Pozycjonowanie stron Konin

Klucz do sukcesu w lokalnym biznesie to Google. W Afterweb wiemy, na czym polega pozycjonowanie stron internetowych na Konin

Pozycjonowanie sklepów Konin

Prowadzenie własnego biznesu daje mnóstwo satysfakcji, ale też stawia przed każdym przedsiębiorcą coraz to nowsze wyzwania. Preferencje konsumentów zmieniają się niezwykle dynamicznie, kto za nimi nie nadąży – wypada z obiegu na dobre. Chcesz nie tylko utrzymywać swoją firmę na powierzchni, ale też systematycznie ją rozwijać? Postaw na najbardziej opłacalną formę marketingu internetowego, jaką jest pozycjonowanie stron. Zdecydowana większość konsumentów, zanim wyda swoje ciężko zarobione pieniądze na potrzebny produkt lub fachowe usługi, używa wyszukiwarki internetowej. W kwestii pozycjonowania stron Konin otwiera zupełnie nowe możliwości tym, którzy do SEO podchodzą profesjonalnie. W Twoim interesie leży zadbanie, żeby firmowa witryna www wyświetlała się w Google jak najwyżej – i my Ci w tym pomożemy!

Do prawidłowego pozycjonowania potrzeba jednak specjalistycznej, aktualizowanej na bieżąco wiedzy oraz wielu lat doświadczeń. Afterweb działa w tej branży już od 2008 roku – mamy na koncie sporo sukcesów, widzimy jak na przestrzeni lat zmieniają się normy jakościowe oraz wytyczne Google, decydujące o miejscach poszczególnych stron w wynikach wyszukiwania. Potrafimy sprawić, aby algorytmy Google uznały Twoją stronę firmy za najlepiej odpowiadającą potrzebom użytkowników w Koninie i okolicznych miejscowościach. Dzięki pozycjonowaniu stron www dotrzesz do większej liczby przedstawicieli swojej grupy docelowej. Stąd już tylko krok do dynamicznego wzrostu sprzedaży! Pozycjonowanie jest dokładnie tym, czego potrzebuje Twój lokalny biznes z Konina do dynamicznego rozwoju.

Poznaj najważniejsze korzyści, jakie Twojej firmie z Konina przyniesie profesjonalne pozycjonowanie stron


Aleje 1 Maja 1, 62-500 Konin

Niektórym może się wydawać, że walka o pozycje w wyszukiwarce Google jest dobra tylko dla dużych korporacji, które dysponują budżetami marketingowymi idącymi w miliony. To poważny błąd, popełniany przez wielu lokalnych przedsiębiorców. Uważają, że Konin jest po prostu za mały na długofalowe pozycjonowanie. Tymczasem zalety internetowej reklamy ukierunkowanej na miejscowych odbiorców są niepodważalne. Efektywne pozycjonowanie stron na frazy związane z Koninem oraz pobliskimi miejscowościami pozwoli wypromować Twoją firmę wśród potencjalnych klientów. Eksperci z Agencji Afterweb precyzyjnie dopasują słowa kluczowe do tego, co w wyszukiwarkę wpisują internauci z konkretnej lokalizacji. Gwarantujemy, że dotrzesz do osób które rzeczywiście przejawiają zainteresowanie Twoją ofertą. Skończ z marnowaniem środków na marketing, który nie przynosi wymiernych rezultatów! Za sprawą pozycjonowania firmowej strony w wyszukiwarce nie tylko powiększysz liczbę odwiedzających ją unikalnych użytkowników oraz biznesowy współczynnik konwersji, ale również stworzysz popularny wśród konsumentów brand.

Nasze osiągnięcia w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Konin

560

Pozycjonowanych fraz kluczowych

28

Zoptymalizowanych stron

255%

Wzrost wejść na stronę

Kolejne badania opinii internautów wyraźnie pokazują, że firmy z wysoką pozycją w Google (miejsca od 1 do 3) cieszą się znacznie większym zaufaniem i rozpoznawalnością. Zapewne doskonale wiesz, jak istotną rolę odgrywają te wartości podczas podejmowania decyzji zakupowych. Dzięki pomocy Afterweb wykorzystasz ogromny potencjał, jaki tkwi w pozycjonowaniu stron www według najwyższych standardów. Stosujemy wyłącznie metody skuteczne i etyczne, a stała opieka specjalisty gwarantuje stabilność eksponowanej pozycji w sieci. Nawet na stosunkowo niewielkim rynku, jakim jest Konin oraz pobliskie miejscowości, konkurencja stale się zaostrza. Działamy długofalowo, co daje Ci nieocenioną przewagę nad rywalami w walce o zainteresowanie i portfele klientów. Zobacz nasze referencje i przekonaj się, że Konin jest bardzo podobny do wielu polskich miast, w których wykonywaliśmy już pozycjonowanie stron internetowych. Z naszą agencją sukces na rynku lokalnym masz pewniejszy niż oszczędności w szwajcarskim banku.

Pozycjonowanie w wymiarze lokalnym będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dlaczego warto promować biznes wśród koninian?

pozycjonowanie stron w wyszukiwarce Google

  • Precyzyjnie ukierunkowany przekaz marketingowy. Promowanie lokalnego biznesu wśród osób, które przebywają daleko poza Wielkopolską, ma dla Ciebie niewiele sensu. Liczy się to, żeby o Twojej firmie dowiedzieli się mieszkańcy Konina oraz przebywający w mieście przyjezdni. Ukierunkujemy pozycjonowanie stron internetowych na frazy najpopularniejsze i najważniejsze dla odbiorców, których uznajesz za swoją grupę docelową. Większa rozpoznawalność marki bardzo szybko przełoży się na wzrost słupków sprzedaży.

  • Zdobędziesz pozycję lidera w miejscowej branży. Walka o miano najlepszego z pewnością nie będzie łatwa. Dlatego my stawiamy na działania, które przynoszą efekty w dłuższej perspektywie. Koncentrujemy się na poprawie jakości doświadczenia użytkownika, czyli aspekcie najwyżej ocenianym przez roboty wyszukiwarki. Nie tylko znamy, ale wręcz wyznaczamy trendy w e-marketingu! Jeśli szukasz agencji SEO, która wykona profesjonalne pozycjonowanie stron www – Konin już oficjalnie dołączył do grona miast, w których Afterweb świadczy swoje niezrównane usługi.

pozycjonowanie stron internetowych w Google

 • Eksponowane miejsce w wyszukiwarce będzie przynosić Ci zyski przez długi czas. Dla każdej firmy, która zajmuje określoną pozycję na lokalnym rynku i dysponuje konkretnym zestawem atutów, mamy kolejny. Dzięki wielu doświadczeniom Agencja Afterweb opracuje i wdroży indywidualny plan działań w sieci – w razie potrzeby będziemy go adekwatnie modyfikować. Pozycjonowanie przeprowadzamy z uwzględnieniem aktualizacji algorytmów Google, a także poczynań Twojej konkurencji.

 • Zbudujesz silną, doskonale rozpoznawalną przez klientów markę. Konin to rynek, na którym panują dokładnie takie same reguły zachowań konsumentów, jak w innych rejonach Polski czy świata. Odbiorcy wybierają te firmy, które już znają i kojarzą. A nie ma lepszego sposobu na zbudowanie świadomości marki, niż dobrze przemyślana promocja w internecie przy wsparciu pozycjonowania. Zwiększymy Twoją widoczność na najatrakcyjniejsze hasła w Google, co poskutkuje trwałym powiązaniem nazwy prowadzonej przez Ciebie firmy z kluczowymi skojarzeniami wśród odbiorców. Tak zyskasz zaufanie nawet wśród osób, które jeszcze nie należą do grona Twoich klientów.

