Ty też możesz objąć pozycję lidera w branży!
Wypróbuj kampanie Google Ads, kierowane na Kraków

Google Ads Warszawa

Reklama w Google uchodzi za najbardziej skuteczny sposób budowania wizerunku firmy. Za pośrednictwem internetu, konsumenci mogą dowiedzieć się o istnieniu danego przedsiębiorstwa, poznać jego ofertę oraz z niej skorzystać. Spośród wszystkich polskich miast, to właśnie Kraków okazuje się idealnym środowiskiem biznesowym. Szkoda byłoby więc nie skorzystać z możliwości, jakie daje nam wyszukiwarka Google. Jako przedsiębiorca, dla którego rozwój firmy jest priorytetem, koniecznie dowiedz się więcej o tym, czym są kampanie Ads i zajmij widoczne miejsce w globalnej pajęczynie!

Daj się poznać mieszkańcom Krakowa. Kampania reklamowa Google Ads Twoim sposobem na konkurencję


Królewska 51, 30-081 Kraków

Jeśli prowadzisz firmę w mieście Kraków z pewnością rozumiesz, jak ważne jest trzymanie ręki na pulsie. Twoja konkurencja stale działa, często odbierając Ci klientów sprzed przysłowiowego nosa. Nie możesz godzić się na to, aby wyszukiwarka Google nie wiedziała o istnieniu firmy, którą zarządzasz. Wdrożenie reklam sponsorowanych to na ten moment najlepsze, co możesz zrobić! Kampanie Google Ads pozwolą Ci w mgnieniu oka ukazać się na samej górze wyników wyszukiwania. To spowoduje, że internauci szukający w Google produktów lub usług jakie oferujesz, w pierwszej kolejności zobaczą Twoją ofertę. Każde kliknięcie w reklamę będzie oznaczać szansę na pozyskanie nowego klienta, który w innych okolicznościach odwiedziłby stronę konkurencji.

Google to odpowiednie miejsce na reklamę. Spraw, by cały Kraków dowiedział się o Twojej firmie

Dobrze napisana i ustawiona reklama Google Ads, umożliwia pokazanie się ze swoim biznesem w internetowej rzeczywistości. Dokładnie tym odbiorcom, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani daną ofertą. Podczas, gdy inne drogi marketingu bywają trudne do pokonania, remarketing, linki sponsorowane, reklamy Display i zakupy Google przynoszą natychmiastowe efekty. Pod warunkiem, że prowadzenie kampanii powierzy się specjalistom SEM. Nie da się ukryć, że w mieście Kraków zjawisko konkurencyjności występuje na bardzo wysokim poziomie. Trzeba więc dołożyć wszelkich starań, żeby wyświetlić reklamy w Google określonym użytkownikom. W tym celu firmy z siedzibą w stolicy Małopolski, stosują kierowanie treści reklamowych na miasto Kraków. Ale nie tylko! Specjalista AdWords zatrudniony w agencji SEM, może dostosować kryteria kierowania w sposób, który będzie optymalnie dopasowany do potrzeb promowanej firmy.

Przekonaj się, jak reklama Google Ads (AdWords) pomoże Ci w pozyskiwaniu klientów z Krakowa i okolic

Google daje możliwość zawężenia obszaru wyświetlania reklam do województwa, miasta, dzielnicy albo osiedla. Przykładowo, właściciel warsztatu samochodowego z miasta Kraków, może reklamować się wśród mieszkańców całej Małopolski lub, jeśli taka będzie jego wola, pozyskiwać klientów z Nowej Huty, Bronowic czy z Mistrzejowic. Warto podkreślić, że Google Ads (AdWords) pozwala na kierowanie reklam według ustalonego promienia, np. 3 km od siedziby firmy podanej w wizytówce Google Moja Firma, według kodu pocztowego, a także według dowolnego adresu. Tym sposobem da się dotrzeć do pożądanego odbiorcy: takiego, który po zapoznaniu się z prezentowaną ofertą, zdecyduje się z niej skorzystać.

