Zabrze to raj dla firm! Reklama w Google Ads polepszy wizerunek Twojej marki i sprowadzi na stronę nowych klientów

Agencja SEM Zabrze

Małe i średnie przedsiębiorstwa działające w Zabrzu rozwijają się w błyskawicznym tempie. Jest to możliwe za sprawą dużego zainteresowania sektorem usług na Wyżynie Śląskiej. Chcąc pozyskać uwagę konsumentów trzeba jednak podjąć działania, które to ułatwią. W przeciwnym razie potencjalni klienci zainteresują się ofertą konkurencji, nawet, jeśli ta będzie mniej atrakcyjna od naszej. Przekonaj się o skuteczności kampanii reklamowych Google Ads / AdWords, zlecając nam ich prowadzenie. Nasza Agencja SEM to lider w branży marketingu internetowego, a każda przygotowana przez nas reklama, wyróżnia się w Google. Zaprosimy na Twoją stronę nowych klientów i doprowadzimy do tego, że firma którą zarządzasz, szybko zyska miano najpopularniejszej w Zabrzu i okolicach!

Wyszukiwarka Google to przestrzeń, w której warto się reklamować. Zacznij od kampanii AdWords


ul. Piastowska, 44-100 Zabrze

Dla każdej firmy, czy to z miasta Zabrze czy innego rejonu Polski, stałe pozyskiwanie nowych klientów jest jednym z głównych źródeł przychodów. W rozwoju działalności niezbędny okazuje się więc marketing, który w XXI wieku sprowadza się do wyszukiwarki Google. Linki sponsorowane oraz inne reklamy w sieci to skuteczny sposób na promowanie firmy wśród lokalnej społeczności. Odbywa się to dzięki kierowaniu reklam na wybrany obszar, np. Zabrze i okoliczne miejscowości. Przedsiębiorstwo, które świadczy usługi lokalnie ( salon fryzjerski, kwiaciarnia, klinika witaminowa itp. ) powinno skupić się na pozyskiwaniu klientów z okolicy. Jeśli firma działa w Warszawie, promocja na Zabrze nie będzie miała sensu – i odwrotnie. Kampanie AdWords umożliwiają dopasowanie reklam do własnych potrzeb i zapewniają natychmiastowe efekty. Jeżeli zależy Ci na czasie, płatna promocja w wyszukiwarce to wybór dla Ciebie!

Zobacz, jak pracujemy na sukces naszych Klientów z miasta Zabrze: reklamy Google Ads kierujemy lokalnie

Współpraca z Afterweb zaczyna się od wyceny usług. Najpierw specjalista AdWords zapoznaje się ze stroną i dokonuje analizy konkurencji. Badanie rynku w tym zakresie pozwala nam przygotować szczegółowy plan działania. Przedsiębiorcy, którzy wybrali na swoją działalność miasto Zabrze, dobrze wiedzą, że lokalni konsumenci są dla nich szczególnie cenni. Dlatego z dużym prawdopodobieństwem również Twoja reklama w Google Ads zostanie skierowana na Zabrze. Do wyboru mamy wiele dzielnic: Helenka, Biskupice czy Rokitnica to tylko wybrane z nich. Sam zdecydujesz, na jakim obszarze mamy skoncentrować promocję. Kampanie Google AdWords da się zawęzić nawet do jednego osiedla! Kiedy już doprecyzujemy strategię, przejdziemy do opracowania unikalnych i atrakcyjnych reklam. Dla firm z miasta Zabrze proponujemy cztery typy promocji, realizowanej w ramach Google Ads. Poniżej znajdziesz ich szersze omówienie.

Od reklam produktowych po linki sponsorowane. Dowiedz się więcej o Google AdWords w wykonaniu Afterweb

 • Reklama produktowa Google Shopping – to rodzaj reklam, które chętnie wdrażamy dla sklepów internetowych. Ich skuteczność jest bardzo wysoka, ponieważ zawierają zdjęcie, cenę oraz nazwę produktu. Gdy użytkownik, szukający w Google konkretnego towaru zobaczy taką reklamę, chętnie w nią kliknie i dokona zakupu. Co ważne, promocja produktowa może być kierowana lokalnie, np. na Zabrze. Robi się tak, gdy sklep ma siedzibę stacjonarną i chce zaprosić do siebie osoby, które nie lubią robić zakupów online.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

 • Sieć reklamowa Google Display Network – w tym przypadku mamy do czynienia z promocją na serwisach zewnętrznych, należących do sieci Display. Specjalista AdWords decyduje, czy reklama będzie kierowana na słowa kluczowe, witryny, zainteresowania bądź tematy. Display umożliwia też zawężenie promocji do użytkowników, spełniających określone kryteria demograficzne (wiek, płeć itp.). Szczegółowe targetowanie reklam zapewnia znakomitą skuteczność; przyciąga na stronę osoby, które korzystają z oferty.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Remarketing w Google – są to reklamy AdWords, zachęcające użytkowników do podjęcia konkretnego działania, zazwyczaj ponownego wejścia na stronę i zrealizowania procedury zakupowej. Remarketing kierowany jest do osób, które w przeszłości odwiedziły promowaną witrynę i pozwala budować grono stałych klientów.

  remarketing

 • Linki sponsorowane – reklamy tekstowe, na których bazują niemal wszystkie kampanie Google Ads. Zawierają wybrane słowa kluczowe i mają duży zasięg. Kierowane na Zabrze linki sponsorowane trafią na górę listy wyników wyszukiwania, ale nie dla wszystkich. W Google zobaczą je osoby, które faktycznie przebywają na terenie miasta Zabrze lub szukają usług/ sklepów, działających w tej okolicy. Tym sposobem linki sponsorowane mogą służyć do zdobywania uwagi potencjalnych klientów, mieszkających nieopodal.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Zabrze:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Zabrze 140
  agencja sem Zabrze 10
  stomatolog Zabrze 250
  mechanik Zabrze 480
  google ads Zabrze 10
  markizy Zabrze 20
  google Zabrze 10
  wulkanizacja Zabrze 720
  remarketing Zabrze 10
  rolety Zabrze 260

  źródło: Google.pl

Obserwuj, jak kampania reklamowa AdWords porywa tłumy! Ustawimy kierowanie na Zabrze i wypromujemy Twój biznes

Prawidłowo skonfigurowane reklamy Google Ads to ukłon w stronę nowoczesnego marketingu, prowadzonego w internecie. Zespół Afterweb ma w tym zakresie pokaźne doświadczenie: nasi Klienci z miasta Zabrze, z dnia na dzień coraz bardziej zyskują w oczach lokalnej społeczności. Jeżeli chcesz dołączyć do grona przedsiębiorców, reklamujących się w Google AdWords, służymy kompleksową pomocą. Zapewnimy atrakcyjne treści i efektowne banery, które przyciągną na Twoją firmową stronę tłumy, zainteresowane skorzystaniem z oferty. Sprawdź, co nasz specjalista AdWords zaproponuje Ci w ramach płatnej promocji w Google i obserwuj efekty!

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33