Masz firmę w Łodzi? Lokalni klienci powinni się o niej dowiedzieć!
Poznaj korzyści reklamy w Google Ads

Google Ads Warszawa

Każdy specjalista AdWords przyzna, że reklama sponsorowana w Google jest bezkonkurencyjnym sposobem na zwiększenie sprzedaży poprzez stronę internetową. Nie łudź się, że jest inaczej! Jako przedsiębiorca, który na siedzibę swojej firmy wybrał Łódź, musisz podjąć działania, przy pomocy których przybliżysz się do potencjalnych klientów. Umiejętnie prowadzona kampania Google Ads (dawniej AdWords) pozwoli Ci osiągnąć sukces sprzedażowy. Odważ się ukazać swoją ofertę w internecie, a rezultaty przerosną Twoje oczekiwania. Jak w krótkim czasie stać się rozpoznawalnym na całą Łódź i obserwować szybko rosnące słupki sprzedaży? Odpowiadamy.

Kampania Google Ads to znacznie więcej, niż tradycyjny marketing.
Reklamy można kierować na Łódź


Stary Rynek 1, 91-446 Łódź

Google jest potężną machiną, a zgłębianie jej zakamarków to żmudna i wyczerpująca praca. Nasza Agencja SEM przez kilkanaście lat nie poznała wszystkich tajników wyszukiwarki, jednak znamy je na tyle, aby zaoferować Klientom efektywny marketing w sieci. Dla Przedsiębiorców z miasta Łódź mamy w zanadrzu kampanie reklamowe, kierowane na ich lokalizację. Jak to działa? Użytkownicy internetu szukający w Google konkretnych informacji, są dobierani według adresu IP, który decyduje o tym, czy zobaczą oni przygotowaną reklamę. Targetowanie geograficzne pozwala więc wpłynąć na to, kto wyświetli promowaną ofertę. Specjalista AdWords w konsultacji z Klientem może ustawić kierowanie na dowolny obszar. Na przykład na całą Łódź, ale z wyłączeniem dzielnicy Bałuty. Mało tego, Google dopuszcza zawężenie obszaru tylko do jednego osiedla! Tak precyzyjne kampanie reklamowe w internecie stanowią skuteczne narzędzie o ogromnej mocy sprzedażowej.

Buduj silną pozycję marki, wykorzystując kampanie Google Ads. Łódź stoi przed Tobą otworem!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak prześcignąć konkurencję, która jest na rynku dłużej niż Ty? Szukałeś sposobu na systematyczne pozyskiwanie nowych klientów bez wydawania fortuny na marketing? Jeśli tak, nie mogłeś lepiej trafić. Nasza Agencja SEM pomaga właścicielom firm dostać się na szczyt Google bez czekania. Wdrażamy i nadzorujemy kampanie reklamowe Google Ads, które są optymalnie dobrane do potrzeb promowanego biznesu. Kierując reklamy na miasto Łódź, jesteśmy w stanie zwiększyć ruch na stronie Klienta nawet o kilkaset procent! Marka zyskuje na popularności, witryna jest chętnie odwiedzana przez potencjalnych nabywców towarów lub usług, a sprzedaż rośnie – w błyskawicznym tempie. Kolejnymi plusami kampanii Google Ads są: korzystny system płatności i pełna elastyczność w zarządzaniu pakietem. To Klient decyduje o tym, jaki budżet przeznaczy na reklamy. Od niego również zależy, czy będziemy wyświetlać promocję w całym mieście, a może tylko w konkretnej dzielnicy. Łódź stanowi wdzięczny obszar do działań marketingowych, dlatego gdy kampania Google Ads znajdzie się w dobrych rękach, pierwsze korzyści zaczną być odczuwalne niemal od razu po jej uruchomieniu.

