Profesjonalne i efektywne prowadzenie kampanii AdWords – nasz cennik miło Cię zaskoczy!

Zwiększymy skutecznie widoczność Twojej firmy w internecie, dzięki profesjonalnym kampaniom Google AdWords. Nie warto tracić czasu na mało efektywne działania, tylko umiejętne prowadzenie kampanii AdWords zagwarantuje Ci sukces! Agencja AFTERWEB posiada status Google Partner, a każdą prowadzoną kampanią opiekuje się certyfikowany specjalista Google AdWords. Nasza wiedza i doświadczenie to gwarancja Twojego sukcesu.

Google AdWords koszty – ile kosztuje skuteczna reklama? Poznaj nasz cennik!

Rozważając reklamę w wynikach płatnych zastanawiasz się, ile kosztuje reklama Google AdWords? Cena prowadzenia kampanii AdWords składa się zawsze z dwóch elementów:

  • budżetu na kliknięcia – to Ty decydujesz ile chcesz przeznaczyć na kampanie AdWords. Specjaliści AFTERWEB mogą Ci jednak pomóc precyzyjnie oszacować, jaka suma jest potrzebna, by zrealizować założony przez Ciebie cel. Środki pieniężne w ramach budżetu zasilają Twoje konto Google AdWords skąd będzie następnie pobierana opłata za kliknięcia. Kamapania AdWords rozliczana jest w systemie CPC – cost per click – to oznacza, że opłaty są naliczane za poszczególnie kliknięcia internautów w reklamę. To przejrzysty model rozliczeń, w którym to Ty decydujesz ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na promocję swojej firmy.
  • wynagrodzenia AFTERWEB – cennik Google AdWords naszej agencji jest bardzo przejrzysty i transparentny. Wynagrodzenie uzależnione jest od wysokości przeznaczonego budżetu na reklamę niezależnie od wybranego przez Ciebie rodzaju kampanii AdWords (linki sponsorowane, Google Shopping, Remarketing, Google Display). Nasz cennik AdWords prezentuje się następująco:

CENNIK GOOGLE ADWORDS
Prowizja

miesięczny budżet na kliknięcia / wynagrodzenie

< 1500 zł – 25 %
od 1500 do 2500 zł – 23%
od 2500 do 5000 zł – 21 %
od 5000 do 10 000 zł – 19%
powyżej 10 000 zł – prowizja ustalana jest indywidualnie

Współpracuj z AFTERWEB i zyskaj nawet 600 zł na reklamę AdWords

Naszym priorytetem jest sukces Twojej firmy, dlatego każdy nowy klient AFTERWEB otrzymuje kupon promocyjny Google AdWords. Co to oznacza? Otrzymasz od nas nawet 600 zł do wykorzystania na kliknięcia całkowicie za darmo!

W duecie AFTERWEB zawsze taniej! Sprawdź naszą korzystną ofertę!

Kampania Google AdWords to niejedyny sposób na skuteczne promowanie Twojej firmy w internecie. Nasza agencja posiada również wieloletnie doświadczenie w efektywnym pozycjonowaniu stron internetowych. Zwiększ podwójnie swoją widoczność osiągając wysokie pozycje w wynikach organicznych Google. Decydując się na pakiet Google AdWords + Pozycjonowanie otrzymasz rabat, nawet 20% na całkowity koszt usługi! Wysokość rabatu uzależniona jest od wysokości budżetu reklamowego, więcej szczegółów uzyskasz podczas rozmowy z naszym doradcą. Daj szansę swojej firmie, by osiągnąć sukces w internecie. Z pomocą AFTERWEB możesz rozwinąć biznesowe skrzydła!

Dlaczego warto współpracować z AFTERWEB?

Nasze doświadczenie, wiedza i zaangażowanie są gwarancją świadczenia obsługi na najwyższym poziomie. Nie trać czasu, nerwów i pieniędzy na niepewne współprace. Kampania Adwords z AFTERWEB sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów!