Google Ads Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski to fantastyczne miejsce do prowadzenia biznesu. Reklama w Google Ads uwolni pełen potencjał Twojej firmy

Agencja SEM Piotrków Trybunalski

Nieważne, jak dobrze prosperują prowadzone przez Ciebie lokalne interesy. Dzięki systemowi Google Ads i fachowej usłudze, jaką zapewni Ci agencja SEM Afterweb, wyniki sprzedaży będą o wiele lepsze! Kampanie AdWords uczynią z Twojego przedsięwzięcia w Piotrkowie Trybunalskim prawdziwą maszynkę do zarabiania pieniędzy. Dlaczego? Dlatego, że linki sponsorowane, reklama kontekstowa, remarketing oraz pozostałe narzędzia Google Ads to najlepsze metody na promocję lokalnej firmy w grupie docelowej. Minimalizuj ryzyko i zwiększaj zyski!

Twoja kampania Google AdWords dotrze tylko do wybranych przez Ciebie odbiorców: tych, którzy realnie mogą stać się Twoimi lojalnymi klientami. Zareklamujesz się tylko tam, gdzie Ci się to najbardziej opłaci. Google Ads oddaje do dyspozycji mnóstwo opcji do ustalenia zasięgu kampanii czy profilu internautów. Specjalista SEM dopilnuje, żeby prezentująca Twoją firmę z Piotrkowa Trybunalskiego reklama AdWords przynosiła znakomite rezultaty. Zaufaj profesjonalistom!

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Kampania Google AdWords sprawi, że Twoja oferta dotrze do wszystkich zainteresowanych. Nie tylko z Piotrkowa Trybunalskiego


  Rynek Trybunalski 1, 97-300 Piotrków Trybunalski

  Reklama w Google Ads umożliwia Ci decydowanie o zasięgu i odbiorcach działań promocyjnych w większym stopniu, niż wszystkie pozostałe kanały komunikacji marketingowej razem wzięte. Każda kampania AdWords pozwala określić między innymi:

  • wiek i płeć odbiorców,
  • zainteresowania użytkowników,
  • zamiary oraz preferencje zakupowe konsumentów,
  • specyfikację urządzeń, na których będą wyświetlane Twoje reklamy w ramach kampanii Google AdWords,
  • lokalizację internautów, ustalaną na podstawie adresów IP czy informacji w GPS-ie.

  Kampanie Google Ads można przeprowadzać na całą Polskę, Piotrków Trybunalski i okolice, a nawet wybrane rejony miasta. Jeśli uznasz, że reklama dla internautów ze Śródmieścia, Morycy i Pawłówka przynosi więcej profitów, niż kampanie AdWords ukierunkowane na Świerczów, Wierzeje czy Byki – wystarczy wykluczyć problematyczne obszary. Możesz to zrobić na dowolnym etapie: już na początku, bazując na znajomości branży oraz klientów związanych z Piotrkowem Trybunalskim, albo po przeanalizowaniu skrupulatnych raportów, jakie przygotuje dla Ciebie specjalista SEM z agencji Afterweb.

  1. Google Display Network – kampanie AdWords tego typu umożliwią Ci promocję na cenionych portalach branżowych, fachowych blogach, lokalnych serwisach informacyjnych: np. epiotrkow.pl, piotrkowski24.pl czy piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl. Graficzna reklama kontekstowa w Google Ads to najtańsza forma promocji na łamach wiarygodnych stron internetowych. Twój baner pokaże się tylko istotnym dla Ciebie grupom odbiorców, co zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo wartościowej konwersji.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  2. Google Search – linki sponsorowane, pojawiające się w odpowiedzi na wyszukiwania internautów. Prowadzenie kampanii AdWords pozwoli Ci podsunąć użytkownikom dokładnie to, czego oni oczekują i potrzebują. A dzięki zaawansowanym algorytmom oraz profilowaniu użytkowników przez Google dowiesz się, jakich słów używają, w jakich porach dnia masz największe szanse powodzenia i wielu innych, przydatnych rzeczy. Specjalista SEM tak poprowadzi kampanie Google Ads, że potencjalni klienci wcale nie będą musieli wpisywać frazy „Piotrków Trybunalski”, aby zetknąć się z Twoją firmą i sprawdzić, co dokładnie masz im do zaoferowania.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Piotrków Trybunalski:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Piotrków Trybunalski 50
   agencja sem Piotrków Trybunalski 10
   stomatolog Piotrków Trybunalski 260
   mechanik Piotrków Trybunalski 110
   google ads Piotrków Trybunalski 10
   markizy Piotrków Trybunalski 10
   google Piotrków Trybunalski 10
   wulkanizacja Piotrków Trybunalski 170
   remarketing Piotrków Trybunalski 10
   rolety Piotrków Trybunalski 90

