Google Ads

Zleć nam kampanie Google Ads. Pokazujemy cennik za obsługę konta reklamowego

Sprawdź cennik reklam Google Ads w Afterweb

Promowanie swojego przedsiębiorstwa Online, zwłaszcza w wyszukiwarce Google, jest aktualnie jednym z najlepszych sposobów na regularne poszerzanie grona Klientów. Tym bardziej, że gigant zza Oceanu udostępnia swoim reklamodawcom usługę Google Ads, gdzie efekt marketingu będzie widoczny praktycznie w czasie rzeczywistym. To zachęca dużą część właścicieli biznesów, jednak zdecydowana większość z nich nie wie, ile tak naprawdę kosztują kampanie sponsorowane. Jeśli jesteś w tym gronie, przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółowe kompendium wiedzy. Zostać z nami do końca i zobacz, jak wygląda profesjonalny cennik za reklamę Google Ads, znaną wcześniej jako AdWords. Udowodnimy Ci, że cena za skuteczny marketing internetowy może być korzystna!

Ile kosztuje kampania Google Ads dla firm? Ustalimy dla Ciebie najlepszy cennik

Jako agencja z ponad dekadą doświadczenia na polskiej scenie marketingu online doskonale wiemy, czego oczekujesz od promocji przedsiębiorstwa w największej wyszukiwarce na świecie. Rozumiemy też, że finalna cena za profesjonalne usługi reklamowe może być ważnym, jak nie kluczowym czynnikiem decyzyjnym. W końcu marketing musi być nie tylko maksymalnie skuteczny, ale także wysoce opłacalny. I mamy tutaj bardzo dobrą wiadomość! Reklama w Google od wielu lat cieszy się tytułem korzystnej opcji pod względem finansów i końcowych efektów. Sponsorowany kanał pozwala dodatkowo kontrolować budżety w ujęciu dziennym i miesięcznym oraz cennik za każde pojedyncze kliknięcie w odnośnik do Twojej strony. Musisz wiedzieć, że w przypadku Google Ads płacisz jedynie za tych użytkowników, którzy zdecydują się odwiedzić prowadzoną przez Ciebie witrynę. To niezwykle korzystne rozwiązanie sprawiające, że koszt reklamy Google Ads (dawniej AdWords) wypada mocno konkurencyjne na tle alternatywnych metod marketingowych. Biorąc pod uwagę fakt Twoich oczekiwań oraz konieczność dopasowania oferty pod konkretną firmę, nasza agencja Afterweb ustaliła cennik wyróżniający się na tle branżowych rywali. Oczywiście wyłącznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Zainteresowany szczegółami? Za chwile uchylimy rąbka branżowej tajemnicy!

Całościowy cennik kampanii Google Ads to koszt kliknięć i obsługi przez ekspertów

Niezależnie od sytuacji, z naszymi partnerami biznesowymi zawsze gramy w otwarte karty. U nas nie znajdziesz długoterminowych umów, których nie sposób rozwiązać. Afterweb stroni również od ukrywania całościowych kosztów za prowadzenie reklamy w usłudze Google Ads. Finalna cena na fakturach za marketing w wyszukiwarce powinna zawierać dwie osobne pozycje:

 • budżet wydawany na kliknięcia w Google Ads

 • koszt obsługi konta reklamowego przez doświadczonych ekspertów

W obu wyżej wymienionych przypadkach właściwie trudno mówić o uniwersalnych cennikach. Już na samym początku musisz wiedzieć, że wysokość budżetu na kampanie Google Ads / AdWords jest uzależniona od wielu czynników. Szerzej opowiemy o nich w dalszej części artykułu. Koszt obsługi konta to już mocno indywidualna kwestia. Ile agencji, tyle sposobów na przedstawienie odpowiedniej prowizji. To również ogromne pole do popisu dla tych mniej rzetelnych ekspertów. Nie musisz się jednak obawiać o swoje zasoby marketingowe, jeżeli nawiążesz współpracę z nami. Afterweb do każdej współpracy podchodzi w sposób unikalny, a cena za prowadzenie konta podawana jest w ujęciu procentowym od ustalonego przez obie strony budżetu. Im jest on wyższy, tym mniejsza wartość prowizji, a przy niestandardowych warunkach umowy jest ona ustalana w sposób poza cennikowy. Niżej znajdziesz nasz aktualny cennik dla realizacji reklam Google Ads:

Cennik Google Ads

Pakiet_Start
800
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 16,66 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 000 zł.

