Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron www dla firm. Oferta AFTERWEB zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego biznesu

tworzenie stron internetowych

Posiadanie internetowej strony dla firmy to konieczność. Witryna musi przy tym prezentować odpowiedni poziom, by budziła zaufanie i zainteresowanie Twoich Klientów. Darmowe szablony stron albo Kreator Google to zdecydowanie za mało – dlatego proponujemy Ci projektowanie nowoczesnych stron www przez zespół naszej agencji. Mamy na koncie wiele unikalnych realizacji, a nasza oferta zawiera wiele przydatnych możliwości. Zlecając nam stworzenie strony internetowej dokładnie wiesz, za co płacisz. Każdy biznes zajmuje inną pozycję na rynku, zawsze dostosowujemy zakres świadczonych usług do konkretnych oczekiwań.

Projektowanie strony internetowej to złożony proces. Uwzględniamy zarówno kwestie techniczne, takie jak fachowe doradztwo przy wyborze hostingu i domeny, strukturę menu oraz podstron, jak również całą warstwę estetyczną. Stworzenie strony www z niepowtarzalnych elementów przyniesie Twojej firmie konkretne korzyści: stanie się zdecydowanie lepiej rozpoznawalna w porównaniu z konkurencją. Możesz przyjść do nas z gotową identyfikacją wizualną, możesz zdać się na AFTERWEB. W ramach tworzenia stron internetowych oferujemy również opracowanie loga, layoutu oraz pozostałych elementów graficznych.

projektowanie stron internetowych

Twoja firma, Ty decydujesz. Każdy Klient naszej agencji otrzymuje indywidualne projekty stron internetowych do wyboru

Wszystkie zlecenia traktujemy jako osobne wyzwania, nie ograniczamy się do powielania utartych schematów. Profesjonalne projektowanie stron internetowych w naszym wykonaniu uwzględnia to, że każda firma stara się zbudować ściśle określony wizerunek i wywołać w odbiorcach specyficzne skojarzenia. Już podstawowym pakiecie start zapewniamy 5 specjalnie przygotowanych koncepcji całej oprawy graficznej witryny www. Podejmiemy się również zaprojektowania wszystkiego od nowa, zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Tworzenie stron internetowych nie może się obejść bez konfiguracji serwisu oraz przygotowania niezbędnych rozszerzeń. Uruchomienie witryny na serwerze to dopiero początek, trzeba jeszcze wgrać odpowiedni certyfikat SSL, wdrożyć cały system do zarządzania treścią, zrobić moduły dodatkowe. Projektowanie stron www przez naszą agencję obejmuje pełne spektrum zagadnień, włącznie z opracowywaniem indywidualnych modyfikacji i poprawek w kodzie. Tak naprawdę to, ile będzie kosztowało tworzenie strony dla Twojej firmy, zależy wyłącznie od Ciebie. My jesteśmy gotowi wykonać wszystko, czego tylko sobie zażyczysz!

Każda strona internetowa musi się dostosowywać do urządzeń mobilnych. Tworzymy witryny www zgodnie z regułami RWD

Responsive Web Design to trend, który na przestrzeni kilku ostatnich lat całkowicie zmienił projektowanie stron internetowych. Wszystko ze względu na użytkowników smartfonów, tabletów i innego, przenośnego sprzętu – w końcu generują już ponad 50% ruchu w internecie, co znalazło odbicie w wytycznych Google dla webmasterów. Wymóg responsywności sprawia, że tworzenie stron www z pominięciem zasad RWD całkowicie mija się z celem. Podczas realizacji zawsze dokładnie sprawdzamy, czy witryna zachowuje się właściwie i dobrze dopasowuje się do urządzeń mobilnych o różnych parametrach ekranu, przeglądarek, systemów itd.

Warto w tym miejscu podkreślić znaczenie regularnego wprowadzania nowych treści. Profesjonalne tworzenie stron www sprawia, że znika konieczność aktualizowania każdej kolejnej wersji witryny z osobna. Strona internetowa Twojej firmy będzie szybko się ładować, a odwiedzający ją użytkownicy z łatwością odnajdą informacje, które zechcą znaleźć. Bez względu na to, z jakiego sprzętu mogliby korzystać. Projektowanie strony www wymaga trochę pracy, jednak efekt końcowy na pewno będzie wart wszelkich wysiłków i wydatków. Tym bardziej, że oferta tworzenia witryn internetowych w naszej agencji jest idealnie skrojona pod potrzeby właścicieli firm z całej Polski!

