Katowice muszą dowiedzieć się o Twojej firmie! Nasza Agencja SEM sprawi, że stanie się to szybciej, niż przypuszczasz

Nie będziemy owijać w bawełnę: każde przedsiębiorstwo, które chce zaistnieć na lokalnym rynku, musi reklamować się w internecie. Można to robić na kilka sposobów, z czego najszybszym jest płatna reklama w Gogole Ads. W Afterweb od wielu lat zgłębiamy ten system reklamowy, prowadząc dla naszych Klientów kampanie linków sponsorowanych, pozwalające kilkukrotnie zwiększyć przychody firmy. Z racji tego, że Katowice są jednym z głównych obszarów naszego działania, firmom z tego rejonu oferujemy dedykowaną strategię marketingową. Jeśli myślisz o szybkim wypromowaniu swojego biznesu wśród lokalnej społeczności, nie ma lepszego wyboru, niż reklama AdWords. Zostań naszym Klientem, a zaczniesz odnotowywać zyski, o jakich do tej pory nawet nie śniłeś!

Żeby być na górze w wyszukiwarce, trzeba zainwestować w reklamę Google Ads. W tym zakresie nie mamy sobie równych!


Chorzowska 50, 40-101 Katowice

Dla Google Katowice są jednym z miliardów zapytań, jakie każdego dnia zostają wpisane w okno wyszukiwarki. Tylko perfekcyjnie dopracowany algorytm jest w stanie zapanować nad taką ilością fraz kluczowych. Co to oznacza dla przedsiębiorcy z Katowic? Jeśli Twoja firma ma się wyświetlić w Google osobom, potencjalnie chętnym by skorzystać z oferty, musisz podjąć konkretne działania. Reklama AdWords daje Ci możliwość pojawienia się na samej górze wyników wyszukiwania, bez czekania! Obecność w widocznym miejscu będzie uzależniona od wielu aspektów, w tym od wysokości stawki, jaką konkurencyjne firmy zaproponują za tę samą frazę kluczową. Nasz specjalista AdWords dopilnuje, żeby Twoja reklama docierała do pożądanych odbiorców i ani na moment nie znikała z pola widzenia. Jako Agencja SEM z wieloletnim doświadczeniem, zadbamy o doskonałą skuteczność promocji, sprowadzając na Twoją stronę dziesiątki potencjalnych klientów.

Reklama AdWords przyniesie efekty, jeśli będzie odpowiednio kierowana. Targetowanie na Katowice zapewni sprzedaż na dobrym poziomie

Agencja SEM Katowice

Przedsiębiorca, który na siedzibę firmy wybrał Katowice, musi się zmierzyć z pokaźną, branżową konkurencją. Niezależnie od tego, czy prowadzisz salon fryzjerski lub zajmujesz się wycinką drzew, kampania AdWords będzie wymagać fachowego skonfigurowania. Specjalista PPC ustawi kierowanie na Katowice, zawężając obszar, zależnie od indywidualnych potrzeb biznesu. Google Ads to potężne narzędzie, a my wiemy, w jaki sposób umiejętnie się z nim obchodzić. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą strategię marketingową! Na początek promocja może objąć wybrane dzielnice Katowic, np. Bogucice i Koszutkę. Jeśli zechcesz, wykluczymy wskazane osiedla albo skierujemy reklamy do osób, przebywających w dowolnym promieniu od siedziby firmy. Jeszcze inne rozwiązanie to promocja na całe Katowice, a nawet okoliczne miejscowości – reklama Google AdWords może mieć lokalny, ogólnopolski lub ogólnoświatowy zasięg. Sprecyzowanie grupy docelowej gwarantuje zadowalające zyski, dlatego reklama kierowana na Katowice dla większości firm będzie optymalnym wyborem, przynajmniej na początek.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Zobacz, jakie typy reklam obejmuje kampania AdWords dla Przedsiębiorców z Katowic. Możesz ją zlecić naszej Agencji SEM

  Każdy specjalista AdWords z naszej Agencji, w pełni angażuje się w wykonywane działania. Dokładamy wszelkich starań, aby promocja kierowana na Katowice, mogła przynieść zakładane rezultaty w krótkim czasie. Proponujemy cztery formy płatnej promocji:

  • Linki sponsorowane – nasz as w rękawie! Są to reklamy, które można zobaczyć w wynikach wyszukiwania Google, najczęściej na samej górze, rzadziej tuż pod wynikami organicznymi. Przygotowane przez nas linki sponsorowane skutecznie zachęcają do wejścia na stronę. Stosujemy atrakcyjne hasła reklamowe, odpowiednio nasycamy treść słowami kluczowymi i odpowiadamy na potrzeby konsumentów. A przede wszystkim, ustawiamy kierowanie na Katowice. Google Ads selekcjonuje użytkowników po lokalizacji ich urządzenia lub po adresie IP i błyskawicznie ocenia, czy zaliczają się oni do naszej grupy docelowej. Jeśli tak, linki sponsorowane zostaną wyświetlone, a machina promocyjna wprawiona w ruch.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Katowice:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Katowice 320
   agencja sem Katowice 10
   stomatolog Katowice 800
   mechanik Katowice 1300
   google ads Katowice 10
   markizy Katowice 50
   google Katowice 90
   wulkanizacja Katowice 2400
   remarketing Katowice 10
   rolety Katowice 480

   źródło: Google.pl

  • Display Network – sieć reklamowa, nad którą kontrolę sprawuje specjalista AdWords. To ważne, ponieważ znajomość zasad zarządzania promocją w serwisach partnerskich jest niezbędna, aby zapewnić kampanii efektywność. Nasza Agencja SEM skupia działania reklamowe m.in. na lokalnych serwisach informacyjnych. Jeśli chodzi o Katowice, wymienić trzeba Dziennik Zachodni, Katowice24.info oraz portal Moje Katowice. Są to strony, na które mieszkańcy – a więc Twoi potencjalni Klienci – chętnie zaglądają. Wyświetlenie tu reklamy firmy, będzie rentownym posunięciem.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  • Remarketing – kampanie reklamowe Google Ads (AdWords) nie kończą się na jednorazowym wyświetleniu oferty. Do gry wkracza również remarketing, który pozwala przypomnieć o sobie użytkownikowi. Ten rodzaj promocji też można kierować na Katowice, przy czym kluczowe jest zadbanie o atrakcyjność treści. Odbiorca reklamy musi uznać, że powrót na stronę i dokonanie zakupu lub złożenie zapytania o ofertę, będzie dla niego korzystne.

   remarketing

  • Google Shopping – reklama produktowa, z której regularnie korzystają sklepy internetowe. Tutaj mamy do dyspozycji coś więcej, niż samą treść. Promocja obejmuje również zdjęcie oferowanego produktu, co dodatkowo zachęca do zakupu. Także w tym przypadku rekomendujemy przemyślane kierowanie reklam: dla sklepów lokalnych, opłacalne będzie promowanie się w obszarze miasta Katowice oraz np. 15 km w promieniu od firmy. Wówczas użytkownik, który zobaczy reklamę produktową, ale nie zechce złożyć zamówienia online, będzie mógł udać się osobiście do sklepu i w nim dokonać zakupu.

   Google Shopping
   źródło: Google.pl

  Dzięki reklamom Google Ads Katowice poznają ofertę Twojej firmy. Nie zwlekaj, jeszcze dziś pozyskaj pierwszych klientów!

  Podczas, gdy pozycjonowanie stron wymaga czasu, kampanie AdWords zapewniają natychmiastowe rezultaty. Wraz z uruchomieniem reklam, rusza płatna promocja w wyszukiwarce Google. Od tej pory każdy, kto będzie wyszukiwał haseł związanych z promowaną działalnością, zobaczy sponsorowane reklamy. Oczywiście, o ile spełni warunki, jakie specjalista AdWords zawarł w ustawieniach. Warto zaznaczyć, że kierowanie reklam na Katowice nie wyklucza użytkowników, przebywających również w innej części kraju. Google Ads to przecież świetne narzędzie marketingowe dla hoteli czy pensjonatów, którym zależy na dotarciu do osób, szukających noclegu w Katowicach. Na nieco innych zasadach promować będą się firmy usługowe, jak np. salon kosmetyczny. Tu grupę docelową stanowią okoliczni mieszkańcy, szczególnie kobiety, najlepiej w określonym wieku, chętnie szukające w Google informacji związanych z urodą i pielęgnacją. Tego typu doprecyzowanie pozwala maksymalnie zawęzić grono odbiorców, a tym samym pozyskiwać wielu klientów. Na szczęście Ty nie musisz tego wszystkiego wiedzieć. Powierz prowadzenie kampanii reklamowej Google Ads naszej Agencji, a kompleksowo zajmiemy się promocją Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33