   źródło: Google.pl

  3. Google AdWords Remarketing – reklama skierowana do użytkowników, którzy wcześniej byli na stronie www Twojej firmy. Ma zatem 2 podstawowe cele: przekonać niezdecydowanych konsumentów i namówić dawnych klientów do ponownego zakupu, sprawdzenia nowości, skorzystania z promocji itd. Remarketing jako reklama w Google odnosi imponujące sukcesy, co pokazują rozmaite statystyki sprzedażowe. Nasza agencja AdWords przygotuje dla Ciebie kampanie Google Ads w taki sposób, aby odpowiednie osoby związane z Piotrkowem Trybunalskim dobrze zapamiętały Twoją markę.

   remarketing

  4. Google Merchant Center – kampania AdWords najbardziej efektywna dla przedsiębiorstw, które dysponują jakąś formą platformy e-commerce. Reklama produktowa w Google Ads jest niczym sklep internetowy, w którym to użytkownik przebiera spośród ofert różnych firm. Przydatna, jeżeli w Piotrkowie Trybunalskim lub innym regionie widzisz zwiększone zapotrzebowanie na pewne towary. Dzięki działaniom SEM z wykorzystanie modułu „Zakupy” będziesz w stanie rozreklamować swój asortyment wśród tych odbiorców, którzy faktycznie myślą o zamówieniu czegoś z Twojej kategorii produktów.

   Google Shopping
   źródło: Google.pl

  Kampanie Google Ads nie obejmujące całego Piotrkowa Trybunalskiego. Im lepiej określony target, tym większa skuteczność

  Promowanie się na możliwie najszerszą skalę to era kamienia łupanego w marketingu. Dla przedsiębiorców takich jak Ty znacznie efektywniejsze są kampanie AdWords, ukierunkowane na konkretnych odbiorców. Ponadto reklama w Google gwarantuje pełną przejrzystość oraz mierzalność rezultatów. Dokładnie wiesz, ile wydajesz i jaki wywarło to wpływ na wyniki Twojej działalności w Piotrkowie Trybunalskim. Specjalista SEM z Afterweb będzie czuwać nad wszystkim i optymalizować parametry kampanii Google Ads. Im więcej się dowiemy o Twoich klientach, tym bardziej zdecydowane kroki podejmiemy w kierunku zawężenia grupy odbiorców do realnej grupy docelowej.

  Dla Google Piotrków Trybunalski wcale nie stanowi niepodzielnej całości. Jeśli będzie to uzasadnione (specyfiką Twojej branży lub danymi sprzedażowymi), nasza agencja AdWords ograniczy zasięg kampanii Google Ads do tych rejonów miasta, które mogą Ci przynieść największe zyski. A jeśli niektóre piotrkowskie dzielnice, przykładowo Belzatka, Meszcze Karolinów czy Raków w ogóle nie rokują – zostaną wykluczone. Internauci niezainteresowani Twoją firmą nie zobaczą reklam Google Ads, a Ty nie zapłacisz za bezproduktywne działania.

  Najskuteczniejsza reklama AdWords w Piotrkowie Trybunalskim. Twoją kampanią zajmie się specjalista SEM z certyfikatem Google

  Kompetentni fachowcy zawsze posłużą Ci cenną radą. Począwszy od przygotowania długofalowej strategii kampanii Google AdWords, a skończywszy na wyborze najbardziej opłacalnego modelu opłat za reklamę. Google ma dla reklamodawców kilka propozycji:

  • CPC – opcja uwzględniająca kliknięcia, przenoszące internautów na stronę www Twojej firmy z Piotrkowa Trybunalskiego.
  • CPA – koszty kampanii Google Ads zależą od liczby wykonanych przez użytkowników akcji, zdefiniowanych jako konwersje.
  • CPM – wysokość obciążeń Twojego budżetu reklamowego bazuje na opłatach za 1000 wyświetleń reklam.
  • ROAS – stawki w kampanii AdWords ustalane są dynamicznie, na podstawie wartości i częstotliwości konwersji. Wszystko po to, aby osiągnąć ustalony przez Ciebie docelowy poziom zwrotu nakładów na reklamę Ads.

  Więcej o każdym wariantów rozliczania się z Google dowiesz się podczas rozmowy – napisz lub zadzwoń jeszcze dzisiaj!

  Na tak specyficznym rynku jak Piotrków Trybunalski Google Ads zapewni Ci przewagę nad lokalną konkurencją w Twojej branży. Profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords gwarantuje wymierne korzyści – i to wkrótce po rozpoczęciu działań przez naszych specjalistów SEM. Agencja Afterweb współpracuje z wieloma przedsiębiorstwami, działających w różnorodnych gałęziach przemysłu, handlu czy usługach. Nikt nie zajmie się Twoimi reklamami w Google Ads tak rzetelnie i skutecznie, jak my! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, a przedstawimy Ci więcej szczegółów na temat przyszłej, nadzwyczaj owocnej współpracy. Ty znasz Piotrków Trybunalski i swoją klientelę, my wiemy wszystko o Google AdWords: kooperacja oznacza skazanie na sukces!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33