Afterweb to agencja Google Partner – dlaczego warto z nami współpracować? Przekonaj się!

Afterweb to doświadczona agencja Google Partner

Wchodząc w świat marketingu internetowego oczekujesz od tego typu promocji wręcz maksymalnej efektywności? Doskonale to rozumiemy! To właśnie w sieci możesz znaleźć największą liczbę osób, potencjalnie zainteresowanych Twoją ofertą. Jeśli znajdujesz się na naszej stronie, prawdopodobnie już wiesz, jaki potencjał kryje za sobą kampania Google Ads (znana wcześniej jako AdWords). Tutaj jednak samo uruchomienie reklamy nie będzie wystarczające, żeby osiągnąć sukces. Musi być ona dobrze napisana, precyzyjnie ukierunkowana oraz perfekcyjnie zoptymalizowana. W skrócie: promocja prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa powinna być profesjonalna. Z nami taka będzie! Afterweb to agencja Google Partner z wieloletnim doświadczeniem. Zrealizowaliśmy już setki efektywnie funkcjonujących projektów i jesteśmy przekonani, że Twój lada chwila dołączy do tego grona. Oczywiście pod warunkiem, że oddasz losy reklamy w ręce zawodowców. Indywidualny i certyfikowany specjalista z naszej firmy czeka na kontakt z Tobą!

Jakie warunki musieliśmy spełnić, żeby otrzymać certyfikat agencja Google Partner?

Nie każda agencja marketingu internetowego może być certyfikowanym partnerem Google. Musisz to wiedzieć, zanim wybierzesz specjalistów do prowadzenia działań promocyjnych na rzecz Twojej firmy. Ten prestiżowy status został zarezerwowany wyłącznie dla wąskiej grupy ekspertów, która regularnie spełnia wymogi ustalane przez amerykańskiego giganta. Agencja Google Partner może pochwalić się takim tytułem, kiedy udowodni swój profesjonalizm w następujących kategoriach: skuteczność, wydatki oraz certyfikaty. O czym dokładnie mowa? Już wyjaśniamy:

 • Skuteczność → firma ubiegająca się o status agencja Google Partner musi osiągać minimalny wynik optymalizacji na poziomie 70%. Współczynnik ten dotyczy wszystkich kont podpiętych pod profil Managera w dniu ubiegania się o aktualizację statusu.

 • Wydatki → certyfikowany Partner Google AdWords / Ads na zarządzanych kontach powinien utrzymywać wydatki na poziomie 10 tysięcy USD w ciągu 90 ostatnich dni.

 • Certyfikaty → agencja Google Partner w swoim zespole posiada przynajmniej połowę doradców z wyróżnieniami w zakresie tworzenia i optymalizacji kampanii w sieciach wyszukiwania oraz reklamowej, a także kampanii wideo, produktowej lub promującą aplikacje mobilne. Certyfikaty odnawiane są po upływie 12 miesięcy od zdania.

Agencja Afterweb od lat spełnia wszystkie wymagania Google w zakresie otrzymania prestiżowego statusu Partnera. Udowadniamy tym samym, że prowadzone przez nas działania w sponsorowanym kanale wyszukiwarki charakteryzują się wysoki współczynnikiem skuteczności w konwertowaniu oraz docieraniu do pokaźnej grupy nowych kontrahentów.

Certyfikowana agencja Google Partner to firma marketingowa, która przeszła szkolenie i zdała egzaminy dotyczące usług oferowanych w kanale sponsorowanym Google Ads. Ten prestiżowy status oznacza również, że wybrana przez Ciebie agencja Google Partner jest na bieżąco z najnowszymi nowościami w usłudze. W reklamie internetowej to bardzo ważne!

