Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

562%
poprawa widoczności
w Google (branża IT)
318%
zwiększona świadomość
marki (branża ślubna)
685%
wzrost zapytań ofertowych
(branża budowlana)
471%
napływ klientów z Google
(branża transportowa)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Błyskawicznie osiągnij pierwszą pozycję w wyszukiwarce z Google Ads!

  Reklama Google Ads

  Kampanie Google Ads to skuteczny sposób na promowanie strony w internecie. Reklama w Google AdWords umożliwia natychmiastowe osiągnięcie najwyższych pozycji w wyszukiwarce.

  Agencja Afterweb z Wrocławia jest Certyfikowanym Partnerem Google, profesjonalne kampanie reklamowe to nasza specjalność. Pomożemy Ci skutecznie poprzez Google AdWords zwiększyć sprzedaż usług, produktów lub zbudować rozpoznawalność Twojej marki. Już teraz postaw na kampanie reklamowe AdWords i powędruj na szczyt wyszukiwarki!

  Reklama Google Ads
  Reklamy Google Ads
  Spis treści
  1. Co to jest Reklama Google Ads / AdWords?
  2. Skuteczna reklama Google Ads dla firm
   1. Możesz stracić potencjalnego Klienta, albo... zainwestować w reklamy Google Ads
   2. Reklama Google Ads / AdWords dla firm to idealne rozwiązanie dla:
   3. Poprzez reklamy Google Ads zaprowadzimy Cię sprzedażowy szczyt!
   4. W firmie Afterweb czeka na Ciebie reklama Google Ads dopasowana do Twoich potrzeb
  Reklamy Google Ads
  Google Ads

  Co to jest Reklama Google Ads/AdWords?

  Google Ads

  Google AdWords to system reklamowy umożliwiający wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania, a także na stronach partnerów w ramach programu Google AdSense. Decydując się na kampanie AdWords Twoja strona internetowa będzie natychmiast widoczna dla potencjalnych klientów. Agencja Afterweb z Wrocławia dobiera skuteczne kampanie reklamowe Google dla każdego typu biznesu. Gwarantujemy, że nasze profesjonalne kampanie AdWords przyniosą Ci wymierny efekt w postaci rzeszy nowych klientów. Skuteczna obsługa kampanii AdWords to pewność, że reklama poprzez umiejętny dobór słów kluczowych dotrze do precyzyjnie wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Stworzymy kampanie reklamowe szyte na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań!

  Porozmawiajmy o Twojej stronie!

  Skuteczna reklama
  Google Ads dla firm

  Konkurencja nigdy nie śpi. Co gorsza, nie pozwala ona zasnąć również Tobie. Prowadzenie prężnie funkcjonującej i maksymalnie dochodowej działalności w dzisiejszych czasach urasta więc do rangi olbrzymiego wyzwania. Szukasz skutecznego sposobu na pokonanie najgroźniejszych rywali? Na liście Twoich priorytetów biznesowych widnieje mnożenie dotychczas osiąganych zysków? Jeżeli odpowiedzi na te dwa pytania były twierdzące, nasza oferta reklamy Google AdWords powinna Cię zainteresować. Płatny kanał promocyjny najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie śmiało można uznać za klucz otwierający bramy do biznesowego raju.

  Agencja Afterweb

  Twoja reklama Google Ads
  z Agencją Afterweb

  Agencja Afterweb

  Przedstaw nam swoją stronę internetową i cele sprzedażowe na najbliższe miesiące – my pomożemy Ci je zrealizować. Reklama Google Ads z ramienia Agencji Afterweb pozwoliła relatywnie szybko wdrapać się na biznesowy szczyt wielu przedsiębiorcom z najróżniejszych branż. W tłumie konkurencji robi się już ciasno. Najwyższy czas wyrwać się z peletonu i samodzielnie zawalczyć o względy setek potencjalnych Klientów.

  Wypełnij formularz kontaktowy

  Możesz stracić potencjalnego Klienta, albo… zainwestować w reklamy Google Ads

  Skuteczna Reklama Google Ads

  O wymiernych zaletach korzystania z usługi Google Ads można rozmawiać godzinami. Pozwól, że jako doświadczeni specjaliści uwydatnimy to, co najważniejsze z punktu widzenia przedsiębiorców. A mowa tutaj przede wszystkim o czasie. Nie lubisz go marnować? Dobrze się składa! Prawidłowo utworzone oraz regularnie optymalizowane reklamy Google Ads będą widoczne w wyszukiwarce natychmiastowo. Taki fakt ułatwia realizację podstawowych założeń biznesowych. Generowanie wartościowych leadów i efektywna sprzedaż produktów bądź usług nigdy nie będzie problemem, jeżeli prowadzona przez Ciebie strona pojawi się w płatnej sekcji wyników zaprezentowanych na ekranie potencjalnego Klienta. To miejsce najbardziej pożądane przez Twoich konkurentów!

  Skuteczna reklama Google Ads umożliwia natychmiastowe wyświetlanie Twojej oferty jasno sprecyzowanej grupie potencjalnych Klientów. Płatny kanał wyszukiwarki stanowi dzisiaj nie tylko najpopularniejsze, ale również najefektywniejsze narzędzie promocyjne!

  Doskonale rozumiemy, że jako świadomy przedsiębiorca chcesz mieć maksymalną kontrolę nad każdą złotówką zainwestowaną w kampanie promocyjne. Reklama Google Ads prowadzona przez wykwalifikowanego eksperta umożliwia skrupulatne weryfikowanie wydatków. To jedyne tak skuteczne narzędzie marketingowe na rynku. Sam zadecyduj, ile dokładnie chcesz przeznaczyć na promowanie biznesu. Bez ukrytych kosztów, bez kruczków prawnych w umowach. Płacisz tylko za realne kliknięcie. Rolą Afterweb jest sprowadzenie na Twoją stronę internetową wartościowych zapytań. Mamy w tym spektakularne doświadczenie. Od branżowego kopciuszka do silnego lidera sprzedaży poprzez reklamy Google Ads doprowadziliśmy już dziesiątki firm.

  Skuteczna Reklama Google Ads
  Reklama Google dla Firm

  Reklama Google Ads/AdWords dla firm to idealne rozwiązanie dla:

  • szeroko rozumianej branży prawniczej
  • przedsiębiorców reprezentujących branżę jubilerską
  • producentów materiałów budowlanych lub firm wykonawczych
  • sprzedawców drobnej elektroniki użytkowej
  • e-commerców odzieżowych, obuwniczych, spożywczych
  • i wielu, wielu innych…
  Reklama produktowa Google Ads

  Poprzez reklamy Google Ads zaprowadzimy Cię na sprzedażowy szczyt!

  Reklama produktowa Google Ads

  Nie jesteśmy samozwańczym liderem online marketingu w Polsce. Za naszym sukcesem stoją nie tylko rzetelne dane, ale również pozytywne rekomendacje dziesiątek dotychczas obsłużonych firm. Dlaczego reklama Google AdWords / Ads dla przedsiębiorców z ramienia Afterweb cieszy się tak dużą popularnością wśród reprezentantów najróżniejszych branż? Odpowiedź tkwi w metodzie działania. Pracujemy transparentnie, zgodnie z najwyższymi standardami tworzenia skutecznej reklamy Google Ads. Doskonale rozumiemy oczekiwania partnerów biznesowych oraz potrafimy relatywnie szybko zrealizować umówione na początku współpracy cele. Wykorzystując ogromny potencjał marketingowy wyszukiwarki Google i regularnie rozszerzaną wiedzę, nasi pracownicy wcielają się w rolę górskiego przewodnika. Twoja wycieczka do biznesowego raju zaczyna się w momencie podpisania umowy. Reklama Google Ads zaprowadzi Twój biznes na szczyt dotychczas nieosiągalnego ośmiotysięcznika. Jeżeli zrobisz to z nami, unikniesz kolejek i żmudnej rywalizacji z aktywną marketingowo konkurencją. Znamy sposób na pokonanie największych gigantów!

  Google Ads

  Jesteś zainteresowany
  maksymalizacją konwersji
  poprzez reklamy Google Ads?

  Zapraszamy do kontaktu z Afterweb!

  Wypełnij formularz

  W firmie Afterweb czeka na Ciebie reklama Google Ads dopasowana do Twoich potrzeb

  Specjaliści Google Ads

  Aktualnie możesz stać przed niezwykle trudną decyzją. W wielu przypadkach jest ona kluczowa dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Jaką dokładnie agencję marketingu online muszę wybrać, jeśli interesuje mnie reklama Google Ads generująca coraz większą ilość konwersji oraz wartościowych zapytań od potencjalnych Klientów? Odpowiedź na to pytanie okazuje się być jednak bardzo prosta. Taką, która stuprocentowo rozumie Twoje potrzeby i potrafi dopasować ofertę pod wybrane przez Ciebie cele sprzedażowe.

  Reklama AdWords w Afterweb stanowi gwarancję indywidualnego podejścia do każdego przedsiębiorcy. Wychodzimy z założenia, że utarte schematy czy powielanie ścieżki działania nie przyniosą oczekiwanych efektów. Doskonała reklama Google Ads / AdWords wymaga kompleksowego podejścia do tematu. Zapewnimy Ci osobistego opiekuna z imponującym doświadczeniem. Na każdym etapie współpracy zauważysz, że wybór Agencji Afterweb do reklamy Google Ads był strzałem w przysłowiową dziesiątkę. W tym przekonaniu upewnią Cię także wyniki sprzedażowe – dokładnie takie, jakich oczekujesz!

  Specjaliści Google Ads
  Kampanie reklamowe Google Ads

  Profesjonalna kampania reklamowa Google Ads od kulis

  Stworzenie efektywnej promocji w płatnym kanale marketingowym wyszukiwarki jest bajecznie proste, jednak tylko na pierwszy rzut oka. Rzeczywistość może zweryfikować każdego właściciela przedsiębiorstwa, który podjął się ciężkiego zadania samodzielnego utworzenia reklamy. Kampania Google Ads / AdWords proponuje przecież szereg skomplikowanych możliwości. I to nie tylko w kwestiach kierowania, ale również odpowiedniego doboru sposobu promocji czy choćby opłat za realne kliknięcia potencjalnych Klientów. Profesjonalne kampanie reklamowe Google Ads będą zdecydowanie prostsze do zrozumienia, jeżeli poznasz ich podstawowe zasady oraz założenia. Tu pomocną dłoń wyciąga Agencja Afterweb. Oto kulisy tworzenia efektywnych przekazów, które bezpośrednio przełożą się na relatywnie szybkie osiągnięcie konkretnych celów biznesowych.

  Skuteczna reklama Google Ads
  źródło: https://ads.google.com/
  Prowadzenie kampanii Google Ads
  źródło: https://ads.google.com/

  Maksymalnie skuteczne kampanie Google Ads w kilku krokach

  Jeszcze przed uruchomieniem pierwszej reklamy w wyszukiwarce warto postawić sobie jasny cel biznesowy, możliwy do zrealizowania poprzez kampanie AdWords. Pierwszym etapem tworzenia promocji jest właśnie wybór takiego celu, czyli konkretnego wyniku, który ma zostać osiągnięty w wybranym przedziale czasowym. Na chwilę obecną Google oferuje następujące cele:

  Jak widać, kanał marketingowy Google Ads kompleksowo zaspokaja oczekiwania niemal każdego przedsiębiorcy. Umożliwia on wybranie celu w postaci maksymalizacji sprzedaży, zwiększania ruchu na witrynie, zwiększania świadomości marki, promowanie aplikacji mobilnej i wiele, wiele innych. Od wyboru wskazanego celu zależą opcje, wybierane podczas dalszej konfiguracji.

  Kampania reklamowa Google Ads – wybierz typ promocji

  Zaznaczenie odpowiedniego celu to dopiero początek tworzenia maksymalnie skutecznej reklamy w płatnym kanale oferowanym przez wyszukiwarkę Google. Teraz czas na wybór typu kampanii. Dlaczego jest to istotny krok? Każdy typ promocji określa dokładne miejsce, gdzie Twoje reklamy będą się wyświetlać. Dla przykładu, kampania AdWords w sieci wyszukiwania (search) ukaże się na samym szczycie wyników wyszukiwania w formie reklamy tekstowej.

  Typy kampanii reklamowych Google Ads/Adwords

  • sieć wyszukiwania (reklamy tekstowe wyświetlane w wynikach wyszukiwania)
  • sieć reklamowa (reklamy graficzne widoczne w witrynach, wynikach wyszukiwania)
  • wideo (reklamy wideo wyświetlane w serwisie YouTube)
  • discovery (reklamy karuzelowe widoczne na stronie głównej YouTube i w Gmail)
  • aplikacja (reklamy widoczne w m.in. w wynikach wyszukiwania i Google Play)
  • zakupy Google (reklamy produktowe w wynikach wyszukiwania, na karcie Zakupy)
  • lokalne (reklamy tekstowe i graficzne w Google Maps, witrynach oraz YouTube)
  Optymalizacja kampanii Google Ads

  Sekret udanej kampanii Google Ads tkwi w budżecie. Ustaw go samodzielnie!

  Optymalizacja kampanii Google Ads

  Jedną z największych zalet promowania własnego przedsiębiorstwa poprzez płatny kanał Google jest możliwość pełnej kontroli wydatków – ale o tym już prawdopodobnie wiesz. Ustalenie budżetu dziennego reklamy to kolejny krok ku stworzeniu maksymalnie efektywnego marketingu online. Co istotne, ilość przeznaczanych środków na kampanię Google AdWords / Ads można zwiększyć lub zmniejszyć w dowolnej chwili. Warto jednak pamiętać o zdroworozsądkowym podejściu. Pamiętaj! Twoja konkurencja nigdy nie śpi. Jeżeli reklamuje się poprzez kanał Ads, z pewnością wykorzysta nawet najdrobniejsze potknięcie. Przy prawidłowym ustalaniu budżetów o takie nietrudno.

  Nie wiesz w jaki sposób ustalić efektywny budżet na kampanie Google Ads? Pomożemy!

  Skontaktuj się z nami teraz

  Optymalna strategia ustalania
  stawek = maksymalnie
  efektywna kampanie Google Ads

  Reklama Ads

  Trzy pierwsze etapy mamy już za sobą. Przechodzimy więc do kroku czwartego – strategii ustalania stawek. Na samym podaniu średniej kwoty do wykorzystania w trakcie jednego dnia lub też całego miesiąca nie kończą się operacje związane z budżetem w płatnym kanale wyszukiwarki. Wzorowa kampania Google Ads powinna charakteryzować się efektywnością w relatywnie szybkim osiąganiu założeń biznesowych. Prawidłowo dobrana strategia z pewnością ułatwi tego typu zadanie. Należy zauważyć, że system automatycznie zaproponuje Ci jedną z kilku dostępnych opcji – taką, która najbardziej odpowiada przedstawionym wcześniej celom. Jeżeli dana strategia nie będzie widoczna w opcjach wyboru, konieczne jest zmienienie celu kampanii (cofnięcie się do kroku pierwszego).

  Zapytaj o ofertę dla Ciebie
  Reklama Ads
  Kampania lokalna Google Ads
  źródło: https://ads.google.com/

  Wybierz miejsce, gdzie będzie wyświetlać się Twoja kampania Google Ads

  Niezależnie od tego, czy prowadzisz duże przedsiębiorstwo w centrum Wrocławia, czy też drobną firmę w zdecydowanie mniejszej miejscowości. Kampania Google Ads to świetne rozwiązanie, aby dotrzeć do określonej grupy potencjalnych Klientów i zwiększyć dotychczasową sprzedaż usług czy produktów. Musisz tylko wybrać lokalizację wyświetlania reklamy. Skorzystaj z proponowanych przez Google opcji: kierowanie na konkretną lokalizację (cały kraj lub województwa, miasta bądź nawet dzielnice) i promień (dowolne zaznaczenie terenu wyrażane w kilometrach/milach).

  Kampanie Google Ads na etapie tworzenia w segmencie kierowania umożliwiają także wykluczenie wybranych przez Ciebie terenów lub skorzystanie z opcji wyświetlania, które pomogą w jeszcze lepszym dopasowaniu przekazu reklamowego do potencjalnych Klientów.

  Kreatywne tekstowe kampanie reklamowe Google Ads przepustką do biznesowego raju

  Chcesz takie projektować? Nic trudnego – musisz tylko wiedzieć, jakie elementy są kluczowe na etapach tworzenia takich komunikatów promocyjnych. Aktualnie za najpopularniejsze uchodzą kampanie AdWords typu search. Reklama tekstowa sprawdzi się w każdym przypadku: w sklepach online bądź firmach świadczących usługi z najróżniejszych sektorów gospodarki. Jeszcze przed uruchomieniem kampanii, dokładnie wyselekcjonuj frazy charakterstyczne dla swojej marki. Jak tego dokonać? Wystarczy uruchomić darmowe narzędzie od Google Planer Słów Kluczowych i wpisać propozycje bądź zdać się na sztuczną inteligencję. Do reklamy możesz użyć rekomendacji wygenerowanych przez algorytm.

