Prowadzisz firmę w Jastrzębiu Zdroju? Możesz zwiększyć zyski poprzez pozycjonowanie i zwiększanie widoczności w internecie

pozycjonowanie stron Jastrzębie Zdrój

Obecność w sieci jest dziś konieczna, by z sukcesem prowadzić firmę. Jednak samo posiadanie strony internetowej nie przyniesie dodatkowych korzyści, jeżeli nie jest ona odpowiednio skonfigurowana i widoczna dla klienta. Niemal każdy właściciel przedsiębiorstwa zetknął się z terminem: pozycjonowanie. Oznacza ono stopniowe poprawianie pozycji w Google aż do pierwszej strony wyników wyszukiwania. Biorąc pod uwagę fakt, że większość internautów kończy swoje poszukiwania właśnie na niej, wyświetlanie się w TOP10, a nawet w TOP3, jest gwarancją marketingowego sukcesu. Aby znaleźć się wśród najlepszych, konieczna będzie pomoc specjalistów, czyli pozycjonowanie stron. Z roku na rok zadania stojące przed nimi stają się tak złożone, że do ich realizacji potrzeba już nie pojedynczych ekspertów, ale całych drużyn mogących kompleksowo zadbać o dobro Klientów. Warto wiedzieć, że mając na uwadze pozycjonowanie, Jastrzębie Zdrój to rynek, na którym szybko można odnieść sukces. W Afterweb zapewniamy nie tylko wysokie pozycje w wyszukiwarce, ale też ich utrzymanie, co wpływa pozytywnie na rozwój Twojej firmy.

Jastrzębie Zdrój to miasto o sporym potencjale. Dzięki pozycjonowaniu możesz stać się rozpoznawalny w swojej miejscowości!


1 Maja 15, 44-330 Jastrzębie-Zdrój

W trakcie historii naszej działalności nie raz pomogliśmy małym, lokalnym firmom i start-upom. Wiele z nich obecnie funkcjonuje jako potentaci w swojej okolicy czy nawet ogólnopolskie korporacje. Takie chwile są dla nas nagrodą za długie lata zdobywania doświadczenia i szlifowania naszych umiejętności na podstawie niezrównanego na rynku know-how, które posiadamy. Praca jest dla nas przede wszystkim pasją, która nigdy nie słabnie, a pozycjonowanie stron to dla naszej ekipy wciąż powiększająca się skarbnica wiedzy. Dlatego każdy projekt, jakiego się podejmujemy, traktujemy indywidualnie i z najwyższym zaangażowaniem.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Jastrzębie Zdrój ?

1340

Pozycjonowanych fraz kluczowych

67

Zoptymalizowanych stron

325%

Wzrost wejść na stronę

Pomożemy Ci wypromować Twoją firmę z Jastrzębia Zdroju, wykorzystując do tego nie tylko nasze siły i możliwości, ale także wszystkie tajniki pozycjonowania, jakie mamy do dyspozycji. W efekcie możesz obserwować, jak Twoja strona czy sklep internetowy ze zwykłej witryny staje się dobrze funkcjonującą maszyną do sprzedaży oraz zamiany odwiedzających w zadowolonych, wiernych Klientów. Przekonaj się, że jeżeli chodzi o pozycjonowanie, Jastrzębie Zdrój jest miastem, w którym będziesz mógł szybko wypromować swoją działalność. Pamiętamy o tym, że algorytmy Google ciągle się zmieniają, a każdą wprowadzoną przez giganta z Mountain View innowację traktujemy jako okazję do zaprezentowania Twojej działalności w jak najkorzystniejszy sposób.

Co osiągniesz, decydując się na pozycjonowanie lokalne firmy z Jastrzębia Zdroju?

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

    • Zdobędziesz miejsce w TOP3 – Agencja Afterweb stosuje metody na skuteczne pozycjonowanie, których efekty są przyjazne zarówno wyszukiwarce, jak i użytkownikom. Dzięki nim możesz być pewny, że Twoja witryna sprawnie i bezpiecznie dostanie się na wysokie pozycje w Google dla wybranych wcześniej fraz oraz zapytań. Naszą dewizą jest wyższy standard w marketingu internetowym: przekonasz się o tym już po pierwszych wysiłkach specjalistów, jakie zaowocują wzrostem sprzedaży.

