Prowadzenie kampanii Google AdWords dla lokalnych firm z miasta Konin: zobacz, w jaki sposób reklama w Google Ads napędzi Twój biznes

Agencja SEM Konin

Urokliwa Wielkopolska, położenie nad rzeką Wartą oraz rozwój różnych gałęzi przemysłu. To wszystko złożyły się na to, że pod względem gospodarczym Konin wprost kwitnie. Ty również dokładasz do tego swoją cegiełkę, prowadząc własną działalność. My, agencja SEM Afterweb, możemy Ci w tym wydatnie pomóc! Internetowa reklama w Google Ads przysporzy Ci wielu nowych klientów. Jak to się dzieje?

Każda kampania Google AdWords jest precyzyjnie targetowana na wybranych przez Ciebie użytkowników. Ty ustalasz, kto w Koninie powinien zobaczyć Twoją reklamę. Specjalista SEM dostosowuje odpowiednie parametry w Google Ads do wskazanej grupy docelowej. Efekty? Przygotowana przez Ciebie oferta trafia prosto do osób potencjalnie nią zainteresowanych i nikogo więcej. Kampanie AdWords Ci się opłacą, gdyż wszelkie koszty mają ogromną szansę zwrócić się z ogromną nawiązką. Promocja w Google Ads realnie napędza obrót i zwiększa przychody lokalnych przedsiębiorstw – pod warunkiem, że całość przebiega w prawidłowy sposób.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

562%
poprawa widoczności
w Google (branża IT)
318%
zwiększona świadomość
marki (branża ślubna)
685%
wzrost zapytań ofertowych
(branża budowlana)
471%
napływ klientów z Google
(branża transportowa)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Agencja SEM Afterweb zaprezentuje Ci wszystkie możliwości, jakie stwarza Google Ads przedsiębiorcom z Konina


  Aleje 1 Maja 1, 62-500 Konin

  Elementem, bez którego prowadzenie kampanii AdWords nie może się obejść, jest dokładne ustalenie zasięgu wszystkich typów reklam. System Google Ads pozwala selekcjonować odbiorców według:

  • lokalizacji
  • danych demograficznych
  • poszukiwanych przez użytkowników fraz kluczowych
  • rozpoznanych przez algorytm intencji oraz zainteresowań
  • parametrów urządzenia, z którego korzystają do przeglądania internetu

  Dla firm lokalnych, takich jak Twoja, niezwykle istotne są kwestie lokalizacji. Kampanie Google Ads mogą równie dobrze obejmować całą Polskę, jak i wybrane miejscowości albo dzielnice Konina. Ty decydujesz, czy spróbujesz ściągnąć do siebie konsumentów z całej Wielkopolski, prawobrzeżnej części Twojego miasta (osoby zamieszkujące Nowy Dwór, Gosławice, Mieczysławów, Łężyn itd.), a może ludzi przebywających w określonej odległości od Twojej siedziby? Decyzja o zasięgu kampanii Google Ads należy do Ciebie! Pamiętaj jednak, że nasz specjalista SEM zawsze służy Ci fachową pomocą

  Kampanie Google AdWords toczą się w kliku kanałach. Są to Zakupy, reklama kontekstowa, linki sposnorowane oraz remarketing

  1. Zakupy w wyszukiwarce, czyli reklama w Google Merchant Center – optymalny typ reklamy Google Ads dla sklepów internetowych. Jeśli Twoja firma z Konina takowego jeszcze nie uruchomiła, kampania AdWords w Google Merchant Center będzie głównie ciekawostką. Moduł zakupów w wyszukiwarce prezentuje zdjęcia produktowe oraz ceny, pozwala też użytkownikom na szybsze złożenie zamówienia. A jeżeli dysponujesz systemem e-commerce, kierowanie reklam produktowych Google Ads na Konin pomoże Ci zdominować lokalny rynek w jeszcze większym stopniu.

   Google Shopping
   źródło: Google.pl

  2. Google Display Network, czyli reklama kontekstowa – kampania Google AdWords na serwisach zewnętrznych. Graficzny baner Twojej konińskiej firmy będzie pojawiał się chociażby na stronach branżowych i tematycznych blogach, co uwiarygodni reklamę w oczach jej odbiorców. Dobra agencja SEM wie, które witryny mają dla Ciebie największy potencjał. W skutecznym dotarciu do konsumentów z Konina istotne mogą być lokalne portale informacyjne: konin24.info, km.pl czy internetowe wydanie Przeglądu Konińskiego. Reklama kontekstowa jest dopasowywana do treści na danej stronie oraz zebranych informacjach na temat preferencji użytkownika.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  3. Linki sponsorowane, czyli reklama w Google Search – kampania AdWords widoczna m.in. w wynikach wyszukiwania oraz na mapach. Promowane poprzez Google Ads odnośniki gwarantują znaczący wzrost ruchu na Twojej stronie internetowej. Ruchu wartościowego, gdyż linki sponsorowane pokazywane są odbiorcom wyszukującym konkretnych rzeczy, a więc potencjalnie należącym do grupy docelowej. Ustawienie zasięgu kampanii na Konin i inne, wybrane przez Ciebie miejscowości sprawi, że reklamy Google Ads będą niewidoczne dla tych internautów, którzy w żaden sposób nie zostaliby Twoimi klientami.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Konin:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Konin 70
   agencja sem Konin 10
   stomatolog Konin 880
   mechanik Konin 260
   google ads Konin 10
   markizy Konin 10
   google Konin 10
   wulkanizacja Konin 320
   remarketing Konin 10
   rolety Konin 210

