Referencje

Referencje

Sukces naszych Klientów to dla nas największa nagroda za codzienną ciężką pracę.
Jesteśmy dumni, że każdego dnia przyczyniamy się do rozwoju wielu polskich firm. Dzięki naszej skuteczności możemy pochwalić się spektakularnymi osiągnięciami w zakresie reklam Google Ads i pozycjonowania stron kontrahentów z różnych branż. Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, opinie i referencje.
Referencje
„Zawsze możemy liczyć na doradztwo i skuteczne udoskonalanie wdrożonych dla nas kampanii sponsorowanych. Niezbędne zmiany są wprowadzane na bieżąco.”
„Obecnie założona strategia jest z powodzeniem realizowana, a jej efekty to stały wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania i zwiększony napływ klientów.”
„Dzięki wyższym pozycjom w wynikach wyszukiwania, trafiają do nas nowi klienci.”

Dla Hotelu Hilton przygotowaliśmy autorską strategię na wdrożenie i prowadzenie kampanii reklamowej w Google Ads. Wykonaliśmy profesjonalną analizę słów kluczowych i dobraliśmy frazy według otrzymanych wytycznych. Uruchomiliśmy kampanie w sieci wyszukiwania – ogólnopolskie i lokalne – ukierunkowane na klienta B2B (wynajem sal pod szkolenia, eventy, wydarzenia kulturalne, bankiety). Włączyliśmy kampanię promocyjną i dokonaliśmy jej pełnej konfiguracji. Na bieżąco wprowadzaliśmy zmiany, skierowane na zwiększenie konwersji.

Usługi
  • analiza słów kluczowych
  • kampania w Google Ads
  • optymalizacja wyników
  • bieżące raportowanie
„Doceniamy kreatywne podejście pracowników Afterweb do powierzonych im zadań, terminowość, a także płynną komunikację z klientem”
„Naszym zdaniem promocja przynosi satysfakcjonujące rezultaty, co widać we wzroście zainteresowania oferowanymi kursami.”
„Specjaliści, z którymi mamy okazję współpracować, wykazują dużą wiedzę oraz bogate doświadczenie biznesowe w obszarze e-marketingu”
„Od samego początku otrzymujemy wsparcie specjalistów SEO i możemy liczyć na profesjonalne doradztwo.”
„Agencja wypełnia powierzone jej zadania z zaangażowaniem i elastycznie reaguje na nasze potrzeby.”
„Pozycjonowanie jest realizowane według zaakceptowanych przez nas ustaleń i przynosi efekty. Działania są prowadzone terminowo.”

Przedmiotem naszej współpracy z Halą Stulecia była kompleksowa kampania promocyjna w Google Ads. Przygotowaliśmy rozbudowaną kampanię lokalną w sieci wyszukiwania Google Display Network, mającą na celu promocję spektaklu i sprzedaż biletów. Reklamy sponsorowane skierowaliśmy do mieszkańców Wrocławia oraz turystów, zainteresowanych wydarzeniami kulturalnymi związanymi z fontanną multimedialną. Zadbaliśmy o optymalną maksymalizację zasięgów: kampania została skierowana na wszystkie lokalne portale internetowe.

Usługi
  • analiza słów kluczowych
  • kampania w Google Ads
  • optymalizacja wyników
  • bieżące raportowanie
„Zauważamy stały wzrost zainteresowania naszymi produktami. Nie ma lepszej rekomendacji niż ta, potwierdzona zwiększeniem zysków.”
„Zaproponowano nam racjonalne kierowanie reklam, przez co udaje nam się pozyskiwać Klientów z bezpośredniej okolicy.”
„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z agencją marketingową Afterweb. Polecamy usługi tej firmy”
„Pozycjonowanie naszej strony sprawiło, że wyszliśmy z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów.”
„Agencja Afterweb zasługuje na miano godnego zaufania partnera. Prace związane z pozycjonowaniem naszej strony są prowadzone rzetelnie i terminowo.”
„Specjaliści nadzorujący przebieg kampanii wychodzą z inicjatywą i nie boją się proponować niebanalnych rozwiązań. Współpraca układa się bardzo dobrze.”

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33