Pozycjonowanie stron Gdańsk

Zwiększ zyski i zbuduj widoczność przez pozycjonowanie lokalne dla firm i witryn usługowych z Gdańska

Niewątpliwie dziś każdy właściciel strony internetowej zetknął się z pojęciem pozycjonowania. Poprawianie lokaty naszego cyfrowego adresu w Google przy pomocy szeregu skomplikowanych zabiegów to jednak w dalszym ciągu zajęcie dla sprawdzonych profesjonalistów. Złożoność zadania rosnąca z każdym rokiem sprawia, że dziś tego typu usługi świadczą nie pojedynczy specjaliści, ale całe zespoły gotowe w kompleksowy sposób zatroszczyć się o kształt witryny oraz jej obecność w sieci. W Afterweb zrzeszamy doskonale wykwalifikowany team specjalistów, dzięki czemu każde podejmowane przez nas wyzwanie kończy się osiągnięciem przez Ciebie upragnionej czołowej pozycji w wybranej sferze internetu. Dodatkowo z naszą skutecznością jesteśmy gotowi towarzyszyć Ci nie tylko w jednorazowym wspięciu się do TOP10, TOP3 lub TOP1, ale także w dalszej ewolucji i rozwoju przedsiębiorstwa.

Spis treści
 1. Zwiększ zyski i zbuduj widoczność przez pozycjonowanie lokalne dla firm i witryn usługowych z Gdańska
 2. Na co możesz liczyć działając poprzez pozycjonowanie firmowej strony internetowej w Gdańsku?
 3. Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Gdańsk
 4. Pozycjonowanie stron Gdańsk i okolice. Dlaczego powinieneś wybrać dla swojej firmy z Gdańska wypróbowane pozycjonowanie lokalne?
 5. Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb - Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Gdańsk
 6. Co wchodzi w skład pracy naszych specjalistów? Zobacz jak wygląda pozycjonowanie strony firmowej w Gdańsku

Na co możesz liczyć działając poprzez pozycjonowanie firmowej strony internetowej w Gdańsku?


ul. Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk

Do dnia dzisiejszego udało nam się utrzymać klientów z Gdańska, którzy przez ostatnie lata ze skromnych startupów przerodzili się w prężne korporacje. Dla takich chwil od ponad dekady budujemy naszą ekspertyzę opartą o niezrównany na rodzimym rynku know-how. Ten zaś wynika wprost z pasji, która ogarnia nas przy każdym, nawet pozornie niemożliwym projekcie.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Gdańsk

521

Pozycjonowanych fraz kluczowych

64

Zoptymalizowanych stron

343%

Wzrost wejść na stronę

Wybierając nas do przeprowadzenia Cię bezproblemowo przez pozycjonowanie firmy z Gdańska zyskujesz więc nie tylko niespożyte siły i nieograniczone kanały promocyjne, lecz także stajesz się świadkiem metamorfozy swojego serwisu ze zwyczajnej strony internetowej w prawdziwą machinę z priorytetem w postaci sprzedaży i konwertowania surfujących na zadowolonych, powracających klientów. Algorytmy giganta z Moutain View zmieniają się regularnie dopuszczając do głosu moduły sztucznej inteligencji, w tym samym czasie wielkie zmiany zachodzą w sferze trendów w web designie – tymczasem Afterweb to agencja SEO, która wszelkie zmiany przekuwa w niepowtarzalne okazje do reklamy firmy.

Pozycjonowanie sklepów Gdańsk

Pozycjonowanie stron Gdańsk i okolice. Dlaczego powinieneś wybrać dla swojej firmy z Gdańska wypróbowane pozycjonowanie lokalne?

  • Osiągniesz lokatę w TOP3 – W Afterweb działamy na wielu frontach jednocześnie a nasze metody to sprawdzone połączenie rozmaitych akcji, które zaprowadzą Ciebie i Twoją ofertę na sam szczyt wyników wyszukiwarki dla wcześniej ustalonych zapytań. Prezentujemy wyższy standard w SEM, dlatego możesz być pewien, że różnicę w obrotach sklepu dostrzeżesz już po pierwszych wysiłkach naszych wykwalifikowanych fachowców.

pozycjonowanie stron internetowych w Google Gdańsk

  • Zostaniesz w branżowej czołówce przez cały czas współpracy – Żadną sztuką jest zabranie konkretnej strony na pierwsze miejsce w rankingu Google. Ważne jednak, aby oprócz jednorazowego, często osiąganego nieetycznie, efektu postawić sobie za cel utrzymanie się wśród najlepszych jak najdłużej. Aby to osiągnąć działamy kompleksowo i regularnie, nie dajemy zatem Googlebotowi indeksującemu witryny zapomnieć o naszej żywotności oraz gotowości na podjęcie potencjalnych klientów.

konkurencja pozycjonowanie stron w Poznaniu

  • Zdominujesz nawet największych rywali – z reguły w każdej niemal sieciowej branży istnieje konkurencja niemożliwa do prześcignięcia klasycznymi metodami. To najczęściej strony, których treściowe i linkowe zapleczy liczy sobie setki, a niekiedy nawet tysiące stron z apelującymi do internauty zagadnieniami. W Afterweb jednak dysponujemy kilkoma rozwiązaniami na prześcignięcie gigantów konsekwentnie pozycjonujących się przez szereg lat. Jedną z technik jest postawienie na słowa kluczowe znane pod postacią dłuższych i bardziej szczegółowych zapytań – tak zwany długi ogon, który uwzględnia także strategie lokalne.

pozycjonowanie stron w Google

  • Twoja marka zapisze się w pamięci klienta – gra w pozycjonowaniu toczy się nie tylko o samą lokatę pod wybranym hasłem, ale także o rozpoznawalność i siłę naszej firmy z Gdańska. Jeśli uda nam się sprawić, by odwiedzający skojarzył nasze logo z konkretnym asortymentem, na pewno zyskaliśmy zakupowicza gotowego powrócić na nasze strony. Widoczna w sieci marka to gwarancja napędzającej się z jeszcze większym rozmachem machiny pozycjonowania, dlatego właśnie nasi eksperci tak bardzo dbają o te kwestie.

Wzrost zysków - Pozycjonowanie Stron

 • Doświadczysz dużego wzrostu sprzedaży – naturalnie to głównie obietnica większego zysku sprawia, że przedsiębiorcy stają się orędownikami pozycjonowania stron firm z Gdańska. Trójmiasto to rynek, po który sięgając w odpowiedni sposób możemy w mgnieniu oka zanotować ogromne zwiększenie trafficu w naszej witrynie. Więcej odwiedzin surfujących po sieci oznacza zaś, że większa liczba osób ostatecznie zdecyduje się na skorzystanie z naszej oferty. Z Afterweb wyposażymy Cię w najlepsze praktyki na niwie internetowej promocji.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Gdańsk

Pamiętaj jednak, że od zarania naszej działalności koncentrujemy się nie tylko na lokalnej reklamie. Znaczna większość naszych klientów po długim czasie zarabiania w regionie decyduje się kontynuować sprzedaż na większą skalę. Z nami przejście na wyższy poziom odbędzie się bezproblemowo i skutecznie – jesteśmy kibicami Twojego rozwoju, dlatego od początku do końca biznesowej drogi jesteśmy w stanie dopasować usługi do Twoich potrzeb.

Co wchodzi w skład pracy naszych specjalistów? Zobacz jak wygląda pozycjonowanie strony firmowej w Gdańsku

optymalizacja seo

Niezmiennie cały proces rozpoczynamy od konsultacji dotyczącej wyboru odpowiednich słów kluczowych. Często przychodzący do nas właściciel internetowego biznesu ma już uformowaną wizję odnośnie do tego, skąd pragnie czerpać ruch dla swojego sklepu bądź witryny usługowej. Oczywiście dziś, po latach pozycjonowania i kumulowania treści przez rynkowych gigantów, nie wszystkie upatrzone przez Ciebie zapytania okażą się procentować w przyszłości. Każdą możliwość przy decydowaniu się na frazy do pozycjonowania rozpatrzymy nie tylko zdroworozsądkowo i przez pryzmat długoletniego doświadczenia, ale także zdamy się na profesjonalne narzędzia. Te co do promila określą ryzyko i potencjał każdego hasła, tym samym pomogą nam postawić na właściwego konia.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Gdańsk:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
fotograf Gdańsk 4400
pozycjonowanie Gdańsk 170
gabinet kosmetyczny Gdańsk 170
mechanik Gdańsk 1600
piercing Gdańsk 880
pozycjonowanie stron Gdańsk 210
psycholog Gdańsk 1600

Wyścig o pozycje to jednak nie tylko nasycenie treści naszego serwisu specjalnymi słowami nawiązującymi do tego, co najczęściej ląduje w wyszukiwarce. Aby strona mogła efektywnie sprzedawać lub konwertować, będziemy potrzebowali zwyczajnie dobrze zaprojektowanego szablonu, który organizacją treści, wydajnością oraz dostosowaniem do urządzeń przenośnych wraz z wieloma innymi czysto technicznymi aspektami będzie w stanie spełnić wszystkie punkty optymalizacji dla wyszukiwarek sieciowych – SEO. Audyt przeprowadzony na tym polu ujawni słabe punkty w budowie Twojej WWW, po czym skutecznie je naprawi wpływając tym samym na pozycję w Google.

pozycjonowanie sklepu internetowego

Kolej na content marketing oraz SEO copywriting przyjdzie, kiedy już dysponować będziemy sprawną i funkcjonalną stroną. Pozycjonowanie także w Gdańsku i okolicach opierać musi się bowiem na wytwarzaniu unikalnych i poszukiwanych przez użytkowników treści. Właśnie dlatego lwią część pracy nasi pracownicy poświęcają na jak najlepszym dopasowaniu i redakcji tekstualnej warstwy Twojego interesu. Odpowiednie słowa są niezmiennie w stanie przywieść pod Twój szyld niebotyczne ilości kupujących. Szczególnie jeśli marketing treści umiejętnie skorelujesz z link buildingiem rozsiewając po współpracujących, renomowanych portalach wzmianki na swój temat opatrzone odsyłaczami do stosownych stron. Pozycjonowanie dla sklepów i witryn usługowych dla Trójmiasta opieramy o niezawodnych partnerów, często są to także media specjalistyczne.

pozycjonowanie stron z Afterweb

Jeśli zaś chodzi o raporty i monitorowanie bieżących działań, naszą efektywność oraz ewentualne drobne korekcje kursu będziemy relacjonować Ci tak, jak tylko sobie tego życzysz. Wspaniale czujemy się w spotkaniach na żywo przy filiżance dobrej kawy, jednak wielokrotnie kilometry i zajęte kalendarze klientów zmuszają nas do wyboru między wideokonferencjami, rozmowami telefonicznymi bądź mailingiem. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, zawsze pozostaniesz najlepiej poinformowany o wynikach naszych analiz.

Pozycjonowanie lokalne w Gdańsku – i Ty możesz stanąć na podium wyszukiwarki Google. Sprawdź koniecznie jak to działa i zacznij realizować swoje cele!

Jeśli nie ma Cię w Internecie, nie istniejesz! W dzisiejszych czasach to jedno z najbardziej trafionych określeń. Każda firma musi dokładać wszelkich starań, aby nie tylko zatrzymać swoich Klientów, ale także pozyskać nowych! Pojawia się kluczowe pytanie – dlaczego jedni cieszą się większą popularnością wśród internautów, a inni nie? Odpowiedzi należy szukać nie tylko w jakości oferowanych produktów oraz usług, ale także w podejmowanych działaniach marketingowych. Jednym z takich działań jest pozycjonowanie stron, jakie prowadzimy na terenie miasta Gdańsk. Jego najważniejszym zadaniem jest umiejscowienie Twojej strony internetowej na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google. Mówiąc o odpowiednich krokach mamy na myśli opracowanie strategii skupiającej się na kwestiach wizualnych oraz technicznych. Jak Cię widzą, tak Cię piszą, dlatego im lepiej zadbasz o swoją stronę internetową, tym większym ruchem organicznym będziesz się cieszyć, w końcu to właśnie dobra reklama jest dźwignią handlu!

Twoi odbiorcy to głównie wzrokowcy! Stwórz zachęcającą do transakcji stronę i ciesz się zyskiem tak dużym jak nigdy dotąd!

Odpowiedzmy sobie na podstawowe pytanie – kiedy warto zdecydować się na pozycjonowanie lokalne? Działanie to jest szczególnie polecane w przypadku biznesów nakierowanych na lokalnych mieszkańców miasta Gdańsk. Doskonałym przykładem są miejsca świadczące określone usługi np. kosmetyczne lub fryzjerskie. Pod uwagę należy wziąć kryteria, jakie użytkownicy biorą pod uwagę szukając interesujących ich informacji, jest to przede wszystkim lokalizacja jak najbliżej miejsca zamieszkania. Decydując się na pozycjonowanie stron w Gdańsku, stajesz się lepiej widoczny, a także wyróżniasz się pośród rywali. Działanie nakierowane na konkretną lokalizację wiąże się również ze znacznie mniejszą konkurencją, co zdecydowanie ułatwia osiągnięcie postawionych celów z zadowalającym rezultatem.

Powszechnie pozycjonowanie stron uważa się za jedno z najskuteczniejszych działań, jednak wymagające cierpliwości. W odróżnieniu od działania ogólnopolskiego, lokalne pozycjonowanie stron www jest o wiele szybsze. Dlaczego? Pod uwagę należy wziąć dwa czynniki. Pierwszym jest konkurencja. Na rynku regionalnym jest ona znacznie mniejsza, co oznacza, że przeanalizowanie jej ruchów, na podstawie których ustalana jest strategia, zajmuje znacznie mniej czasu. Drugim czynnikiem jest mniej liczna grupa odbiorców pozwalająca na o wiele precyzyjniejsze określenie ich intencji. Co więcej, z Afterweb nie tylko poznasz wymagania swoich Klientów, ale także podpowiemy Ci jak właściwie je spełnić, aby okazały się dla Ciebie opłacalne finansowo.

Lokalne pozycjonowanie sklepów – czyli szansa na rozwój firmy w miejscowości Gdańsk

Wiele osób narzeka, że ich sklep internetowy nie odnosi żadnych zysków. Powód? Brak widoczności w przeglądarce Google. Możesz nam wierzyć, ale nikt nie szuka informacji na drugiej, trzeciej lub jeszcze dalszej stronie. Użytkownicy chcą jak najszybciej znaleźć rozwiązanie, dlatego wybierają witryny znajdująca się na samej górze. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty też tam był! Nasi wysoce wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci to uzyskać, wdrażając odpowiednie działania optymalizacyjne. Opierają się one na działaniach wizualnych związanych z UX Design oraz kwestiach technicznych.

Pozycjonowanie stron w Gdańsku – na co zwrócić uwagę? Poznaj kilka zasad

Wiele mówimy o opłacalności pozycjonowania stron, jednak nadszedł czas na przedstawienie kilku ważnych aspektów, na jakich skupiamy się podczas realizacji usługi. W pierwszej kolejności wykonujemy rzetelną analizę słów kluczowych, jakie użytkownicy wpisują w przeglądarkę oraz na jakie pozycjonuje się konkurencja. Twoi odbiorcy mają trzy główne intencje: informacyjną, nawigacyjną oraz transakcyjną. Wiedząc jakie hasła wpisują w wyszukiwarkę, znacznie łatwiej będzie określić konkretne działania wymagające wdrożenia. Tuż obok fraz kluczowych ważną funkcję odgrywają wszystkie aspekty techniczne. Mowa tutaj o odpowiednim kodzie HTML, certyfikacie SSL, odpowiednio skonstruowanych adresach URL. Wpływają one na wiarygodność witryny, a także szybkość jej ładowania. Pozycjonowanie lokalne, jakie prowadzimy na terenie miasta Gdańsk, wiąże się jeszcze z jedną ważną rzeczą! Mowa tutaj o bezpłatnej wizytówce Google Moja Firma. Jej posiadanie wyróżnia się dużym ułatwieniem dla odbiorców. Mogą zobaczyć Twoją dokładną lokalizację, a także sprawdzić dane kontaktowe oraz opinie innych użytkowników. Musimy zaznaczyć, że wizytówka ta pośrednio wpływa na większy ruch organiczny na Twojej stronie internetowej.

Inwestując w pozycjonowanie stron www, inwestujesz w swój sukces! Z Afterweb pokonasz największych rywali i zyskasz imponujące grono Klientów!

Pozycjonowanie Gdańsk – ile może kosztować?

Cennik pozycjonowania stron

Pakiet_Start
498
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
10 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Optimum
985
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
20 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Premium
1 498
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
40 pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam
Pakiet_Unlimited
2 990
/ MIESIĘCZNIE
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Nielimitowana ilość pozycjonowanych fraz
Kwartalny raport z realizacji projektu
Zamawiam

W Afterweb wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz wysoki poziom elastyczności. Stworzyliśmy ofertę składającą się z czterech pakietów, dzięki czemu z łatwością spełniamy wymagania każdego Klienta. Jak widzisz, cennik za pozycjonowanie stron w mieście Gdańsk dostępny jest na każdą kieszeń. Wyjaśnijmy zatem, od czego dokładnie uzależniona jest cena. Wymienić możemy cztery główne czynniki:

 • stan techniczny strony internetowej
 • historia domeny,
 • konkurencyjność branży, a wraz z nią fraz kluczowych,
 • ilość fraz kluczowych możliwych do wypozycjonowania.

Ustalenie strategii musi być poprzedzone dokładną analizą wymienionych czynników. Tylko wtedy możliwe będzie właściwe ocenienie elementów koniecznych do ulepszenia. Choć pozycjonowanie stron www to proces długotrwały, to z pewnością możemy powiedzieć, że jest on najefektywniejszy, a uzyskane rezultaty mają charakter długofalowy, o czym przekonać możesz się już teraz!

Pozycjonowanie firm z Gdańska – dlaczego warto powierzyć to agencji?

Dlaczego pozycjonowanie lokalne prowadzone na terenie miasta Gdańsk warto powierzyć właśnie Afterweb? Odpowiedź jest prosta! Nie tylko dokładamy wszelkich starań, aby przybrana strategia była jak najlepiej dobrana do danego biznesu, ale również dbamy o systematyczność! Pamiętaj, że nie wystarczy raz wypozycjonować strony. Algorytm Google ulega ciągłym zmianom, co nakłada na nas konieczność wykonywania regularnego monitoringu. W Internecie nic nie jest gwarantowane, ale na szczęście nie musisz borykać się z tym samodzielnie! Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Poza ogromnym zasobem specjalistycznej wiedzy, posiadamy także dostęp do jednych z najlepszych na rynku narzędzi marketingowych, co jeszcze lepiej wpływa na profesjonalizm naszych usług. Samodzielne pozycjonowanie stron www niesie za sobą pewne ryzyko. Nieznajomość zasad, jakie obowiązują w Google, wiąże się z nakładaniem na witryny kar przez robota indeksującego. Skala problemu nie należy do najmniejszych, ponieważ znacząco utrudnia późniejsze wypozycjonowanie. Nie trać czasu na problemy, tylko poświęć go na odnoszenie zysków. W Afterweb działamy tylko i wyłącznie za pomocą dozwolonych zasad zachowując jak najwyższy standard usług. Chcesz sprawdzić? Powierz nam swoją stronę, a my udowodnimy Ci, że z dobrą strategią SEO masz szansę na wyprzedzenie konkurentów długo obecnych na rynku!

Znamy rynek miasta Gdańsk jak własną kieszeń! Połącz nasze doświadczenie ze swoim biznesem i osiągaj upragnione cele biznesowe!

 

 

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33