 
Cennik tworzenia stron internetowych
PAKIETSTARTOPTIMUMPREMIUM
Koszt przygotowania strony1990 zł2980 zł3970 zł
Czas realizacji2 tygodnie3 tygodnie4 tygodnie
Koncepcje graficzne5 do wyboru7 do wyboru10 do wyboru
Rozbudowane menudo 5 podstrondo 10 podstrondo 20 podstron
Strona responsywna (RWD)taktaktak
Certyfikat SSLnietaktak
Gwarancja i wsparcie techniczne3 miesiące6 miesięcy9 miesięcy

W projektowanie nowoczesnych stron www angażujemy doświadczonych specjalistów. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Bez względu na to, jakie są Twoje wymagania oraz możliwości finansowe, z pewnością znajdziesz tutaj opłacalny i satysfakcjonujący wariant. Łącznie przygotowaliśmy 3 zróżnicowane pakiety główne, jednak nasza oferta na tworzenie profesjonalnych stron internetowych nie ogranicza się tylko do nich. Jeżeli dysponujesz budżetem mieszczącym się w wariancie „Premium”, ale z różnych względów nie potrzebujesz wszystkich uwzględnionych w nim prac oraz usług, po prostu skontaktuj się z nami. Specjalnie dla Ciebie opracujemy korzystną ofertę indywidualną – ani nie przepłacisz, ani nie stracisz tego, co w najwyższym pakiecie ma dla Ciebie największe znaczenie.

Ceny za profesjonalne projektowanie stron www i przygotowanie ich do pracy zaczynają się już od 1990 złotych. Owszem, nie jest to najniższa oferta na rynku, ale w zamian otrzymujesz szereg korzyści, których za taką kwotę nie zapewni Ci nikt inny. Decydując się na tworzenie stron internetowych w AFTERWEB bez dodatkowych opłat otrzymujesz m. in. 6-miesięczną gwarancję (z kompleksowym wsparciem technicznym), szkolenie z obsługi intuicyjnego CMS-a oraz certyfikat SSL. To elementy absolutnie niezbędne, w razie konieczności możesz dobrać szeroki zakres usług dodatkowych: od integracji firmowej strony z systemami Google (w tym do mierzenia ruchu i konwersji), przez przygotowanie unikalnych treści o wysokiej wartości marketingowej, aż po opracowanie kolejnych wersji językowych z myślą o Twoich zagranicznych klientach.

Opinie Klientów

Stworzenie strony www to nie wszystko. Damy Ci narzędzia, dzięki którym będziesz samodzielnie zarządzać całą zawartością

Nie trzeba biegle kodować w HTML-u ani znać zaawansowanych języków programowania, by swobodnie zamieszczać nowe materiały tekstowe oraz multimedialne na łamach witryny internetowej. Podczas projektowania Twojej firmowej strony www chcemy Ci maksymalnie ułatwić jej aktualizowanie i modyfikowanie. Dlatego bazujemy na silniku CMS WordPress, który napędza ponad 1/3 serwisów internetowych na całym świecie. To rozwiązanie zaprojektowane z myślą o blogach, ale jego banalnie prosty w obsłudze panel CMS świetnie sprawdza się również w prowadzeniu firmowych stron internetowych.

Współpracując z AFTERWEB otrzymujesz sprawny, przetestowany serwis do Twojej pełnej dyspozycji, z którym możesz potem zrobić wszystko, co tylko Ci żywnie podoba. Profesjonalne tworzenie stron internetowych nie może przecież polegać na przywiązywaniu Klienta do siebie. Niektórzy w naszej branży tworzą istne cyrografy, my przedstawiamy przejrzyste i zrozumiałe umowy z warunkami satysfakcjonującymi obie strony. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje, sprawdź podstawowy cennik i skontaktuj się z nami jak najszybciej. Gwarantujemy, że przedstawiona oferta na profesjonalne projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron internetowych będzie najatrakcyjniejsza na rynku!

FAQ

Poszerz widoczność w Google poprzez SEO i PPC

Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4  gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 2,00 z 5)
Loading...