  Reklama tekstowa Google Ads
  źródło: https://ads.google.com/
  Kampania Google Ads co to jest

  Czym charakteryzuje się dobra kampania reklamowa?

  Kampania Google Ads co to jest

  Dobra tekstowa kampania reklamowa AdWords to oczywiście chwytliwe nagłówki oraz teksty umieszczane bezpośrednio pod najbardziej widoczną częścią komunikatu. To co najważniejsze z punktu widzenia osoby tworzącej tego typu marketing leży w słowach kluczowych. Zarówno w tej pierwszej, jak i drugiej sekcji musisz ich umiejętnie użyć. Pamiętaj tylko, że kampania Google Ads musi być zaprojektowana przede wszystkim z myślą o potencjalnych Klientach. Mocne nadużycia fraz oraz nielogiczne sformułowania mogą spodobać się algorytmowi Google, natomiast z całą pewnością odstraszą internautów. Znalezienie złotego środka pomiędzy zaspokojeniem obu tych grup to prawdziwy sukces. Nie tylko w SEO, ale również w płatnym kanale Ads.

  DOBRZE DOBRANE ROZSZERZENIA

  Jak wycisnąć maksimum z tekstowej kampanii Ads?

  Kampania reklamowa Google Ads

  Kończąc temat reklamy tekstowej warto wspomnieć również o rozszerzeniach. To pozornie drobny szczegół, który może jednak mieć kluczowe znaczenie w przyciągnięciu uwagi potencjalnego Klienta. Dlaczego? Rozszerzenia pozwalają uzyskać kilka niezbędnych informacji, zanim jeszcze internauta kliknie w kampanie Google Ads. Aktualnie możesz skorzystać z wielu opcji, takich jak dodanie do komunikatu numeru telefonu, adresu sklepu stacjonarnego, zdjęć asortymentu, przejścia do formularzy kontaktowych czy chociażby wyróżnienia najważniejszych kategorii na stronie.

  Kampania reklamowa Google Ads
  Google Ads

  Od ponad dekady tworzymy skuteczne
  kampanie Google Ads. Możesz nam zaufać

  Uzupełnij formularz kontaktowy już teraz
  Obsługa kampanii Google Ads

  Pokazując swój asortyment zwiększasz szansę na zdobycie Klienta poprzez Google Ads

  Obsługa kampanii Google Ads

  Wyszukiwarka Google jako nowoczesne narzędzie marketingowe pozwala promować markę na kilka sprawdzonych sposobów. Nie musisz ograniczać się do reklamy tekstowej. Zwłaszcza, jeśli prowadzisz sklep internetowy. Doskonałym rozwiązaniem w takim przypadku będzie kampania AdWords produktowa, gdzie szybko i skutecznie zaprezentujesz potencjalnemu Klientowi swój asortyment. Google Zakupy prezentuje bowiem zdjęcie produktu, jego nazwę i cenę w specjalnej krazueli widocznej nad płatnymi oraz organicznymi wynikami. Promocję z wykorzystaniem grafik proponuje również kampania Google Ads w sieci reklamowej. Jeżeli zdecydujesz się na ten kanał, zyskujesz możliwość pokazania asortymentu nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale również w milionach innych portali, należących do sieci partnerów Google.

  Podczas tworzenia reklamy graficznej musisz pamiętać o spełnieniu standardów wyszukiwarki Google. Zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju nakładek graficznych lub tekstowych. Dodatkowo, dobrej klasy zdjęcie produktowe nie powinno być rozmazane, a jego rozmiar musi pasować do kontenerów graficznych proponowanych przez Google!

  Oczywiście graficzna kampania Google Ads nie jest jedynym sposobem na wizualne pokazanie produktu Klientowi jeszcze przed kliknięciem w komunikat reklamowy. Dzięki współpracy kanału Ads z platformą YouTube, Twoja reklama może pojawić się przed lub w trakcie odtwarzania filmu twórcy. Wybierając odpowiedni przekaz zwiększasz szansę na zachęcenie internauty do odwiedzin strony internetowej, pozostawienia danych w formularzu czy choćby subskrybcji newslettera.

  Profesjonalna kampania Google Ads i konwersje powinny iść ze sobą w parze!

  Jesteś gotowy do ustawienia pierwszej reklamy płatnej w wyszukiwarce? Samo stworzenie dobrego komunikatu promocyjnego za pomocą rekomendowanego kanału to tylko połowa sukcesu. Teraz pora zweryfikować, czy kampania Google Ads rzeczywiście przynosi oczekiwany rezultat. W jaki posób tego dokonać, jeżeli inwestujesz jednocześnie w pozycjonowanie stron internetowych bądź social media marketing?

  Zapraszamy do kontaktu

  Jakie korzyści przynosi śledzenie konwersji?

  Śledzenie konwersji Google Ads

  Śledzenie konwersji z pewnością pomoże w kontrolowaniu przychodów z tytułu promowania się w wyszukiwarce Google. Zwłaszcza, że możesz śledzić nie tylko wykonane koszyki w przypadku biznesu e-commerce. Rozszerzona analityka w połączeniu z Google Ads pozwoli odnotować także: kliknięcia w formularz kontaktowy, kliknięcia w adres e-mailowy lub telefon oraz wejście w dowolnie wybraną przez Ciebie zakładkę na stronie internetowej.

  Śledzenie konwersji Google Ads
  Zalety Google Ads

  Dlaczego warto wybrać Google Ads/AdWords

  Zalety Google Ads

  Reklama Google AdWords to obok pozycjonowania najskuteczniejszy sposób promowania firmy w internecie. Profesjonalne kampanie AdWords są narzędziem niezwykle precyzyjnym umożliwiającym dotarcie tylko do użytkowników potencjalnie zainteresowanych danym towarem lub usługą. A oto jakie inne zalety płyną z prowadzenia kampanii w Google AdWords:

  • natychmiastowy efekt– ogromną zaletą reklamy w AdWords jest błyskawiczny efekt. Firma staje się widoczna zaraz po uruchomieniu kampanii.
  • elastyczność – reklama w AdWords jest niezwykle elastyczna i umożliwia w trakcie prowadzenia kampanii wprowadzanie różnych modyfikacji.
  • w pełni mierzalne wyniki – reklama Google umożliwia monitorowanie efektów. Łącząc konto AdWords z Google Analytics możemy z powodzeniem mierzyć konwersję. To sprawia, że wyliczenie zwrotu z inwestycji staje się banalnie proste.
  • szeroki zasięg– wyszukiwarka Google jest najpopularniejsza wśród polskich internautów, dzięki czemu możemy dostrzec do szerokiego grona potencjalnych nabywców naszych towarów i usług.
  • precyzyjne ukierunkowanie reklamy– profesjonalne kampanie AdWords umożliwiają ukierunkowanie reklamy na konkretne dane. Klient może bez problemu kierować swoją reklamą uwzględniając położenie geograficzne, płeć lub wiek.
  • przyjazny system płatności– opłaty w reklamie AdWords naliczane są za kliknięcie użytkownika w reklamę. Klient nie płaci za wyświetlenie reklamy w wyszukiwarce Google, dopiero przeniesienia użytkownika na stronę poprzez jego świadome kliknięcie stanowi podstawę do naliczenia opłaty. Dodatkowo to Klient decyduje, jaki budżet chce przeznaczyć na reklamę. Jest to rozwiązanie idealne, gdy nasza branża wykazuje sezonowość usług. Możemy płacić za reklamę, jedynie gdy na dany towar, usługę jest popyt.

  Prowadzenie kampanii Google Ads z Afterweb

  Reklama AdWords

  Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem, dlatego prowadzenie kampanii Google AdWords przez nasz zespół zawsze przynosi spektakularne efekty. Afterweb z Wrocławia posiada status Google Partner. Każda kampania reklamowa AdWords prowadzona jest przez certyfikowanych specjalistów. Przekonaj się już teraz, jak skuteczne są nasze działania i ciesz się sukcesem sprzedażowym Twojej firmy!

  Agencja Google Ads z certyfikatem Partnera. Co wyróżnia uczestników Google Partner?

