Kampanie Google Ads to skuteczny sposób na promowanie strony w internecie. Reklama w Google AdWords umożliwia natychmiastowe osiągnięcie najwyższych pozycji w wyszukiwarce.

Google Ads w wyszukiwarce

Agencja AFTERWEB z Wrocławia jest Certyfikowanym Partnerem Google, profesjonalne kampanie reklamowe to nasza specjalność. Pomożemy Ci skutecznie poprzez Google AdWords zwiększyć sprzedaż usług, produktów lub zbudować rozpoznawalność Twojej marki. Już teraz postaw na kampanie reklamowe AdWords i powędruj na szczyt wyszukiwarki!

Co to jest Reklama Google Ads / AdWords?

Google AdWords to system reklamowy umożliwiający wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania, a także na stronach partnerów w ramach programu Google AdSense. Decydując się na kampanie AdWords Twoja strona internetowa będzie natychmiast widoczna dla potencjalnych klientów. Agencja AFTERWEB z Wrocławia dobiera skuteczne kampanie reklamowe Google dla każdego typu biznesu. Gwarantujemy, że nasze profesjonalne kampanie AdWords przyniosą Ci wymierny efekt w postaci rzeszy nowych klientów. Skuteczna obsługa kampanii AdWords to pewność, że reklama poprzez umiejętny dobór słów kluczowych dotrze do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Stworzymy kampanie reklamowe szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

Poznaj rodzaje kampanii reklamowych Google Ads!

Agencja AFTERWEB specjalizuje się w następujących rodzajach kampanii reklamowych AdWords:

 • Linki Sponsorowane – to reklamy tekstowe wyświetlane w wyszukiwarce Google w odpowiedzi na konkretne zapytania/słowa kluczowe wpisywane przez internautów. To rozwiązanie polecane dla każdej firmy niezależnie od branży w jakiej działa.
 • Remarketing – to reklama, która jest wyświetlana użytkownikom, którzy już odwiedzili Twoją stronę internetową. Ten typ reklamy Google AdWords polecany jest w każdej branży, gdyż pozwala na budowanie świadomości marki, powrót do niezrealizowanej transakcji lub ponowne dokonanie zakupów.
 • Reklama Display – ten rodzaj reklamy AdWords umożliwia wyświetlanie Twoich reklam na innych stronach w ramach sieci reklamowej Google. Dzięki niej Twoja firma może pojawić się na znanych i lubianych portalach internetowych.
 • Zakupy Google – reklama polegająca na wyświetlaniu produktów w wyszukiwarce Google w odpowiedzi na zapytania użytkowników. Reklama wyświetlana jest w formie zdjęcia produktu wraz z jego nazwą i ceną.

Dlaczego warto wybrać Google Ads / AdWords

Reklama Google AdWords to obok pozycjonowania najskuteczniejszy sposób promowania firmy w internecie. Profesjonalne kampanie AdWords są narzędziem niezwykle precyzyjnym umożliwiającym dotarcie tylko do użytkowników potencjalnie zainteresowanych danym towarem lub usługą. A oto jakie inne zalety płyną z prowadzenia kampanii w Google AdWords:

 • natychmiastowy efekt– ogromną zaletą reklamy w AdWords jest błyskawiczny efekt. Firma staje się widoczna zaraz po uruchomieniu kampanii.
 • elastyczność – reklama w AdWords jest niezwykle elastyczna i umożliwia w trakcie prowadzenia kampanii wprowadzanie różnych modyfikacji.
 • w pełni mierzalne wyniki – reklama Google umożliwia monitorowanie efektów. Łącząc konto AdWords z Google Analytics możemy z powodzeniem mierzyć konwersję. To sprawia, że wyliczenie zwrotu z inwestycji staje się banalnie proste.
 • szeroki zasięg – wyszukiwarka Google jest najpopularniejsza wśród polskich internautów, dzięki czemu możemy dostrzec do szerokiego grona potencjalnych nabywców naszych towarów i usług.
 • precyzyjne ukierunkowanie reklamy – profesjonalne kampanie AdWords umożliwiają ukierunkowanie reklamy na konkretne dane. Klient może bez problemu kierować swoją reklamą uwzględniając położenie geograficzne, płeć lub wiek.
 • przyjazny system płatności – opłaty w reklamie AdWords naliczane są za kliknięcie użytkownika w reklamę. Klient nie płaci za wyświetlenie reklamy w wyszukiwarce Google, dopiero przeniesienia użytkownika na stronę poprzez jego świadome kliknięcie stanowi podstawę do naliczenia opłaty. Dodatkowo to Klient decyduje, jaki budżet chce przeznaczyć na reklamę. Jest to rozwiązanie idealne, gdy nasza branża wykazuje sezonowość usług. Możemy płacić za reklamę, jedynie gdy na dany towar, usługę jest popyt.

Prowadzenie kampanii Google Ads z AFTERWEB

Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego prowadzenie kampanii Google AdWords przez nasz zespół zawsze przynosi spektakularne efekty. AFTERWEB z Wrocławia posiada status Google Partner. Każda kampania reklamowa AdWords prowadzona jest przez certyfikowanych specjalistów. Przekonaj się już teraz, jak skuteczne są nasze działania i ciesz się sukcesem sprzedażowym Twojej firmy!

CENNIK GOOGLE ADS / ADWORDS – Prowizja

PAKIETSTARTOPTIMUMPREMIUMUNLIMITED
Opłata miesięczna za komplet usług625 zł1250 zł1845 zł3630 zł
Dzienny budżet na kliknięcia16,66 zł33,33 zł50 zł100 zł
Linki sponsorowanetaktaktaktak
Reklama w GDN (Google Display Network)nietaktaktak
Remarketingnietaktaktak
Kampanie w Google Zakupy (PLA)nienietaktak
Gratis Kupon Google Ads na START375 zł375 zł375 zł375 zł
Czas trwania umowyczas nieokreślonyczas nieokreślonyczas nieokreślonyczas nieokreślony
Okres wypowiedzenia2 miesiące2 miesiące2 miesiące2 miesiące

AFTERWEB z Wrocławia prowadzi reklamy Google AdWords według następującego schematu:

 • określenie celów i grupy docelowej – podczas rozmowy z klientem wspólnie ustalamy, jaki cel ma realizować reklama AdWords oraz określamy do jakich potencjalnych nabywców chcemy dotrzeć.
  przygotowanie strategii kampanii AdWords – profesjonalne kampanie reklamowe w Internecie wymagają stworzenia skutecznej strategii. Certyfikowani specjaliści AFTERWEB z Wrocławia ułożą strategię, która będzie przynosić dla Ciebie zyski.
 • dobór trafnych słów kluczowych – nasi specjaliści dobierają słowa, które zagwarantują maksymalną efektywność reklamy. Następnie nasza propozycja konfrontowana jest z oczekiwaniami klienta, by finalnie ustalić listę słów, która będzie najlepiej dopasowana do jego oczekiwań.
 • rzetelne przygotowanie kampanii – każda kampania reklamowa AdWords prowadzona jest na koncie Klienta, by mógł samodzielnie monitorować jej skuteczność. Przygotowaniem kampanii zawsze zajmują się certyfikowani specjaliści.
 • stałe monitorowanie efektów – każda kampania Google wymaga stałego monitorowania, dlatego specjaliści z AFTERWEB z Wrocławia każdego dnia pracują na Twoim koncie AdWords, by móc zareagować maksymalnie szybko na jakiekolwiek zmiany.
 • bieżąca optymalizacja – kampania Google wymaga stałej optymalizacji, by skutecznie osiągąć założone cele. Nasi specjaliści dopilnują, by reklama PPC Google AdWords przyniosła Ci maksimum korzyści!
 • raportowanie – wszyscy klienci otrzymują raporty obrazujące skuteczność prowadzonej kampanii.

Opinie Klientów

Korzyści z kampanii Google Ads / AdWords

Reklama w Google Adwords niesie za sobą wiele korzyści, które przekonają nawet najbardziej wymagające osoby:

 • błyskawiczny efekt – natychmiast po włączeniu kampanii nasza reklama dociera do potencjalnych klientów. To idealny sposób promocji dla osób, którym zależy na czasie i szybkim pozyskaniu nowych klientów.
 • budowanie rozpoznawalności marki – szeroki wachlarz sposobów promocji w Google AdWords znacząco wpływa na rozpoznawalność marki. Prezentowanie produktów i usług w różnych miejscach w internecie zdecydowanie przekłada się na zapamiętywanie naszej firmy przez potencjalnych klientów.
 • pozyskanie wartościowego ruchu na stronie – prowadzenie kampanii AdWords skutkuje precyzyjnym dotarciem do użytkowników zainteresowanych danym produktem lub usługą.
 • zwiększenie szans na sprzedaż – skuteczna kampania AdWords zdecydowanie zwiększa szanse na sprzedaż poprzez pozyskiwanie użytkowników poszukujących oferowanych przez nas usług i towarów.
 • zawsze na szczycie wyników wyszukiwań – reklama w AdWords umożliwia prezentowanie oferty nad wynikami organicznymi, jest to zdecydowana przewaga nad stronami pozycjonowanymi.

Powierz swoje kampanie reklamowe AdWords doświadczonemu Partnerowi Google już teraz! Wypełnij formularz i uzyskać darmową wycenę skutecznej kampanii dla Twojej firmy!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (6 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...