Zamawiam
Pakiet_Optimum
2 100
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 50 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Reklama w GDN (Google Display Network)
Remarketing
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

Zamawiam
Pakiet_Premium
3 250
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 83,33 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Reklama w GDN (Google Display Network)
Remarketing
Kampanie w Google Zakupy (PLA)
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

Zamawiam
Pakiet_Unlimited
6 100
/ MIESIĘCZNIE
DZIENNY BUDŻET NA KLIKNIĘCIA 166,66 ZŁ
CZAS TRWANIA UMOWY NIEOKREŚLONY
OKRES WYPOWIEDZENIA 1 MIESIĄC
Linki sponsorowane
Reklama w GDN (Google Display Network)
Remarketing
Kampanie w Google Zakupy (PLA)
Gratis Kupon Google Ads na START

Na start otrzymasz od nas kupon o wartości 1 200 zł.

Zamawiam

Cena za kampanie Google Ads. Zobacz, co dokładnie wpływa na koszt reklamy

Często wspominamy tutaj o budżecie przeznaczanym przez przedsiębiorców na reklamę w Google. Sponsorowany kanał wyszukiwarki ma jasno sprecyzowane elementy, jakie w sposób bezpośredni wpływają na wysokość rachunku za kliknięcia. Od razu zaznaczamy – kwota ta nigdy nie powinna być dziełem przypadku czy nierzetelnej analizy. Zbyt niski budżet nie pozwoli Ci podjąć rękawic w walce z konkurencją. Skrajnie wysoki cennik także nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Wtedy przepłacisz za reklamę i koszt pozyskania Klientów poprzez Google Ads / AdWords będzie mało atrakcyjny. Cena jaką proponujemy naszym partnerom biznesowym na etapie negocjacji zawsze wyliczana jest na podstawie danych udostępnionych przez Google. Korzystamy ze sprawdzonych w boju narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie oszacować dokładny budżet miesięczny, jaki pozwoli Ci skutecznie rywalizować o miano branżowego lidera. Na cennik za kliknięcia wpływa:

 • konkurencyjność w reprezentowanej przez Ciebie branży

 • rodzaj wybranej reklamy Google Ads (kampania tekstowa, produktowa itp.)

 • ilość wybranych fraz i ich średnia miesięczna liczba wyszukań

 • wysokość współczynnika CTR (kliknięcia do wyświetleń)

 • maksymalne stawki ustawiane przez konkurencję

Rzetelnie wycenimy Twoją reklamę w Google Ads. Dowiedz się, jaki budżet jest potrzebny do uzyskania statusu lidera branży!

Żeby podejść do wyceny profesjonalnie, warto poruszyć kwestię wysokości stawki CPC słowa kluczowego. Tutaj także trudno mówić o przypadkowych wartościach. Jest to temat, którego nie można pominąć. Głównie ze względu na fakt, że wysoki śr. CPC będzie wpływał na zauważalnie większe wydatki miesięcznie. Obniżona cena za jedno kliknięcie w słowo kluczowe może jednak uatrakcyjnić budżet przeznaczany przez Twoją firmę na reklamy Google Ads. Jakie więc czynniki wpływają na wysokość stawki CPC? Śpieszymy z odpowiedzią:

 • przewidywana przez Google Ads ilość kliknięć

 • jakość reklam uruchomionych na Twoim koncie

 • ocena jakości strony docelowej, do której kieruje kampania

 • działania i stawki maksymalnego CPC ustawionego przez konkurencję

 • wysokość maksymalnego CPC ustawionego na Twoim koncie

Do finalnego kosztu reklamy Google Ads należy też doliczyć wcześniej wspomnianą prowizję dla agencji zajmującej się kontem. Jak widzisz, cennik za kanał sponsorowany Google to złożony i często skomplikowany temat. Zwłaszcza dla osób, które pierwszy raz podchodzą do takiej formy marketingu. Głównym celem naszej agencji Afterweb jest podawanie warunków współpracy w maksymalnie czytelny i zrozumiały dla każdego sposób. Dzięki temu od ponad dekady unikamy nieporozumień finansowych i zdobywamy szereg pozytywnych opinii wśród obsługiwanych przez naszych specjalistów Klientów. Punktem, który powiela się w rekomendacjach jest.. przystępny dla przedsiębiorców cennik.

Zobacz również: Kampania w sieci wyszukiwania z agencją Afterweb. Sprawdź, jak wypromować swoją firmę

Profesjonalny cennik kampanii Google Ads. Sprawdź, co otrzymujesz od nas w pakiecie

Procentowa prowizja dla ekspertów od reklamy w wyszukiwarce to stały koszt miesięczny, który często budzi wiele pytań oraz kontrowersji. Oczywiście pod warunkiem, że nie został on wcześniej odpowiednio wytłumaczony. Chcąc pozostawać w uczciwych relacjach biznesowych z naszymi Klientami, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy pokazujemy, jakich dokładnie zabiegów optymalizacyjnych potrzebuje kampania Google Ads Cena prowadzenia konta reklamowego jest wynikiem regularnych konsultacji, tworzenia skutecznych form promocji, codziennej kontroli oraz raportowania bieżących wyników. Oprócz w tego w pakiecie otrzymujesz indywidualnego opiekuna z wieloletnim doświadczeniem a także możliwość nieograniczonego wglądu w statystyki na koncie reklamowym. Całość zagwarantowana jest umową na czas nieokreślony. Okres wypowiedzenia w naszej agencji Afterweb wynosi jeden miesiąc. Komfortowe i czytelne warunki współpracy to coś, z czego zadowoleni są nasi dotychczasowi Klienci.

Indywidualne podejście, opieka świadczona przez certyfikowanych ekspertów, klarowne warunki współpracy i brak ukrytych kosztów. To właśnie tak w agencji Afterweb wygląda prowadzenie kampanii Google Ads Cennik również należy zapisać po stronie zalet. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy Ci prowizję na konkurencyjnym poziomie.

Optymalizujemy cennik kampanii Google Ads. Pozyskuj więcej Klientów – płać mniej

Tworząc od dekady skuteczne reklamy Google Ads doskonale rozumiemy, jak działa marketingowy ekosystem największej wyszukiwarki na świecie. Wiemy również, jakie kroki trzeba podjąć, żeby Twoja promocja charakteryzowała się wysokim współczynnikiem konwersji oraz jednocześnie stosunkowo niskimi nakładami finansowymi. Bazując na zdobytym doświadczeniu jesteśmy w stanie sprawić, że kampania Google Ads będzie dla Ciebie najbardziej opłacalną formą promocji przedsiębiorstwa. I nie mówimy tutaj o stosowaniu nierzetelnych praktyk, jakie mogą doprowadzić do czasowego bądź też stałego zablokowania konta. Zatrudniani przez nas specjaliści przykładają szczególną uwagę do najwyższej jakości pracy. Przekonasz się o tym już na etapie pierwszych konsultacji, kiedy to zarekomendujemy Ci najskuteczniejszy rodzaj reklamy. Dopasowujemy ją pod reprezentowaną przez Ciebie branżę. Nigdy odwrotnie. W ten sposób eliminujemy ryzyko przepalenia budżetu miesięcznego na błędną formę promocji. Co warte uwagi, zaproponujemy dla Ciebie wyłącznie transakcyjne słowa kluczowe, atrakcyjne kierowanie kampanii oraz wykluczenia niewłaściwych fraz. Dzięki temu każda złotówka przeznaczona na kliknięcie będzie wydawana na osoby potencjalnie zainteresowane Twoimi usługami. Rzetelnie wykonana optymalizacja reklam przez doświadczonych ekspertów z Afterweb to najlepsza forma pozyskiwania większej ilości Klientów w najbardziej atrakcyjnych cenach!

Zobacz, jak optymalizujemy cennik w Google Ads
źródło: https://unsplash.com/photos/3-Tc_5LROrM

Cena dla nowych reklamodawców w Google Ads może być niższa. Wykorzystaj kupon!

