Reklamy Google Ads / AdWords dla stron i sklepów internetowych na silniku WordPress. Skutecznie wypromujemy Twoją firmę!

Poprawa jakości reklamy Google AdWords często wymaga optymalizacji silnika WordPress

Każda firma potrzebuje reklamy. A także strony internetowej lub sklepu online, jeśli chce na poważnie zaistnieć w biznesie. CMS WordPress to najczęstszy wybór przy budowaniu takich serwisów. W pełni się z nim zgadzamy – sami używamy tej platformy do projektowania witryn oraz sklepów internetowych. Jednak nawet najładniejsza oprawa dla korzystnej oferty na niewiele się zda, jeżeli potencjalni klienci nie zetknął się z nią w wyszukiwarce.

Google Ads tym się różni od pozycjonowania stron, że pozwala znaleźć się na pierwszym miejscu wyników od razu po uruchomieniu kampanii. A za każde wejście użytkownika klikającego w reklamę trzeba zapłacić. Czy to opłacalna inwestycja? Z WordPressa korzystasz za darmo. A specjaliści Google AdWords z agencji Afterweb zadbają o to, by reklamy Twojej firmy przynosiły Ci realne korzyści. W takim razie nad czym jeszcze się zastanawiasz?!?

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

562%
poprawa widoczności
w Google (branża IT)
318%
zwiększona świadomość
marki (branża ślubna)
685%
wzrost zapytań ofertowych
(branża budowlana)
471%
napływ klientów z Google
(branża transportowa)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Przed uruchomieniem kampanii Google Ads WordPress musi przejść gruntowny audyt. Być może również optymalizację

  Google chce pokazywać użytkownikom takie strony, które najlepiej spełnią ich potrzeby. Płatne wyniki wyszukiwania czy reklamy kontekstowe nie są tu żadnym wyjątkiem. Sklepy czy witryny ofertowe z poważnymi problemami technicznymi mają w Google Ads znacznie trudniej, niż ich konkurencja z dopracowanymi serwisami. Nieaktualny, przeładowany wtyczkami WordPress spowoduje obniżenie jakości reklam AdWords. A to oznacza podwyższenie stawek bądź zbanowanie całej kampanii. Zespół specjalistów PPC i SEO z agencji Afterweb z pewnością znajdą dobre wyjście z każdej takiej sytuacji.

  Ocena algorytmów to jedna strona medalu. Drugą, kto wie czy nie istotniejszą rzeczą, jest przygotowanie stron docelowych w WordPressie na odwiedziny użytkowników, którzy trafiają na nią za pośrednictwem Google. A mogą to robić na wiele różnych sposobów. Oprócz linków sponsorowanych w wyszukiwarce, kampanie Ads toczą się:

  • na stronach należących do Google Display Network

  • na portalu YouTube z materiałami wideo

  • na łamach witryn uczestniczących w programie Google AdSense

  Współpracując z Afterweb masz pewność, że każdy z dostępnych kanałów będzie wykorzystywany w optymalny sposób. Taki, który przyniesie Ci maksimum korzyści.

  Reklamy Google Ads nie pokazują wyglądu docelowych stron internetowych. Ale w przyszłości takie rozwiązanie może się pojawić

  Witryny korzystającego z tego CMS-a, a czasami nawet szablonu, mogą prezentować diametralnie różną estetykę. System WordPress daje dużą swobodę w realizacji projektów pod założenia identyfikacji wizualnej firmy. Natomiast reklamodawcy w Google AdWords mogą dowolnie modyfikować warunki wyświetlania linków, banerów czy filmików. Wszystko pod kątem zwiększania Twoich zysków! Specjalista PPC weźmie pod uwagę:

  • zasięg geograficzny

  • dane demograficzne

  • historię odwiedzanych stron

  • harmonogram czasowy

  • koszt kliknięcia na poszczególnych pozycjach

  • sezonowość branży

  • i wiele innych czynników

  Optymalizacja kampanii Google Ads trwa ciągle, przez cały okres jej trwania. Niejednokrotnie zdarza się, że pierwotne założenia strategii marketingowej rozmijają się z tym, co potem dzieje się na stronie internetowej z WordPressem. Zawsze bazujemy na potwierdzonych danych i przygotowujemy szczegółowe, rzetelne raporty. Ostateczne decyzje co do kierunku działań reklamowych w Google zawsze należą do Ciebie.

  Które elementy CMS-a WordPress w Twojej stronie warto sprawdzić przy korzystaniu z Google AdWords?

  Dzięki reklamom Google AdWords WordPress w Twoim firmowym serwisie pozwoli Ci zarabiać porządne pieniądze

  I taki jest ostateczny cel wszystkiego, co zrobimy podczas współpracy. Zwiększanie budżetu nie jest jedyną możliwą odpowiedzią na brak wystarczających konwersji z Google Ads. Każda sytuacja wymaga drobiazgowego przeanalizowania, dlaczego rzeczywiste wyniki odbiegają od oczekiwanych. Wymaga to systematycznej pracy nad wieloma aspektami jednocześnie – i taki model postępowania przyjęliśmy w agencji e-marketingu Afterweb. Czasami winny jest irytujący użytkowników WordPress, innym razem błędne założenia pierwotne lub niepełne listy remarketingowe. Każdą kampanię AdWords dostosowujemy pod przekazywane nam wytyczne, ale także ruchy Twoich konkurentów.

  Raporty z kampanii Google Ads zawierają wiele danych. Dzięki nim można poprawić stronę na WordPressie i poprawić współczynniki konwersji

  W systemie Ads licytowanie się „kto da więcej” nie zawsze ma biznesowy sens. Czasami lepiej płacić mniejsze stawki za reklamy w drugim szeregu, niż szybko zużyć cały budżet w Google AdWords za kliknięcia z pierwszego miejsca. Tylko rozważne, dobrze przemyślane działania przełożą się na maksymalizację profitów. By czerpać największe zyski z Google Ads WordPress musi chodzić jak w szwajcarskim zegarku. Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by doprowadzić promowaną stronę do idealnego stanu. Musisz tylko sięgnąć po szeroki wachlarz usług agencji SEO Afterweb!

  Z WordPressa korzystają prawie wszyscy. Z Google AdWords również. Wykorzystaj pełnię ich możliwości!

  Bardziej zależy Ci na wykreowaniu samej świadomości marki przez ekspozycję w wyszukiwarce? A może chcesz zbudować określony wizerunek brandu? Cały zespół naszych specjalistów czeka do Twojej dyspozycji! To Ty definiujesz cele kampanii Google Ads, my zajmujemy się ich realizacją. Przygotowujemy reklamy, ustawiamy ich parametry, w razie potrzeby dostosowujemy system WordPress i firmową stronę pod uzgodnione założenia. A ile to wszystko razem będzie kosztować?

  Jakie usługi poza reklamami Google AdWords przydadzą się Twojej firmie?

  Efekty naszych działań przyjdą bardzo szybko. Istnieje wiele ścieżek wiodących do sukcesu w internecie. Google Ads należy uznać za tą najkrótszą – choć już niekoniecznie najprostszą. Potencjał wyszukiwarki, partnerów reklamowych Google, a także stale rozwijanego CMS-a WordPress, wydaje się wręcz nieskończony. W Afterweb mamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, by taką okazję przekuć w policzalne zyski dla Klienta. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego i do rozmowy, podczas której ustalimy warunki owocnej, oby wieloletniej współpracy!

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33