Idealne wsparcie dla firm z miasta Grudziądz – kierowana reklama w Google Ads. Powierz prowadzenie kampanii AdWords specjalistom

Agencja SEM Grudziądz

Kujawsko-pomorskie miasto na prawym brzegu Wisły stanowi niezłą lokalizację do prowadzenia własnego biznesu. Na terenie Grudziądza mieści się Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, lokalne władze rozbudowują infrastrukturę rekreacyjną, rozwija się turystyka, a w Śródmieściu i nad rzeką na przyjezdnych czekają wspaniałe zabytki. W takich warunkach wiele branż może się dynamicznie rozwijać – a dzięki Google Ads / AdWords lokalne firmy dostają doskonałe narzędzie promocji. Nasza agencja SEM od lat prowadzi kampanie reklamowe w internecie – Afterweb obsługuje także Grudziądz, dzięki tutejszym przedsiębiorcom, którzy nam zaufali, mamy wyrobiony obraz miejscowego rynku. Nie trać środków na mało efektywne formy promocji: postaw na kampanie kierowane do konkretnych odbiorców!

Dzięki Google Ads Twoja firma z Grudziądza dotrze do wielu osób z faktycznej grupy docelowej


Rynek 1, 86-302 Grudziądz

Reklamy w wyszukiwarce i jej partnerskich serwisach www wykupuje się za pośrednictwem systemu AdWords – jakiś czas temu przemianowanego na Ads. Google proponuje firmom kilka modeli rozliczeń, najpopularniejszy to CPC: opłata za kliknięcie. Budżet zostanie obciążony tylko po przekierowaniu użytkownika na stronę internetową Twojej grudziądzkiej firmy. Agencja AdWords ma za zadanie upewnić się, że ponoszone koszty zwrócą się z nawiązką. Kluczem do tego jest wyświetlanie odpowiednich reklam właściwym odbiorcom: w optymalnym miejscu, czasie i okolicznościach.

Grudziądz liczy ponad 90 tys. mieszkańców, niekoniecznie wszyscy są Twoimi potencjalnymi Klientami. Dzięki Google Ads możesz np. zdecydować, aby pokazywać reklamy tylko w weekendy lub dni robocze, osobom przebywającym w dzielnicach Tarpno, Owczarki i na Strzemięcinie, albo w innych częściach Grudziądza. Nie wiesz, kto dokładnie przynosi Ci największe zyski? Będziemy systematycznie zawężać krąg użytkowników widzących Twoje reklamy w AdWords i optymalizować kampanię, aż do uzyskania maksymalnej efektywności!

Linki sponsorowane i reklama kontekstowa pomogą Ci zdobyć nowych klientów w Grudziądzu i okolicach

Kampania Google AdWords może toczyć się w 4 głównych kanałach. Niezależnie od tego, czy swoim zasięgiem obejmuje Polskę, województwo kujawsko-pomorskie, cały Grudziądz i pobliskie miejscowości, czy też wyłącznie Tuszewo, Rządz, Sadowo albo inne, wskazane przez Ciebie obszary miasta. Linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania Google zapewniają dobre wskaźniki: reklamy Ads są dopasowywane do fraz użytych w zapytaniu. Dlaczego kierowanie kampanii jest takie ważne? Nie wszyscy użytkownicy doprecyzowują, gdzie ma się znajdować poszukiwana restauracja, sklep czy hotel. Jeżeli danej osoby Grudziądz w ogóle nie interesuje, pokazywanie jej Twojej reklamy kompletnie mija się z celem.

Kampanie AdWords ustawimy w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć prawdopodobieństwo konwersji. Dzięki Google Display Network zaprezentujesz swoją ofertę nie tylko w wyszukiwarce, ale też na wielu stronach internetowych, które przyciągają liczne grono czytelników. W tym gronie mogą być zarówno lokalny portal w Grudziądzu (np. witryna www Kuriera Grudziądzkiego albo egrudziadz.pl), jak i ogólnopolski serwis o tematyce dopasowanej do Twojej działalności. Taka reklama kontekstowa zwiększa Twoje szanse na pozyskanie klientów. Jeśli zechcesz wstrzymać całą kampanię w niskim sezonie albo wyłączyć pewne typy reklam AdWords, które uznasz za zbyt mało efektywne – nasi specjaliści SEM zrobią to od razu po otrzymaniu od Ciebie stosownej dyspozycji. Albo ustawią odpowiednie wytyczne w panelu i stanie się to automatycznie.

Google Ads - Linki sponsorowane

źródło: Google.pl

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Grudziądz:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Grudziądz 90
agencja sem Grudziądz 10
stomatolog Grudziądz 720
mechanik Grudziądz 260
google ads Grudziądz 10
markizy Grudziądz 10
google Grudziądz 10
wulkanizacja Grudziądz 480
remarketing Grudziądz 10
rolety Grudziądz 260

źródło: Google.pl

Ogromna elastyczność w zarządzaniu budżetem marketingowym to tylko jedna z wielu zalet systemu Ads. Równie istotnym atutem prowadzenia kampanii AdWords na lokalną skalę jest bardzo wysoka mierzalność efektów. Panel reklamodawcy Google Ads daje dostęp do mnóstwa ciekawych statystyk oraz bezcennych danych. Jeżeli użytkownicy z Grudziądza (lub konsumenci poszukujący czegoś w tym regionie) wchodzą na Twoją stronę, ale nic nie kupują albo nie nawiązują z Tobą kontaktu, warto wypróbować remarketing. To kampanie AdWords zachęcające do ponownych odwiedzin, skierowane do osób które już wykazały wstępne zainteresowanie. Działania remarketingowe obejmują także dawnych klientów, przypominają o ofercie i promują nowości.

reklama display
źródło: sport.pl

Analizując poczynania konkurencji z pewnością zauważysz, jak niektóre firmy, dla których Grudziądz jest podstawowym źródłem przychodów, w ramach remarketingu kuszą specjalnymi rabatami. Pokrewne strategie reklamowe stosuje się także w Google Shopping, czyli zakupach z poziomu wyszukiwarki. AdWords pozwala zaprezentować produkt w atrakcyjny sposób, eksponując przy tym promocyjne ceny. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, moduł „Zakupy” w Google jest wprost stworzony dla Ciebie! My dopilnujemy tego, aby kampania Ads toczyła się w optymalnym kierunku.

Google Shopping
źródło: Google.pl

Agencja SEM zapewni Ci fachowe wsparcie. W takim mieście jak Grudziądz Google Ads może wielokrotnie zwiększyć przychody firmy

Biznes o regionalnym lub lokalnym zasięgu wymaga szczególnie starannego podejścia do promocji. Zwłaszcza w internecie, który pośrednio lub bezpośrednio przyczynia się do zawierania ponad 70% transakcji. Najwyższa pora, aby Twoja firma również zaczęła czerpać jak najwięcej z tego źródła korzyści! Nasza agencja SEM ma już ogromne doświadczenie z wszystkimi typami reklam Google Ads. Proponujemy wszystkim związanym z Grudziądzem przedsiębiorcom profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords. Gwarantujemy Ci kompleksową obsługę, łatwy kontakt ze specjalistami wypracowującymi dla Ciebie coraz większe zyski. Im wyższe Twoje przychody, tym lepiej dla wszystkich zaangażowanych w tworzenie skutecznych reklam Google AdWords.

remarketing

Im więcej wiemy o Twojej działalności, tym precyzyjniej ukierunkujemy kampanię na faktycznych klientów. Eksperci ds. SEM z Afterweb biorą pod uwagę następujące czynniki:

  • geolokalizację
  • grupy wiekowe
  • zainteresowania
  • urządzenia, z których korzystają internauci
  • i znacznie, znacznie więcej

Za sprawą kampanii AdWords oraz innych narzędzi Google Grudziądz stanie się po pewnym czasie trochę za mały jak na Twoje ambicje i możliwości. Możemy przyspieszyć rozwój Twojej firmy, zdobyć dla niej liczne grono wiernych klientów. Nie masz na co czekać: skontaktuj się z Afterweb i zapytaj o efektywne, dokładnie kierowane kampanie Google Ads!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33