    • Zajmiesz pozycję w czołówce branży – i to przez cały czas naszej współpracy. Wiemy, że jednorazowe wyniesienie strony firmowej na pierwszą stronę wyników wyszukiwania nie jest żadną sztuką. Tego typu pozycjonowanie wiąże się często z nieetycznymi działaniami, a dodatkowo nie przynosi długofalowych korzyści. Naszym celem jest za to utrzymanie Cię na wysokiej lokacie jak najdłużej, zatem gwarantujemy Ci regularną i kompleksową opiekę. Przez przemyślane pozycjonowanie stron informujemy również Googlebota o tym, że Twoja witryna nieustannie żyje i jest gotowa na przyjęcie w swoje szeregi potencjalnych nowych Klientów.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

  • Rywale pozostaną daleko w tyle – w każdej branży istnieją firmy, których prześcignięcie jest właściwie niemożliwe. Da się je spotkać nawet w małych miejscowościach takich jak Jastrzębie Zdrój. Jeżeli zatem miałeś już styczność z taką konkurencją, nie martw się: dzięki naszym działaniom pokonasz rywali, którzy od lat budują sobie zaplecze linków i wartościowych artykułów. Zobaczysz, że jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie, Jastrzębie Zdrój jest rynkiem, na którym szybko można wysunąć się na prowadzenie w wynikach wyszukiwania. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego rezultatu jest użycie w kampanii słów kluczowych z tak zwanego długiego ogona, czyli wielowyrazowych, bardziej szczegółowych zapytań. Uwzględnimy też frazy lokalne, jakie korzystnie wpłyną na Twoje pozycje w miejscowym rankingu Google.

  • Klient zapamięta Twoją markę – jak już wspomnieliśmy, internauta przeczesuje wzrokiem jedynie pierwszą stronę wyników wyszukiwania. Nietrudno się zatem domyślić, że firmy wyświetlające się właśnie tam zostaną mu w pamięci i obdarzy je zaufaniem jako te najbardziej dopasowane do jego oczekiwań. Pozytywne postrzeganie Twojej witryny wzmocni ciekawe logo, chwytliwe hasła reklamowe i przydatne artykuły. Jeżeli marka jest widoczna w sieci, pozycjonowanie staje się jeszcze skuteczniejsze, dlatego nasi specjaliści przykładają wagę do obu tych kwestii.

  • Zaobserwujesz wzrost sprzedaży – Górny Śląsk to rynek, na którym trzeba przebić się ze swoją ofertą, dlatego przedsiębiorcy tak chętnie decydują się na lokalne pozycjonowanie stron. Jastrzębie Zdrój jest miastem, gdzie można to szybko i sprawnie osiągnąć. Pozwala ono dotrzeć do oczekiwanych odbiorców, co sprawia, że ruch w witrynie wzrasta w mgnieniu oka, a to z kolei przekłada się na zwiększenie liczby korzystnych transakcji.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Jastrzębie Zdrój

W Afterweb skupiamy się nie tylko na lokalnej promocji Twojej działalności. Mamy na swoim koncie wielu Klientów, którym pozycjonowanie stron przyniosło sukces w regionie i zaczęli rozszerzać sprzedaż na cały kraj. Będziemy Ci zatem towarzyszyć na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim, niezmiennie kibicując Twoim poczynaniom i ułatwiając Ci przejście na wyższy poziom. Dopasujemy zakres usług do potrzeb firmy niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz i pomożemy Ci zdobyć pierwsze pozycje w Google zarówno w Jastrzębiu Zdroju, na Śląsku, jak i w całej Polsce.

Poznaj zakres naszych działań. Na czym polega pozycjonowanie stron firmowych pochodzących z Jastrzębia Zdroju?

