Zadbaj o odpowiednią optymalizację kodu Twojej strony powierzając go najlepszym Specjalistą SEO

O sukcesie strony www w Google.pl nie przesądza jej wygląd i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań. Największy wpływ na jej rozpoznawalność w wyszukiwarce ma odpowiednia optymalizacja i późniejsze pozycjonowanie. Internautom w trafieniu na naszą witrynę musimy niestety pomóc. Jak to uczynić? Najlepiej poprzez dostosowanie kodu strony pod roboty indeksujące Google. Ułatwienie im zrozumienia treści zawartych na stronie, to droga na szczyt wyników wyszukiwania. W głównej mierze to one decydują o tym ilu użytkowników dotrze do naszej witryny. Specjaliści AFTERWEB z Wrocławia przeprowadzając audyt SEO przed każdą optymalizacją nakreślają plan skutecznych działań, które uczynią witrynę widoczną w sieci.

Zawsze zaczynamy od optymalizacji kodu

Pierwszym i najważniejszym elementem optymalizacji dla wyszukiwarek jest sprawdzenie budowy strony. Dobrej jakości kod sprawia, że witryna staje się bardziej funkcjonalna, a także czytelna dla robotów sieciowych. Bez optymalizacji kodu skuteczne pozycjonowanie nie będzie możliwe. Dlatego nasi doświadczeni web developerzy zawsze sprawdzają strony klientów pod kątem jakości kodu. Działania w tym obszarze obejmują m. in.

  • Duplikowanie treści – Należy bezwzględnie unikać duplikowania treści na podstronach. I nie mówimy tutaj tylko o zamieszczeniu tych samych tekstów na wielu podstronach. Wystarczy, że nie ustawimy adresu kanonicznego naszej witryny, a jej strona główna stanie się z automatu dostępna z czterech różnych adresów np. www.NaszaDomena.pl i NaszaDomena.pl . Niestety wyszukiwarka Google będzie je traktować jako całkowicie różne strony jednak z taką samą treścią. Dlatego tak ważne jest ustawienie jednego, kanonicznego adresu WWW naszej witryny .
  • Stronicowanie – Gdy na naszej witrynie występuje stronicowanie czyli paginacja, a lista elementów wyświetla się na różnych podstronach należy zadbać o odpowiednie powiązania pomiędzy podstronami. Dlatego zawsze uwzględniamy ten fakt w kodzie witryny.
  • Optymalizacja kodu CSS i HTML – Od poprawności kodu zależeć będzie czytelność Twojej witryny dla robotów sieciowych. Nasi web developerzy dbają, by kod był zawsze napisany poprawnie w zgodzie z wytycznymi W3C. Dzięki temu późniejsze uzyskiwanie pozycji w wyszukiwarce przynosi szybsze efekty. Przy optymalizacji kodu sprawdzamy użycie znaczników HTML w zgodzie z ich przeznaczeniem, sposób wykorzystywania nagłówków i ich ilość oraz czy zdjęcia są poprawnie opisane atrybutem alt. To tylko garstka kwestii, o których nie należy zapominać przy skutecznej optymalizacji SEO.

Skuteczna optymalizacja kodu Twojej strony to klucz do jej sukcesu w wyszukiwarce Google

Nie wiesz dlaczego Twoja strona nie osiąga lepszych pozycji w wyszukiwarce? Wina może leżeć w optymalizacji strony! Nasi specjaliści pomogą Ci uwidocznić Twoją witrynę w sieci. Nie warto wydawać pieniędzy na marketing bez odpowiedniej optymalizacji strony www. Zgłaszając się do nas masz pewność, że Twoja witryna będzie przyjazna dla użytkowników i robotów sieciowych.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...