  Praktycznie każda firma wyspecjalizowana w marketingu internetowym chętnie chwali się swoimi sukcesami osiągniętymi w branży. Nic więc dziwnego, że na stronach ofertowych zdecydowanej większości z nich możesz natknąć się na informację o posiadaniu prestiżowego certyfikatu Google Partner. Charakterystyczny badge umieszczany w najróżniejszych miejscach potwierdza, że dana agencja Google Ads opanowała prowadzenie kampanii AdWords do perfekcji. To nic innego, jak poświadczenie najwyższej jakości wykonywanych usług. A przecież na tym najbardziej Ci zależy, prawda? Certyfikowani partnerzy zdali specjalistyczne egzaminy z zakresu reklam oferowanych w płatnym kanale wyszukiwarki Google. Dodatkowo, takie firmy udokumentowały konsekwentne wzrosty przychodów w ramach prowadzonych kampanii czy osiągały jasno określane przez Google wydatki w 90-dniowym okresie rozliczeniowym. Doświadczona agencja Google Ads posiadająca prestiżowe wyróżnienie Google Partner powinna więc wzbudzić Twoje zainteresowanie.

  Reklama AdWords
  Dobra agencja Google Ads

  Dlaczego warto współpracować z doświadczonymi Partnerami Google?

  Dobra agencja Google Ads

  W szeroko rozumianym marketingu internetowym nie ma miejsca na potknięcia. Zwłaszcza, jeżeli konkurencja tylko czeka na Twój błąd. I chociaż prowadzenie kampanii Google Ads / AdWords na pierwszy rzut oka nie jest skomplikowaną czynnością, tak aby robić to maksymalnie skutecznie, warto sięgnąć po pomoc doświadczonych marketerów. Ustawienie celu reklamy, wybór dokładnego rodzaju oraz określenie budżetu dziennego bądź miesięcznego to zaledwie wierzchołek potężnego lodowca. U jego podstaw stoi bowiem specjalistyczna analiza, profesjonalna optymalizacja i szereg innych zabiegów. Agencja AdWords z certyfikatem Google Partner z pewnością sprosta trudnemu zadaniu – ściągnięciu na Twoją stronę wartościowego ruchu z wyszukiwarki czy zwiększenie liczby konwersji. Co nią będzie? Sprzedaż, wypełnienie formularza kontaktowego? A może wybranie numeru do Twojej firmy? Ustalenie realnego do osiągnięcia celu też leży w kwestii Partnerów.:

  Dodatkowo, prowadzenie kampanii Google AdWords przez certyfikowanych specjalistów, będzie dla Ciebie swego rodzaju oszczędnością. Płatny kanał promocyjny wyszukiwarki Google niezwykle często powoduje przepalanie budżetu miesięcznego na zupełnie bezwartościowe kliknięcia. Tym bardziej w przypadku, kiedy reklamą zarządza zupełnie niedoświadczona osoba lub agencja Google AdWords, która nie może pochwalić się spektakularnymi sukcesami w tego typu marketingu. Nikt przecież nie chce wydawać kroci na promocję bez efektu.

  Firma Afterweb posiada status certyfikowanego Partnera Google Ads

  Certyfikat Google Ads

  I to już od blisko dekady! Wszystkich najbardziej wymagających przedsiębiorców zapraszamy do współpracy z naszą agencją Google Ads. Efektywne prowadzenie kampanii AdWords stanowi dla nas chleb powszedni od 2014 roku. W tym czasie zrealizowaliśmy tysiące projektów, uzyskaliśmy imponujące wzrosty widoczności w wyszukiwarce, świadomości oraz sprzedaży w branżach, które na pierwszy rzut oka wydają się być całkowicie zdominowane przez największe marki w Polsce. Zatrudniani w Afterweb specjaliści stale udowadniają znajomość sposobu funkcjonowania reklam Google Ads / AdWords. Certyfikat Partnera tylko potwierdza nasz profesjonalizm. Możesz przekonać się o tym na własnej skórze. Nie czekaj – zacznij już teraz.

  Wypełnij formularz kontaktowy
  Certyfikat Google Ads

  Cennik Google Ads

  Pakiet_Start
  800
  / MIESIĘCZNIE
  DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 16,66 ZŁ
  CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
  OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
  Linki sponsorowane
  Gratis Kupon Google Ads na START

  Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 000 zł.

