Pozycjonowanie stron Sky-Shop

Korzystasz z platformy Sky Shop i chcesz dotrzeć do klientów w sieci? Pozycjonowanie sklepu w Google to wyższa konieczność!

Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego wymaga przystosowania platformy Sky Shop do wszystkich urządzeń desktopowych i mobilnych

Twarde dane statystyczne nie pozostawiają żadnych złudzeń. 95% użytkowników wyszukiwarki w ogóle nie zagląda na drugą stronę z wynikami. Biorąc pod uwagę, że coraz więcej konsumentów całkowicie przestawia się na zakupy za pośrednictwem e-commerce, wiele branż i firm musi błyskawicznie dostosować się do nowej rzeczywistości. W internecie pojawia się coraz więcej sklepów, a narzędzia takie jak Sky Shop biją rekordy zainteresowania. Jak się wyróżnić w tym tłumie? Agencja SEO Afterweb ma na to odpowiedni sposób!

Obojętnie, czy Twój sklep online funkcjonuje od dawna, czy dopiero wkraczasz w świat digital shoppingu. Profesjonalne pozycjonowanie sklepu Sky Shop w Google sprawi, że dotrzesz ze swoją ofertą do znacznie większej liczby odbiorców, niż kiedykolwiek do tej pory. I będą to głównie użytkownicy w jakiś sposób zainteresowani Twoim asortymentem. Skorzystaj z szansy, jaką możemy dla Ciebie współtworzyć!

Przy korzystaniu wyłącznie z narzędzi wbudowanych w Sky Shop pozycjonowanie nie przyniesie dobrych wyników

Jakich zmian w silniku Sky Shop wymaga pozycjonowanie sklepu internetowego?

Sami twórcy platformy e-commerce przyznają, że ich silnik pozwala na „zoptymalizowanie pod kątem PODSTAWOWYCH ustawień SEO ”. Wymieniają tutaj atrybuty title i description podstron, mapę serwisu dla botów Google, przekierowania 301 czy budowę adresów URL. Rzecz w tym, że to obecnie zdecydowanie za mało! Skuteczne pozycjonowanie sklepu Sky Shop wymaga znacznego poszerzenia zakresu prowadzonych działań. W agencji SEO Afterweb oferujemy Ci:

A także znacznie, znacznie więcej! Google ciągle się poprawia, więc pozycjonowanie sklepu Sky Shop stanowi coraz bardziej złożony proces. Optymalizacja samej platformy, w tym zwiększenie szybkości wczytywania, to jedno. Musisz zadbać również o formę treści, publikowanie nowej zawartości czy czynniki Off-Site SEO. Zespół agencji Afterweb zapewni Ci całościową realizację i kompleksową obsługę!

Opracujemy całą strategię SEO. W każdym przypadku pozycjonowanie sklepu Sky Shop przebiega nieco inaczej

Bez planu na optymalizację platformy Sky Shop pozycjonowanie utknęłoby w martwym punkcie

O ile główne cechy platformy e-commerce mogą być wspólne, tak czasami detalami różnią się diametralnie. Generalnie przy pozycjonowaniu sklepów internetowych w Google koncentrujemy się kategoriach, a nie pojedynczych produktach. Silnik Sky Shop daje nam odpowiednie możliwości, by specjaliści SEO mogli zrobić z nich użytek. Ewentualne przeprojektowanie podziału na kategorie, a tym samym całej nawigacji w sklepie internetowym, uzależnione będzie od doboru słów kluczowych. Czasami okazuje się, że konsumenci wyszukują określone produkty w internecie nieco inaczej, niż wydaje się to samym sprzedającym. Współpracując z Afterweb otrzymasz pełne wsparcie w tym względzie!

W naszej dotychczasowej karierze w branży SEO mierzyliśmy się z wieloma rozmaitymi wyzwaniami. Potrafimy wychodzić obronną ręką z trudnych, zdawałoby się beznadziejnych sytuacji. Błyskawicznie reagujemy na wszelkie wydarzenia, które mogłyby wpłynąć na pozycjonowanie sklepu Sky Shop. Poszerzamy wachlarz technik marketingowych, by dopasować się do zmian – zarówno tych zapowiadanych przez Google czy twórców różnych CMS-ów, jak również wniosków płynących z branżowych plotek, przecieków czy testów. Trzymamy rękę na pulsie, by Twój sklep internetowy zawsze był na czasie!

White Hat SEO i nie tylko. Do skutecznego pozycjonowania potrzeba czasem uciec się czasem do pewnych sztuczek

A jednocześnie zostawić sobie na tyle duże pole manewru, by w porę wycofać się z działań uznawanych przez Google za szkodliwe. Twórcy rozwijający wyszukiwarkę i jej algorytmy dążą do tego, by każdemu użytkownikowi prezentować indywidualnie dopasowane, najbardziej użyteczne wyniki na przesłane zapytanie. Tym samym pewne czynności w pozycjonowaniu sklepu na platformie Sky Shop mogą zostać uznane. Doświadczenie naszych specjalistów SEO klarownie pokazuje, że lepiej systematycznie i rozsądnie budować reputację domeny w internecie, niż nastawiać się na błyskawiczny, ale krótkotrwały sukces.

Kary Google za niedozwolone pozycjonowanie mogą sprawić, że Twojego sklepu z silnikiem Sky Shop jeszcze długo nie da się odszukać w czołówce wyników wyszukiwania

Zawsze rzetelnie oceniamy, na co w danym w przypadku możemy sobie pozwolić. Gdybyśmy ograniczali się do wdrażania wskazówek optymalizacyjnych Google na platformie Sky Shop pozycjonowanie trwałoby wieczność. Skoro wyszukiwarka ocenia wszystkie strony internetowe przez pryzmat kierujących do nich linków, musimy je pozyskiwać. W maksymalnie naturalny sposób, różnicując ich źródła oraz parametry. Kupowanie odnośników na masową skalę, z bezwartościowych serwisów, już się kompletnie nie sprawdza. Co nie znaczy, że w ramach pozycjonowania sklepu Sky Shop możemy całkowicie zrezygnować z napędzania link-buildingu.

Postaw na Afterweb! Pozycjonowaniem zajmujemy się od dawna, a Sky Shop poznaliśmy na wylot

Podobnie jak wytyczne jakościowe Google oraz pozostałych kilkaset czynników rankingowych wyszukiwarki. Te jednak są ciągle zmieniane, twórcy silnika Sky Shop też wprowadzają pewne modyfikacje. Dlatego teraz pozycjonowanie wygląda zupełnie inaczej, niż jeszcze parę lat temu. W agencji Afterweb stale dostosowujemy zakres technik SEO do aktualnej sytuacji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że minie trochę czasu, zanim pozycjonowanie sklepu Sky Shop przyniesie oczekiwane rezultaty. Czasami awans do TOP 3 Google zabiera 3-6 miesięcy, w innym przypadku konieczny będzie rok wytężonej pracy, by w ogóle pojawić się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

Reklamy w Google Ads będą doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania

Działania PPC wespół z pozycjonowaniem stanowią 2 główne filary nowoczesnego Search Engine Marketingu. Płatne reklamy widać w Google od razu, ale też znikają równie szybko po zakończeniu kampanii. Natomiast pozycjonowanie sklepu Sky Shop trochę trwa, za to rezultaty da się utrzymać przez dłuższy czas – nawet przy obniżeniu budżetu. A może warto przekierować te środki na promocję kolejnych kategorii lub szerszego zestawu słów kluczowych? Decyzja należy do Ciebie! Skonsultuj się z przedstawicielami agencji SEO Afterweb i przekonaj się, że pozycjonowanie sklepów w dłuższej perspektywie to najbardziej opłacalna inwestycja we własny biznes!

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33