Google Ads

Google Ads dla hoteli

Skuteczna reklama Google Ads Hotel

Jak przyciągnąć jeszcze większą ilość gości do hoteli? Hotelarstwo stanowi gałąź przedsiębiorstw, która jako jedna z nielicznych cieszy się gigantycznym poziomem zainteresowania praktycznie przez cały rok. Zwłaszcza, jeżeli noclegi proponujesz w kilku najciekawszych miejscach na mapie Polski. Prowadzisz hotel w dużym mieście, nad morzem, w górach, na Mazurach lub też w pobliżu parków krajobrazowych? Przyda Ci się skuteczna reklama, żeby móc zwiększać ilość zarezerwowanych pokoi. W tym artykule szczegółowo omówimy, jakie korzyści niesie za sobą Google Ads dla hoteli. A musisz wiedzieć, że to najskuteczniejszy rodzaj promocji dla przedsiębiorców, takich jak Ty! Specjaliści z agencji Afterweb pomogą Ci docierać do rzeszy Klientów oraz ograniczyć koszty na marketing w taki sposób, żeby w końcowym rozrachunku zarabiać dużo więcej pieniędzy. Sprawdź!

Czym jest i dla kogo będzie dedykowana reklama Google Ads Hotel?

Wyszukiwarka Google i oferowany przez nią kanał sponsorowany od dawna cieszą się prestiżowym tytułem najskuteczniejszej formy promocji dla przedsiębiorców z przeróżnych branż. Niektóre mają nawet dedykowane możliwości marketingowe. I tak właściciel sklepu internetowego skorzysta z opcji Google Zakupy, a posiadacze hoteli, pensjonatów bądź schronisk zareklamują działalność w Google Ads Hotel. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy, mamy dla Ciebie doskonałą informację. Już za kilka chwil przedstawimy dokładne szczegóły produktu promocyjnego stworzonego głównie z myślą o branży hotelarskiej. Dzięki temu, za pośrednictwem Google Ads / AdWords dla hotelu, możesz skutecznie prezentować miejsca noclegowe nie tylko w wynikach wyszukiwania, ale też w mapach Google oraz wizytówkach firm. To również sposób na efektywne i maksymalnie opłacalne działania marketingowe. Decydując się na współpracę z doświadczonymi specjalistami od reklam online i stawiając na wybór optymalnych kanałów docierania do potencjalnych Klientów, jesteś w stanie promować hotel na własnych warunkach. Mowa tutaj o potęgowaniu efektów i optymalizacji środków, jakie przeznaczasz na reklamę własnego hotelu.

Zwiększ liczbę rezerwacji noclegów. Poprowadzimy dla Ciebie efektywną kampanę Google Ads dla hoteli!

Poznaj najważniejsze korzyści, jakie daje profesjonalna kampania Google Ads dla hoteli

Wygenerowanie ogromnego zainteresowania usługami hotelarskimi w Polsce wymaga podjęcia ogromu pracy. Nie wystarczy przecież wyłącznie posiadać miejsca noclegowe. Trzeba je również pokazać jak największej grupie potencjalnych Klientów i błyskawicznie nakłonić ich do kliknięcia w przycisk rezerwacji na stronie internetowej. Tak działa współczesny rynek. Reklama Google Ads dla hoteli daje Ci gigantyczny potencjał na szybkie zwiększenie zarezerwowanych noclegów w Twoim obiekcie. Funkcjonuje to na podobnej zasadzie, jak linki sponsorowane bądź pozostałe usługi marketingowe, proponowane przez hegemona zza Oceanu. Dostosowując reklamę Google Ads Hotel do zapytań użytkowników sieci, będziesz w stanie regularnie pozyskiwać wartościowych Klientów. Nie rób jednak tego samodzielnie. Chcąc maksymalizować efekty tego typu działań, skorzystaj z doświadczenia pracowników naszej agencji Afterweb. Stworzymy dla Ciebie idealne komunikaty Google Ads dla hoteli, które zachęcają do rezerwacji nazwą, zdjęciem, ocenami, ceną oraz dodatkowymi informacjami o prowadzonym przez Ciebie obiekcie. Warto też zaznaczyć, że dedykowana reklama Google Ads Hotel charakteryzuje się konkurencyjnymi kosztami, biorąc pod uwagę alternatywne sposoby na promowanie miejsc noclegowych. Co jeszcze możesz zyskać?

