Szkolenia i konsultacje SEO

Zdobywaj wiedzę z SEO i pozycjonuj swoją stronę samodzielnie!

Dynamiczny rozwój branży SEO w Polsce wymusza na nas i naszych klientach ciągły rozwój. Stale zwiększamy nasze kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach prowadzonych przez cenionych polskich i zagranicznych specjalistów z zakresu SEO/SEM. Nie ma skutecznego pozycjonowania stron www bez fachowej wiedzy. Dlatego pragniemy podzielić się zdobytymi informacjami i doświadczeniami również z naszymi klientami.

Afterweb oferuje Państwu specjalistyczne szkolenia i doradztwo z zakresu pozycjonowania stron www. Do Państwa dyspozycji pozostaje sztab naszych specjalistów, którzy przekażą wiedzę praktyczną z zakresu SEO. W czasie prowadzonego szkolenia podzielą się wieloletnimi doświadczeniami w optymalizacji i pozycjonowaniu witryn internetowych. Poznaj tajniki SEO już teraz z Afterweb!

Doradztwo SEO dla kogo?

FIRMY/OSOBY PRYWATNE

Nasze konsultacje z zakresu SEO skierowane są do firm i osób prywatnych, które samodzielnie pozycjonują swoje strony internetowe. Afterweb oferuje jednorazowe konsultacje SEO lub stałą opiekę w czasie całego procesu pozycjonowania. Nasza profesjonalna wiedza pomoże Państwu rozwiązać każdy problem, który odbija się negatywnie na wzroście pozycji strony. Jesteśmy ekspertami odnoszącymi spektakularne sukcesy już od 14 lat. Korzystając z naszej tymczasowej pomocy możecie uzyskać skuteczny plan pozycjonowania strony i regularne kontrole postępów w realizacji nakreślonych celów. Pokażemy na jakie frazy powinniście Państwo zwrócić uwagę, a jakie słowa kluczowe odrzucić. Wyznaczymy parametry, które bezwzględnie powinny zostać zmienione, by strona stała się przyjazna użytkownikowi.

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Masz problem z optymalizacją serwisu?
Nie wiesz jak zwiększyć ruch na stronie?
Nie potrafisz posługiwać się narzędziami Google?
Nie wiesz jak pisać dobre teksty SEO?
Nie znasz skutecznych fraz dla Twojej branży?
Nie masz pomysły na kampanię SEO dla Twojej witryny?

Pozycjonowanie nie ma dla nas żadnych tajemnic, skorzystaj z naszych porad i ciesz się większymi zyskami ze swojej strony www.

Ile to kosztuje? Każda usługa wyceniana jest indywidualnie w zależności od rodzaju konsultacji (osobiste lub na odległość: Skype, telefon, e-mail). Standardowa cena za godzinę konsultingu to 600 zł +VAT.

SZKOLENIA SEO

Afterweb przygotował dla Państwa profesjonalne szkolenie, które pozwoli poznać skuteczne sposoby na wypromowanie strony w wyszukiwarce. Po całodniowym szkoleniu samodzielne pozycjonowanie witryny nie będzie stanowiło większego problemu. Nasi specjaliści dostosowują szkolenie pod Państwa stronę www. Dzięki temu przekazywana wiedza jest od razu poparta praktycznymi wskazówkami. W ciągu 8 godzin szkolenia jesteśmy w stanie przekazać w pigułce nasze doświadczenia z zakresu audytu, optymalizacji, doboru słów kluczowych i fraz, a także ścieżki skutecznego pozycjonowania. Pomożemy Państwu wyeliminować mankamenty strony www, by stała się przyjazna użytkownikowi i wspomagała proces pozycjonowania. Szkolenie przygotowane przez Afterweb jest idealne dla pracowników, jak i kadry zarządzającej.

Ile kosztuje szkolenie? Spotkanie z naszym specjalistą SEO w wymiarze 8 godzin kosztuje 3200 zł +VAT.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 79 848 33 33 lub e-mailem kontakt@afterweb.pl

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33