Miasto Bytom otwiera przed Tobą nowe możliwości biznesowe. Wykorzystaj je wraz z reklamą Google Ads / AdWords!

Agencja SEM Bytom

Pokonanie branżowej konkurencji oraz maksymalizacja dotychczasowych zysków to marzenie dla niemalże każdego współczesnego przedsiębiorcy. Zwłaszcza, jeśli prowadzi on firmę w tak prężnie rozwijającym się mieście, jakim bez wątpienia jest Bytom. Skuteczna kampania marketingowa jest najlepszym sposobem na błyskawiczne docieranie do rzeszy nowych Klientów. Kolportaż plakatów reklamowych, spoty telewizyjne czy radiowe już dawno odeszły do lamusa. Miejsce tradycyjnych form promocji zajmują te nowoczesne, na czele których stoi reklama Google Ads, znana przez lata jako Google AdWords. Płatne kampanie stanowią doskonały bodziec do rozwoju Twojego biznesu. Dzięki naszej pomocy zdominujesz nie tylko Bytom, ale także pozostałe miejscowości na Śląsku!

Poznaj płatne kampanie Google Ads / AdWords od kulis. Zobacz, dlaczego warto wybrać geolokalizacyjne kierowanie na Bytom


Rynek 1, 41-902 Bytom

Usługa Google Ads, czyli dobrze znane wcześniej Google AdWords, stanowi prawdziwą rewolucję umożliwiającą skuteczne zapraszanie Klientów w Twoje wirtualne progi. Opłacona reklama Google pozwala tworzyć precyzyjnie dopasowane kampanie, wyświetlane wyłącznie użytkownikowi, który został scharakteryzowany jako właściwa grupa docelowa. Olbrzymią zaletą lokalnych promocji jest możliwość natychmiastowego cieszenia się z jej efektów – w odróżnieniu od innych form reklamy, Google Ads / AdWords błyskawicznie pojawia się w wyszukiwarkach i na stronach internetowych. Warto zauważyć również, jak wiele czynników może zostać doprecyzowane: płeć, wiek czy nawet miejsce zamieszkania internauty stanowią zaledwie wierzchołek góry lodowej takich ustawień.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Linki sponsorowane Google Ads / AdWords nie pozwolą przejść obok Twojej firmy obojętnie!

  Interesuje Cię wyłącznie maksymalna efektywność kampanii marketingowej? Chcesz w mgnieniu oka uzyskać niezwykle prestiżowy tytuł regionalnego lidera sprzedaży w tak atrakcyjnym mieście, jakim bez dwóch zdań jest Bytom? Doskonale się składa. Linki sponsorowane to popularny rodzaj reklamy Google Ads / AdWords. Stanowi ona dopasowanie odpowiedzi do konkretnego zapytania, postawionego przez internautę. Kampania oraz tekst wpisany w okno wyszukiwarki przez Twojego potencjalnego Klienta muszą zawierać charakterystyczne dla branży słowa kluczowe. Aby w pełni zrozumieć istotę inwestowania w linki sponsorowane Google AdWords należy przez kilka sekund wcielić się w rolę osoby poszukującej w sieci konkretnej usługi. Taki Klient często będzie używał nie tylko głównego słowa kluczowego, ale także geolokalizacji w postaci miasta bądź nawet jego dzielnicy. Przykładowo, prowadzony przez Ciebie sklep obuwniczy w centrum miasta Bytom jest odpowiedzią na zapytanie o buty klasyczne Bytom Śródmieście. Precyzyjne zawężenie wyników prezentowanych przez wyszukiwarkę Google daje Klientowi szansę na błyskawiczne znalezienie tego, czego szukają. Dla przedsiębiorcy jest to doskonała okazja na zareklamowanie firmy. Warto zauważyć, że link sponsorowany Google Ads / AdWords wyświetla się na szczycie listy SERP!

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Bytom:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Bytom 260
  agencja sem Bytom 10
  stomatolog Bytom 590
  mechanik Bytom 480
  google ads Bytom 10
  markizy Bytom 10
  google Bytom 10
  wulkanizacja Bytom 720
  remarketing Bytom 10
  rolety Bytom 260

  źródło: Google.pl

  Reklama Display Google, czyli precyzyjne docieranie do potencjalnego Klienta

  O ile domem dla linków sponsorowanych Google jest okno wyszukiwarki, tak Display wyświetlany jest na różnych portalach internetowych. Czynnikiem łączącym bardzo popularne metody promocji w sieci jest brak przypadkowości w sposobie prezentowania reklamy Google AdWords. Hegemon z USA umożliwia przedsiębiorcom zaznaczyć swoją obecność tam, gdzie znajdziesz szereg Klientów potencjalnie zainteresowanych ofertą Twojej firmy. Kontekstowa reklama graficzna charakteryzuje się olbrzymim zasięgiem, jednak z łatwością można ograniczyć go do konkretnego miasta, a nawet jednej dzielnicy. Promocję marki bez problemu skierujesz na Bytom lub bardziej szczegółowo: na Bobrek bądź Śródmieście. Proponowana przez Google reklama typu Display geolokalizację opiera o adres IP użytkownika sieci. Co to oznacza w praktyce? Taka kampania Google Ads / AdWords będzie wyświetlana nie tylko dla mieszkańców miasta Bytom, ale również dla przyjezdnych osób. Doświadczony specjalista AdWords przygotuje dla Ciebie baner reklamowy, który umożliwia nie tylko pozyskiwanie wartościowego ruchu na witrynie, ale również rozszerzenie rozpoznawalności marki. Reklama Display Google może wyświetlać się na branżowych portalach, lokalnych stronach informacyjnych czy nawet w usługach amerykańskiego giganta, takich jak YouTube lub Gmail.

  reklama display
  źródło: sport.pl

  Zdominuj Bytom dzięki reklamie AdWords.
  Zakupy Google oraz remarketing to walka o każdego Klienta!

  Bliźniaczo podobnym sposobem działania do linków sponsorowanych Google może pochwalić się reklama typu Google Shopping. Zakupy to krótka wizytówka produktowa, na którą składa się cena, nazwa towaru oraz fotografia poglądowa. Takie kampanie wyświetlane są na pierwszej stronie listy SERP, zaraz obok i bezpośrednio nad organicznymi wynikami prezentowanymi przez Google. Po kliknięciu w reklamę Klient zostanie przekierowany na adres Twojego sklepu. W takim przypadku również warto dokładnie określić grupę docelową odbiorców. Coraz więcej internautów na samym początku ogląda towar w internecie, aby kilka dni później udać się do sklepu stacjonarnego. Żeby uzyskać maksymalny efekt reklamy AdWords Shopping, należy ukierunkować promocję na miasto, w którym znajduje się placówka stacjonarna. Doświadczeni handlowcy doskonale wiedzą, że nie każda wizyta na stronie internetowej musi zakończyć się konwersją. Takiego Klienta nie możesz spuścić z oka! Doskonałym sposobem na odzyskiwanie interesantów jest remarketing AdWords. Tego typu reklama będzie wyświetlana wyłącznie użytkownikowi sieci, który zaznaczył już swoją obecność na prowadzonej przez Ciebie witrynie. Remarketing Google AdWords zaprojektowany przez specjalistę z Afterweb odświeży również pamięć Klientowi będącemu po udanych zakupach. W ten sposób Twój sklep internetowy z całą pewnością zostanie zapamiętany przez każdą osobę!

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

  remarketing

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33