Wyższy standard usług SEM?
Tylko z Afterweb

Afterweb to firma skupiająca specjalistów i entuzjastów SEM (SEO i PPC), którzy marketingiem internetowym zajmują się od 2008 roku. Dzięki połączeniu pasji i wiedzy możliwe jest skuteczniejsze pozycjonowanie stron wszystkich naszych klientów. Codziennie realizujemy kompleksowe kampanie Google Ads w wyszukiwarce, które przynoszą stale wymierne zyski naszym kontrahentom. Wszyscy pracujący w Afterweb kierują się jednym mottem ciągłego dążenia do wyższego standardu SEO i PPC w Polsce.

Pracujemy dla naszych Klientów według zasady WIN-WIN.  Cały czas się rozwijamy, a do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Wysokie ale także i stabilne pozycje stron naszych Klientów są dla nas największym sukcesem.”  

Kamil Dudziak, właściciel

Historia

Pracownicy Afterweb z Wrocławia zajmują się pozycjonowaniem od listopada 2008 roku. Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy spektakularne doświadczenie, co roku systematycznie zwiększając swoje kwalifikacje, a także biorąc udział w wielu ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach. Nasze umiejetności szybko przełożyły się na zadowolenie wielu klientów. Głównym celem firmy jest skuteczne pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce i prowadzenie kampanii Google Adwords przynoszących stałe zyski. Nie musicie jednak wierzyć tym zapewnieniom, poniżej prezentujemy certyfikaty poświadczające nasze kwalifikacje.

Certyfikaty, Nagrody i Wyróżnienia
Kliknij w certyfikat by obejrzeć
Zespół
Poznaj nasz kreatywny zespół
 • Kamil Dudziak
  Kamil Dudziak

  Specjalista SEO/PPC

 • Magdalena Pachura

  Specjalista Google Ads

 • Adam Adamczyk

  Specjalista SEO

 • Inko gnito
  Łukasz Buławski

  Specjalista SEO

 • Magdalena Wróbel

  Specjalista ds. Reklamy

 • Inko gnito
  Jakub Świeściak

  Młodszy Specjalista Google Ads

 • Inko gnito
  Zuzanna Schabowska

  Copywriter

 • Inko gnito
  Grzegorz Brzeziński

  Front End Developer

 • Inko gnito
  Mariusz Kozłowski

  Administrator

 • Bentley

  Specjalista ds. Uszczęśliwiania

Umiejętności
96%
Analiza słów kluczowych
99%
Seo / optymalizacja
97%
Link building
94%
Content marketing
99%
Pozycjono-
wanie
14 LAT
Doświadczenia
912
Zrealizowane projekty
8
Specjalistów
Wiele pomysłów
Misja

Nasza misja: „wyższy standard SEO” towarzyszy nam każdego dnia ciężkiej pracy w firmie. Nie kierujemy się pustymi słowami, a jedynie konkretnymi wartościami. Dzięki temu możemy codziennie pracować rzetelniej i efektywniej, a nasze działania wspinają się na wyżyny kreatywności. Misją firmy jest działanie w przejrzysty i uczciwy sposób, który przynosi wymierny efekt każdemu naszemu klientowi. Jesteśmy partnerami i zawsze gramy w otwarte karty. Wasze zadowolenie i zaufanie jest dla nas najważniejsze. Nie interesują nasz chwilowe korzyści, tylko stabilne i długofalowe efekty.

Wizja

Codziennie pniemy się w drodze na szczyt. Jesteśmy w czołówce najlepszych firm zajmujących się pozycjonowaniem stron www w naszym kraju. Każdy nasz krok jest precyzyjny i przemyślany. W naszej branży nie ma miejsca na pomyłki i my takowych nie uznajemy. Szanujemy naszych klientów, pracowników i konkurencję prowadząc firmę w rzetelny i czysty sposób.

Klienci Afterweb

W ciągu wielu lat działalności w branży nasi pracownicy wzięli udział w realizacji ponad 1300 projektów z zakresu pozycjonowania. Zaufało nam już ponad 200 klientów, którzy dzięki wysokiej skuteczności naszych usług rozwinęli biznesowe skrzydła w internecie. Opinie naszych klientów znajdują się pod adresem: /opinie-referencje/