   źródło: Google.pl

  4. Reklama powrotna, czyli remarketing w całym Google Ads – kompetentny specjalista SEM jest w stanie sprawić, że osoba mająca wcześniej kontakt z Twoją stroną internetową, ponownie ją odwiedzi. Ale tym razem z większym przekonaniem, by wypróbować ofertę prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa w Koninie. Albo chęcią wypróbowania reklamowanych przez kampanie Google AdWords nowości. Remarketing to „odzyskiwanie” klienta, który z jakiegoś powodu zrezygnował lub długo niczego w Twojej konińskiej firmie nie zamawiał.

   remarketing

  Reklama w Google Ads doskonale sprawdzi się w każdej branży. Twój biznes w Koninie zyska wielu nowych klientów

  Czy masz świadomość, że ponad 86% internautów osobiście odwiedza sklepy, restauracje i inne firmy, które odnaleźli dzięki wyszukiwarce Google w ciągu 48 godzin? Jak widzisz, nie będziesz długo oczekiwać na pierwsze efekty naszych działań. Kampanie Google Ads cechują się niebywałą skutecznością – zwłaszcza, gdy zajmuje się nimi ceniona agencja SEM. Afterweb to znana w branży marka: współpracuj z naszymi specjalistami, a Twoje wyniki wystrzelą w górę. Dzięki AdWords i innym narzędziom stworzonym przez Google Konin i jego mieszkańcy będą doskonale pamiętać o przedstawionej im ofercie.

  Jak sprawić, aby skorzystali z niej już przy pierwszym kontakcie? Dobrym pomysłem jest prowadzenie kampanii AdWords z wykorzystaniem rozszerzeń reklam w Google. Z ich pomocą specjalista SEM ułatwi odbiorcom z Konina oraz pozostałych miejscowości nawiązanie z Tobą kontaktu czy odnalezienie Twojej siedziby na mapie. Wśród dodatkowych opcji Google Ads warto wyróżnić:

  • interaktywne przyciski (m.in. „zadzwoń”, „napisz wiadomość” i „wyznacz trasę”),
  • informacje o godzinach otwarcia,
  • objaśnienia i nagłówki ; idealne na tzw. call-to-actions,
  • pokazanie cennika,
  • pobranie firmowej aplikacji (jeśli takową posiadasz).

  Ukierunkowanie kampanii Google AdWords na Konin i osoby z grupy docelowej wprowadzi Twoją firmę w nową erę

  Wydatki na reklamę internetową zwrócą Ci się z olbrzymią nawiązką. Specjalista SEM pomoże Ci wybrać najbardziej korzystny model opłat w Google Ads, w zależności od Twoich preferencji, zasobów czy branżowych uwarunkowań. Afterweb do każdego zadania podchodzi indywidualnie i należytą uwagą, więc Twoją firmą w Koninie będą się opiekować najlepsi fachowcy. Reklama AdWords pozwoli Ci zrealizować niezwykle ambitne cele: zrób krok naprzód i pnij się na szczyt biznesowej góry! W erze internetu to właśnie linki sponsorowane, reklama kontekstowa, remarketing oraz pozostałe, znane z Google Ads metody, stanowią klucz do serc oraz umysłów konsumentów.

  Nasza agencja SEM dokładnie wie, jak zrobić właściwy użytek z tych wszystkich możliwości prowadzenia kampanii AdWords. Na takim rynku lokalnym jak Konin Google Ads decyduje o istotnej przewadze nad konkurencją – o ile nad całością czuwają kompetentne osoby. Ty zajmiesz się prowadzeniem biznesu, a my promocją w internecie i optymalizowaniem parametrów kampanii AdWords. System Google Ads znamy od podszewki, co w połączeniu z Twoją wiedzą na temat Konina oraz klienteli zapewni doskonałe efekty. Od czego chcesz zacząć: kampania na koniński Wilków, Starówkę, Pawłówek i Przydziałki, a może już teraz pozyskujesz klientów z całej wielkopolski? Dzięki Google Ads będzie ich jeszcze więcej!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33