A co jeżeli powiemy Ci, że cena dla każdego nowego reklamodawcy w Google Ads w pierwszych kilku tygodniach może być obniżona nawet o 100% wyznaczonego dla Twojej firmy budżetu? I nie, to nie są niemożliwe do zrealizowania obietnice! Wyszukiwarka oferuje bowiem specjalny kupon promocyjny w postaci darmowych środków na kampanie Google Ads Cennik wówczas będzie pomniejszony maksymalnie o 1200 zł bądź identyczną kwotę, jaką wydasz na swoim koncie w 60 dni od uruchomienia pierwszej reklamy. Należy jednak podkreślić, że bon przeznaczony jest tylko dla stron internetowych, które nigdy wcześniej nie korzystały z marketingu poprzez dowolną formę reklam w Google Ads. Zniwelowany koszt okazuje się więc być doskonałym sposobem na bardzo dokładne sprawdzenie, jaki potencjał kryje się za sponsorowanym kanałem wyszukiwarki Google. Zwłaszcza, że wymagania dotyczące kuponu o wartości maksymalnej 1200 zł nie są wygórowane, a wszystkie mogą być zrealizowane w trakcie współpracowania z naszą agencją Afterweb. Bierzemy aktywny udział w promocji Google od pierwszych dni jej funkcjonowania. W tym czasie udało nam się uzyskać darmowe środki dla setek Klientów. Dzięki nim dowolna kampania dostanie paliwo do pracy na jeszcze większych obrotach. Jakie warunki musisz spełnić, żeby móc starać się o tego typu wsparcie? Podpowiadamy:

 • Krok 1 → założenie nowego konta Google Ads

 • Krok 2 → podpięcie karty debetowej/kredytowej pod profil płatności

 • Krok 3 → uruchomienie pierwszej kampanii do 14 dni od utworzenia konta

 • Krok 4 → wydanie 1200 zł w ciągu 60 dni od aktywacji kodu

 • Krok 5 → przestrzeganie regulaminu reklam Google Ads

Jeżeli Twój budżet na okres 60 dni jest mniejszy niż 1200 zł, możesz starać się o przyznanie kuponu o mniejszej wartości. Przykładowo: koszt kampanii Google Ads dla prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa w ostatnie dwa miesiące wyniósł tylko 750 zł. W momencie spełnienia warunków promocji, Google prześle automatycznie na konto równowartość osiągniętych wydatków. Następne 750 zł na kliknięcia zostanie przeznaczone z kieszeni Google, a podpięta pod konto karta nie będzie obciążana żadnymi należnościami w tym okresie. Brzmi uczciwie, prawda?

Rozkręć swój biznes i poszerzaj grono nowych Klientów dzięki skutecznej reklamie Google Ads z Afterweb

Najczęściej zadawane nam pytania
#1 Czy cennik Google Ads w agencji Afterweb może się zmienić w trakcie współpracy?
Koszt prowizji za prowadzenie konta reklamowego uzależniony jest od wysokości budżetu miesięcznego. Wartość wynagrodzenia dla naszych specjalistów może więc być zmienna w trakcie obowiązywania umowy. Wszystko uzależnione jest od tego czy zmniejszysz bądź zwiększysz budżet na kampanie Google Ads Cennik wówczas rośnie lub maleje – adekwatnie do zmian. Musimy jednak podkreślić, że każda korekta w miesięcznych wydatkach lub prowizji zawsze jest uzgadniana przez obie strony.
#2 Czy historia mojego konta Google Ads wpływa na cennik obsługi w Afterweb?
Nie. Koszt miesięczny współpracy z nami nie jest uzależniony od Twojej historii w płatnym kanale reklamowym wyszukiwarki. Działania promocyjne wcześniej były realizowane na własną rękę? Bez przeszkód zleć nam prowadzenie kampanii Google Ads Cennik będzie uwzględniał wyłącznie sumę wydatków w skali miesiąca oraz prowizję odebraną od tej kwoty. Dodatkowo, jeszcze przed rozpoczęciem współpracy otrzymasz od nas rekomendacje do wdrożenia na koncie, które pozwolą wyeliminować wszystkie mankamenty – o ile takie się pojawią.
#3 Jaką mam gwarancję, że miesięczna kwota wydawana na Google Ads jest wystarczająca?
W agencji Afterweb cennik nigdy nie jest dziełem przypadku. Zanim rozpoczniemy współpracę, dokładnie analizujemy Twoją branżę i potencjalne słowa kluczowe. Na ich podstawie wiemy, ile tak naprawdę powinna kosztować kampania Google Ads Cena miesięczna, prócz budżetu na kliknięcia, zawiera także opłatę prowizyjną dla naszych specjalistów. Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych narzędzi do analiz, jesteśmy w stanie podać wymaganą ilość środków z dużą dokładnością. Każda wycena tworzona jest na podstawie danych dostarczanych przez Google.

Opinie użytkowników

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Afterweb - Wyższy standard SEO

Afterweb

SEM/SEO/PPC

Od przeszło 16 lat specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowaniu oraz reklamie PPC w wyszukiwarkach. Nasze główne usługi to pozycjonowanie organiczne i obsługa kampanii reklamowych w Google Ads.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33