Gdańsk to tysiące potencjalnych klientów i usługobiorców. Zaskocz konkurencję, wdrażając kampanię Google Ads dla swojej firmy

Google Ads Warszawa

Położony nad Morzem Bałtyckim Gdańsk stanowi centrum gospodarcze, przyciągające do siebie turystów z całego świata. Prowadzenie tu własnej firmy jest znakomitą inwestycją, ale też odważnym krokiem. Na przedsiębiorców czekają liczne pułapki, między innymi w postaci dużej konkurencji, działającej na Pomorzu. Jak powinna wyglądać reklama w Google, która zapewni stały napływ klientów z Gdańska i okolic? Na to pytanie odpowiedź znają wyłącznie najlepsze Agencje SEM, takie, jak Afterweb. Kilkanaście lat doświadczenia w tworzeniu strategii marketingowych dla firm pozwala nam zagwarantować, że nadzorowane przez nas kampanie AdWords / Ads przyniosą znakomite rezultaty.

Zajmujemy się promocją firm z siedzibą w mieście Gdańsk. Na dobry początek: kampanie Google AdWords


Wiertnicza 115, 02-952 Warszawa

Dziś, żeby znaleźć interesującą nas usługę, korzystamy z wyszukiwarki Google. Wpisujemy w jej okno konkretne zapytanie i klikamy w jeden z pierwszych wyników, który się nam ukaże. Znając ten schemat działania użytkowników, Google zaproponowało rozwiązanie, w ramach którego można dotrzeć ze swoją ofertą na szczyt i wyświetlić się na samej górze – bez czekania. Tak działa reklama Ads, dawniej występująca pod nazwą Google AdWords. Kampanie reklamowe umożliwiają wypromowanie za ich pośrednictwem praktycznie każdej usługi, z naciskiem na te, świadczone lokalnie. Dla przedsiębiorców z miasta Gdańsk Google przygotowało więc gotowe narzędzie sprzedażowe: reklama AdWords pozwala zdobyć uwagę tych odbiorców, którzy z dużym prawdopodobieństwem skorzystają z oferty. Wystarczy, że promocją zajmie się specjalista AdWords, który zadba o optymalną konfigurację kampanii.

Dowiedz się, jak wygląda prowadzenie kampanii AdWords / Ads, kierowanej na Gdańsk. Zdradzamy szczegóły!

Nasza Agencja SEM stawia interes Klienta na pierwszym miejscu, dlatego w Google AdWords działamy na kilku poziomach jednocześnie. Wdrażamy kampanię linków sponsorowanych, zapewniamy rozbudowany remarketing, reklamy kontekstowe w sieci Display oraz promocję w Google Shopping. Cztery rodzaje reklam kierowane na jeden obszar: Gdańsk, zapewniają najwyższą skuteczność działań. Główny z nich, tuż obok remarketingu, zakupów Google oraz sieci reklamowej Display, stanowią linki sponsorowane, dlatego poniżej omawiamy je szerzej, z naciskiem na detale.

Google Ads - Linki sponsorowane

źródło: Google.pl

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Gdańsk:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Gdańsk390
agencja sem Gdańsk10
stomatolog Gdańsk1900
mechanik Gdańsk1600
google ads Gdańsk10
markizy Gdańsk90
google Gdańsk170
wulkanizacja Gdańsk3600
remarketing Gdańsk10
rolety Gdańsk1000

źródło: Google.pl

Linki sponsorowane to reklamy tekstowe, które można precyzyjnie targetować. Poprzez wdrożenie kampanii linków sponsorowanych, da się skutecznie zwiększyć ruch na stronie, a co za tym idzie, pozyskiwać klientów z wybranego obszaru, np. Gdańska.

reklama display
źródło: sport.pl

W Agencji Afterweb specjalista SEM przygotowuje reklamy w postaci linków sponsorowanych indywidualnie dla każdego Klienta. Zawieramy w nich określone frazy kluczowe i ustawiamy obszar wyświetlania. Możemy wybrać cały Gdańsk, kilka dzielnic (np. Przymorze, Brzeźno, Wrzeszcz itp.), a nawet osiedli. W grę wchodzą również wykluczenia: jeśli firma ma być promowana na Gdańsk, ale z wyjątkiem dzielnic położonych na południu, jesteśmy w stanie to zapewnić. Linki sponsorowane w Google AdWords ukazują się na samej górze wyników wyszukiwania, ponad wynikami organicznymi, a także na dole strony. Użytkownik nie będzie w stanie ich przeoczyć, więc jeśli tylko treść go zachęci, kliknie i przejdzie na reklamowaną witrynę.

Google Shopping
źródło: Google.pl

Należy podkreślić, że kampanie Google Ads są płatne w modelu PPC, w związku z czym nasz Klient płaci za kliknięcie, a nie za wyświetlenie reklamy przez internautę. Aby linki sponsorowane mogły działać, konieczne jest wpłacenie środków na konto Google Ads – z tej puli będą pobierane kwoty za każde kliknięcie. Wysokość stawki zależy od konkurencyjności fraz kluczowych. Takie zapytania, jak: dentysta Gdańsk będą droższe od tych rzadziej wpisywanych: przewozy mebli z montażem Gdańsk. Ciekawostką jest, że linki sponsorowane ukazują się osobom przebywającym w danym regionie ( kierowanie po IP użytkownika ) i nie muszą zawierać członu, wskazującego na miasto, w jakim ma być świadczona usługa.

remarketing

Kampania Google Ads zapewni Twojej firmie z Gdańska promocję o takim zasięgu, który zagwarantuje wzrost sprzedaży

Za sprawą profesjonalnie przygotowanych i skonfigurowanych reklam w Google Gdańsk może szybko dowiedzieć się o Twojej ofercie. Kampania zacznie przynosić efekty bezpośrednio po jej uruchomieniu, a pierwsi potencjalni klienci pojawią się na promowanej stronie już kilka sekund później! Nasza Agencja SEM zadba o precyzyjne kierowanie reklam na cały Gdańsk lub na konkretny obszar, na przykład okolicę w promieniu kilku kilometrów od siedziby firmy. Dostosujemy reklamy do Twoich oczekiwań oraz działań, wdrażanych przez konkurencję. Wychodząc na przeciw potrzebom współczesnych konsumentów stworzymy promocję, na którą Gdańsk może nawet nie był gotowy. Teraz będzie musiał zmierzyć się z marketingiem nowej generacji, zapewniającym natychmiastowy wzrost sprzedaży, przy niewielkiej inwestycji. Zleć nam prowadzenie kampanii AdWords, a w ciągu kilku dni opracujemy unikalną strategię, ściśle dopasowaną do specyfiki Twojego biznesu. Dysponując wsparciem specjalisty SEM podbijesz Gdańsk, przyciągając do siebie klientów, którzy w innych okolicznościach skorzystaliby z usług konkurencji. Obierz kurs na sukces i obserwuj, jak wyłania się on zza horyzontu!

Poszerz widoczność w Google poprzez SEO

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...