 • brak prowizji dla pośredników reklamujących Twój obiekt

 • najlepszą możliwą formę ekspozycji Twoich noclegów w internecie

 • wyróżnienie się na tle konkurencji, która nie korzysta z Google Ads Hotel

 • płatność wyłącznie wtedy, gdy użytkownik zarezerwuje pokój

Zobacz również: Skuteczna reklama Google Ads

Maksymalnie skuteczna reklama Google Ads Hotel? Stworzymy ją za Ciebie

Wybór odpowiednich specjalistów do uruchomienia kampanii Google Ads Hotel stanowi niemalże połowę sukcesu, jeśli zależy Ci na sprawnym docieraniu do Klientów i mnożeniu rezerwacji miejsc noclegowych. Działając samodzielnie lub za pośrednictwem niedoświadczonego freelancera, łatwo wpaść w pułapkę praktycznie eliminującą możliwość rozwoju biznesu. Przed naszymi specjalistami usługa Google Ads dla hoteli nie kryje żadnych tajemnic! To ważne zwłaszcza wtedy, kiedy trzeba dopilnować nawet tych pozornie najdrobniejszych niuansów kampanii. Świetnie rozumiemy sposób działania wyszukiwarki i wiemy, co Google Ads Hotel wykorzystuje do promowania noclegów w Twojej okolicy. Dzięki współpracy z naszą agencją Afterweb, przestaniesz się martwić o detale marketingowe i skupisz swoją uwagę na zagwarantowaniu Klientowi wyłącznie pierwszorzędnej klasy doznań podczas wypoczynku. Nie bój się – oddajesz losy swojej promocji w ręce ekspertów posiadających udokumentowane sukcesy w branży hotelarskiej. Funkcjonując na tym rynku od wielu lat jesteśmy w stanie przygotować kampanię Google Ads dla hoteli, która będzie nastawiona wyłącznie na maksymalną skuteczność. Półśrodki nas nie zadowalają. Podobnie, jak Ciebie!

Tak działają nasi eksperci! Oto reklama Google Ads Hotel w pięciu prostych krokach:

Krok 1 → pomagamy skonfigurować konto Hotel Center

Krok 2 → uruchamiamy konto Google Ads i łączymy je z Hotel Center

Krok 3 → tworzymy kampanię Google Ads dedykowaną dla hoteli

Krok 4 → ustawiamy budżet, stawki oraz lokalizacji reklamy

Krok 5 → optymalizujemy kampanię pod maksymalizację określonego celu

Dekada doświadczenia sprawia, że warto z nami współpracować!

Wiedza to nieoceniona waluta. I to nie tylko w życiu codziennym, ale także w marketingu online, gdzie do uzyskania wysokiej skuteczności działań należy posiadać odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie. Oba te aspekty charakteryzują ekspertów, zatrudnionych w agencji Afterweb. Od ponad 10 lat realizujemy skuteczne kampanie sponsorowane w wyszukiwarce i reklama Google Ads Hotel nie stanowi tutaj żadnego wyjątku. Z maksymalnym profesjonalizmem podchodzimy do każdego zlecenia, a sukcesy naszych partnerów biznesowych stanowią dla naszej agencji najlepszą formę reklamy. Nie wierzysz? Wystarczy zweryfikować opinie dotychczas obsłużonych Klientów. A wśród nich znajdziesz również przedsiębiorstwa z branży hotelarskiej. Prawdziwych liderów, którzy dzięki naszemu zaangażowaniu i swojej świetnej ofercie byli w stanie pokonać groźną konkurencję. Wiemy, że takiej w Twoim regionie nie brakuje. Wiemy też, jak z nią rywalizować! Najwyższą skuteczność realizacji Google Ads dla hoteli lub standardowych linków płatnych potwierdzi także prestiżowy status Partnera największej na świecie wyszukiwarki internetowej. Nie pozwolimy, aby reklama Google Ads Hotel dla Twojego biznesu była przeprowadzana przez niedoświadczonych marketerów. Sprawdź, co jeszcze zyskasz współpracując z nami:

 • indywidualnego opiekuna z minimum 5-letnim doświadczeniem

 • profesjonalne konsultacje, porady i audyty dotyczące Google Ads Hotel

 • najatrakcyjniejsze wynagrodzenie prowizyjne w branży reklamowej

 • umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia

 • kontrakt bez ukrytych kar, kruczków prawnych i niecodziennych zapisów

 • stałe monitorowanie efektów oraz cykliczne raporty z reklamy

Szukasz specjalistów, którzy poprowadzą Twoją kampanię Google Ads dla hoteli? Nawiąż współpracę z doświadczonym ekspertem branży!

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 W jaki sposób będę rozliczać się z Google za reklamy Google Ads dla hoteli?
W tym przypadku płacisz jedynie za realne kliknięcia bądź rezerwacje noclegu bezpośrednio na Twojej stronie internetowej. Do uruchomienia kampanii niezbędne będzie utworzenie profilu płatności w Google Ads, gdzie należy podpiąć środek płatniczy. Google automatycznie reguluje zobowiązania finansowe z tytułu kliknięć bądź odbytych interakcji.
#2 Czy reklama Google Ads Hotel może być prowadzona przeze mnie samodzielnie?
Nie ma obowiązku zlecania Google Ads dla hoteli doświadczonej agencji. Musisz jednak wiedzieć, że taki krok jest polecany głównie ze względu na możliwość uzyskiwania efektywnych wyników w sponsorowanym kanale Google. Pracując samodzielnie na koncie narażasz się na ryzyko błędów, którymi zadowolisz jedynie swoją konkurencję!
#3 Po ilu dniach moja reklama Google Ads Hotel pojawi się w wyszukiwarce?
Natychmiastowo! Olbrzymią przewagą Google Ads dla hoteli nad alternatywnymi sposobami na wypromowanie biznesu w branży hotelarskiej będzie błyskawiczny rezultat reklamy. Wyświetli się ona w oknie wyszukiwarki zaledwie kilka chwil po dodaniu i weryfikacji przez algorytm.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33