Korzyści płynące z pozycjonowania strony internetowej w obrębie miasta Kraków

pozycjonowanie stron Kraków

Osiągnięcie dobrej widoczności w wynikach wyszukiwania daje znaczące możliwości w rozwoju przedsiębiorstw z każdej branży. O wartości uplasowania się w czołowych wynikach wyszukiwarki Google nie trzeba już nikogo przekonywać. Ponad 92% internautów nie zagląda na drugą stronę wyszukiwarki. AFTERWEB posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym i trwałym pozycjonowaniu stron internetowych. Współpracujemy z Klientami nie tylko z Krakowa, ale też z całej Polski. Świadcząc Wyższy standard SEM/SEO sprawimy, że Ty rozwiniesz biznesowe skrzydła.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych firm z Krakowa?


Królewska 51, 30-081 Kraków

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Krakowa lub okolicznych miejscowości, mamy dla Ciebie sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji z branży. Odpowiedzią na Twoje biznesowy potrzeby jest rzetelne pozycjonowanie stron internetowych oferowane przez specjalistów z AFTERWEB. Zapewne zastanawiasz się, jak osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, dlatego wyjaśnimy Ci pokrótce, czym właściwie jest pozycjonowanie sklepów lub stron internetowych. To złożony proces, którego głównym celem jest zwiększenie widoczności witryny firmowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Wśród najważniejszych działań warto wymienić optymalizację kodu HTML witryny, nasycenie strony unikatową treścią ze słowa kluczowymi, dbałość o przejrzystą strukturę strony, pozyskiwanie wartościowych odnośników z różnych stron internetowych.

Podejmij pozycjonowanie strony z AFTERWEB – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Kraków

Specjaliści AFTERWEB podejmując współpracę z klientami z Krakowa mają za zadanie wypromować ich strony internetowe na kluczowe dla nich słowa. To oznacza, że osoba potencjalnie zainteresowania danym typem usług lub towarów, po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnej frazy kluczowej otrzyma w wynikach wyszukiwania stronę naszego Klienta. AFTERWEB specjalizuje się w pozycjonowaniu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Pomożemy Ci wypromować firmę w Krakowie lub na terenie całego kraju.

Pozycjonowanie stron Kraków i okolice. Proces pozycjonowania stron internetowych firm z Krakowa w praktyce

pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie sklepu lub strony internetowej jest możliwe tylko wtedy, gdy zostanie powierzone specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Poniżej przedstawimy w pigułce, jak wygląda proces pozycjonowania, oferowany przez AFTERWEB Klientom z Krakowa:

 • audyty SEO On-Site i Off-Site – znaczący wpływ na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma dostosowanie jej do wymagań wyszukiwarki. Kluczową rolę w procesie pozycjonowania strony odgrywa analiza SEO witryny internetowej, a dokładniej nakreślenie nieprawidłowości, wpływających na jej indeksacje. Specjaliści SEO wykonując audyt SEO on-site, nakreślają mankamenty witryny konieczne do poprawy.
 • analiza słów kluczowych – specjaliści SEO mają za zadanie określenie słów kluczowych, które wygenerują wartościowy ruch na stronie internetowej Klienta. Należy dobierać słowa, które zagwarantują sprzedaż i dynamiczny rozwój firmy. Frazy kluczowe do pozycjonowania zawsze dobieramy na podstawie analizy strony Klienta z Krakowa, jego konkurencji, a także z użyciem planera słów kluczowych Google oraz Ahrefs i Majestic.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Kraków:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
pozycjonowanie stron Kraków 590
meble na wymiar Kraków 1600
psycholog Kraków 2900
depilacja laserowa Kraków 2900
pozycjonowanie kraków 880
rolety Kraków 2400
mechanik Kraków 4400
 • SEO optymalizacja – kolejnym krokiem na ścieżce pozycjonowania sklepu lub strony jest rzetelna optymalizacja strony internetowej m.in. kodu strony, treści, grafiki i słów kluczowych.
 • content marketing – każdy Klient z Krakowa w ramach pozycjonowania sklepu lub strony internetowej dostaje obszerne teksty optymalizacyjne, nasycone w umiejętny sposób słowami kluczowymi. Ponadto nasi Klienci otrzymują atrakcyjne, unikatowe publikacje w ramach content marketingu wewnętrznego – blogów, aktualności oraz content marketingu zewnętrznego – są to publikacje na popularnych portalach i serwisach internetowych.

Zapytaj o wycenę pozycjonowanie Twojej strony w Krakowie

 • link building – znaczący wpływ na pozycjonowanie stron www ma pozyskiwanie wartościowych odsyłaczy ze stron internetowych. Specjaliści AFTERWEB kładą nacisk na jakość link buildingu. Pozyskujemy odnośniki m.in. z blogów i portali internetowych.
 • monitoring, raportowanie i analityka – wszyscy Klienci z Krakowa otrzymują systematycznie raport z efektów przeprowadzonych prac. W naszej agencji SEO pracujemy w oparciu o plan pracy, z którego realizacji zawsze przygotowujemy obszerny raport. Na bieżąco analizujemy postępy w pozycjonowaniu i działaniach konkurencji, by być krok przed nimi.

pozycjonowanie stron z AFTERWEB Kraków

Dlaczego warto współpracować przy pozycjonowaniu strony z Krakowa ze specjalistami z AFTERWEB?

Nasza agencja skupia pasjonatów SEO/SEM, dlatego do pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć skuteczne, ale przede wszystkim trwałe pozycjonowanie stron internetowych dla Klientów z Krakowa i okolic. Warto współpracować z AFTERWEB ponieważ:

14125

Pozycjonowanych fraz kluczowych

632

Zoptymalizowanych stron

421%

Wzrost wejść na stronę

  • jesteśmy skuteczni – prowadzone przez nas działania w zakresie pozycjonowania stron gwarantują długofalowe efekty. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi Klientami z całego kraju.
  • gwarantujemy indywidualne podejście – indywidualna strategia pozycjonowania to podstawa sukcesu. Cechuje nas elastyczność. Gwarantujemy, że nasze działania będą szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • stawiamy na efektywne działania – nowoczesne i skuteczne metody są receptą na skuteczne pozycjonowanie. Przekonaj się sam, jak wspólnie możemy rozwinąć Twój biznes!

pozycjonowanie stron Kraków

 • posiadamy wysokie kwalifikacje – każdy ze specjalistów AFTERWEB posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nieustanne szkolenia i doskonalenie wiedzy sprawia, że jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami.
 • komunikacja z nami jest perfekcyjna – stała komunikacja jest podstawą zaufania i dobrej współpracy. Każdy Klient z Krakowa otrzymuje indywidualnego opiekuna SEO, z którym ma możliwość kontaktu telefonicznego, osobistego lub e-mailowego. To gwarantuje, że będziesz na bieżąco z prowadzonymi działaniami na Twojej stronie internetowej.

Kraków jest dużym ośrodkiem biznesowym, w którym wyróżnienie się na tle konkurencji jest niezwykle trudne. Nie warto tracić czasu i pieniędzy na niepewne działania. Skontaktuj się i poznaj naszą receptę na Twój biznesowy sukces. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...