Uzyskaj miano lidera sprzedaży w Łodzi! Zobacz, jakie rodzaje kampanii Google AdWords stosujemy w AFTERWEB

 • Linki sponsorowane – to od nich zaczynamy pracę nad promocją firmy w internecie. Ten typ reklam pokazuje się nad wynikami organicznymi, przez co jest doskonale widoczny dla użytkownika sieci. Ustawiając kierowanie linków na Łódź, możemy skupić się na docieraniu do odbiorców wyłącznie z tego obszaru. Obranym targetem mogą być osoby, przebywające np. w promieniu kilku km od stacjonarnej siedziby firmy. Kierowanie da się ustawić również w odniesieniu do lokalizacji, podanej w wizytówce Google Moja Firma albo przez podanie kodu pocztowego. Pożądani użytkownicy są selekcjonowani po adresie IP, a margines błędu praktycznie nie istnieje. Linki sponsorowane nie ukażą się więc nikomu, kto przebywa poza ustaloną strefą.

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Łódź:

  Słowo kluczoweŚrednia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Łódź390
  agencja sem Łódź50
  stomatolog Łódź3600
  mechanik Łódź1300
  google ads Łódź10
  markizy Łódź140
  google Łódź170
  wulkanizacja Łódź3600
  remarketing Łódź10
  rolety Łódź1300

  źródło: Google.pl

 • Remarketing – reklamy, których zadaniem jest przekonanie użytkowników do powrotu na opuszczoną stronę internetową. Treści te trafiają do byłych klientów oraz tych, którzy przeglądali już ofertę, ale z niej nie skorzystali. Remarketing służy budowaniu wizerunku marki w sieci i ułatwia zdobycie przewagi nad branżową konkurencją.

  remarketing

 • Display – kampania Google Ads obejmuje również treści w postaci banerów graficznych. Są one wyświetlane m. in. na lokalnych portalach informacyjnych. Dla miasta Łódź będą to takie witryny, jak Dziennik Łódzki czy Express Ilustrowany. Reklama Display pozwala na kierowanie reklam według zainteresowania użytkowników, a więc lokalizacja nie będzie jedynym kryterium wyświetlania promocji. Takie rozwiązanie ułatwia dotarcie do klientów z innych obszarów kraju, którzy z różnych powodów szukają usług świadczonych w Łodzi. Można tu wymienić osoby planujące kilkudniowy pobyt w innym mieście – dzięki sieci reklamowej Display, zobaczą one np. ofertę hotelu albo pensjonatu.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 • Zakupy Google – ten rodzaj reklam ma formę zdjęcia produktowego, opatrzonego nazwą i ceną. Wyświetla się na samej górze wyników wyszukiwania lub po ich prawej stronie, w specjalnie wydzielonej strefie. Reklamy publikowane w ramach Google Shopping pozwalają użytkownikowi obejrzeć interesujący go produkt jeszcze przed wejściem na stronę docelową. Jeżeli specjalista AdWords ustawi kierowanie treści reklamowych na Łódź, po wpisaniu w Google hasła: słuchawki bezprzewodowe, osoba przebywająca w Łodzi zobaczy ofertę. Łatwy dostęp do reklam produktowych z lokalnych sklepów sprzyja dokonywaniu zakupów, zarówno online, jak i stacjonarnie.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Prowadzenie kampanii AdWords (Ads) powierz Specjalistom SEM.
Stawiamy na wyższy standard!

Prowadzona przez nas Agencja SEM chętnie zajmie się również Twoją stroną internetową. Zaplanujemy kampanię reklamową Google Ads, maksymalnie dopasowaną do oferty. Jeśli chcesz pozyskiwać klientów lokalnie, kierowanie na miasto Łódź będzie najlepszym rozwiązaniem. Profesjonalnie przygotowane reklamy dotrą do wielu użytkowników internetu i zapewnią duży, wartościowy ruch na stronie. Twoja marka zacznie być lepiej rozpoznawalna wśród konsumentów, a Ty zaczniesz odnotowywać zyski! Nie czekaj – skontaktuj się ze specjalistą AFTERWEB i otrzymaj bezpłatną wycenę kampanii Google Ads.

FAQ


Poszerz widoczność w Google poprzez SEO

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...