Reklama w Google Ads pomoże Twojej firmie wypromować się na Olsztyn. Zdradzamy mechanizm działania kampanii!

Jak to możliwe, że w ciągu kilkunastu sekund od włączenia kampanii reklam sponsorowanych, treści promocyjne ukazują się na samej górze w Google? Mało tego! Promocja dociera wyłącznie do wybranych użytkowników, na przykład tych, przebywających w okolicy reklamowanej firmy. Czy reklamy Google Ads rzeczywiście są tak bardzo skuteczne oraz co sprawia, że przyciągają na strony osoby, zdecydowane na zakup? Między innymi na te pytania odpowiadamy poniżej. Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo działa na terenie miasta Olsztyn i szukasz sposobu na promocję, gwarantującą natychmiastowy efekt, tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Wyjaśniamy, czym są kampanie AdWords oraz kto zyskuje na ich wdrożeniu. Dowiedz się więcej i zawalcz o klientów ze swojej okolicy!

Kampanie Google Ads / AdWords: wisienki na marketingowym torcie. Sięgnij po nie, zanim zrobi to konkurencja


Stare Miasto 1, 11-041 Olsztyn

System reklamowy Google Ads (dawniej nazywany Google AdWords), uchodzi za najpopularniejszy i najszybszy sposób na dotarcie z ofertą na szczyt giganta wśród wyszukiwarek. Biorąc po uwagę fakt, że ponad 60% polskich firm posiada stronę internetową, wyróżnienie się w ich tłumie wydaje się niemal niemożliwe. A jednak! Kampanie AdWords umożliwiają stworzenie personalizowanych reklam oraz zadecydowanie, którzy użytkownicy sieci je zobaczą. Kierując treści po słowach kluczowych, związanych z prowadzoną działalnością, można pozyskać wielu klientów. Zwłaszcza, gdy specjalista AdWords ustawi kierowanie na daną lokalizację. Dla firm z miasta Olsztyn będzie to oczywiście bezpośrednia okolica siedziby przedsiębiorstwa. To tam czekają tłumy potencjalnych klientów – wystarczy odpowiednio ich zachęcić, a zostaną z nami już na stałe.

Reklama w Google AdWords daje nieograniczone możliwości. Dla Twojej firmy wdrożymy treści, zorientowane na Olsztyn

Agencja SEM Olsztyn

Otwierając lokalną firmę w Olsztynie z pewnością rozważałeś, do jakich klientów chcesz dotrzeć. Inne cele biznesowe mają salony kosmetyczne, a innymi kryteriami kierują się warsztaty samochodowe. Doprecyzowanie oczekiwań to klucz do sukcesu w branży. Rozpoczynając promocję Google Ads na rynku lokalnym, warto więc z góry ustalić grono pożądanych odbiorców. Dysponując taką informacją, specjalista AdWords będzie w stanie optymalnie dopasować kampanie reklamowe do potrzeb promowanego biznesu. Przykładowo, kwiaciarnia działająca na osiedlu Podleśna niewiele zyska, reklamując się wśród mieszkańców osiedla Dajtki. W takiej sytuacji kampanię Google Ads należy więc skierować na północ Olsztyna, zawężając obszar np. do 5 km od siedziby kwiaciarni. Precyzyjne ustawienia w tym zakresie gwarantują zainteresowanie rzeczywistych klientów, nie zaś przypadkowych użytkowników, ot tak przeglądających Google. Na szczęście system reklamowy AdWords daje reklamodawcom ogrom możliwości. Liczne kryteria kierowania płatnej promocji w wyszukiwarce, pozwalają idealnie skonfigurować konto.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Jakie rodzaje reklam w Google Ads nasza Agencja SEM poleca przedsiębiorcom z Olsztyna i okolic?

  • Linki Sponsorowane – absolutna podstawa płatnej kampanii reklamowej w Google. Reklamy te mają formę tekstową i wyświetlają się nad wynikami organicznymi. System Google AdWords działa bardzo sprawnie, dlatego promocja trafi na szczyt wyszukiwarki od razu po włączeniu. Pod warunkiem, że zostanie uzupełniony budżet na kliknięcia. Linki sponsorowane działają, dopóki w puli są środki. Każde przejście na stronę poprzez kliknięcie w reklamę, skutkuje pobraniem z budżetu określonej kwoty. Ta będzie się różnić, w zależności od konkurencyjności fraz kluczowych. Hasło: prawnik Olsztyn będzie droższe, niż chociażby: dobry wulkanizator Olsztyn – Kortowo. Przy pomocy linków sponsorowanych można zdobywać wielu klientów z okolicy firmy. To świetny sposób na promowanie marki i budowanie pozytywnego wizerunku w sieci.

   Google Ads - Linki sponsorowane

   źródło: Google.pl

   Przykładowe frazy lokalne dla miasta Olsztyn:

   Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
   lakiernik Olsztyn 260
   agencja sem Olsztyn 10
   stomatolog Olsztyn 1600
   mechanik Olsztyn 1000
   google ads Olsztyn 10
   markizy Olsztyn 70
   google Olsztyn 30
   wulkanizacja Olsztyn 1000
   remarketing Olsztyn 10
   rolety Olsztyn 1600

   źródło: Google.pl

  • Sieć reklamowa Google Display Network – jest to baza stron internetowych, na których mogą się znaleźć reklamy firmy, promowanej w Google Ads. O tym, na jakich portalach treści będą emitowane, w dużym stopniu decyduje specjalista AdWords, sprawujący nadzór nad kampanią. Dla firm z miasta Olsztyn znakomitym wyborem są m.in. internetowe serwisy informacyjne: Gazeta Olsztyńska, Olsztyn Nasze Miasto bądź Twój Kurier Olsztyński. Reklamy publikowane w sieci Display mają charakter kontekstowy. Można je kierować według słów kluczowych, miejsc docelowych, zainteresowań użytkowników, a nawet ich danych demograficznych.

   reklama display
   źródło: sport.pl

  • Remarketing i Google Shopping – linki sponsorowane i reklamy displayowe to nie wszystko, co oferuje nam system Google AdWords. Do dyspozycji mamy również zakupy Google, czyli reklamy produktowe oraz remarketing, pozwalający wyświetlać promocję tym, którzy wcześniej byli już na naszej stronie. Zarówno Zakupy Google, jak i remarketing, można kierować na daną lokalizację. Co ciekawe, nie musi to być sam Olsztyn – inne rozwiązanie to objęcie promocją całego województwa warmińsko-mazurskiego lub obszaru w wybranym promieniu, liczonym od siedziby firmy. Kierowanie działa więc w dwie strony: specjalista AdWords może zawęzić strefę promocji do osiedla lub kilku dzielnic albo rozszerzyć ją, wykraczając poza miasto. Decyzja zawsze jest podejmowana indywidualnie i uwzględnia interes promowanej firmy.

   remarketing

   Google Shopping
   źródło: Google.pl

  Kampanie reklamowe Google Ads prowadzimy skutecznie i kompleksowo. Klienci z Olsztyna nie czekają długo na efekt

  W chwili zawarcia umowy na usługę Google Ads, od razu przystępujemy do działania. Zespół, złożony z certyfikowanych specjalistów, opracowuje unikalną strategię promocyjną. Dobieramy słowa kluczowe, skrupulatnie ustawiamy kierowanie na Olsztyn, biorąc pod uwagę preferencje Klienta oraz potrzeby jego firmy. Pracując na wielu poziomach jednocześnie, błyskawicznie dopinamy wszystko na ostatni, przysłowiowy guzik. Tak przygotowane kampanie AdWords zostają uruchomione, by już po chwili zacząć przyciągać na stronę potencjalnych klientów. Wartościowy ruch przekładający się na konwersję, zwiększenie sprzedaży, kreowanie wizerunku marki – to wszystko czeka również na Ciebie! Zapewniamy, że gdy Agencja SEM Afterweb zajmuje się reklamą w Google Olsztyn nie pozostaje obojętny! Powierzone nam kampanie Google Ads są prowadzone z najwyższą starannością, a ich skuteczność potwierdzają mierzalne wyniki oraz zadowolenie Klientów. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz, dostępny po prawej stronie. Wyślij go teraz, a wrócimy do Ciebie z gotową wyceną!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33