Skuteczne pozycjonowanie Twojej strony w Google jest podstawą jej sukcesu w Internecie!

Stworzyłeś piękną stronę internetową i nadal nie odczuwasz wzrostu sprzedaży? Niestety nawet najlepsza grafika i dobry asortyment to czasami za mało, by przyciągnąć klienta. Jedyną gwarancją większych zysków jest znalezienie się na szczycie listy wyszukiwarki Google. Tylko będąc na 1 stronie Google zostaniesz dostrzeżony przez potencjalnego Klienta. Wysoka rozpoznawalność w wyszukiwarce jest jednoznaczna z wzrostem środków finansowych na Twoim koncie.

Dlatego AFTERWEB nie interesują półśrodki, każdy nasz klient prędzej czy później trafia na szczyt wyszukiwarki!

Pozycjonowanie strony w Google

Pozycjonujesz i zyskujesz!

Obecność strony internetowej w czołówce wyszukiwarki gwarantuje Ci stały dopływ nowych klientów. Dlatego usługa pozycjonowania stron to obecnie najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy w internecie.

Wybierając skuteczne pozycjonowanie z AFTERWEB zyskujesz:

  • Stały i nieprzerwany wzrost sprzedaży – nawet o 70% większe zyski
  • Pozyskanie nowych klientów – każdy wpisujący odpowiednią frazę trafi na Twoją ofertę. Ruch na Twojej stronie może wzrosnąć nawet o 300%
  • Wyprzedzisz konkurentów – uzyskanie stabilnej pozycji pozwoli Ci zdobyć przewagę nad konkurencją
  • Rozpoznawalność marki – będąc na szczycie wyszukiwarki zbudujesz prestiż i rozpoznawalność swojej firmy. Prawie 90% internautów uważa, że strony będące na szczycie wyszukiwarki za lepsze od konkurencji.

Schemat pozycjonowania strony z AFTERWEB

Cenimy zadowolenie naszych klientów, dlatego poniżej odsłaniamy kulisy naszych skutecznych działań. Poznaj schemat dobrego pozycjonowania i zacznij zarabiać z nami w sieci.

Pozycjonowanie na szczyt wyszukiwarki Google

1. SŁOWA KLUCZOWE DAJĄCE RUCH I POTENCJALNEGO KLIENTA

Skuteczne pozycjonowanie zależy przede wszystkim od doboru odpowiednich słów kluczowych. Zawsze na początku nasi specjaliści dokonują szczegółowej analizy słów, które zagwarantują Ci stały wzrost sprzedaży.

2. WIDZIMY WIĘCEJ

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dobór skutecznych fraz, których nasza konkurencja bardzo często nie dostrzega. Poszerzenie wstępnego raportu – Key Resarch pozwala wyodrębnić wyrażenia, które są niedoceniane przez inne firmy. Pozycjonowanie takich słów kluczowych to murowany efekt w krótkim czasie.

3. JESTEŚMY SPRYTNIEJSI

Kolejnym krokiem jest dokładna analiza poczynań w sieci Twojej konkurencji. Dokładnie sprawdzamy frazy, które pozycjonują i jakie efekty dzięki temu osiągają. Zebrane dane umożliwiają nam stworzenie skutecznej strategii działania, która szybko poprowadzi Cię do sukcesu. Z nami wyprzedzisz konkurencję w krótkim czasie.

4. NARZĘDZIA GOOGLE NIE SĄ NAM OBCE

Na tym etapie do stworzonego raportu dodajemy słowa kluczowe zakwalifikowane przez narzędzia Google do skutecznych w Twojej branży. Dzięki nim możemy ocenić ilu internautów trafi na Twoją stronę. Nie marnujemy czasu na nierentowne frazy, nasza firma uderza w słowa przynoszące pewny zysk.

5. DOKŁADNIE OPTYMALIZUJEMY TWOJĄ STRONĘ

Zanim rozpoczniemy pozycjonowanie Twojej strony przeprowadzimy optymalizacje serwisu dla przegląderek internetowych. Proces ten nazywany z ang. Serach Engine Optimization SEO ma na celu wprowadzenie niewielkich zmian mających kolosalny wpływ na ocenienie serwisu przez roboty Google. Kosmetyczne zmiany sprawią, że Twój serwis będzie przyjaźniejszy dla potencjalnych kontrahentów i szybciej trafi do czołówki wyszukiwarki.

6. SKUTECZNIE LINKUJEMY

Wiemy jak ogromny wpływ na Twoją pozycję w rankingu Google ma rzetelne linkowanie. Dlatego Afterweb pozyskuje linki do Twojej strony TYLKO ze sprawdzonych serwisów z całego świata. Linkując jedynie na wartościowych stronach internetowych możemy osiągnąć stabilne pozycje, które zagwarantują Ci pewne, wysokie miejsce w wyszukiwarce. Nasza zaplecze tworzone przez wiele lat pozwala nam osiągać pozycje odporne na ewentualne zmiany algorytmu. Nie warto inwestować w niesprawdzone rozwiązania, tylko z nami decydujesz się na długofalowe efekty.

7. STALE ANALIZUJEMY

Na sukces naszej firmy ma wpływ elastyczność oferowanej usługi. Dlatego codziennie monitorujemy postępy w pozycjonowaniu Twojej strony. Regularne analizy pozwalają weryfikować przyjęte na wstępie założenia, by w razie konieczności szybko odpowiedzieć na działania Twojej konkurencji.

8. REGULARNIE RAPORTUJEMY

Z naszymi klientami gramy w „otwarte karty” i na bieżąco informujemy o postępach w pracach. Podejmując z nami współpracę regularnie otrzymujesz obszerny raport z przeprowadzonych działań. Naszym największym sukcesem jest zadowolenie klientów, dlatego obsługa posprzedażowa w Afterweb stoi na najwyższym poziomie. Oprócz okresowych raportów do Twojej dyspozycji będą nasi specjaliści, którzy odpowiedzą na każde zadanie przez Ciebie pytanie.

Promocja na pozycjonowanie stron – na hasło: „Wrocław – miasto spotkań” udzielamy 10% rabatu!

Od samego początku naszej działalności jesteśmy związani z Wrocławiem. To miasto przyciąga ludzi młodych, ambitnych i głodnych sukcesu w biznesie, dlatego na siedzibę naszej firmy nie mogliśmy wybrać innego miasta jak Wrocław. Aktualnie nasze biuro mieści się przy Alei Armii Krajowej 53 we Wrocławiu. Obecnie dla wszystkich nowych Klientów przygotowaliśmy promocję. Na hasło: „Wrocław – miasto spotkań” udzielamy 10% rabatu od wynegocjowanej ceny. Nie jest to promocja wirtualna, każdy kto już poznał metody prowadzenia biznesu wie, że rabat dany od ceny, której klient jeszcze nie poznał nie jest rabatem. Dlatego nasza promocja dotyczy tych cen, które już z nami wynegocjowaliście, to od nich dajemy rabat.

Wszystkich zainteresowanych pozycjonowaniem na najwyższym poziomie zapraszamy do kontaktu z nami.