Google Ads Siemianowice Śląskie

Reklama w Google Ads na Siemianowice Śląskie. Zobacz jak kampanie AdWords pomagają firmom z Twojego miasta w zwiększaniu dochodów

Dobre, bo Śląskie – oficjalne hasło Siemanowic jak ulał pasuje do preferencji sporej grupy konsumentów, nie tylko z Twojego regionu. Dawne „miasto węgla i stali” okazało się podatnym gruntem dla wielu branż, z czego skwapliwie korzystasz. Nadeszła pora, aby Twoja działalność w Siemianowicach Śląskich rozwijała się jeszcze lepiej niż teraz! Profesjonalna reklama w Google Ads sprawi, że łatwiej pozyskasz kolejnych klientów. Agencja SEM Afterweb oferuje Ci fachową pomoc w tym zakresie: nie zwlekaj, zacznij zarabiać więcej!

Dzięki precyzyjnemu kierowaniu na Siemianowice Śląskie, prowadzenie kampanii AdWords w Google przyniesie Twojej firmie multum korzyści. Skończ z promowaniem się, które nie przynosi żadnych efektów sprzedażowych! Dzięki reklamom Google Ads przygotowana przez Ciebie oferta trafi dokładnie do tych osób, które mogą i chcą z niej skorzystać. Zastanawiasz się, czy to wykonalne i jak osiągnąć takie rezultaty? Czytaj dalej, specjalista SEM z certyfikatem Google wszystko Ci dokładnie przedstawi!

Czy wszyscy w Siemianowicach Śląskich są Twoją grupą docelową? Wykorzystaj opcje targetowania w Google Ads!


Śląska 23, 41-100 Siemianowice Śląskie

Selekcjonowanie odbiorców Twoich reklam według ich lokalizacji to podstawa. Jeśli Siemianowice Śląskie stanowią główny rynek zbytu, kampanie Google Ads widoczne dla osób z drugiego końca Polski byłyby zbędnym wydatkiem. Ograniczenie zasięgu do wybranych miast Aglomeracji Śląskiej to tylko jedna z opcji. Równie dobrze kampania Google AdWords może obejmować wybrane dzielnice Siemianowic Śląskich, np. Centrum, Michałkowice i Bytków. W takiej sytuacji osoby zamieszkujące Przełajkę oraz Bańgów nie zobaczą reklam Twojej firmy. Takich decyzji nie podejmuje się na ślepo: nasza agencja SEM zawsze przeprowadza gruntowną analizę danych sprzedażowych i innych statystyk, która wskazuje najbardziej opłacalne rozwiązania. Poza lokalizacją oraz miejscem zamieszkania użytkownika, filtry Google Ads uwzględniają również:

 • cechy demograficzne odbiorców (płeć, wiek)
 • ich zainteresowania
 • tematykę odwiedzanych stron
 • potencjalne zamiary konsumentów
 • specyfikację urządzenia, na którym surfują po internecie
 • dni i godziny, w których reklama AdWords ma być aktywna

Remarketing, reklama kontekstowa, linki sponsorowane oraz Google Shopping: każda kampania AdWords jest inna od pozostałych

 1. Powtórzenie przekazu (Google Remarketing) – kampanie Google Ads wyświetlane tym internautom, którzy mają zapisane pliki cookie z Twojej strony internetowej. Czyli zetknęli się już z firmą w Siemianowicach Śląskich, ale jak dotąd nie zostali Twoimi klientami albo dawno ich u Ciebie nie było. Remarketing może być skutecznym narzędziem, doprowadzającym leady sprzedażowe do pomyślnego końca – pod warunkiem, że ich obsługą zajmuje się prawdziwy specjalista SEM.

  remarketing

 2. Graficzna reklama kontekstowa (Google Display Network) – baner na stronach powiązanych tematycznie z Twoją branżą, serwisach lokalnych (np. wersje www Dziennika Zachodniego albo Tygodnika Miejskiego Śląskie Siemianowice) lub innych witrynach. Tych, o których wiesz, że czytają je osoby z grupy docelowej. Dlaczego reklama kontekstowa w Google Ads jest lepsza od wykupywanie reklamy u wydawcy? Bo pokazuje się nie wszystkim użytkownikom, a tylko tym którzy pasują do profilu Twojego klienta. Dzięki temu „pośrednictwo” GDN redukuje ponoszone przez Ciebie koszty.

  reklama display
  źródło: sport.pl

 3. Linki sponsorowane w wyszukiwarce (Google Search) – kampanie AdWords tego typu trudno przeoczyć, choć niektórzy nie do końca się orientują, kiedy mają do czynienia z reklamami. Google Ads wyglądają niemal identycznie jak organiczne wyniki, są dopasowane do poszukiwanych fraz, a na dodatek zajmują najbardziej eksponowane pozycje. Co ciekawe użytkownik wcale nie musi wpisywać frazy „Siemianowice Śląskie”, żeby algorytmy rozpoznały które linki sponsorowane będą dla niego najbardziej użyteczne. Wystarczą do tego gromadzone przez wyszukiwarkę dane, m. in. na temat lokalizacji (adres IP, pozycja GPS).

