Pozycjonowanie stron Wordpress

Pozycjonowanie stron i SEO dla sklepów na silniku WordPress w Google. Pełna optymalizacja pomoże Ci odnieść sukces!

Pod względem SEO WordPress to doskonały, przyszłościowy wybór

Od kiedy CMS i silnik WordPress zaczął zyskiwać na popularności, uruchomienie firmowej strony internetowej stało się banalnie proste. Działający serwis to jeszcze nie wszystko – musisz jeszcze zadbać o to, aby odwiedzało go jak najwięcej potencjalnych klientów. I tu pojawiamy się my, specjaliści SEO oraz reszta zespołu agencji Afterweb. Pozycjonowanie stron www to nasza podstawowa usługa, a z WordPressem mamy do czynienia od dawien dawna. Mamy wystarczającą wiedzę i doświadczenie, by przeprowadzić kompleksową optymalizację kodu pod aktualne wymagania Google. Stale obserwujemy zmiany w wyszukiwarce, a także śledzimy nowinki trafiające do CMS-a. Zarówno z oficjalnych źródeł, jak i w portalach przybliżających pozycjonowanie stron. WordPress to często poruszany tam temat, a my potrafimy zrobić z tej wiedzy użytek przynoszący korzyści Klientom!

Chcesz ocenić potencjał, jaki ma WordPress w Twojej branży?

W zgodnej opinii specjalistów SEO WordPress to platforma idealna do pozycjonowania

Silnik open source, rozwijany przez niezliczonych programistów na całym świecie, zmienia się pod wieloma względami. Nie wszystkie wtyczki, pożyteczne z innych powodów, sprzyjają botom Google. Jedynym słusznym środkiem zaradczym jest optymalizacja strony – WordPress musi spełniać stale rosnące wymagania względem responsywności, szybkości działania witryny czy objętości kodu. Bez tego pozycjonowanie nie ma żadnych szans powodzenia. Które elementy w WordPressie wymagają szczególnej uwagi? Są to:

 • jak najlepsze rezultaty w testach Google PageSpeed Insights
 • poprawne indeksowanie podstron
 • optymalizacja treści i grafik
 • parametry title
 • dane strukturalne
 • instalacja certyfikatu SSL
 • weryfikacja linkowania wewnętrznego

Dzięki pozytywnym zmianom, jakie przyniesie techniczna optymalizacja WordPress stanie się doskonałym fundamentem pod dalsze działania. Systematyczna publikacja wartościowego dla użytkowników contentu oraz zrównoważony link-building w zgodzie z najwyższymi standardami SEO znacznie zwiększą widoczność Twojej firmy w Google. I tak, dzięki naszej pomocy, zaczniesz pozyskiwać klientów prosto z internetu!

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, pozycjonujemy strony internetowe od 2008 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojej firmy w Google.

243%
wzrost widoczności
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z
Google (branża jubilerska)
753%
zwiększenie ruchu na
stronie (branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Optymalizacja WordPressa to nie wszystko. Pozycjonowanie wymaga jeszcze wielu innych działań

  Sam silnik wyścigu nie wygra. Rywalizacja o TOP 3 w Google na frazy kluczowe z największym potencjałem sprzedażowym toczy się na wielu polach jednocześnie. Optymalizacja SEO ułatwia działanie botom wyszukiwarki – potem przychodzi czas, aby przekonać algorytmy Google o dużej jakości merytorycznej Twojej strony. Współczesny WordPress rozwinął się z platformy blogowej, zatem publikacja treści przez CMS będzie banalnie prosta. Możemy Ci zorganizować szkolenie, po którym zaczniesz zarządzać firmową stroną samodzielnie, bez pomocy z zewnątrz. Oferujemy szeroko zakrojone konsultacje!

