Osiągnij pierwszą pozycję w Google, stosując kampanie AdWords / Ads.
Zapytania kierowane na Kielce zapewnią same korzyści!

Nowoczesna reklama w Google nie sprowadza się do kolorowych grafik i chwytliwych haseł reklamowych. Konsumenci już dawno uodpornili się na sprytne zabiegi, stosowane przez marketingowców. Dziś efekty przynoszą te kampanie reklamowe, które oferują odbiorcom więcej, niż puste obietnice czy przypadkowe slogany. Treści muszą ściśle odpowiadać potrzebom samych zainteresowanych. Dlatego obecność w wyszukiwarce to dopiero początek. Trzeba jeszcze przekonać użytkownika sieci co do tego, że po kliknięciu w reklamę otrzyma on to, czego szuka. Dla firm działających w mieście Kielce, znakomitym narzędziem promocyjnym będą zatem kampanie AdWords / Ads. Z ich pomocą uda się wyświetlić w Google oraz przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów. Poniżej znajdziesz naszą propozycję reklamy dla przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do społeczności lokalnej.

Kampanie Google Ads (AdWords) gwarancją widoczności na pierwszej pozycji. Jak działa kierowanie na Kielce i okolice?


Rynek 1, 25-671 Kielce

Wyszukiwarka Google bazuje na złożonym algorytmie, za sprawą którego każdy zainteresowany może znaleźć w sieci konkretne informacje. W interesie przedsiębiorcy prowadzącego firmę lokalną leży, aby jego oferta docierała bezpośrednio do mieszkańców albo do osób, przebywających w okolicy. Taki obszar jak Kielce, sprzyja promocji biznesu – województwo świętokrzyskie to środowisko o średniej konkurencyjności w niemal każdej branży. Choć wciąż otwierają się tu nowe firmy, liczba tych, które funkcjonują od lat, zdaje się spadać. Kampanie AdWords kierowane na Kielce będą więc gwarancją przyciągnięcia uwagi pożądanych odbiorców. Google, wykorzystując adres IP lub lokalizację ich urządzenia określi, czy są to osoby znajdujące się w pobliżu firmy i jeśli tak, ukaże im ofertę. Z kolei internauci z daleka jej nie zobaczą. W ten sposób promocja targetowana na Kielce będzie skutkowała pozyskiwaniem wartościowego ruchu na stronie. Takiego, który pozwoli poprawić współczynnik konwersji.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Niech Kielce dowiedzą się o Twojej ofercie! Specjalista AdWords dopilnuje, żeby reklama ukazała się w Google

  Agencja SEM Kielce

  Jedną z największych obaw przedsiębiorców jest to, czy reklama ich biznesu okaże się skuteczna. Na nic próby pozyskiwania klientów poprzez powtarzalne hasła reklamowe, charakterystyczne dla każdej kampanii. Do odbiorców należy podejść z należytą uwagą, dostarczając im odpowiedzi na konkretne zapytania. Dzięki kampanii reklam sponsorowanych Google Ads (dawniej AdWords), można stworzyć skuteczną promocję firmy. W większości przypadków rekomendowane jest kierowanie promocji na rynek lokalny, np. Kielce. To pozwala zapraszać do siebie osoby „z sąsiedztwa”, a więc najcenniejszych klientów. Promując cukiernię, warsztat samochodowy bądź inną firmę działającą w obrębie Kielc, można zwiększyć sprzedaż i uniknąć dużej inwestycji, jakie wymaga kampania o większym zasięgu. System reklamowy Google Ads umożliwia dowolne targetowanie reklam, w tym na obszar kilku kilometrów od siedziby firmy albo na Kielce i okoliczne miejscowości. Jeśli nadzór nad kampanią będzie sprawował doświadczony specjalista AdWords, reklama w Google przyniesie oczekiwane efekty.