Jakie rodzaje kampanii Google Ads kierowane na Kraków, prowadzi nasza Agencja SEM?

W AFTERWEB nigdy nie chodzimy na skróty. Dlatego właścicielom firm z siedzibą w Krakowie, oferujemy kompleksowe prowadzenie kampanii AdWords (Ads). Składają się na nie cztery typy reklam, z których każdy pozwala pozyskiwać klientów z dużą skutecznością.

 • Linki Sponsorowane – wysoce efektywne reklamy, widoczne od razu po wpisaniu w okno wyszukiwarki konkretnego hasła. Gdy zapytanie będzie spójne z ofertą, reklama zostanie wyświetlona i nie da się jej przeoczyć. Dla firm działających lokalnie, linki sponsorowane są znakomitym narzędziem promocyjnym. Jeżeli specjalista SEM ustawi kierowanie na Kraków, reklamę zobaczą osoby przebywające w tym obszarze. Dzieje się to dzięki geolokalizacji, która pozwala znajdować użytkowników po adresie IP.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Kraków:

  Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Kraków1000
  agencja sem Kraków20
  stomatolog Kraków1700
  mechanik Kraków3600
  google ads Kraków20
  markizy Kraków210
  google Kraków480
  wulkanizacja Kraków5400
  remarketing Kraków320
  rolety Kraków1900

  źródło: Google.pl

 • Remarketing – ten typ reklam to doskonały sposób na przypomnienie o ofercie użytkownikom, którzy już kiedyś odwiedzili promowaną stronę. Kampania może trafić do byłych klientów sklepu bądź do osób, które nie zdecydowały się na zakup lub wysłanie zapytania ofertowego. Remarketing dzielimy na standardowy, dynamiczny oraz RLSA i kierujemy go na obszar, z którego chcemy pozyskiwać klientów. Może to być Kraków oraz okoliczne miejscowości w promieniu np. 10 km, albo maksymalnie zawężona strefa, jak konkretne osiedle.

  remarketing

 • Zakupy Google – nasza Agencja SEM nie pomija potencjału reklam produktowych, jakie można uzyskać, wykorzystując Google Shopping. Wyświetlając nad wynikami wyszukiwania zdjęcie produktu, jego nazwę i cenę, można skutecznie zachęcić odbiorcę do przejścia na stronę sklepu. Także w tym przypadku za grupę docelową da się wybrać mieszkańców miasta Kraków. To pozwoli zapoznać z ofertą osoby mieszkające w pobliżu stacjonarnej siedziby firmy. Jeśli kampania reklamowa Google Ads nie przekona ich do zakupu, być może zdecydują się go dokonać podczas wizyty na mieście.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 • Reklama Display – dobrze prowadzona kampania reklamowa Google Ads nie obejdzie się bez reklam kontekstowych. Display to reklama graficzna, którą Google wyświetli tam, gdzie wskaże specjalista SEM, pełniący nadzór nad kampanią. Możliwe jest ustawienie kierowania na Kraków, ale również do użytkowników z innych obszarów kraju, poszukujących informacji o firmie z Krakowa. Na przykład o pensjonacie SPA, w którym chcieliby spędzić weekend. Ważna jest informacja, że sieć reklamowa Display umożliwia dotarcie z reklamą na wybrane portale informacyjne, odwiedzane przez tysiące internautów.

  reklama display
  źródło: sport.pl

Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży poprzez stałe zdobywanie klientów z Twojej okolicy? Kampania reklamowa Google Ads idealnie się do tego nada! W Agencji AFTERWEB zatrudniamy specjalistów SEM, którzy opracowują autorskie strategie marketingowe dla Przedsiębiorców z miasta Kraków. Dołącz do grona tych, którzy już przekonali się o naszych umiejętnościach. Wspólnie pokonamy Twoich branżowych rywali i w pięknym stylu podbijemy lokalny rynek!

FAQ


Poszerz widoczność w Google poprzez SEO

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...