Promuj skutecznie swoje produkty w Google Shopping i zarabiaj więcej!

Kampania produktowa AdWords to skuteczny sposób, by przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów. Graficzne reklamowanie produktów zdecydowanie wyróżnia je na tle tekstowych wyników wyszukiwania. Zakupy Google pozwolą Ci zwiększyć sprzedażowe zyski. Afterweb specjalizuje się w kampaniach Google Shopping, dlatego możemy pomóc Ci stworzyć skuteczną i efektywną kampanię AdWords.

CENNIK GOOGLE ADS / ADWORDS – Prowizja

PAKIETSTARTOPTIMUMPREMIUMUNLIMITED
Opłata miesięczna za komplet usług625 zł1845 zł3025 zł5950 zł
Dzienny budżet na kliknięcia16,66 zł50 zł83,33 zł166,66 zł
Linki sponsorowanetaktaktaktak
Reklama w GDN (Google Display Network)nietaktaktak
Remarketingnietaktaktak
Kampanie w Google Zakupy (PLA)nienietaktak
Gratis Kupon Google Ads na START1000 zł1200 zł1200 zł1200 zł
Czas trwania umowyczas nieokreślonyczas nieokreślonyczas nieokreślonyczas nieokreślony
Okres wypowiedzenia1 miesiąc1 miesiąc1 miesiąc1 miesiąc

Co to jest Google Shopping?

Google Merchant Center lub inaczej Zakupy Google to kampanie produktowe wyświetlane w wynikach wyszukiwania Google. Ten typ reklamy dedykowany jest przedsiębiorcom prowadzącym sklepy internetowe. To niezwykle atrakcyjny sposób na zwrócenie uwagi użytkowników poszukujących konkretnych produktów z użyciem wyszukiwarki Google. Kampania produktowa AdWords to narzędzie, które ma na celu zdecydowanie zwiększyć zyski Twojego biznesu poprzez prezentowanie produktów jedynie użytkownikom zainteresowanym konkretnym towarem w danym momencie.

Jak działają Zakupy Google?

Google Shopping to narzędzie AdWords polegające na wyświetlaniu w wynikach wyszukiwania produktów wraz z nazwą danego towaru, sklepu oraz ceną i zdjęciem. Warto podkreślić, że produkty te wyświetlają się zawsze w bardzo atrakcyjnym miejscu – nad wynikami organicznymi lub po ich prawej stronie. Użytkownik klikając w dany produkt zostanie przeniesiony na podstronę sklepu zawierającą ten konkretny asortyment. Kampania produktowa AdWords to świetne narzędzie promocyjne dla branży e-commerce. Za tym rozwiązaniem przemawia również korzystny model rozliczeń na podstawie kliknięcia użytkownika.

Korzyści z kampanii produktowych AdWords

Google Shopping to niezwykle skuteczne narzędzie reklamowe, które genialnie sprawdza się, gdy prowadzimy sklep internetowy. A oto jakie zalety posiada kampania produktowa AdWords:

 • błyskawiczny efekt – asortyment jest widoczny od razu po uruchomieniu kampanii Google Shopping
 • wyświetlenie produktu na szczycie wyników wyszukiwania – zakupy Google umożliwiają prezentowanie produktów w bardzo atrakcyjny sposób poprzez usytuowanie reklamy na szczycie wyników wyszukiwania lub po ich prawej stronie
 • wzrost sprzedaży – jak pokazuje praktyka kampanie produktowe AdWords wyróżniają się zdecydowanie wyższym współczynnikiem klikalności co przekłada się na zwiększenie zysków Twojej firmy
 • elastyczność reklamy – Google Shopping to niezwykle elastyczne narzędzie reklamowe pozwalające na jednoczesne promowanie wielu produktów. Zakupy Google pozwalają na doskonalenie kampanii, a także bieżące wprowadzanie zmian. To świetne rozwiązanie, gdy chcemy zaprezentować potencjalnym Klientom promocyjny lub całkiem nowy produkt.
 • przyjazny model rozliczeń – opłata pobierana jest jedynie, gdy potencjalny Klient przejdzie na stronę po kliknięciu w produkt. Masz możliwość dowolnego kreowania budżetu na kliknięcia bo to Ty decydujesz ile środków przeznaczysz na promocję swojej firmy!

Efektywna i kompleksowa obsługa Google Shopping z Afterweb!

Jeśli zależy Ci na większej widoczności w Google, pozyskaniu użytkowników zainteresowanych Twoim produktem i zwiększeniu zysków firmy to kampania produktowa AdWords jest idealnym rozwiązaniem marketingowym. Agencja Afterweb jest Certyfikowanym Partnerem Google AdWords przygotujemy dla Ciebie skuteczną reklamę w Google Shopping! Nasza kompleksowa obsługa zagwarantuje Ci m. in.:

 • indywidualnego opiekuna
 • rzetelną analizę potrzeb i celów w zakresie reklamy
 • stworzenie skutecznej kampanii produktowej AdWords
 • systematycznie monitorowanie kampanii i jej optymalizację
 • regularne raportowanie wyników kampanii

Postaw na współpracę z doświadczonymi specjalistami Afterweb i osiągnij sukces. Zakupy Google to szansa na rozwinięcie skrzydeł Twojej firmy. Zadbamy, by efekty reklamy produktowej były dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...