Nasi specjaliści każdego dnia dokładają starań, by Twoja witryna znalazła się w TOP10, a nawet w TOP3 wyszukiwarki Google. Ich praca rozpoczyna się od skonsultowania z Tobą doboru właściwych fraz kluczowych. Zdarza się, że odwiedzający nas przedsiębiorca posiada już własną wizję na pozycjonowanie stron oraz źródeł, z których chce pozyskiwać ruch. Nasze doświadczenie oparte na latach obserwacji zmian w Google mówi nam jednak, że nie każde wybrane przez Ciebie hasło może przynosić w przyszłości zysk. Weźmiemy na warsztat wszystkie Twoje propozycje, przeanalizujemy je w oparciu o długoletnie praktyki i profesjonalne narzędzia. Na tej podstawie oszacujemy potencjał każdej frazy i ryzyko, jakie wiąże się z jej zastosowaniem.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Jastrzębie Zdrój:

Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Jastrzębie Zdrój90
pozycjonowanie stron Jastrzębie Zdrój20
gabinet kosmetyczny Jastrzębie Zdrój20
mechanik Jastrzębie Zdrój140
pozycjonowanie Jastrzębie Zdrój20
wulkanizacja Jastrzębie Zdrój210
rolety Jastrzębie Zdrój140

Wyposażenie strony w odpowiednie słowa kluczowe to jednak dopiero początek działań. Aby ich obecność procentowała i przekładała się na zysk, konieczne będzie techniczne dopasowanie witryny do wymogów wyszukiwarki. Pomoże w tym profesjonalny audyt SEO, dzięki któremu pozycjonowanie strony Twojej firmy stanie się skuteczniejsze. W jego skład wchodzi czytelny szablon, sprawnie ładująca się zawartość witryny, dobra organizacja treści i dostosowanie do wymogów przenośnych urządzeń. Na podstawie audytu nasi specjaliści sprawdzą, jakie elementy na stronie można poprawić, by generowała ona więcej odwiedzin i konwersji.

To wartościowa treść przyciąga odbiorców, dlatego w Afterweb opieramy pozycjonowanie stron na skutecznym SEO copywritingu i content marketingu. Gdy już mamy w zanadrzu sprawnie funkcjonującą stronę, trzeba zająć się jej zawartością. Tutaj prawdziwe pole do popisu mają nasi wykwalifikowani copywriterzy – tworzą przydatne artykuły, w których znajdują się informacje mogące zaciekawić potencjalnego Klienta. Siła słów jest wręcz nieoceniona, a ciekawy tekst wyodrębni Twoją ofertę spośród wielu podobnych i sprawi, że to właśnie do Ciebie skierują swoje kroki zainteresowani kupujący. Aby zapewnić Ci sukces, łączymy marketing treści z link buildingiem, zamieszczając na zewnętrznych portalach wzmianki na temat Twojej firmy wraz z odnośnikami do witryny. Stawiając na pozycjonowanie firmy z terenu Górnego Śląska, z orientacją na Jastrzębie Zdrój, warto skupić się na lokalnych mediach i stronach specjalistycznych. Posiadamy rozbudowaną bazę partnerów z całego regionu, dzięki czemu staniesz się rozpoznawalny nie tylko w najbliższej okolicy.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

Ostatnim składnikiem dobrze wykonanego pozycjonowania jest regularne raportowanie osiągniętych wyników i ich nieustanne monitorowanie. W ten sposób możemy, w razie potrzeby, skorygować obrany kurs i od razu Cię o tym powiadomić. Wolisz spotkania face to face w naszym biurze przy filiżance kawy, a może kontakt mailowy lub telefoniczny? Zgodnie z Twoimi życzeniami podejmiemy decyzję o sposobie relacjonowania podejmowanych działań. Niezależnie od tego, jak będą przeprowadzane nasze rozmowy, zawsze zostaniesz wyczerpująco poinformowany o rezultatach naszych prac oraz analiz.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez ?formularz lub telefonicznie ?+48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...