  Google Ads - Linki sponsorowane

  źródło: Google.pl

  Przykładowe frazy lokalne dla miasta Siemianowice Śląskie:

  Słowo kluczowe Średnia miesięczna liczba wyszukań
  lakiernik Siemianowice Śląskie 20
  agencja sem Siemianowice Śląskie 10
  stomatolog Siemianowice Śląskie 70
  mechanik Siemianowice Śląskie 50
  google ads Siemianowice Śląskie 10
  markizy Siemianowice Śląskie 10
  google Siemianowice Śląskie 10
  wulkanizacja Siemianowice Śląskie 50
  remarketing Siemianowice Śląskie 10
  rolety Siemianowice Śląskie 20

  źródło: Google.pl

 4. Reklama produktowa (Google Merchant Center) – nazywana również zakupami w wyszukiwarce. Z punktu widzenia odbiorcy reklama w Google Shopping przypomina porównywarkę cen. Zadaniem kampanii AdWords tego rodzaju jest ułatwienie składania zamówień w sklepach internetowych. Jeżeli Twoja firma w Siemianowicach Śląskich nie używa platformy e-commerce, ten typ Google Ads należy potraktować bardziej jako ciekawostkę. Oczywiście nasza agencja SEM dokładnie wie, jak prowadzić skuteczne działania promocyjne również w tym specyficznym kanale.

  Google Shopping
  źródło: Google.pl

Docierając do wybranych odbiorców z Siemianowic Śląskich poprzez Google Ads zwiększasz swoje szanse na zdobycie klienta

Reklamowanie się w tradycyjnych mediach obarczone jest pewnym ryzykiem: nie sposób kontrolować, kto ma kontakt z przekazem marketingowym i jakie efekty przyniosły poszczególne akcje. Z kolei Google AdWords zapewnia dużą transparentność – masz nieograniczony wgląd w zaawansowane statystyki, na podstawie których możesz optymalizować poszczególne kampanie Ads dla Twojego biznesu w Siemianowicach Śląskich… Albo zlecić to zadanie ekspertom. Nasz specjalista SEM będzie stale czuwał nad przebiegiem kampanii AdWords i pilnował, aby reklama w Google przynosiła Ci jak największe zyski przy minimalnych kosztach.

Chyba nie masz zamiaru czekać, aż z nadarzającej się okazji skorzysta Twoja konkurencja? Na takim rynku jak Siemianowice Śląskie Google Ads robi odczuwalną różnicę. Reklamy internetowe mają niebagatelny wpływ na to, jakie decyzje zakupowe podejmują konsumenci. Dlatego musisz zrobić wszystko, co tylko się da, aby to Twoja propozycja pokazała im się w pierwszej kolejności. Warto dodać, że do prowadzenia kampanii AdWords bardzo przydają się rozszerzenia reklam Google Ads. Natychmiastowy kontakt z Twoim firmowym numerem albo wytyczenie trasy do Twojego sklepu /punktu na mapie Siemianowic Śląskich wydatnie zwiększają prawdopodobieństwo wartościowej konwersji.

Dlaczego warto zdecydować się na Afterweb?

Jesteśmy skuteczni, kampanie Google Ads prowadzimy od 2014 roku. Poznaj efekty naszej pracy w przykładowych branżach. Gwarantujemy, że znamy przepis na sukces Twojego biznesu w Google.

243%
zwiększona widoczność
w Google (branża prawna)
548%
zwiększona świadomość
marki (branża reklamowa)
931%
wzrost sprzedaży z Google
(branża jubilerska)
753%
zwiększony ruch na stronie
(branża techniczna)

Napisz do nas

Opisz krótko swoją sprawę, a my skontaktujemy się z Tobą

  Siemianowice Śląskie to dopiero początek. Reklama Google AdWords sprawi, że plany ekspansji ziszczą się szybciej, niż myślisz

  Kampanie Google Ads zapewniają Tobie oraz pozostałym reklamodawcom rzadko spotykaną elastyczność. Dokładne targetowanie reklam na osoby spełniające ścisłe warunki, ustalanie drobiazgowego harmonogramu wyświetlania czy ustawianie limitów w budżecie – to tylko niewielka część funkcjonalności, dzięki którym kampania AdWords zadziała na Twoją korzyść. Z pomocą narzędzi stworzonych przez Google Siemianowice Śląskie dokładnie poznają ofertę, jaką przygotowało prowadzone przez Ciebie przedsiębiorstwo. Trzeba tylko umiejętnie przekonać właściwych odbiorców, by przy najbliższej sposobności z niej skorzystali!

  Jako agencja SEM możemy się poszczycić wieloletnim doświadczeniem oraz certyfikatami Google, które potwierdzają biegłość naszych specjalistów w prowadzeniu kampanii AdWords. Panel Google Ads nie ma przed nimi żadnych tajemnic, a znajomość specyfiki lokalnego rynku i Twojej branży – po udzieleniu przez Ciebie kilku użytecznych wskazówek – pozwoli im działać z niezrównaną efektywnością. Opinie dotychczasowych Klientów, którzy skorzystali z usług Afterweb w zakresie Google Ads, są jednoznaczne. Współpracuj z nami, a kampanie AdWords dla Twojej związanej z Siemianowicami Śląskimi firmy okażą się najlepszą biznesową inwestycją, która przyniesie Ci prawdziwy przełom i branżowy awans o kilka klas w górę!

  Poszerz widoczność w Google poprzez reklamy PPC

  Skontaktuj się i zacznij pozycjonowanie swojej strony

  Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub telefonicznie +48 79 848 33 33.

  Naszych Klientów stawiamy
  na pierwszym miejscu!

  Skontaktuj się z nami

  ul. Madalińskiego 109/3
  50-443 Wrocław
  Polska firma

  Porozmawiajmy
  więc o Twoich
  potrzebach

  Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
  Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
  lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33