  Pozycjonowanie sklepu z WooCommerce (dedykowanym modułem w WordPressie) prowadzimy w bardzo podobny sposób. W pierwszej kolejności specjaliści SEO Afterweb dopracowują warstwę techniczną, później przychodzi pora na merytoryczny marketing treści oraz zdobywanie linków w maksymalnie naturalny sposób. Pamiętaj, że oficjalnie Google zabrania celowego pozycjonowania. Musimy zachować balans pomiędzy wymogami wyszukiwarki a metodami kojarzącymi się z tzw. Black Hat SEO. WordPress jest wystarczająco elastycznym CMS-em, byśmy utrzymali skuteczność bez narażania Twojej strony lub sklepu na najpoważniejsze konsekwencje. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

  WordPress ma wiele rozszerzeń dla e-commerce. Pozycjonowanie sklepu internetowego może wymagać ich modyfikacji

  Nadrzędnym celem działań SEO dla sklepów internetowych z WordPressem jest efektywny wzrost sprzedaży

  Instalacja jakiegokolwiek dodatku, który głęboko ingeruje w kod strony www, zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Podobnie jak inne, fundamentalne zmiany. Jako że przywiązujemy należytą wagę do kwestii bezpieczeństwa, w trakcie optymalizacji WordPressa systematycznie tworzymy kolejne kopie zapasowe. Nie musisz się obawiać, że przez SEO cokolwiek stracisz lub przestanie funkcjonować. Dzięki rzetelności i zaangażowaniu, jakie wkładamy w pozycjonowanie sklepu WordPress z aktywnym WooCommerce’em działa niezawodnie! Zajrzyj do referencji uzyskanych przez agencję Afterweb, a znajdziesz tam mnóstwo sklepów internetowych z najróżniejszych branż!

  Wyniki mówią same za siebie. Wzrosty ruchu internetowego i sprzedaży o kilkaset procent na przestrzeni kilku miesięcy są jak najbardziej w Twoim zasięgu! Podstawa tych sukcesów jest zawsze bardzo podobna: przez długotrwałe, konsekwentne pozycjonowanie stron WordPress zaczyna przekształcać się w szybką, ultra-nowoczesną platformę internetową. Potem pozostaje pokonać konkurentów ciekawą, angażującą treścią. A w tym zakresie nie obędzie się bez Twojego udziału! W końcu znasz swoją branżę i oczekiwania, potrzeby jej klientów lepiej niż my.

  WordPress w stanie surowym potrzebuje optymalizacji, linków i treści

  Poprzez pozycjonowanie WordPress stanie się w pełni zgodny z najnowszymi wytycznymi jakościowymi Google

  Rozmaite case studies w branży SEO pokazują, że witryny z dopracowanym silnikiem radzą sobie w wyszukiwarce lepiej, niż serwisy stawiające tylko na wartościowy content. Wprawdzie gigant z Mountain View stara się to poprawić, ale algorytmom Google wciąż jeszcze sporo brakuje, by w pełni rozumieć treść i oceniać jej jakość. To oznacza, że kwestie SEO WordPress nadal musi traktować priorytetowo. Co nie oznacza, że zawartość wolno zaniedbać!

  Chcesz, aby Twoja strona na WordPressie zawsze była na 1. miejscu w Google?

  W a gencji Afterweb działamy całościowo, opracowując długofalową strategię i w razie potrzeby dostosowując ją do zmieniając się okoliczności. Po tym, jak zakończy się pierwsza optymalizacja strony WordPress Klienta nadal pozostaje pod stałym nadzorem specjalistów. Współpracując z nami możesz liczyć na zdecydowanie więcej, niż jednorazowy wyskok. Zrobimy to, co będzie trzeba, aby stale utrzymywać Twoją firmową stronę w ścisłej czołówce Google! Skuteczne pozycjonowanie + WordPress to sprawdzony przepis na biznesowy sukces w XXI wieku. Chcesz osiągać coraz lepsze rezultaty i zbudować silną, popularną wśród konsumentów markę? Nie czekaj z wysłaniem zapytania ofertowego do agencji SEO Afterweb, aż zgłosi się do nas Twoja konkurencja!

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33