Pozycjonowanie stron internetowych na platformie Wix to nasza specjalność. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

Analiza wpisów pod kątem SEO

Wix jest zadedykowany zarówno profesjonalistom, jak i początkującym osobom, które stawiają swoje pierwsze kroki w kreowaniu stron internetowych. Ma także narzędzia wspomagające pozycjonowanie stron w Google. To uniwersalny CMS. Dopasuje się do potrzeb każdego, kto chce publikować wartościowy content. Ale nie zrobi za Ciebie wszystkiego. Pamiętaj, jeżeli pozycjonowanie stron Wix ma być skuteczne i efektywne, najlepiej przekaż tę sprawę w ręce specjalistów.

W agencji SEO Afterweb pomożemy Ci osiągnąć jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce, za pośrednictwem platformy Wix. Znamy ten CMS od podszewki, ponieważ pracujemy na nim od wielu lat. Realizujemy projekty dla różnych sklepów internetowych i nie tylko. Postaw na doświadczonych specjalistów z branży SEO.

Skuteczna optymalizacja Wix to klucz do przyszłego sukcesu Twojej strony internetowej

Platformę Wix przeanalizowaliśmy na wylot i aktualnie nie skrywa przed nami żadnych tajemnic. Z naszym doświadczeniem w zakresie tego systemu, uplasujesz się na wysokiej pozycji w Google. Dopasujemy odpowiednie frazy kluczowe oraz zoptymalizujemy pliki graficzne i ich atrybuty. Analizując Twoje wpisy pod kątem SEO nie dopuścimy, aby Twoja strona obniżyła się w rankingu wyszukiwarek. Dbamy również o estetykę oraz UX. W przypadku platformy Wix pozycjonowanie pozwala umieścić treść w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu, sekcji czy boksie. Zgodnie z Twoją wizją i najlepszymi standardami w internecie. Nasz zespół Afterweb zapewni Ci efektywne pozycjonowanie strony internetowej. W wyniku działań SEO Wix zacznie działać dużo lepiej. Skupimy się przede wszystkim na:

  • wdrożeniu meta danych oraz optymalizacji tekstów

  • dopasowaniu parametrów kluczowych dla botów Google

  • ustawieniu adresów kanonicznych

  • wdrożeniu odpowiednich zabezpieczeń

Dowiedz się więcej o strategiach SEO!

Pozycjonowanie Wix obejmuje również dodatkowe zadania które mają znaczący wpływ na finalny rezultat. Działania SEO to jedynie część pracy do wykonania.

Posiadamy wiedzę konieczną do sprawnego pozycjonowania stron internetowych z silnikiem Wix

Optymalizacja stron internetowych za pośrednictwem platformy Wix

Badania wykazały, że zdecydowana większość użytkowników nie przechodzi na drugą stronę wyników podczas poszukiwania informacji w wyszukiwarce Google. Wnioski nasuwają się same. Dla internautów liczą się wyłącznie treści obecne w TOPie. Jeżeli chcesz trafić do jak największego grona odbiorców, powinieneś postawić na sprawne pozycjonowanie Wix. Zwiększysz widoczność swojej witryny w Google, a w konsekwencji zaczniesz pozyskiwać kolejnych klientów.

Nasi specjaliści skutecznie wesprą Twoją stronę za pośrednictwem platformy Wix i zewnętrznego oprogramowania dla branży SEO. Wypromujemy ją na wysoką pozycję w Google i zadbamy o utrzymywanie eksponowanych miejsc w wyszukiwarce. Nasza rola nie kończy się jedynie na pozycjonowaniu czy optymalizacji. Ranking Google cechuje się niezwykłą dynamiką, dlatego też stale monitorujemy pozycje w wyszukiwarce. Używamy narzędzi niezbędnych do rzetelnej kontroli rezultatów pozycjonowania strony. Podejmij współpracę z nami, a przekonasz się że specjaliści SEO Afterweb potrafią efektywnie wykorzystać zalety systemu Wix.

Wypromujemy Twoją stronę internetową w oparciu o najlepsze rozwiązania dostępne w systemie Wix

Bardzo dobra widoczność portalu w wyszukiwarce jest najważniejszym elementem dla wszystkich Klientów. Nasi specjaliści SEO dokładają wszelkich starań, aby dopracować wszystkie czynniki, składające się na pozytywny rezultat w rankingu Google. Zmodyfikujemy adresy URL podstron na przyjazne. Dostosujemy kodowanie znaków specjalnych, polskich liter oraz pozostałych parametrów, które mogłyby utrudnić indeksowanie strony. Pozycjonowanie stron Wix wymaga, by rozwiązać ewentualne problemy z błędami 404 czy automatycznie wygenerowaną sitemapą.

Pozycjonowanie stron internetowych na silniku Wix

Wiemy, gdzie i w jaki sposób doprowadzić takie kwestie do porządku. Projektowanie stron www i ich późniejsze pozycjonowanie mamy w małym palcu. Pracujemy na wielu różnych silnikach CMS, a strategie SEO dla stron z kreatora Wix wdrażaliśmy już wielokrotnie. Jeżeli nie chcesz zostać w tyle za konkurencją, zdaj się na profesjonalistów z firmy Afterweb i zwiększ swoje zasięgi.

Dla specjalistów SEO Wix będzie jak otwarta książka. Powierz opiekę nad firmową stroną zespołowi Afterweb!

Podstawową optymalizację platformy Wix wspieramy dodatkowymi działaniami. Takimi, których nie można przeprowadzić bezpośrednio w tym systemie. Nasi specjaliści od SEO i pozycjonowania opiekujący się Twoją stroną, poprawią także profil zewnętrznych linków przekierowujących. Aczkolwiek priorytetowo traktujemy:

  • optymalizację szybkości działania strony

  • wdrożenie przekierowań

  • zmniejszenie objętości i zwiększenie przejrzystości kodu

  • usunięcie duplikacji treści

Chcesz błyskawicznie zwiększyć sprzedaż ze strony internetowej?

Fachowcy z zespołu Afterweb zrobią to na podstawie pogłębionych audytów On-Site oraz Off-Site. W pierwszej kolejności skupimy się na najpilniejszych kwestiach. Optymalizację i pozycjonowanie WIX zaczynamy od naniesienia wszelkich niezbędnych poprawek. To konieczne, by z czasem Twoja witryna awansowała na coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce. Postaw na wyższy standard usług SEO i skutecznie zadbaj o reklamę swojej strony w internecie. Dowiedz się więcej o agencji Afterweb i rozpocznij efektywne pozycjonowanie strony WIX. Udoskonalimy Twoją firmową witrynę internetową, poprawimy jej widoczność w Google i zapewnimy Ci rzesze nowych klientów!

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33