Korzyści płynące z pozycjonowania strony internetowej w obrębie miasta Kraków

pozycjonowanie stron Kraków

Osiągnięcie dobrej widoczności w wynikach wyszukiwania daje znaczące możliwości w rozwoju przedsiębiorstw z każdej branży. O wartości uplasowania się w czołowych wynikach wyszukiwarki Google nie trzeba już nikogo przekonywać. Ponad 92% internautów nie zagląda na drugą stronę wyszukiwarki. AFTERWEB posiada wieloletnie doświadczenie w skutecznym i trwałym pozycjonowaniu stron internetowych. Współpracujemy z Klientami nie tylko z Krakowa, ale też z całej Polski. Świadcząc Wyższy standard SEM/SEO sprawimy, że Ty rozwiniesz biznesowe skrzydła.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych firm z Krakowa?


Królewska 51, 30-081 Kraków

Jeśli prowadzisz firmę na terenie Krakowa lub okolicznych miejscowości, mamy dla Ciebie sposób, by wyróżnić się na tle konkurencji z branży. Odpowiedzią na Twoje biznesowy potrzeby jest rzetelne pozycjonowanie stron internetowych oferowane przez specjalistów z AFTERWEB. Zapewne zastanawiasz się, jak osiągnąć czołowe pozycje w wyszukiwarce Google, dlatego wyjaśnimy Ci pokrótce, czym właściwie jest pozycjonowanie sklepów lub stron internetowych. To złożony proces, którego głównym celem jest zwiększenie widoczności witryny firmowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Wśród najważniejszych działań warto wymienić optymalizację kodu HTML witryny, nasycenie strony unikatową treścią ze słowa kluczowymi, dbałość o przejrzystą strukturę strony, pozyskiwanie wartościowych odnośników z różnych stron internetowych.

Podejmij pozycjonowanie strony z AFTERWEB – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Kraków

Specjaliści AFTERWEB podejmując współpracę z klientami z Krakowa mają za zadanie wypromować ich strony internetowe na kluczowe dla nich słowa. To oznacza, że osoba potencjalnie zainteresowania danym typem usług lub towarów, po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnej frazy kluczowej otrzyma w wynikach wyszukiwania stronę naszego Klienta. AFTERWEB specjalizuje się w pozycjonowaniu lokalnym, jak i ogólnopolskim. Pomożemy Ci wypromować firmę w Krakowie lub na terenie całego kraju.

Pozycjonowanie stron Kraków i okolice. Proces pozycjonowania stron internetowych firm z Krakowa w praktyce

pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie sklepu lub strony internetowej jest możliwe tylko wtedy, gdy zostanie powierzone specjalistom z wieloletnim doświadczeniem. Poniżej przedstawimy w pigułce, jak wygląda proces pozycjonowania, oferowany przez AFTERWEB Klientom z Krakowa:

 • audyty SEO On-Site i Off-Site – znaczący wpływ na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania ma dostosowanie jej do wymagań wyszukiwarki. Kluczową rolę w procesie pozycjonowania strony odgrywa analiza SEO witryny internetowej, a dokładniej nakreślenie nieprawidłowości, wpływających na jej indeksacje. Specjaliści SEO wykonując audyt SEO on-site, nakreślają mankamenty witryny konieczne do poprawy.
 • analiza słów kluczowych – specjaliści SEO mają za zadanie określenie słów kluczowych, które wygenerują wartościowy ruch na stronie internetowej Klienta. Należy dobierać słowa, które zagwarantują sprzedaż i dynamiczny rozwój firmy. Frazy kluczowe do pozycjonowania zawsze dobieramy na podstawie analizy strony Klienta z Krakowa, jego konkurencji, a także z użyciem planera słów kluczowych Google oraz Ahrefs i Majestic.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Kraków:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
pozycjonowanie stron Kraków590
meble na wymiar Kraków1600
psycholog Kraków2900
depilacja laserowa Kraków2900
pozycjonowanie kraków880
rolety Kraków2400
mechanik Kraków4400
 • SEO optymalizacja – kolejnym krokiem na ścieżce pozycjonowania sklepu lub strony jest rzetelna optymalizacja strony internetowej m.in. kodu strony, treści, grafiki i słów kluczowych.
 • content marketing – każdy Klient z Krakowa w ramach pozycjonowania sklepu lub strony internetowej dostaje obszerne teksty optymalizacyjne, nasycone w umiejętny sposób słowami kluczowymi. Ponadto nasi Klienci otrzymują atrakcyjne, unikatowe publikacje w ramach content marketingu wewnętrznego – blogów, aktualności oraz content marketingu zewnętrznego – są to publikacje na popularnych portalach i serwisach internetowych.

Zapytaj o wycenę pozycjonowanie Twojej strony w Krakowie

 • link building – znaczący wpływ na pozycjonowanie stron www ma pozyskiwanie wartościowych odsyłaczy ze stron internetowych. Specjaliści AFTERWEB kładą nacisk na jakość link buildingu. Pozyskujemy odnośniki m.in. z blogów i portali internetowych.
 • monitoring, raportowanie i analityka – wszyscy Klienci z Krakowa otrzymują systematycznie raport z efektów przeprowadzonych prac. W naszej agencji SEO pracujemy w oparciu o plan pracy, z którego realizacji zawsze przygotowujemy obszerny raport. Na bieżąco analizujemy postępy w pozycjonowaniu i działaniach konkurencji, by być krok przed nimi.

pozycjonowanie stron z AFTERWEB Kraków

Dlaczego warto współpracować przy pozycjonowaniu strony z Krakowa ze specjalistami z AFTERWEB?

Nasza agencja skupia pasjonatów SEO/SEM, dlatego do pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć skuteczne, ale przede wszystkim trwałe pozycjonowanie stron internetowych dla Klientów z Krakowa i okolic. Warto współpracować z AFTERWEB ponieważ:

14125

Pozycjonowanych fraz kluczowych

632

Zoptymalizowanych stron

421%

Wzrost wejść na stronę

  • jesteśmy skuteczni – prowadzone przez nas działania w zakresie pozycjonowania stron gwarantują długofalowe efekty. Możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi Klientami z całego kraju.
  • gwarantujemy indywidualne podejście – indywidualna strategia pozycjonowania to podstawa sukcesu. Cechuje nas elastyczność. Gwarantujemy, że nasze działania będą szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.
  • stawiamy na efektywne działania – nowoczesne i skuteczne metody są receptą na skuteczne pozycjonowanie. Przekonaj się sam, jak wspólnie możemy rozwinąć Twój biznes!

pozycjonowanie stron Kraków

 • posiadamy wysokie kwalifikacje – każdy ze specjalistów AFTERWEB posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Nieustanne szkolenia i doskonalenie wiedzy sprawia, że jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami.
 • komunikacja z nami jest perfekcyjna – stała komunikacja jest podstawą zaufania i dobrej współpracy. Każdy Klient z Krakowa otrzymuje indywidualnego opiekuna SEO, z którym ma możliwość kontaktu telefonicznego, osobistego lub e-mailowego. To gwarantuje, że będziesz na bieżąco z prowadzonymi działaniami na Twojej stronie internetowej.

Kraków jest dużym ośrodkiem biznesowym, w którym wyróżnienie się na tle konkurencji jest niezwykle trudne. Nie warto tracić czasu i pieniędzy na niepewne działania. Skontaktuj się i poznaj naszą receptę na Twój biznesowy sukces. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje wszystkie pytania.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...