  Zamawiam
  Pakiet_Optimum
  2 100
  / MIESIĘCZNIE
  DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 50 ZŁ
  CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
  OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
  Linki sponsorowane
  Reklama w GDN (Google Display Network)
  Remarketing
  Gratis Kupon Google Ads na START

  Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

  Zamawiam
  Pakiet_Premium
  3 250
  / MIESIĘCZNIE
  DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 83,33 ZŁ
  CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
  OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
  Linki sponsorowane
  Reklama w GDN (Google Display Network)
  Remarketing
  Kampanie w Google Zakupy (PLA)
  Gratis Kupon Google Ads na START

  Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

  Zamawiam
  Pakiet_Unlimited
  6 100
  / MIESIĘCZNIE
  DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 166,66 ZŁ
  CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
  OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
  Linki sponsorowane
  Reklama w GDN (Google Display Network)
  Remarketing
  Kampanie w Google Zakupy (PLA)
  Gratis Kupon Google Ads na START

  Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

  Zamawiam

  Afterweb z Wrocławia prowadzi reklamy Google AdWords według następującego schematu:

  Konsultacje Google Ads
  • określenie celów i grupy docelowej – podczas rozmowy z klientem wspólnie ustalamy, jaki cel ma realizować reklama AdWords oraz określamy do jakich potencjalnych nabywców chcemy dotrzeć. przygotowanie strategii kampanii AdWords – profesjonalne kampanie reklamowe w Internecie wymagają stworzenia skutecznej strategii. Certyfikowani specjaliści Afterweb z Wrocławia ułożą strategię, która będzie przynosić dla Ciebie zyski.
  • dobór trafnych słów kluczowych – nasi specjaliści dobierają słowa, które zagwarantują maksymalną efektywność reklamy. Następnie nasza propozycja konfrontowana jest z oczekiwaniami klienta, by finalnie ustalić listę słów, która będzie najlepiej dopasowana do jego oczekiwań.
  • rzetelne przygotowanie kampanii – każda kampania reklamowa AdWords prowadzona jest na koncie Klienta, by mógł samodzielnie monitorować jej skuteczność. Przygotowaniem kampanii zawsze zajmują się certyfikowani specjaliści.
  • stałe monitorowanie efektów – każda kampania Google wymaga stałego monitorowania, dlatego specjaliści z Afterweb z Wrocławia każdego dnia pracują na Twoim koncie AdWords, by móc zareagować maksymalnie szybko na jakiekolwiek zmiany.
  • bieżąca optymalizacja – kampania Google wymaga stałej optymalizacji, by skutecznie osiągąć założone cele. Nasi specjaliści dopilnują, by reklama PPC Google AdWords przyniosła Ci maksimum korzyści!
  • raportowanie – wszyscy klienci otrzymują raporty obrazujące skuteczność prowadzonej kampanii.
  Konsultacje Google Ads

  Opinie klientów

  Korzyści z kampanii Google Ads

  Korzyści z kampanii Google Ads/AdWords

  Korzyści z kampanii Google Ads

  Reklama w Google Adwords niesie za sobą wiele korzyści, które przekonają nawet najbardziej wymagające osoby:

  • błyskawiczny efekt – natychmiast po włączeniu kampanii nasza reklama dociera do potencjalnych klientów. To idealny sposób promocji dla osób, którym zależy na czasie i szybkim pozyskaniu nowych klientów,
  • budowanie rozpoznawalności marki – szeroki wachlarz sposobów promocji w Google AdWords znacząco wpływa na rozpoznawalność marki. Prezentowanie produktów i usług w różnych miejscach w internecie zdecydowanie przekłada się na zapamiętywanie naszej firmy przez potencjalnych klientów,
  • pozyskanie wartościowego ruchu na stronie – prowadzenie kampanii AdWords skutkuje precyzyjnym dotarciem do użytkowników zainteresowanych danym produktem lub usługą,
  • zwiększenie szans na sprzedaż – skuteczna kampania AdWords zdecydowanie zwiększa szanse na sprzedaż poprzez pozyskiwanie użytkowników poszukujących oferowanych przez nas usług i towarów,
  • zawsze na szczycie wyników wyszukiwań – reklama w AdWords umożliwia prezentowanie oferty nad wynikami organicznymi, jest to zdecydowana przewaga nad stronami pozycjonowanymi.

  Powierz swoje kampanie reklamowe AdWords doświadczonemu Partnerowi Google już teraz! Wypełnij formularz i uzyskaj darmową wycenę skutecznej kampanii dla Twojej firmy!

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33