  Zwiększymy popularność Twojej strony, wdrażając kampanię Google Ads. Prezentujemy sposób na reklamę w mieście Kielce

  Do naszej Agencji SEM systematycznie zgłaszają się właściciele firm, zlokalizowanych w woj. świętokrzyskim. Kielce, jako stolica i reprezentacyjne miasto regionu, zasługuje na godną reklamę, a taką są w stanie zapewnić wyłącznie kampanie AdWords.

  Specjaliści Afterweb zapoznają się z Twoją działalnością, przeanalizują branżową konkurencję i zadecydują, który typ reklam będzie najbardziej skuteczny.

  • Linki Sponsorowane w Google, czyli płatna reklama, wyświetlana na samej górze w wynikach wyszukiwania. Ukazuje się po wpisaniu określonych fraz kluczowych, np. mechanik Kielce, dobra kwiaciarnia w Kielcach. Gdy specjalista AdWords dopilnuje poprawnej konfiguracji, linki sponsorowane ukażą się wszystkim potencjalnym klientom, przebywającym we wskazanym obszarze. Wówczas dodawanie do zapytania członu z geolokalizacją, nie będzie konieczne.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Kielce:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Kielce 260
   agencja sem Kielce 10
   stomatolog Kielce 1600
   mechanik Kielce 1300
   google ads Kielce 10
   markizy Kielce 50
   google Kielce 30
   wulkanizacja Kielce 1600
   remarketing Kielce 10
   rolety Kielce 880

   źródło: Google.pl

  • Reklama Display, czyli innymi słowy sieć reklamowa, w ramach której można wyświetlać swoją promocję. Pokazuje się ona tam, gdzie zaglądają pożądani odbiorcy, np. na internetowych serwisach informacyjnych. Mieszkańcy Kielc będą szukali wiadomości z regionu m.in. na portalach Echo Dnia – Świętokrzyskie czy Nasze Kielce. Dotarcie w takie miejsce z reklamą firmy to świetny sposób na pokazanie się klientom.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  • Zakupy Google Shopping, czyli reklama produktowa dla sklepów internetowych. Jeśli sklep posiada siedzibę stacjonarną i chce zachęcić do zakupów lokalną społeczność, specjalista AdWords może ustawić kierowanie np. na Kielce. Taka reklama w Google umożliwia czytelną prezentację towaru: wraz ze zdjęciem i ceną.

   Google Shopping
   źródło: Google.pl

  • Remarketing, czyli reklama, bez której kampanie AdWords nie byłyby tak bardzo skuteczne. Jej efektywność polega na subtelnym przypominaniu o ofercie tym, którzy już wcześniej mieli okazję się z nią zapoznać. Byli klienci oraz ci niezdecydowani, dzięki remarketingowi ponownie wracają na stronę i dokonują zakupu lub wysyłają zapytanie ofertowe. Google pozwala targetować remarketing, dowolnie zawężając obszar promocji. Reklamodawca decyduje więc o tym, czy reklamy będą wyświetlane na całe Kielce, a może tylko na wybrane dzielnice lub osiedla.

   remarketing

  Opracujemy promocję, dzięki której podbijesz Kielce! Kampanie AdWords prowadzimy z myślą o interesie Klienta

  Gdy w grę wchodzi przyszłość firmy, nie warto oszczędzać na marketingu. Z drugiej strony nie można przepłacać – nieumiejętnie nadzorowane kampanie AdWords przynoszą skutki odwrotne do zakładanych. Co z tego, że budżet na kliknięcia został w pełni wyczerpany, skoro ruch na stronie nie przełożył się na zysk? Kiedy to my wdrażamy reklamę w Google Kielce od razu się o niej dowiadują! Ustawimy takie kierowanie, które przyniesie Ci nowych klientów. Zrealizujemy indywidualnie przygotowaną strategię i nie pozwolimy sobie na błędy. Nad przebiegiem kampanii będzie czuwał specjalista AdWords, gotowy w każdym momencie wprowadzić zmiany i dostosować reklamy do konkretnych potrzeb lokalnych konsumentów z Kielc. Zgłoś się do nas, a w doskonałym stylu zaprezentujemy Twoją firmę w Google!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33