Chcesz, by reklama w Google Ads zapewniła Twojej firmie sukces? Zatrudnij nas, a cały Rzeszów dowie się, co sprzedajesz!

Agencja SEM Rzeszów

W biznesie nie ma czasu na czekanie. Marketing internetowy należy wdrożyć jak najszybciej, inaczej branżowa konkurencja zdobędzie przewagę, trudną do nadrobienia. Profesjonalnie przygotowane i prowadzone kampanie AdWords / Ads są najszybszym z istniejących sposobów na ukazanie się w wyszukiwarce Google – i to na samej górze! Kiedy w grę wchodzi promocja, skierowana do lokalnych konsumentów z Rzeszowa, warto uwzględnić przemyślane kierowanie. Zleć prowadzenie kampanii AdWords specjalistom Afterweb, a zadbamy o to, by promocja umożliwiła Twojej firmie rozwój na optymalnym poziomie.

Sposób na pozyskiwanie klientów lokalnych? Oferta Afterweb, a w niej: obsługa kampanii AdWords kierowanej na Rzeszów


Rejtana 49/6, 35-310 Rzeszów

Prowadzenie kampanii AdWords wymaga pracy całego zespołu. Jako Agencja SEM, zatrudniająca wyspecjalizowanych pasjonatów marketingu internetowego, zajmujemy się promocją firm ze wszystkich branż. Rzeszów to centrum, a zarazem stolica województwa podkarpackiego, a więc jeśli prowadzisz tu swoją działalność, skontaktuj się z nami! Dobra kampania Google Ads pozwoli Ci wyróżnić się w wyszukiwarce i pozyskać klientów spośród lokalnej społeczności. Skonfigurujemy reklamy w taki sposób, aby zobaczyli je okoliczni mieszkańcy oraz osoby przyjezdne – kierowanie promocji na Rzeszów to znakomite rozwiązanie, gdy zależy Ci na szybkim i skutecznym wypromowaniu swojej marki. Nasz specjalista AdWords opracuje strategię działania, a następnie zadba o kompleksowe prowadzenie kampanii. W efekcie Rzeszów dowie się o Twojej ofercie, a nowi klienci pojawią się jeszcze w dniu włączenia reklam!

Wyjaśniamy, jak wygląda obsługa kampanii AdWords w Afterweb. Oto 4 ścieżki, prowadzące do sukcesu na lokalnym rynku

 1. Linki Sponsorowane podstawa każdej skutecznej kampanii Google Ads. To płatne reklamy, które bezpośrednio po uruchomieniu, trafiają na sam szczyt wyszukiwarki. Gdy specjalista AdWords zaplanuje kierowanie na Rzeszów, linki sponsorowane ukażą się osobom, przebywającym w okolicy lub zainteresowanym usługami, które są w niej świadczone.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Rzeszów:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Rzeszów 390
  agencja sem Rzeszów 10
  stomatolog Rzeszów 1600
  mechanik Rzeszów 1300
  google ads Rzeszów 10
  markizy Rzeszów 110
  google Rzeszów 40
  wulkanizacja Rzeszów 1600
  remarketing Rzeszów 10
  rolety Rzeszów 880

  źródło: Google.pl

 2. Remarketing – ważny element, dopełniający kampanie Google AdWords. Reklamy, które obejmuje remarketing wyświetlają się użytkownikom, potencjalnie zainteresowanym zakupem bądź skorzystaniem z usługi. Są to osoby, które w przeszłości miały okazję zapoznać się z ofertą i z niej skorzystać. Obszar tej promocji można ściśle zawęzić, targetując reklamy w Google nie tylko na Rzeszów, ale nawet na wybrane dzielnice lub osiedla.

  remarketing

 3. Display Network – kontekstowa reklama w Google, ukazująca się na serwisach zewnętrznych. Certyfikowany Specjalista AdWords wie, że najwięcej zysków zapewniają m.in. portale informacyjne. Dotarcie z promocją na takie strony, jak RESinet czy Rzeszów Nasze Miasto może doprowadzić na reklamowaną witrynę wielu potencjalnych klientów. Potencjał sieci reklamowej Display jest więc nieoceniony.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 4. Zakupy Google sposób na promocję sklepu internetowego, a dokładniej mówiąc, konkretnego produktu. Taka reklama w Google ma postać zdjęcia z ceną i nazwą, a jej celem jest zachęcenie do szybkiego zakupu. Sklep, działający zarówno w sieci, jak też stacjonarnie, może kierować swoją promocję w Google Shopping np. tylko na Rzeszów i okolicę do 10 km. Kampania produktowa zapewni ruch, generowany przez lokalną społeczność i wpłynie na zwiększenie ilości odwiedzin w stacjonarnej siedzibie firmy.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Kto powinien zobaczyć Twoją reklamę w Google? Zobacz, jak konfigurujemy kampanie AdWords dla firm z Rzeszowa

System reklamowy Google Ads jest bezkonkurencyjnym sposobem na przyciągnięcie na stronę osób potencjalnie chętnych, by dokonać zakupu bądź zamówić usługę. Jedną z dostępnych opcji jest zawężanie obszaru promocji. Kiedy specjalista AdWords skonfiguruje reklamy tak, by wyświetlały się tylko wybranym, konwersja ulegnie zwiększeniu. Firma działająca w mieście Rzeszów powinna więc zacząć od promowania się na rynku lokalnym. Można np. skierować reklamy do okolicznych mieszkańców, którzy teoretycznie byliby zainteresowani ofertą. Na takie rozwiązanie decydują się małe i średnie firmy, w tym m.in. salony fryzjerskie oraz kosmetyczne. Rzeszów jest miastem wielu dzielnic, więc przykładowo: promocja usług świadczonych w Przybyszówce powinna się skupić na okolicy. Mieszkańcy Budziwoja lub Białej raczej wybiorą salon, zlokalizowany w pobliżu. Kampanie AdWords kierujemy zgodnie z potrzebami danej firmy. Wtedy mamy pewność, że budżet przeznaczony na reklamy w Google, zostanie wydany na pożądane kliknięcia.

Nasza Agencja SEM kompleksowo zadba o prowadzenie kampanii AdWords. Najpierw podbijemy Rzeszów, później całą Polskę!

Już od kilkunastu lat specjalizujemy się w marketingu online. Również tym, targetowanym na Rzeszów i woj. podkarpackie. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach z zakresu promocji w Google, a obsługa kampanii AdWords przychodzi nam z łatwością. Ogromna pasja do promowania firm na rynku lokalnym, jak też globalnym sprawia, że reklama Google Ads powierzona Afterweb, gwarantuje zwiększenie sprzedaży i ilości zapytań ofertowych nawet o kilkaset procent! Reklama w Google to jednak nie tylko zysk, ale także wzrost popularności – umiejętnie promowana marka staje się rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona. Kiedy to my podejmiemy się prowadzenia Twojej kampanii w Google Rzeszów będzie miał okazję poznać Twoją ofertę. W pierwszym etapie promocji w Google Ads pozyskamy klientów przebywających w Rzeszowie, a następnie – jeśli firma będzie tego potrzebować – rozszerzymy zasięg na całe województwo lub nawet kraj. Mamy w tym duże doświadczenie i nie zawahamy się z niego skorzystać! Powierzona nam obsługa kampanii AdWords to pewność, że reklama w Google będzie doskonale widoczna. Skontaktuj się z nami przez formularz i podejmij współpracę z prawdopodobnie najbardziej skuteczną Agencją SEM na rynku.

Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33