Mamy skuteczny plan działań promocyjnych dla firm z miasta Szczecin. Każdy, kto zleca nam kampanie AdWords, odczuwa korzyści!

Nawet najlepszy business plan może zawieść, jeśli propozycja konkurencji okaże się ciekawsza. Nasza Agencja SEM specjalizuje się w marketingu internetowym, prowadzonym na rzecz firm. Jeśli chodzi o Szczecin, w tym obszarze czujemy się prawdziwym liderem. Wypromowaliśmy już wiele usług, świadczonych na terenie Pobrzeża Szczecińskiego i wciąż jesteśmy gotowi na więcej! Wypróbuj możliwości kampanii Google AdWords / Ads, a szybko przekonasz się o tym, w jaki sposób precyzyjnie kierowane reklamy wpływają na pozyskiwanie klientów. Twoja firma ze Szczecina ma szansę wyróżnić się w Google i zostać zapamiętana przez dziesiątki osób. Wykorzystaj to! Oddając działania marketingowe w ręce specjalistów PPC, możesz spodziewać się zadowalających efektów: za sprawą Google Ads zwiększysz sprzedaż i ilość zapytań ofertowych oraz zbudujesz silną pozycję na rynku.

Reklamy PPC pozwolą Ci zawalczyć o nowych klientów! Precyzyjne kierowanie na Szczecin kluczem do sukcesu

al. Bohaterów Warszawy 11b, 70-370 Szczecin

Każdy lokalny biznes najwięcej zyska wtedy, gdy dowiedzą się o nim okoliczni mieszkańcy. Stąd pomysł, aby kampanie AdWords / Ads kierować na wskazany obszar, zawężając granice promocji.

W ten sposób linki sponsorowane i inne treści reklamowe mogą być wyświetlane tylko potencjalnym klientom. Koncepcja kampanii Google Ads polega więc na tym, że promocja w wyszukiwarce nie jest ukazywana wszystkim użytkownikom sieci, lecz wyłącznie potencjalnym usługobiorcom. Reklama salonu kosmetycznego bądź piekarni ze Szczecina nie przyniesie przecież nowych klientów, jeżeli specjalista AdWords skieruje ją na Wrocław lub Kraków. Dla lokalnych firm promowanie się na konkretnym obszarze jest największą szansą, by zaistnienieć na rynku. Umożliwimy Ci szybkie dotarcie do osób, chętnych na skorzystanie z Twojej oferty.

Promocja w Google Ads daje Ci tysiące możliwości! Zobacz, co nasza Agencja SEM oferuje firmom ze Szczecina

Agencja SEM Szczecin

Większość firm lokalnych umożliwia klientom odwiedziny w siedzibie. W ich interesie leży zatem, aby ułatwić dojazd pod wskazany adres. W miastach takich, jak Szczecin, niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest prezentacja reklamy w mapach Google. Ustawiając rozszerzenie lokalizacji zwiększamy szanse sprzedażowe. Jeżeli chodzi o reklamy PPC Szczecin jest miastem o dużym potencjale. Jako ośrodek gospodarki morskiej, to atrakcyjny obszar zarówno dla okolicznych mieszkańców, jak też osób przyjezdnych. Nasza Agencja SEM opracowała autorski model promocyjny, w ramach którego wdrażamy kampanie Google AdWords, kierowane na Szczecin.

 • Gdy reklama dotyczy małej lokalnej firmy, proponujemy zawężenie promocji w Google Ads do kilku osiedli lub dzielnic, np. samego centrum, Warszewa lub Pomorzan.

 • Większym firmom, chcącym pozyskiwać klientów ze Szczecina i okolic, rekomendujemy rozszerzony zakres reklam, np. kierowanie w promieniu 15 km od siedziby przedsiębiorstwa.

W Afterweb zatrudniamy specjalistów PPC, którzy umiejętnie zarządzają kampaniami Google Ads i w każdej chwili są gotowi, żeby zareagować. Możemy zmienić harmonogram wyświetlania promocji, wprowadzić modyfikacje w zakresie kierowania lub dopisać nowe treści reklamowe, nasycając je kolejnymi frazami kluczowymi, dobranymi optymalnie do promowanego biznesu. Gdy tylko włączymy kampanie AdWords Szczecin dowie się o istnieniu Twojej firmy! Ruszymy odważnie i zdecydowanie, a reklamy od razu ukażą się w wyszukiwarce Google.

