Chorzów to trudny rynek. Poprzez pozycjonowanie stron i kampanie PPC, prowadzone przez agencję SEO, podbijesz go z łatwością

agencja seo Chorzów

Prowadzenie biznesu bez jakiejkolwiek aktywności w internecie to ekstremalnie wymagające zadanie. A brak profesjonalizmu oraz wysokich standardów w e-marketingu jeszcze tylko wszystko komplikuje. Nowoczesna agencja SEO Afterweb dokładnie wie, czego potrzebuje Twoja firma w Chorzowie. Zatrudniamy prawdziwych specjalistów od pozycjonowania stron internetowych oraz prowadzenia kampanii Google Ads. Przygotujemy kompleksową strategię, skrojoną pod konkretne potrzeby Twojej działalności oraz oczekiwania użytkowników z grupy docelowej. Świadczone usługi SEO pomogą Ci zaprezentować swoją ofertę przed zamieszkującymi Chorzów konsumentami we właściwy sposób. Taki, który sprawi że nowi klienci sami zaczną się do Ciebie zgłaszać – i to w stale rosnącej liczbie!

Osobisty konsultant SEO dla każdego Klienta. Agencja Afterweb otoczy Twoją firmę z Chorzowa profesjonalną opieką


Rynek 1, 41-500 Chorzów

Każdy projekt, jakiego się podejmujemy, traktujemy z należytą atencją i zaangażowaniem. Powtarzanie raz opracowanych schematów czy kurczowe trzymanie się przestarzałych metod nie mieszczą się w naszych normach jakości. Jako ceniona firma SEO ugruntowaliśmy pozycję marki Afterweb dzięki wyśrubowanym standardom. Pozycjonowanie przeprowadzamy w zgodzie z wymogami narzuconymi przez Google. Strona www Twojej firmy w Chorzowie będzie stale optymalizowana pod kątem technicznym, a do tego wzbogacana o przydatną dla odbiorców zawartość. Zadbamy również o zdobycie wartościowych linków, stosownie do obowiązujących reguł White Hat SEO. W relacjach z Klientami także stawiamy na pełną uczciwość i przejrzystość. Konsultant Afterweb, koordynujący wszystkie działania ukierunkowane na Chorzów, będzie się z Tobą regularnie kontaktować. Co kwartał otrzymasz też szczegółowy raport, omawiający wszystkie wykonane w tym czasie prace.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Chorzów

260
Pozycjonowanych fraz kluczowych
45
Zoptymalizowanych stron
310%
Wzrost wejść na stronę

Lokalne pozycjonowanie stron pod Chorzów nie skończy się po dotarciu do TOP 5 Google. Agencja SEO będzie kontynuować pracę

seo Chorzów

Niektóre firmy z naszej branży przekonują, że czołowe miejsce w Google zrobi całą robotę. Oferują zatem tzw. pozycjonowanie za efekt, „zapominając” przy tym wspomnieć o znaczeniu odpowiedniego doboru słów kluczowych. Na niektóre frazy związane z Chorzowem może nie być w ogóle konkurencji – dlatego, że nikt z internautów ich nie wyszukuje. I nawet pozycja nr 1. nie przekłada się na intratny, napędzający sprzedaż ruch na stronie internetowej firmy. Agencja SEO Afterweb opiera swoją działalność na innych wartościach. W pozycjonowaniu stron www skoncentrujemy się na efektach długofalowych: utrzymaniu Twojej firmy ponad konkurencją w Chorzowie i zapewnieniu jej zysków. Aby to osiągnąć, rozmaite usługi SEO muszą być świadczone praktycznie bez przerwy. Tylko stała ekspozycja w wynikach na zapytania transakcyjne przyniesie Ci naprawdę znaczący skok przychodów.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Chorzów:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
pozycjonowanie stron Chorzów50
studio tatuażu Chorzów140
mechanik Chorzów320
rolety Chorzów260
pozycjonowanie Chorzów70
wulkanizacja Chorzów590
lakiernik Chorzów90
agencja seo Chorzów10
seo Chorzów20

Nowoczesne kampanie SEO i Google Ads razem skierują do Ciebie niekończący się strumień zapytań od klientów w Chorzowie

agencja pozycjonowanie Chorzów

Odprawimy w Google Twoją konkurencję z kwitkiem! Zobacz, jaki mamy pomysł na SEO i PPC Twojej strony na miasto Chorzów i okolice!

Jeśli oczekujesz wzrostu sprzedaży tu i teraz, mamy odpowiednie rozwiązanie. Wielokrotnie lepsze od pozycjonowania za efekt, proponowanego przez inne agencje SEO. Mowa o kampaniach Google Ads, nastawionych na konkretnych użytkowników zamieszkujących Chorzów i pobliskie miasta Aglomeracji Śląskiej. Naturalnie wszystko zależy od zasięgu Twojej działalności, a także dochodowości poszczególnych obszarów w regionie. Specjalista PPC ustali z Tobą wszystkie szczegóły, a w toku kampanii reklamowych zajmie się ich optymalizacją. Czasami promocja ograniczona do Śródmieścia, Maciejkowic, Hajduków, Królewskiej Huty lub innych rejonów opłaca się bardziej, niż ściąganie większej liczby internautów z szerszego obszaru.

Usługi SEO na najwyższym poziomie. Agencja Afterweb zrobi co trzeba, by Twoja firma została numerem 1 dla Chorzowian

agencja seo sem Chorzów

Najwięcej korzyści przyniesie Ci pozycjonowanie stron równolegle do reklamowania się w Google Ads. Od razu rozkręcisz sprzedaż, a z czasem zajmiesz kolejne miejsca w wąskim gronie podmiotów z Chorzowa, jakie zaprezentują swoje oferty na pierwszej stronie wyników. Kompleksowe kampanie SEO mogą zapewnić Twojej firmie więcej niż jedną pozycję na kilkanaście, które razem zbierają ok. 95% wszystkich kliknięć potencjalnych klientów. Jeśli ta perspektywa brzmi zachęcająco, nie czekaj i skontaktuj się z konsultantem Afterweb! Za sprawą całej pracy, jaką wykona dla Ciebie agencja SEO Chorzów skieruje do Ciebie wielu nowych klientów. Wzrost sprzedaży o kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent w porównaniu z Twoimi obecnymi wynikami jest jak najbardziej realny do osiągnięcia.

FAQ

Poszerz widoczność w Google poprzez SEO i PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...