Doświadczona agencja Google Partner czy freelancer? Wybierz prawdziwych ekspertów

W przypadku tak istotnych kwestii, jak docieranie do potencjalnych Klientów czy też operowanie budżetem reklamowym przedsiębiorstwa, nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze błędy. Już sam tytuł agencja Google Partner jest dla Ciebie idealną wskazówką, nakierowującą na prawdziwych ekspertów. Dodatkowo, jeżeli wybrana firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży, możesz odetchnąć z ulgą – poszukiwania zakończone. Zaprawiona w marketingowym boju agencja Google Partner będzie dla Twojej firmy dużo lepszym wyborem niż freelancing, czyli popularna ostatnio metoda prowadzenia działań promocyjnych przez tzw. „wolnych strzelców” – osoby pracujące na własną rękę. Oczywiście istnieje szansa trafienia na doświadczonego freelancera, jednakże rynek w takim przypadku jest wypchany po brzegi pozornymi specjalistami. Nasza agencja Google Partner stanowi bezpieczną przystań. Afterweb posiada blisko dekadę stażu na polskiej scenie promocji online. Przez 10 lat wykonaliśmy tysiące skutecznych kampanii Google Ads. Potwierdzają to nie tylko wyniki, ale również zadowolenie Klientów. Wielu z nich podczas współpracy z naszą agencją przeszło drogę od branżowego Kopciuszka do prawdziwego lidera. Chcesz dołączyć do takiego grona i już teraz zarabiać na reklamie w sieci? Doświadczona i certyfikowana agencja AdWords / Google Ads Ci w tym pomoże. Pamiętaj również, że jesteśmy w stanie zaproponować Ci o wiele bardziej konkurencyjne cenniki. Freelancing na tym polu nie wypada aż tak atrakcyjnie!

Sprawdź również: Efektywna obsługa Google Ads krok po kroku

Agencja Google Partner Afterweb umożliwi Ci dołączenie do grona liderów w Twojej branży

Spójrz tylko na nasze portfolio i zobacz, ilu już przedsiębiorstwom pomogliśmy osiągnąć ogromny sukces w reprezentowanej przez nich dziedzinie. Od blisko dekady promujemy firmy z naprawdę różnych i często bardzo wymagających branż. Nie przeszkadza nam to w osiąganiu spektakularnych wyników. Jako zaufana agencja Google Partner każdorazowo stawiamy na indywidualne oferty, dopasowane do oczekiwań i możliwości przyszłych reklamodawców. Swoją pracę opieramy na wyselekcjonowaniu transakcyjnych słów kluczowych oraz dobraniu najskuteczniejszej dla Ciebie formy promocji w Google Ads. Certyfikowany specjalista doskonale wie, jaki rodzaj marketingu będzie najlepszy dla sklepów internetowych, a jaki świetnie sprawdzi się w firmach usługowych. Potem do gry wchodzi bieżąca optymalizacja. Całość usługi, jaką świadczy agencja Google Partner Afterweb jest nastawiona na Twój końcowy sukces. Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o oczekiwaniach i możliwych do zrealizowania celach. Nasz będzie zawsze ten sam – chcemy stale powiększać grono zadowolonych Klientów, którzy są liderami w swoich branżach!

ikona email
Dobra agencja Google Partner powinna być przede wszystkim skuteczna. O naszym profesjonalizmie świadczą wyniki naszych Klientów!

Agencja Google Partner a korzyści dla firm. Reklamuj się z profesjonalistami

Z poprzednich części naszego artykułu już doskonale wiesz, że certyfikowana firma marketingowa z pewnością nie będzie klasycznym przykładem kupowania kota w worku. Doświadczenie i w pełni zweryfikowane kompetencje sprawiają, że w tym przypadku masz prawo mieć spore oczekiwania – to uzasadnione. Umiejętność tworzenia reklam i brak efektu przepalania budżetu promocyjnego nie są jednak jedynymi korzyściami, jakie zapewnia certyfikowana agencja Google Partner. Nawiąż współpracę z Afterweb, a zyskasz dodatkowo:

 • indywidualnego opiekuna kampanii Google Ads

 • możliwość docierania do setek Klientów dziennie w sieci wyszukiwania

 • przekierowanie na stronę internetową osób gotowych do dokonania konwersji

 • szansę na maksymalizację dotychczasowych zysków

 • doradztwo w zakresie uruchomienia i konfiguracji kampanii

 • regularny monitoring skuteczności reklamy oraz czytelne raporty

 • przystępne warunki współpracy – umowa bez kruczków i haczyków.

 

FAQ

Najczęściej zadawane nam pytania

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 14 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *