Nasi specjaliści
- Twój sukces

O nas

Codziennie pniemy się na sam szczyt

O nas
Jesteśmy w czołówce najlepszych firm zajmujących się pozycjonowaniem stron i reklamą w Google Ads w naszym kraju!
Każdy nasz krok jest precyzyjny i przemyślany. W naszej branży nie ma miejsca na pomyłki i my takowych nie uznajemy. Szanujemy naszych klientów, pracowników i konkurencję prowadząc firmę w rzetelny i transparenty sposób.
Zainteresowany współpracą? Napisz do nas!

Marketingiem internetowym zajmujemy się od 2008 roku

Dzięki połączeniu pasji i wiedzy możliwe jest skuteczniejsze pozycjonowanie stron wszystkich naszych klientów. Codziennie realizujemy kompleksowe kampanie Google Ads w wyszukiwarce, które przynoszą stale wymierne zyski naszym kontrahentom.
Wszyscy pracujący w Afterweb kierują się jednym mottem ciągłego dążenia do wyższego standardu SEO i PPC w Polsce. Hasło „Nasi specjaliści, Twój sukces” towarzyszy nam każdego dnia ciężkiej pracy w firmie.
Zainteresowany współpracą? Napisz do nas!

Jaka jest misja
naszej firmy?

  • Działanie w przejrzysty i uczciwy sposób, który przynosi wymierny efekt każdemu naszemu Klientowi.
  • Dzięki temu możemy codziennie pracować rzetelniej i efektywniej, a nasze działania wspinają się na wyżyny kreatywności.
  • Nie kierujemy się pustymi słowami, a jedynie konkretnymi wartościami.
  • Jesteśmy partnerami i zawsze gramy w otwarte karty – Wasze zadowolenie i zaufanie jest dla nas najważniejsze.
  • Nie interesują nasz chwilowe korzyści, tylko stabilne i długofalowe efekty.

Afterweb w liczbach

16+
to już 16 lat odkąd
działamy w branży
1682+
uczestniczyliśmy już
w setkach projektów
11+
kadra specjalistów
gotowych do pomocy
999+
nasze pomysły
nigdy się nie kończą
Kamil Dudziak
Kamil Dudziak
Właściciel Afterweb
„Pracujemy dla naszych Klientów według zasady WIN-WIN. Cały czas się rozwijamy, a do każdego zadania podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Wysokie, ale także i stabilne pozycje stron naszych Klientów są dla nas największym sukcesem.”

Poznaj nasz zespół specjalistów

Specjaliści Afterweb
W Afterweb zajmujemy się reklamą w Google od listopada 2008 roku.

Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy spektakularne doświadczenie, co roku systematycznie zwiększając swoje kwalifikacje, a także biorąc udział w wielu ogólnopolskich konferencjach i szkoleniach.

Nasze umiejętności szybko przełożyły się na zadowolenie wielu Klientów. Głównym celem firmy jest skuteczne pozycjonowanie stron www w wyszukiwarce i prowadzenie kampanii Google Ads przynoszących stałe zyski.

Specjaliści Afterweb

Afterweb #PolskaFirma w 100%

Polska Firma

Jesteśmy polską agencją, tworzoną przez specjalistów z Wrocławia. To tu mamy swoją siedzibę i od 16 lat tworzymy reklamy dostosowane do potrzeb naszych Klientów, oferując niezbędne wsparcie i pomoc w dotarciu na szczyt wyszukiwarki Google. Znajdujemy się w czołówce najlepszych polskich firm zajmujących się pozycjonowaniem stron i reklamą w Google Ads. Jako przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, skutecznie promujemy lokalne biznesy. Rozumiemy, jak ważne jest budowanie świadomości marki na rynku lokalnym i ogólnopolskim, czego najlepszym dowodem są udane kampanie marketingowe, które mamy na swoim koncie. Świadczymy usługi na pierwszorzędnym poziomie i nikogo nie udajemy – wybierając Afterweb, w stu procentach wspierasz polski biznes. Powierz promocję swojej strony w nasze ręce!

Polska Firma

Dołącz do grona
zadowolonych Klientów

W ciągu wielu lat działalności w branży nasi specjaliści wzięli udział w realizacji ponad 1682 projektów z zakresu pozycjonowania stron i reklam Google Ads w wyszukiwarce.
Zaufało nam już ponad 1260 Klientów,, którzy dzięki wysokiej skuteczności naszych usług rozwinęli biznesowe skrzydła w Internecie. Opinie naszych Klientów znajdują się w zakładce referencje.
Skontaktuj się z nami

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33