 • Zaczniesz wyraźniej odróżniać się od konkurencji. Bezmyślne naśladowanie większych rywali oznacza podjęcie walki z kimś o znacznie bardziej rozbudowanym zapleczu. W Afterweb wiemy, że wyprzedzenie firm dominujących na rynku jest jak najbardziej wykonalne. Jednak zwykle zajmuje zdecydowanie więcej czasu i pochłania lwią część budżetu na rozwój. Dzięki frazom kluczowym dopasowanym pod lokalny rynek, uwzględniającym lokalizację w Koninie, zyskasz realną przewagę nad konkurentami. Poprawi się jakość ruchu przychodzącego na firmową stronę z wyszukiwarki, a w następstwie tego pojawi się więcej konwersji.

Podejmij pozycjonowanie strony z Afterweb – Liderem w pozycjonowaniu fraz lokalnych dla miasta Konin

Dowiedz się, na czym polega pozycjonowanie stron internetowych i dlaczego warto w nie zainwestować

  • Audyt twojego sklepu internetowego lub strony firmowej i zmiany optymalizacyjne pod Google. Prace nad każdą witryną rozpoczynamy od przeanalizowania jej aktualnego stanu pod kątem czynników rankingowych. Dzięki doskonałej znajomości bieżących wytycznych naprawimy najpoważniejsze bolączki, a następnie zajmiemy się wprowadzaniem mniejszych, acz równie istotnych zmian. W pozycjonowaniu stron zwracamy uwagę również na prawidłowe wyświetlanie witryny www na urządzeniach mobilnych, szybkość wczytywania poszczególnych podstron, czytelny układ menu i całe mnóstwo innych aspektów technicznych. Sprawimy, że Twój firmowy serwis internetowy stanie się maksymalnie przyjazny dla użytkowników. Praktyczne połączenie SEO z UX to nasza specjalność.

Przykładowe frazy lokalne dla miasta Konin:

Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
lakiernik Konin 110
pozycjonowanie stron Konin 260
gabinet kosmetyczny Konin 110
mechanik Konin 260
pozycjonowanie Konin 170
wulkanizacja Konin 320
rolety Konin 210
  • Wskazanie słów kluczowych o największym potencjale. Na podstawie danych o wyszukaniach internautów z Konina oraz pobliskich miejscowości stworzymy unikalny zestaw fraz, na które warto pozycjonować Twoją stroną internetową. Korzystamy przy tym zarówno z naszego doświadczenia, jak też specjalistycznych narzędzi. Polegamy na konkretach, a nie zawodnych domysłach i przewidywaniach.

  • Praca nad contentem oraz profilem odnośników zewnętrznych. To m.in. zawartość Twojej witryny decyduje o tym, czy algorytmy Google uznają ją za wartościową dla internautów, poszukujących informacji na określony temat. W szeregach Afterweb pracują copywriterzy potrafiący opracować interesujący artykuł, którym użytkownicy zechcą się podzielić z innymi. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron nastawione na strategię contentową, Konin stwarza nam wyjątkowo szerokie pole do popisu. Ponadto współpracujemy z wieloma mediami oraz branżowymi portalami – umieszczenie tam wpisu z linkiem do Twojej strony pomoże ściągnąć osoby zainteresowane ofertą. Wysokiej jakości teksty w połączeniu z cennymi odnośnikami pozwolą systematycznie piąć się w górę listy wyników wyszukiwarki.

wykres analytics - skuteczne pozycjonowanie strony

 • Pomiar efektywności dotychczasowych działań SEO. Rzetelna analiza danych napływających z wielu źródeł to podstawa każdej realizowanej przez naszą agencję kampanii. Klienci, z którymi współpracujemy, mają pełen wgląd w podejmowane przez specjalistów Afterweb akcje. Szczegółowe raporty pozwolą Ci ocenić, jak postępuje pozycjonowanie. Zawsze wiesz, co i dlaczego robimy, a także jakie mamy plany na nadchodzące miesiące.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33