy w Ełku, złożenia zamówienia itd. Google Ads pozwala na bieżąco sprawdzać, które rozszerzenia reklam przynoszą zamierzone efekty, a które mogą wymagać modyfikacji harmonogramu, stawek za kampanię AdWords itp. Specjalista SEM nigdy nie eksperymentuje, narażając Cię na niepotrzebne wydatki. Każda zmiana w Google Ads ma uzasadnienie, wynikające z przeprowadzonej analizy danych – ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

  Dzięki pożytecznym narzędziom e-marketingu udostępnionym przez Google Ełk dokładnie pozna przygotowaną przez Ciebie ofertę. Bez względu na to, czy Twoja klientela to osoby z całych Mazur, a może redukujesz target do mieszkańców niektórych osiedli w mieście, takich jak Jeziorna, Konieczki, Wczasowe albo Pod Lasem. Dzięki kampaniom Google Ads, realizowanym razem z naszą agencją SEM, osiągniesz wszystkie cele sprzedażowe – a niejednokrotnie nawet je przebijesz po wielokroć. Linki sponsorowane, remarketing, Google Merchant Center i reklama kontekstowa w AdWords stanowią doskonałe drogi wypromowania Twojej firmy wśród potencjalnych klientów. W takim mieście jak Ełk Google Ads często decyduje o tym, czy konsumenci wybierają Ciebie, czy Twoją konkurencję. Postaw na współpracę z profesjonalistami – agencja SEM z Afterweb wywinduje Twoją ełcką firmę na sam szczyt!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33