Linki sponsorowane, remarketing i dużo więcej: przedsiębiorcy z miasta Szczecin otrzymują od nas kompleksową promocję w Google

Nasza Agencja SEM już od kilkunastu lat zajmuje się marketingiem internetowym. Działamy w obszarze wyszukiwarki Google, promując firmy z różnych branż. Te zlokalizowane w mieście Szczecin są w znakomitej sytuacji: znamy lokalny rynek nie zawahamy się użyć posiadanej wiedzy w opracowywaniu strategii dla Ciebie. Kampanie Google AdWords / Ads prowadzimy na kilku poziomach jednocześnie:

 • LINKI SPONSOROWANE – reklamy, które można zobaczyć na samej górze wyników wyszukiwania, po wpisaniu w Google wybranych fraz kluczowych. Co ważne, nie muszą one zawierać nazwy miasta, np. mechanik Szczecin – kampanie linków sponsorowanych umożliwiają dobieranie użytkowników po adresie IP lub lokalizacji urządzenia.Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Szczecin:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Szczecin 390
  agencja sem Szczecin 10
  stomatolog Szczecin 2400
  mechanik Szczecin 1000
  google ads Szczecin 10
  markizy Szczecin 260
  google Szczecin 110
  wulkanizacja Szczecin 2400
  remarketing Szczecin 10
  rolety Szczecin 1000

  źródło: Google.pl

 • REMARKETING – treści reklamowe wyświetlane użytkownikom, którzy w przeszłości odwiedzili stronę promowanego sklepu bądź firmy, ale nie wykonali na niej wartościowego działania. Ukazują się one na różnych portalach internetowych. Remarketing w Google Ads to skuteczny sposób na przypomnienie o sobie odbiorcom.remarketing
 • DISPLAY – elastyczne reklamy Google Ads, ukazujące się w rozmaitych miejscach w sieci reklamowej Google Display Network. Są nieodłącznym elementem akcji promocyjnej, kierowanej lokalnie, np. na miasto Szczecin. Zapewniają zwiększenie konwersji na poziomie ok. 10%.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • ZAKUPY GOOGLEkampanie produktowe, dedykowane sklepom internetowym. Umożliwiają pozyskanie klienta niskim kosztem: odbiorca reklamy jest już potencjalnie zainteresowany zakupem. Dzięki Google Shopping otrzymuje wyszukiwany produkt wraz ze zdjęciem i ceną. Wystarczy, że kliknie w zdjęcie, a zostanie przekierowany na stronę, gdzie wygodnie i szybko złoży zamówienie.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Sam decydujesz, jaki budżet przeznaczysz na kampanie Google AdWords / Ads. Wypomujemy Cię na Szczecin i okolice

Płatne reklamy w Google Ads pozwalają na dotarcie do grupy docelowej niskim kosztem. Wystarczy mały nakład finansowy, aby kampanie mogły zostać uruchomione. Specjalista PPS może dowolnie optymalizować budżet. Nadzorujemy stawki za kliknięcie i efektywność reklam – na tej podstawie decydujemy, kiedy reklamy mają być wyświetlane. Jeśli zdecydujesz się skierować promocję na Szczecin, możesz być pewien błyskawicznych rezultatów. Nasza Agencja SEM to najlepszy wybór dla firm, prowadzących lokalne biznesy. Reklamy, które nadzorujemy, trafiają m.in. do osób, przebywających na terenie Pobrzeża Szczecińskiego. Płatność w modelu CPC (ang. cost per click), pełna elastyczność w zarządzaniu pakietem oraz podgląd budżetu sprzyjają promocji, która mimo niewielkiego wkładu własnego, przyniesie spektakularne efekty! Twój miesięczny budżet na kliknięcia może więc wynieść kilkadziesiąt tysięcy lub kilkaset złotych. Skorzystaj z doradztwa specjalisty PPC, który po rzetelnej analizie podpowie Ci, jaka suma umożliwi zrealizowanie konkretnego celu.

Mamy bogate doświadczenie w kierowaniu reklam na Szczecin i doskonale orientujemy się w realiach marketingu internetowego. Powierz nam kampanie reklamowe Google AdWords, a popularność Twojej firmy widocznie wzrośnie!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33